انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب من تاپیکی در این تالار زدم . بعد از چند دقیقه تاپیک ناپدید شد !! بدون هیچ حرف و اطلاع و توضیح قبلی و بعدی !! :surprised:

اون طور که در بالای سایت نوشته تاپیکهای با مضمون سیاسی بدون اطلاع استارتر حذف میشند که با توجه به تنضیقات و محدودیتهای فعلی این امر قابل قبوله و جای گلایه نداره . ولی تاپیکهای عکس و تصویر که مضمون سیاسی و مشکل اخلاقی ندارند چرا باید بدون اطلاع و حتی تذکر حذف بشند و استارتر فقط یهو میبینه که جا تره و بچه نیست !! :eek:

عکسهایی که من در تاپیکم دیشب گذاشته بودم هیچ اشکالی نداشت و نمیدونم چرا حذف شد . این تاپیک دارای یک مضمون اخلاقی بود مبنی بر هشدار به نسل جوان امروز که گول چهره های ساختگی و جعلی برخی هنرپیشه ها رو نخورند و از اونها بت نسازند . ( اگه لازم باشه دوباره اون مطالب و عکسها رو بزارم تا همگان قضاوت کنند که ایا چنین تاپیکی مشکلی داره ؟؟)

ولی فرضا هم اگر مشکل داشت تا کی باید شاهد باشیم که تعداد معدودی از مدیران این سایت که ارزش و اهمیتی برای دیگران قائل نیستند تنها طبق تشخیص و نظر خودشون و بدون در نظر گرفتن اون وقت و زمانیکه استارتر برای جمع اوری مطلب و تهیه تصاویر و گذاشتن اونها در یک تاپیک جدید متحمل شده اقدام به حذف تاپیک کنند انهم بدون اینکه یک کلمه هم اطلاعی به استارتر بدند ؟؟!! ( ضمن تشکر از اکثریت مدیران این سایت که اینگونه نیستند :gol: )

مگه هر روز چند تا تاپیک بتوسط ایشان حذف میشه که فرصت اطلاع دادن و توضیح مشکل رو به استارتر تاپیک ندارند ؟؟!!

جالب اینجاست که همون دیشب که دیدم تاپیکم ناپدید شد به یکی از مدیران این تالار که انلاین بود ( دو مدیر دیگه چند ساعت بود که در سایت نبودند ) پیغام شخصی دادم که علت حذف تاپیک من چیست ؟؟ جناب مدیر جواب ندادند !!

بعد از مدتی دوباره پی ام و سئوالمو تکرار کردم که باز ایشان جواب ندادند !!

بعد از مدتی برای بار سوم به ایشان پیغام شخصی دادم و مجددا در رابطه با علت حذف تاپیکم سئوال کردم که ایشان زحمت کشیدند و بازم جواب ندادند !!! :surprised:

امروز بعد از ظهر که به سایت اومدم دیدم ایشان سرانجام به پی امهای بنده جواب دادند و در نیم سطر ! گفتند که برای پیگیری موضوع به دفتر تالار مراجعه کنید !

بنده هم گفتم چشم !:razz:

خب الان به دفتر تالار مراجعه کرده ام و سئوال میکنم مشکل اون تاپیک چی بود که حذف شد ؟!!

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دیشب من تاپیکی در این تالار زدم . بعد از چند دقیقه تاپیک ناپدید شد !! بدون هیچ حرف و اطلاع و توضیح قبلی و بعدی !!

اون طور که در بالای سایت نوشته تاپیکهای با مضمون سیاسی بدون اطلاع استارتر حذف میشند که با توجه به تنضیقات و محدودیتهای فعلی این امر قابل قبوله و جای گلایه نداره . ولی تاپیکهای عکس و تصویر که مضمون سیاسی و مشکل اخلاقی ندارند چرا باید بدون اطلاع و حتی تذکر حذف بشند و استارتر فقط یهو میبینه که جا تره و بچه نیست !!

عکسهایی که من در تاپیکم دیشب گذاشته بودم هیچ اشکالی نداشت و نمیدونم چرا حذف شد . این تاپیک دارای یک مضمون اخلاقی بود مبنی بر هشدار به نسل جوان امروز که گول چهره های ساختگی و جعلی برخی هنرپیشه ها رو نخورند و از اونها بت نسازند . ( اگه لازم باشه دوباره اون مطالب و عکسها رو بزارم تا همگان قضاوت کنند که ایا چنین تاپیکی مشکلی داره ؟؟)

