اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون موقع 70 ملیون آدم +مردم جهان نمیدیدن....
یعنی بزرگترین بی حرمتی رو صدا سیما کرده......
خواهرم شما کجایی الان 2 ساله تو هر تاکسی و تو هر جمعی میشه از امام به پایین رو فحش
میدن....
فقط کسی نبود جار بزنه و قشنگ حرمت رو بشکنه که صدا و سیما انجام داد....
پاره کردن عکس امام؟؟؟؟
شما برو تو گوگل یه سرچ بزن امام خمینی و برو بخش عکس.....
بعد ببین بی حرمتی چیه!!!

از اون 70 میلیون نفرحداقل نصفشون 4 روز تمام دیدن امثال العربیه و بی بی سی دارن یک ساعت به یک ساعت نشون میدن..

چششون فقط به صدا وسیمای خودمون نیست که..

مثلا اگه صدا و سیما نشون نمیداد این اقدام زشت خوب جلوه داده میشد..؟؟ یا مثلا میشد مخفی کرد..؟؟

بالاخره وقتی خبرش که به مردم میرسید..اونوقت کمتر کسی باور میکرد که توی روز روشن از این کارا بکنن...

حالاکه نشون داده همون اولش عده ای سعی دارن بگن که اصلا همچین چیزی نبوده..یا اگر هم بوده ما جز اونا نیستیم..یا اصلا کلا چرا صدا سیما نشون داده...

این اصلا درست نیست..

کار بسیار اشتباهی انجام میدن فحش میدن...یارو لاستیک ماشینش پنچره ..یا جایی ترافیک شده..پشت چراغ قرمز مونده به زمین و اسمونو فحش میده...

ولی وقتی جلوی اون همه مردم توی خیابون یا اونایی که اونور آب نشستن ببینن بالاخره از این آب گل الود شده چیزی گیرشون میاد یا نه قضیه کلی فرق میکنه...

بزرگترین بی حرمتی رو اونی کرده که وسط خیابون اون اقدام بی شرمانه رو انجام میده...
امام چه بدی در حقشون کرده که جوابش اینه؟؟؟

.

آخرین ویرایش:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اون 70 میلیون نفرحداقل نصفشون 4 روز تمام دیدن امثال العربیه و بی بی سی دارن یک ساعت به یک ساعت نشون میدن..
مثلا اگه صدا و سیما نشون نمیداد این اقدام زشت خوب جلوه داده میشد..؟؟ یا مثلا میشد مخفی کرد..؟؟
بالاخره وقتی خبرش که به مردم میرسید..اونوقت کمتر کسی باور میکرد که توی روز روشن از این کارا بکنن...

حالاکه نشون داده همون اولش عده ای سعی دارن بگن که اصلا همچین چیزی نبوده..یا اگر هم بوده ما جز اونا نیستیم..یا اصلا کلا چرا صدا سیما نشون داده...

این اصلا درست نیست..

کار بسیار اشتباهی انجام میدن فحش میدن...یارو لاستیک ماشینش پنچره ..یا جایی ترافیک شده..پشت چراغ قرمز مونده به زمین و اسمونو فحش میده...

ولی وقتی جلوی اون همه مردم توی خیابون یا اونایی که اونور آب نشستن ببینن بالاخره از این آب گل الود شده چیزی گیرشون میاد یا نه قضیه کلی فرق میکنه...

بزرگترین بی حرمتی رو اونی کرده که وسط خیابون اون اقدام بی شرمانه رو انجام میده...

.

اون یه غلطی کرد...چرا صدا سیما غلط دوم رو کرد؟؟؟

نه اینکه حاضرن از بی حرمت شدن امام مایه بذارن تا ا.ن رو توجیح کنن؟؟؟؟

این سیاست کثیف صدا و سیماست که نصف 70 ملیون نفر چششون به بی بی سیه

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما صحبتهای خودم..با سبز مینویسم..

