امان از دست استادای بی انصاف

sinasolhy

عضو جدید
سلام. خوبین؟

دوشنبه امتحان روانشناسی دارم، اما همین که جزوه رو میزارم جلوم، میرم تو فکر.آی حرص میخورم،حرص میخورم،حرص میخورم که نگو.
دلیل: ترم اول که بودم، این استاده بی انصاف منو انداخت. با نمره 6. خدا شاهده حقم نبود. ترم اول تنها درسی بود که فکر میکردم خوب دادم و اصلا به افتادن فکر نمیکردم، اما ... .حالا جالب اینه که کسایی که به گفته خودشون اصلا لای جزوه رو باز نکرده بودن با 13-14 پاس شدن. الان که دارم مینویسم بغض گلومو گرفته. الانه دیگه اشکم در میاد. خدا ازت نگذره، به جون ماردم هیچوقت حلالت نمیکنم. تو همه ذهنیت منو نسبت به دانشگاه بد کردی.
نمیدونم میگم نخونده برم حتما بهتره دیگه. خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا.:confused:
آخه چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟

شما هم از این استادای عتیقه داشتید؟؟؟؟؟

s.shab

عضو جدید
استاد فیزیک ما امتحان گرفت از 15 نمره کلا برگمون 3 سوال داشت یه سوالم شبیه جزوش نبود منم فقط یه سوال نوشتم حالا خدا میدونه با چند میندازتم:cry:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بیخیال من چی بگم که به امتحان تنظیم دیر رسیدم و افتادم حرص بیشتر از این که تنظیم را بیفتی:biggrin:

sinasolhy

عضو جدید
بابا بیخیال من چی بگم که به امتحان تنظیم دیر رسیدم و افتادم حرص بیشتر از این که تنظیم را بیفتی:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:

روحیه گرفتما.
آخه میدونی من حقم نبود. این 3 واحدیه. با همون استاده هم برداشتم(چون فقط همین ارائه میده) . ولی این ترم اصلا سر کلاس نرفتم. :biggrin:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. خوبین؟

دوشنبه امتحان روانشناسی دارم، اما همین که جزوه رو میزارم جلوم، میرم تو فکر.آی حرص میخورم،حرص میخورم،حرص میخورم که نگو.
دلیل: ترم اول که بودم، این استاده بی انصاف منو انداخت. با نمره 6. خدا شاهده حقم نبود. ترم اول تنها درسی بود که فکر میکردم خوب دادم و اصلا به افتادن فکر نمیکردم، اما ... .حالا جالب اینه که کسایی که به گفته خودشون اصلا لای جزوه رو باز نکرده بودن با 13-14 پاس شدن. الان که دارم مینویسم بغض گلومو گرفته. الانه دیگه اشکم در میاد. خدا ازت نگذره، به جون ماردم هیچوقت حلالت نمیکنم. تو همه ذهنیت منو نسبت به دانشگاه بد کردی.
نمیدونم میگم نخونده برم حتما بهتره دیگه. خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا.:confused:
آخه چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟

.
.کمی انصاف داشته باشین
شما دانشجوا ...وقتی نمره خوب میگیرین میگین خودم خوندمو نمره گرفتم
وقتی کم میشین ... میگین مشکل از ماست و استاد لج بوده ... و.....
.
.

sinasolhy

عضو جدید
.
.کمی انصاف داشته باشین
.
.

من همچین آدمی نیستم. بخدا سر این درس حقم نبود.
کاملا هم به حق و ناحق و انصاف اعتقاد دارم.
شما استاد رو نمیشناسی

???zendegi

عضو جدید
ای بابا اینقدر از این بلاها سرمون اومده نمره های ناحق.
من کجای دلم بذارم که تاریخ اسلام،درس عمومی که معدل بیاره انداختنم.همش توضیحی بود 4 صفحه واسش نوشتم خیلی خوشحال اومدم بیرون که خوب دادم.نمره رو که زد دیدم زده 9.75:eek:

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام. خوبین؟

آخه چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟

تا دلت بخواد !!!
بعضياشون كه از 15 شروع مي كنن و مي رن پايين
اصن انگار نه انگار كه تو برگه ت 4 تا كلمه نوشتي !
بعضيام كه تا يه نقطه تو محاسباتت مي بينن كل محاسبه 1 صفحه ايتو خط مي زنن!
كي حق مي گه !!!