ولی فرضا هم اگر مشکل داشت تا کی باید شاهد باشیم که تعداد معدودی از مدیران این سایت که ارزش و اهمیتی برای دیگران قائل نیستند تنها طبق تشخیص و نظر خودشون و بدون در نظر گرفتن اون وقت و زمانیکه استارتر برای جمع اوری مطلب و تهیه تصاویر و گذاشتن اونها در یک تاپیک جدید متحمل شده اقدام به حذف تاپیک کنند انهم بدون اینکه یک کلمه هم اطلاعی به استارتر بدند ؟؟!! ( ضمن تشکر از اکثریت مدیران این سایت که اینگونه نیستند )

مگه هر روز چند تا تاپیک بتوسط ایشان حذف میشه که فرصت اطلاع دادن و توضیح مشکل رو به استارتر تاپیک ندارند ؟؟!!

جالب اینجاست که همون دیشب که دیدم تاپیکم ناپدید شد به یکی از مدیران این تالار که انلاین بود ( دو مدیر دیگه چند ساعت بود که در سایت نبودند ) پیغام شخصی دادم که علت حذف تاپیک من چیست ؟؟ جناب مدیر جواب ندادند !!

بعد از مدتی دوباره پی ام و سئوالمو تکرار کردم که باز ایشان جواب ندادند !!

بعد از مدتی برای بار سوم به ایشان پیغام شخصی دادم و مجددا در رابطه با علت حذف تاپیکم سئوال کردم که ایشان زحمت کشیدند و بازم جواب ندادند !!!

امروز بعد از ظهر که به سایت اومدم دیدم ایشان سرانجام به پی امهای بنده جواب دادند و در نیم سطر ! گفتند که برای پیگیری موضوع به دفتر تالار مراجعه کنید !

بنده هم گفتم چشم !

خب الان به دفتر تالار مراجعه کرده ام و سئوال میکنم مشکل اون تاپیک چی بود که حذف شد ؟!!
اون شبی که تاپیک شما پاک شد هیچکدوم از مدیرایی تالار نبودند میشه واضح تر بگید با کدوم یکی از مدیران تالار صحبت کردید
ولی روال کار تالار عکس به این شکل هست که تاپیک های که سیاسی هست همون طوری که خودتون گفتید بدون اطلاع پاک میشه تاپیک های مورد اخلاقی دارن هم بدون اطلاع پاک میشن و اگه لازم باشه یا به صورت اخطار یا به صورت خصوصی بهش اطلاع داده میشه ....فکر میکنم توقع زیاد باید باشه کسی که تاپیک مخالف با قوانین تالار زده ازش اجازه گرفته بشه...!!!
تاپیک های تکراری هم طبق روال همیشگی قفل میشه...البته هیچ دلیلی نداره که همیشه تاپیک های تکراری هم قفل بشه وقتی که تعدادشون زیاد باشه اون ها هم ممکن پاک بشه .....
البته وقتایی که من و ملودیم نیستم دیگر مدیرایی که به تالار دسترسی دارن تاپیک های تکراری رو نیز پاک میکنن تا وقتی من یا ملودی اومدیم اون هارو دوباره قفل کنیم
امیدوارم دوستان تا اینجا با روال کار تالار اشنا شده باشن
خب بریم سراق تاپیک شما
تاپیک شما تکراری بود و به همین دلیل دیگران مدیران سایت برای کمک به ما اونو تا وقتی که مابیایم پاکش کردن...البته قبل از اینکه هم پیش اومده که تاپیک رو همین دلیل پاک کنن در این مواقع خود دوستان متوجه میشن علت پاک شدن تاپیکشون چی بود ولی من این بار به خاطر شما اون تاپیک رو برگدوندم و قفلش کردم ایشالا که مشکل از جانب شما حل شده باشه
اینم لینک تاپیک شما و تاپیک تکراری اون
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...یشگان-زن-ایرانی-در-فیلمها-و-سریالها-با-جامعه-!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...زیگران-زن-ایرانی-در-نقش-های-با-حجاب-و-بی-حجاب
من همینجا جا داره بگم عاجزانه از دوستان تقاضا دارم قبل ارسال تاپیک سرچ کنن

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شبی که تاپیک شما پاک شد هیچکدوم از مدیرایی تالار نبودند میشه واضح تر بگید با کدوم یکی از مدیران تالار صحبت کردید

اشتباه تشخیص دادید و اون شب و همون موقع یکی از مدیران این تالار حضور داشتند و لذا برای ایشون سه بار پیغام شخصی دادم که چرا تاپیکم حذف شده و اگر ایشان در اون شب به یکی از پی ام های من جواب میدادند موضوع ادامه پیدا نمیکرد .