خوشحالم که امام راحل طرفداران زیادی از دو جناح مختلف داره..
امام همیشه توی سخنرانیهاش جایگاه یک عده ی معدود رو که اسلام رو کلا و ابدا قبول ندارن جدا میکرد و به اونها بدجور میپرید..
ولی مطمئن هستم دوستانی که به این تاپیک اومدن اینطور نیستن..حداقل حرفها اینطور اثبات میکنه..
من تاپیک رو از اول تا اخرش مطالعه کردم و دنبال کردم..
سوالات و حرفهایی با دوستان سبز دارم که میخوام پاسخ بدن..
همه ی شما دوستان سبز گفتید که هتک حرمت به امام رد شدس..
گفتید ولی هتک حرمت به اقای خامنه ای رد شده نیست و حمایتش میکنید..
بسیار خب.
این رو میدونید که اغلب کسانی که امام رو قبول دارن اقای خامنه ای رو هم قبول دارن(گفتم اغلب نه همه)..
اینم میدونید که معمولا دوست داشتن افراد باعث تعصب میشه..
همونطور که وقتی کسی به مهندس موسوی یا جنبش سبز شما توهین میکنه شما به اون فرد میپرید چه انتظاری دارید که وقتی عکس اقای خامنه ای رو پاره میکنید با شما کاری نداشته باشند؟!
شما به بسیجیا میگین حیوون..
خب حیوون..باشه..
وقتی یک حیوون عصبانی میشه دلیلش چی میتونه باشه؟!
چرا شماها دنبال دلایل نمیرید و همش چسبیدید به عکس العمل ها؟!
چرا همش تو سر و سینه ی خودتون میزنید که توی دانشگاهتون با گاز فلفل و شوکر باهاتون برخورد شده؟!
چرا دنبال دلیل نمیرید؟!
چی شده که اینطور شده؟!
من دلایلشو خوب میدونم ولی میخوام از زبان شماها بشنوم..
اما مسئله ی بعدی..
مهندس موسوی باید جنبش سبز رو پالایش بکنه..
اگر میخواد که این موضوعات بهش نچسبه باید پالایشش بکنه.
باید بیاد و علنا اعلام بکنه که ما مخالف شعار مرگ بر رهبری هستیم..
ما مخالف پاره کردن عکس رهبر و امام هستیم..
امام رو فرمودن درسته..ولی رهبر چطور؟!
چرا ساکتن؟!
چرا نمیان و کسانی رو که خواستار نابودی نظام هستن رو از خودشون جدا نمیکنن؟!
در حال حاضر جنبش سبز هر ضربه ای میخوره بخاطر این هستش که هر گروهی در اون و در لوای اون داره فعالیت میکنه..
گروه سلطنت طلبا بگیر تا کمونیست ها..
مهندس موسوی باید اهداف خودش و گروه رو معرفی بکنه..
چرا اینکارو نمیکنه؟!
میخواد از چی استفاده بکنه؟!
میخواد از کسانی استفاده بکنه که خون شهدای این مملکت رو مکیدن؟!
میخواد از افراد حزب کوموله استفاده بکنه که یک روزی خون این ملت رو مکید ؟
میخواد از سلطنت طلبا استفاده بکنه؟!
از چی میخواد استفاده بکنه؟!
هدفش اصلاحاته؟!
خب دیگه وجود این گروها چه معناهایی میتونه داشته باشه؟!
صدا و سیمای ما اشتباه کرد..مثل همیشه..
در واقع با نشون دادن صحنه های هتک حرمت بیشتر این موضوع رو فراگیر کرد.
حالا من کاری ندارم توسط کی بوده..
حتی اگر طرفدار کسانی بوده که ادعای سبز بودن دارند مهندس موسوی بیانیه رو داده و اونها رو از جنبش سبز جدا کرده..
ولی این کمه..
مهندس موسوی میدونه راهی که داره میره خیلی خطرناکه..
میدونه اگر ادامه بده جنگ داخلی شکل میگیره..
اینارو خوب میدونه.
چرا از راه اصلی نمیره؟!
چرا جاده خاکی رو انتخاب کرده؟!
چرا داره راهی رو میره که دشمنان ایران سالهاست ارزو به دل اون موندن؟!
یک روزی غرب ارزوش بود ایران رو بکنه مثل پاکستان..
الان داره به این میرسه..
به لبهای تشنه ی امام حسین وقتی به این موضوع فکر میکنم که کشورم ممکنه دستخوش چه اتش بزرگی بشه گریه ام میگیره..
دعا میکنم زودتر امام زمان بیاد و اون روز رو نبینم..یا اینکه بمیرم و اون روز رو نبینم..
افسوس میخورم..مهندس مگر امام رو قبول نداره؟!
اخه امام کی گفت تفرقه؟!
مگر نگفت اقایان تفرقه نکنید؟
اقای خامنه ای از نظر من خیلی نرم برخورد کرده با دوستانش..
با اقای هاشمی تا اقای کروبی..
به شما قول میدم اگر تا الان اینها دستگیر نشدن بخاطر اقای خامنه ای بوده..
اگر اقای هاشمی راحته با وجود تمام بی حرمتی ها به اقای خامنه ای بخاطر اقای خامنه ایه..
میدونید چه فشاری رو اقای خامنه ای از جانب تندروها حس میکنه مبنی بر برخورد سریع با این افراد؟!
افسوس..ایرانمون رو با دستان خودمون داریم به سمت اتشی میبریم که سالهاست غرب در اروزی اون بود..
متاسفم.

