اگه دوباره جنگ بشه...میای واسه دفاع از...

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زنده باد ایران
زنده باد اسلام
زنده باد رهبری

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم هر نظری میدم یکی دو سال بعد اکثر جامعه همگی به اون سمت پیش میرن !!!
6-7 سال پیش وقتی بحث دینی میکردم همین وضع بود ...
شاید من پیشمرگ باید بشم . . .
لطفا جواب این پست رو ندید . . .
سپاس (این نظر شخصی من بود و به کل جامعه تعمیم داده نمیشه )

orchidak

عضو جدید
من نمیدونم هر نظری میدم جامعه یکی دو سال بعد همگی به اون سمت پیش میرن !!!
میشه کامل تر توضیح بدین.:surprised:...درست نفهمیدم چی گفتین...
کدوم وضع بود؟!....:surprised:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم هر نظری میدم یکی دو سال بعد اکثر جامعه همگی به اون سمت پیش میرن !!!
شاید من پیشمرگ باید بشم . . .
لطفا جواب این پست رو ندید . . .
سپاس (این نظر شخصی من بود و به کل جامعه تعمیم داده نمیشه )

توهمه داداش زیاد جدی نگیر:biggrin:

qholi

عضو جدید
سلام....
این تاپیکو زدم ببینم:cool: جووونای الان ، اگه دوباره جنگ بشه...میان واسه دفاع از خاکو ناموسشون؟!
اوناییییییییییییی که می رن دستا بالا...
آقا قلی غیرتیه!!!!
آقا قلی حاضره پودر بشه ولی یه مولکول از سرزمینشو به اجنبی نده!!!

shayesteh-namvar

عضو جدید
تو میتونی . تو یه تنه آمریکا و اسرائیل رو حریفی .کافیه خودتو باور داشته باشی . من با اون بالاییها صحبت کردم تآیید شدی . ستاد روحیه دهی به جنگ زدگان

hadi manafi

عضو جدید
عمرا ، پاسپورتمو برميدارم پولامو نقد تو جيبم هر جاي دنيا كه بشه . مگه برام چي كا كردن ؟

shayesteh-namvar

عضو جدید
توخودتو ناراحت نکن . نوفهمن.آخه از وقتی به دنیا اومدن طلبکار بودن.حق دارن در برن.شما دعا کن دنیا از لوس آدم های سست عنصرخالی بشه. با شما نبودم آقا هادی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پول داری دیگه!!!!!!!!!!

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
توخودتو ناراحت نکن . نوفهمن.آخه از وقتی به دنیا اومدن طلبکار بودن.حق دارن در برن.شما دعا کن دنیا از لوس آدم های سست عنصرخالی بشه. با شما نبودم آقا هادی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پول داری دیگه!!!!!!!!!!

من قبلا به این توهین شما جواب دادم . . .
اگر ایرانیها ادعای غیرتون میشه . . . همین الان که دارن به نوامیسشون تو زندان ها تجاوز میشه عکس العمل نشون میدادن . . . اگر منظور از ناموس فقط خواهر ومادر خود آدم هست پس بمونید تو خونه وقتی رسیدن به خونتون اونوقت بهشون حمله کنید . . . دقیقا مثل الان که طرف هیچ جا حرف سی یا سی نمیزنه تا وقتی یکی از اعضای خانوادش یه بلایی میاد سرش دیگه ول نمیکنه راه به راه مصاحبه با بی بی سی و کوفت و زهر مار . . .
ایرانیها فقط یاد گرفتن غیرتشون رو با زدن تو سر خانمها و به زور چادر رو تحمیل کردن به خانمها نشون بدن . . .

orchidak

عضو جدید
من قبلا به این توهین شما جواب دادم . . .
اگر ایرانیها ادعای غیرتون میشه . . . همین الان که دارن به نوامیسشون تو زندان ها تجاوز میشه عکس العمل نشون میدادن . . . اگر منظور از ناموس فقط خواهر ومادر خود آدم هست پس بمونید تو خونه وقتی رسیدن به خونتون اونوقت بهشون حمله کنید . . . دقیقا مثل الان که طرف هیچ جا حرف سی یا سی نمیزنه تا وقتی یکی از اعضای خانوادش یه بلایی میاد سرش دیگه ول نمیکنه راه به راه مصاحبه با بی بی سی و کوفت و زهر مار . . .
ایرانیها فقط یاد گرفتن غیرتشون رو با زدن تو سر خانمها و به زور چادر رو تحمیل کردن به خانمها نشون بدن . . .
:surprised:دوست عزیز پیشنهاد می کنم متنتون رو که نوشتید یه باردیگه بخونید....کسی به شما توهین نکرد...
عنوان تاپیک هم چیز دیگه ای هست ،لطفاً جمع نبندید :eek:، جامعه ایران حدود 70 میلیون نفر جمعیت داره ،شما خودتون بگید ،افرادی که می بینید چه تعداد از این 70 میلیون نفرن...بیشتراز 10% ؟....
فکر کردن چیزه خوبیه...همه جوانب حرف هاتون رو بسنجیدلطفاً...:razz:

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:دوست عزیز پیشنهاد می کنم متنتون رو که نوشتید یه باردیگه بخونید....کسی به شما توهین نکرد...
عنوان تاپیک هم چیز دیگه ای هست ،لطفاً جمع نبندید :eek:، جامعه ایران حدود 70 میلیون نفر جمعیت داره ،شما خودتون بگید ،افرادی که می بینید چه تعداد از این 70 میلیون نفرن...بیشتراز 10% ؟....

:surprised::surprised::surprised::surprised:
امیدوارم روزی واقع بین بشن همه ایرانیها . . .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن هم مخاطب من مشخص بود هم موضوع مورد بحث . . .
نکنه شما دو تا نام کاربری دارید ؟:razz:
یادتون رفته با اون نام کاربری آنلاین بشید بعد پاسخ بدید !

orchidak

عضو جدید
در ضمن هم مخاطب من مشخص بود هم موضوع مورد بحث . . .
نکنه شما دو تا نام کاربری دارید ؟:razz:
یادتون رفته با اون نام کاربری آنلاین بشید بعد پاسخ بدید !
موضوع رو به مدیر سایت اطلاع بدید :surprised:اگه من 2تا نام کاربری داشتم از این سایت می رم...اگه شما اشتباه کرده بودید و مثله دیگر حرف های بی اساستون بازهم اشتباه کردید..اونوقت خودتون تصمیم بگیرید بمونید یا بریییییییییییید....

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه امكانش باشه و بتونم خودم و خانوادمو فرار بدم در ميرم ولي اگه بمونم گوشه خونه قايم نميشم و مرد و مردونه ميرم فوقش يه چند سال زودتر از سن طبيعي ميخوام بميرم ديگه

بالا