ولی روال کار تالار عکس به این شکل هست که تاپیک های که سیاسی هست همون طوری که خودتون گفتید بدون اطلاع پاک میشه تاپیک های مورد اخلاقی دارن هم بدون اطلاع پاک میشن و اگه لازم باشه یا به صورت اخطار یا به صورت خصوصی بهش اطلاع داده میشه ....فکر میکنم توقع زیاد باید باشه کسی که تاپیک مخالف با قوانین تالار زده ازش اجازه گرفته بشه...!!!

اینم از اون حرفا بود !! کجا من چنین حرفی زدم که از من باید اجازه گرفته میشد ؟؟!! :surprised:

تاپیک های تکراری هم طبق روال همیشگی قفل میشه...البته هیچ دلیلی نداره که همیشه تاپیک های تکراری هم قفل بشه وقتی که تعدادشون زیاد باشه اون ها هم ممکن پاک بشه .....

تا اونجائی که من تا حالا دیدم تاپیکهای با مضمون تکراری قفل میشند نه اینکه ناپدید بشند !! همین ناپدید شدن تاپیکم باعث شد که فکر کنم یکی از مدیران این تالار عکسهای اون تاپیک رو نامناسب تشخیص داده و حذفش کرده . لذا پیگیری کردم که چرا این اتفاق افتاده در حالیکه عکسهای تاپیک بد نبودند .

البته وقتایی که من و ملودیم نیستم دیگر مدیرایی که به تالار دسترسی دارن تاپیک های تکراری رو نیز پاک میکنن تا وقتی من یا ملودی اومدیم اون هارو دوباره قفل کنیم

اینجور که میفرمائید پس لابد یکی دیگه از مدیران به این تالار اومده و تاپیک رو حذف کرده .

امیدوارم دوستان تا اینجا با روال کار تالار اشنا شده باشن
خب بریم سراق تاپیک شما
تاپیک شما تکراری بود و به همین دلیل دیگران مدیران سایت برای کمک به ما اونو تا وقتی که مابیایم پاکش کردن...البته قبل از اینکه هم پیش اومده که تاپیک رو همین دلیل پاک کنن در این مواقع خود دوستان متوجه میشن علت پاک شدن تاپیکشون چی بود ولی من این بار به خاطر شما اون تاپیک رو برگدوندم و قفلش کردم ایشالا که مشکل از جانب شما حل شده باشه
اینم لینک تاپیک شما و تاپیک تکراری اون

از اینکه تاپیک رو برگردوندید تشکر میکنم .

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته نباشید
یک پیشنهاد:
تقسیم بندی ها و زیر تالارهای عکس خیلی کمه، اگر تقسیم بندی بشه موضوعات مختلف ترتیب و نظم خیلی بیشتری میگیره تالار، مدیریتیش هم راحت تره...

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خسته نباشید
یک پیشنهاد:
تقسیم بندی ها و زیر تالارهای عکس خیلی کمه، اگر تقسیم بندی بشه موضوعات مختلف ترتیب و نظم خیلی بیشتری میگیره تالار، مدیریتیش هم راحت تره...
ممنون سلامت باشین
انتخاب موضوع برای زیر تالار های خیلی سخته چون پراکننده تصاویر خیلی زیاده ...از اون سختر انتخاب کاربرای برای زیر تالار هست...یعنی کاربرا به ندرت به سمت زیر تالار های میرن...برای نمونه همین زیر تالاری که الان توی تالار هست( نقاشی ها و عکس های هنری)خیلی به ندرت افرادی که تاپیک هاشون که به این موضوع مربوط میشه اونجا تصاویرشونو میزارن و گاها پیش اومده که موضوع های نامربوط به زیر تالار گذاشته شده

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدير تالار عكس ببخشيد من با اجازتون يه تايپك با مزمون عكس هاي جالب ازينا نه اونا........... ايجاد كردم بعد اينجا رو ديدم حالا يه نگاهي بندازيد هدف من از ايجاد اين تايپك براي ايجاد نگاه هاي متفاوت و مقايسه ي اونهاست اگه تكراريه و بي محتوا هر چي شما تصميم بگيريد.:cry: لينكش در امضا م هست. با تشكر:gol:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدير تالار عكس ببخشيد من با اجازتون يه تايپك با مزمون عكس هاي جالب ازينا نه اونا........... ايجاد كردم بعد اينجا رو ديدم حالا يه نگاهي بندازيد هدف من از ايجاد اين تايپك براي ايجاد نگاه هاي متفاوت و مقايسه ي اونهاست اگه تكراريه و بي محتوا هر چي شما تصميم بگيريد.:cry: لينكش در امضا م هست. با تشكر:gol:
سلام دوست عزیز
تاپکتون مشکلی نداره و تکراری هم نیست
موفق باشید:gol:

hamid1661363

کاربر فعال
سلام خدمت مدیریت محترم تالار عکس
من تاپیکی داشتم که نمی دونم چرا یه دفعه گم شد
هیچموردی هم نداشت
اسمشم زایمان طبیعی در آب بود که در آن عکس یه مرغ و تخم مرغ بوده
لطفا به من بگین چی شده
اگه گم شده من بعد تاپیکامو همینجوری ول نکنم

milititi*

عضو جدید
سلام
لطف میکنید تاپیک " اینم یه نوع ضایع شدنه" رو حذف کنید....مرسی

رامیز دایی

عضو جدید
با عرض سلام

من میخاستم پیشنهاد بدم که اون صفحه ی اول (تالار عکس) هر کسی هر دقیقه یک تاپیک نزنه
یک تاپیک کلی بزنید مثل قوانین اون تاپیک نقد عکس اول به صاحب تاپیک بزنن اون هم یکی یکی بزاره اون جا
جم جور تر میشه

با تشکر

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با عرض سلام

من میخاستم پیشنهاد بدم که اون صفحه ی اول (تالار عکس) هر کسی هر دقیقه یک تاپیک نزنه
یک تاپیک کلی بزنید مثل قوانین اون تاپیک نقد عکس اول به صاحب تاپیک بزنن اون هم یکی یکی بزاره اون جا
جم جور تر میشه

با تشکر
سلام
اينكار فقط براي تاپيك هايي با موضوع خاص ممكنه(مثل همون نقد عكس)
تالار براي همه كاربراس و حق همه هست كه تاپيك بزنن..نميشه دسته بنديش كرد...نميشه فقط به يه عده اجازه ارسال داده بشه

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداست این باشگاه مهندسان..یه مدیر داره ...یه مدیر بازنشسته داره...یه همکار مدیر داره....یه عضو فعال داره...ادم نمی دونه خواستشو به کی بگه...الو الو...از مسولین محترم ...زمان ما عکس اپلود می کردی می گذاشتی عکس کامل می امد...چرا الان من عکس می گذارم توی تلار کوچولو میشه...مشکل چیه...با تشکر از همه اساتید اهل فن از بازنشسته تا فعال

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خداست این باشگاه مهندسان..یه مدیر داره ...یه مدیر بازنشسته داره...یه همکار مدیر داره....یه عضو فعال داره...ادم نمی دونه خواستشو به کی بگه...الو الو...از مسولین محترم ...زمان ما عکس اپلود می کردی می گذاشتی عکس کامل می امد...چرا الان من عکس می گذارم توی تلار کوچولو میشه...مشکل چیه...با تشکر از همه اساتید اهل فن از بازنشسته تا فعال
مي تونيد عكس رو بكشيد و از سايت مورد نظرتون بندازيد اينجا...به همون اندازه قرار ميده

يا تو سايت هاي آپلود آپ كنيد و لينك مستقيم بذاريد

يا از ضميمه عكس باشگاه استفاده كنيد(عكس رو در سايز كوچيك هم نمايش ميده)

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ببخشید امکان داره عکس بچگیامو که گذاشتم برام حذف کنید یکی از بچه ها گفت که تو نت هست اعصابم خورد شده زودتر عکسامو پاکش کنید ممنون

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
وقت بخیر
سال نو مبارک
چطوری عکس بزاریم در تالار؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
وقت بخیر
سال نو مبارک
چطوری عکس بزاریم در تالار؟

سلام دوست عزيز

براي ارسال تاپيك در تالار زماني كه وارد تالار عكس شديد بالاي صفحه سمت راست يك گزينه وجود داره(ارسال تاپيك جديد) بر روي اون كليد كنيد يه صفحه براي شما باز ميشه كه در اون صفحه ميتونيد نوشته هاي خود و عكس ها رو ارسال كنيد براي ارسال عكس هم در قسمت ابزار هايي كه بالاي اون كادر سفيد رنگ وجود داره از رديف دوم سمت راست بر روي 13 گزينه كه با شكل (يه قاپ عكس ) نمايش داده شده كليد كنيد و آدرس عكس خود رو اونجا قرار دهيد و سپس يه گزينه تيك مانند هست اون تيك رو هم برداريد كه عكس ديده شود..(روش آپلود عكس بود)

بعد بالايي صفحه يه كادر مستطيل شكل قرار داره كه عنوان براي تاپيك رو بايد مشخص كنيد بعد از نوشتن عنوان تاپيك ميتواندي تاپيك خود را ارسال كنيد .

موفق باشيد:gol:

بالا