برادر همه حرفاي دل منو زديد........

و همینطور حرف دل منو....

نه داداش....موسوی رو بگیرن همون افتضاحی بار میاد که امام رو گرفتن!!!

شما عقیده دارید که نباید از رهبری بت ساخته بشه..منم همینو میگم..
البته اینم بگم که رهبری همیشه انتقاد کردن که منو با حضرت علی (ع) مقایسه نکنید..

اونوقت شما داری موسوی رو با رهبری مقایسه میکنید..؟؟؟
اصلا درست نیست..

به نظرتون این بت سازی واسه موسوی از طرف شما انجام نشده..؟؟؟(این جمله طرفم شما نیستی...داداشی.. )

اون یه غلطی کرد...چرا صدا سیما غلط دوم رو کرد؟؟؟

نه اینکه حاضرن از بی حرمت شدن امام مایه بذارن تا احمدی نژاد رو توجیح کنن؟؟؟؟

به نظرت اگه صدا وسیما نشون نمیداد مردم از جای دیگه دسترسی نداشتن نیگاه کنن..
خب داشتن دیگه..
هیچ کی از این اقدام زشت واسه توجیه کردن احمدی نژاد استفاده نکرده...

فقط چند تا سوال پرسیده شده که اگه هنوز عقیده دارین که پیرو امام هستین پس چرا از اونایی که اونور آب واستون کف و سوت میزنن برائت نمیکنین..؟؟و چند تا سوال دیگه..

این سیاست کثیف صدا و سیماست که نصف 70 ملیون نفر چششون به بی بی سیه

مردم عقل دارن... اختیار دارن..خودشون قوه تشخیص دارن ...

اولین شبکه ماهواره ای نشون نده مطمئنن دومی سومی .. چهارمی نشون میده...

از اون نصف 70 میلیون نفر همشون در بست و مخلص بی بی سی نیستن که...

.

آخرین ویرایش:

mohana.ghaffari

عضو جدید
مي بينم كه برو بچه حزب الله اي كم آوردن بد جور!

بله كم اوردين؟ ميدونيد چرا؟
براي اينكه انسان زماني سر يه موضوع به بحث و گفتگو مي پردازه كه توي وجودش يا حقانيتش شك داشته باشه.
ببينم مگه شما ها توي حقانيت رهبرتون شك داريد كه هي با اين بچه ها يك و بدو ميكنيد.
ما چند روز پيش توي صدا و سيما مخالفت يه عده با امام خميني و رهبرمون رو ديديم.
حالا اخوي علي رضا اين تايپيك رو راه انداخته تا موافقت ما رو به امام خميني و رهبرمون سيد علي نشون بده.
پس همگي بدانيد اينجا جايي براي بحث و جدل نيست زيرا كه ما شكي در حقانيت رهبرمون نداريم كه بخواهيم به ديگران ثابتش كنيم
هميشه به ياد داشته باشيد

كسي كه خوابه رو ميشه بيدار كرد
اما..
اما كسي كه خودش رو زده به خواب نميشه بيدار كرد

پس الكي زور بيخود نزنيد و بدونيدكه اينجا راه اندازي شده تا هركس موافقتش رو با رهبر بيان كنه مثلا

اي رهبر آزاده اماده ايم اماده

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز

براي اينكه انسان زماني سر يه موضوع به بحث و گفتگو مي پردازه كه توي وجودش يا حقانيتش شك داشته باشه.
ببينم مگه شما ها توي حقانيت رهبرتون شك داريد كه هي با اين بچه ها يك و بدو ميكنيد.
حالا اخوي علي رضا اين تايپيك رو راه انداخته تا موافقت ما رو به امام خميني و رهبرمون سيد علي نشون بده.
پس همگي بدانيد اينجا جايي براي بحث و جدل نيست زيرا كه ما شكي در حقانيت رهبرمون نداريم كه بخواهيم به ديگران ثابتش كنيم
هميشه به ياد داشته باشيد

اما..