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
استاد فیزیک ما امتحان گرفت از 15 نمره کلا برگمون 3 سوال داشت یه سوالم شبیه جزوش نبود منم فقط یه سوال نوشتم حالا خدا میدونه با چند میندازتم:cry:
ماكه امتحان مباحث داديم با 2 تا سوالو چي مي گي !!
هر كدوم هم سخت تر از اونيكي !به زور 14 گرفتم

mhandes vahid

عضو جدید
من چییییی؟
که وایه 3تا غیبت تو دفاع نمرش صفر رد میشه و مشروط میشم نامرد

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیییییییییییی خدااااااااااااا امان از بی انصافا:w00:
بی معرفت پروژه داد گفت هر کی بخواد می توانه نده ما ندادیم حالا بگووووووووووووووو برگه امتحانی زده 2 از 14 که کلا میشه 3/5 :w47::w47:
حالا منم و مشروطییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:w47::wallbash:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
آخی. حالا زیاد غصه نخور. من که خیلی وقتا نمرم با اون چیزی که تصور میکنم یکی نیست. یا بیشتره یا خیلی کمتر.! دانشگاه ها چیش درست بوده که اینش درست باشه. ناراحت نباش .میگذره

bittaa

عضو جدید
سلام. خوبین؟

آخه چرا من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کنم؟

درکت میکنم.من تو دوره کارشناسی یه استاد داشتم که هر کسی رو می شناخت بهش نمره بالا میداد.این رو سال بالایی ها میگفتند اما من باور نکردم.3 واحد بود و اختیاری. من کل جزوه رو حفظ کردم.و واسه خاطر جمعی تقریبا کل جزوه رو پشت ماشین حسابم نوشتم.
شادو خوشحال از اینکه درسته استاد منو نمیشناسه اما من کامل نوشتمو حداقل 17 یا 18 میشم.
میدونی چند شدم؟
حدس بزن.
رفتم پیشش که نمرمو بپرسم ،گفت 9 شدی.!!!!!!!!!!!:surprised:
من شوکه فقط نگاه ش کردم.
ادامه داد،اما نگران نباش چون ترم آخری بهت دادم،10.
دلم میخواست سرمو بکوبم به دیوار .شوکه و متحیر رفتم خوابگاه.وقتی به دوستام گفتم نمی دونستن چی باید بگن!!!!!!!!!!!!

شبح سرگردان

عضو جدید
خدا ازشون نگذره مگه نیان این دنیا من میدونم و اونا توی شبیه سازی سیستمهای گسسته 9.87 گرفتم پروژه هم بهش تحویل دادم عجب روی داشت میگفت گمش کردم برو یه کپی دیگه از اون سی دی برام بیار منم هاردم سوخته بود اخرش افتادم اونم بخاطر 13 صدم

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از این خاطرات گهر بار زیاد دارم!!!
ترم یک که بودم سر یه جریانی ریاضی یکمو افتادم!فکرشو بکن!!!!!!!!!ریاضی 1!درسی که ترم بعدش بیست شدم!ریاضیو که افتادم ترم بعد نتونستم نه واحد بگیرم!!!و ترمای بعد هم به همین صورت....که رسمی و غیر رسمی سر یه جریان کاملا بیخود نه ترمه تموم کنم...
ترمو یک هم افتادم!!!!اونو خداییش خودم تنبلی کردم نخوندم...از استاده میترسیدم!!!!

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان ترم یکم...
الان تو شرایط بی انصافی یه استاد قرار گرفتم...
واسه همین بیدارم...
کامپیوتر استاد ویروسی شده, همه ی فایلای سی دی ای که بهش دادم پاک شده...
حالا من باید تا صبح دوباره جون بکنم که دو واحد از درس اختصاصیمو نیفتم...
:cry:

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم از اینکه هیچ ضوابط درستی برای انتخاب استاد نداریم.خیلی راحت بعضی ها که اصلا لایق نیستند میشند استاد.

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر استادای علوم بایه که افتضاحن و دلیلشم اینه که هرکی تو کنکور رتبه های کم میاره میندازن تو علوم بایه و میشن استاد(چه جوریشو دیگه نمیدونم:confused:)و میشن وبال گردن ما و عقده هاشونو سر ما خالی میکنن
مثلا تو کودکی مامانش دعواش کرده منو و دوستامو میندازه:mad:
من که نمیگذرم ازشون:cry:
باور کنید یکی از استادای ما نمیدونست کسینوس 60 درجه چنده؟؟؟:cry: بعد همین استاد منو که تو کنکور 89 درصد ریاضی و 95 درصد فیزیک زدم میندازه از روی لجبازی چون یه بار سرکلاس ضایعش کردم

الهام3

عضو جدید
اخ چیگفتی از دست این استادهای بی اعنصاف
استادخودش ریاضی وبرنامه نویسی رو حفظ میکنه
اون وقت به ما میکه کودن
پروژهم مینویسم نمره شو بهم نمیده

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اییییییول..............

من چییییی؟
که وایه 3تا غیبت تو دفاع نمرش صفر رد میشه و مشروط میشم نامرد

هییییییییی واییییی منننننننننن...............

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر استادای علوم بایه که افتضاحن و دلیلشم اینه که هرکی تو کنکور رتبه های کم میاره میندازن تو علوم بایه و میشن استاد(چه جوریشو دیگه نمیدونم:confused:)و میشن وبال گردن ما و عقده هاشونو سر ما خالی میکنن
مثلا تو کودکی مامانش دعواش کرده منو و دوستامو میندازه:mad:
من که نمیگذرم ازشون:cry:
باور کنید یکی از استادای ما نمیدونست کسینوس 60 درجه چنده؟؟؟:cry: بعد همین استاد منو که تو کنکور 89 درصد ریاضی و 95 درصد فیزیک زدم میندازه از روی لجبازی چون یه بار سرکلاس ضایعش کردم

:biggrin::biggrin:
خدایی بعضی اساتید جونشونو بگیری جزوشونو نگیری ازشون..

ilili

عضو جدید
منم يه بار درس تحليل مدار و ترم تابستان برداشته بودم با نمره 4 افتادم باورتون نميشه عدد 4 و كه ديدم نزديك بود از غصه بميرم
رفتم به استاد كلي قصه تعريف كردم گفتم استاد بابام گفته اگه قبول نشي ديگه نميذارم بري دانشگاه تو رو خدا نمره بدين من به تحصيل علاقه دارم و سرنوشت من دست شماست و از اين حرفا.. بعد از بيست دقيقه چونه زدن و خواهش و تمنا بالاخره نمره ي قبولي و گرفتم البته احتمالا استاد حرفم و باور نكرده بود ولي هنوزم باورم نميشه از اون استاد نمره گرفتم.خدايي خيلي استاد نازيه كل دانشگاه دوسش دارن.دلتون بسوزه..............
ايشالا يه روز قسمت شما هم بشه ببينيد نمره گرفتن چه لذتي داره...:smoke:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم يه بار درس تحليل مدار و ترم تابستان برداشته بودم با نمره 4 افتادم باورتون نميشه عدد 4 و كه ديدم نزديك بود از غصه بميرم
رفتم به استاد كلي قصه تعريف كردم گفتم استاد بابام گفته اگه قبول نشي ديگه نميذارم بري دانشگاه تو رو خدا نمره بدين من به تحصيل علاقه دارم و سرنوشت من دست شماست و از اين حرفا.. بعد از بيست دقيقه چونه زدن و خواهش و تمنا بالاخره نمره ي قبولي و گرفتم البته احتمالا استاد حرفم و باور نكرده بود ولي هنوزم باورم نميشه از اون استاد نمره گرفتم.خدايي خيلي استاد نازيه كل دانشگاه دوسش دارن.دلتون بسوزه..............
ايشالا يه روز قسمت شما هم بشه ببينيد نمره گرفتن چه لذتي داره...:smoke:

باورت نمیشه
همین استاده که میگم کسینوس 60تو بلد نبود به خاطر اینکه یه بار باهاش کلکل کردم منو با 9.75 انداخت
البته ترم قبل
که البته بعدا تلافیشو درآوردم

donya...

عضو جدید
.
.کمی انصاف داشته باشین
.
.
میخواستین الان بگین شما استادییییییییییییییییییییییین ؟
فهمیدیم استاد ، :D

ilili

عضو جدید
عيبي نداره مهيا جون..وقتي يكي با نمره ي 9.75 ميفته معلومه كه استاد خودش عمدا خواسته قبول نشه.عجب استاد بي انصافي بوده...به خاطر كل كل نمره نداده...
ولي خدايي استاداي خوب هم هستن كه اكثرا قديمي و مسن هستن نميدونم چرا استاداي جوون نه درست حسابي تدريس ميكنن نه درست حسابي نمره ميدن فقط دانشجو ها رو با نمره تهديد مي كنن.البته دانشجوها هم درست حسابي درس نميخونن

ilili

عضو جدید
عيبي نداره مهيا جون..وقتي يكي با نمره ي 9.75 ميفته معلومه كه استاد خودش عمدا خواسته قبول نشه.عجب استاد بي انصافي بوده...به خاطر كل كل نمره نداده...ولي خدايي استاداي خوب هم هستن كه اكثرا قديمي و مسن هستن نميدونم چرا استاداي جوون نه درست حسابي تدريس ميكنن نه درست حسابي نمره ميدن فقط دانشجو ها رو با نمره تهديد مي كنن.البته دانشجوها هم درست حسابي درس نميخونن

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
عيبي نداره مهيا جون..وقتي يكي با نمره ي 9.75 ميفته معلومه كه استاد خودش عمدا خواسته قبول نشه.عجب استاد بي انصافي بوده...به خاطر كل كل نمره نداده...
ولي خدايي استاداي خوب هم هستن كه اكثرا قديمي و مسن هستن نميدونم چرا استاداي جوون نه درست حسابي تدريس ميكنن نه درست حسابي نمره ميدن فقط دانشجو ها رو با نمره تهديد مي كنن.البته دانشجوها هم درست حسابي درس نميخونن

دلیلشو گفتم چون جدیدا هرچی رتبه کمو میزارن علوم بایه

آره اگه این استادای قدیمی نبودن که ما بیچاره بودیم من از یه استاد که میگفتن میندازه 20 گرفتم تاحالا به کسی نداده بود
ولی اون استاده که ازش 9.75 گرفتم چون حسابی حالشو گرفتم زیاد بابتش ناراحت نیستم چون حقشو گذاشتم کف دستش

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
باورت نمیشه
همین استاده که میگم کسینوس 60تو بلد نبود به خاطر اینکه یه بار باهاش کلکل کردم منو با 9.75 انداخت
البته ترم قبل
که البته بعدا تلافیشو درآوردم
سلام مهیا جون
میشه بگی چه جوری تلافیشو در اوردی؟