پس الكي زور بيخود نزنيد و بدونيدكه اينجا راه اندازي شده تا هركس موافقتش رو با رهبر بيان كنه مثلا

اي رهبر آزاده آماده ايم آماده

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز

هميشه به ياد داشته باشيد

اما..

شما هیس

لطفا" با ادبها صحبت کنن....

کسی که انقدر راحت خودشو برتر میبینه و کوچکترین احترامی برای طرف مقابل نمیزاره لیلقت صحبت نداره....

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما عقیده دارید که نباید از رهبری بت ساخته بشه..منم همینو میگم..
البته اینم بگم که رهبری همیشه انتقاد کردن که منو با حضرت علی (ع) مقایسه نکنید..

اونوقت شما داری موسوی رو با رهبری مقایسه میکنید..؟؟؟
اصلا درست نیست..

به نظرتون این بت سازی واسه موسوی از طرف شما انجام نشده..؟؟؟(این جمله طرفم شما نیستی...داداشی.. )
.

من با امام مقایسه نکردم.....

الان انقلاب نیست که بخوام مقایسه کنم.....

کسی هم بت نیست....

اما نقشها یکیه...

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز

هميشه به ياد داشته باشيد

اما..

چی داری واسه خودت میگی..........

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه چي بگم بچه ها بين خودمون بمونه
روز قبل از 16 آذر يكي از اين بچه بسيجي هاي خفن،به ما گفت براتون كارت جور كردم تا بريم دانشگا تهران.
گفت قراره اونجا عكس امامو پاره كنن،ما بايد بريم اونجا در برابر سبزا ازشون دفاع كنيم و شعار هاي ولايتي بديم.
دقيقا شبش عكس پاره شده ي امام خميني رو صدا و سيما نشون داد!!!!!!!!!!!!!!!!

اينارو نگفتم كه تقصيرو گردن كسي بندازم يا بگم 100%كار خودشون بوده.
شايد اين يه تصادف بوده.....
فقط ميخوام بگم هيچ كدوم از دو طرف معصوم نيستنو براي رسيدن به هدفشون دست به هر كاري ميزنن.
بیا شاهد از این بهتر:razz:
قربون ابجی گلم که حرف حق رو میگه حتی اگر به ضررش باشه:gol::heart:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در زمان انقلاب 57 هم کسی چشمش به رادیو تلویریون داخلی نبود
انقلاب رهبرتون هم با همون رادیو های بیگانه بود پدر و مادرتون با اطلاعاتی که از تلویزیون شاه می گرفتن می ریختن تو کوچه !؟
چه سختی داشت !
مگر همین الانش خبر هایی که از به قول شما رادیو تلویزیون های بیگانه می گه و خیلی هاش عین حقیقت هم هست را کسی نه می بینه نه باور می کنه !

این اصلا درست نیست..
می شه شما راه درستش را بگن !
بعده این همه مدت صدا سیمای میلی یه چیزی نشون داد چرا قبلش ساکت بود ؟
چرا قبلش نمی گفت دانشجو ها مخالف ا.ن هستن !
شما بگو ما هم توجیح بشیم !
معلومه شما هم زیاد 20:30 می بینی ها !
در ضمن اتش زدن و ایجاد دود یکی از راه های برخورد با گاز اشک آور هست اگر هم باور ندارین رج به کتاب آمادگی دفاعی دبیرستان !

بی حرمتی !
چه واژه جالبی !
مگر حرمتی هم مونده !
پیر و جوون و دختر و مادر را که اینا می زنن بی حرمتی نیست !
لابد حرمت از نظر شما یه عکسه !
اگر حرمت با یه عکس پاره کردن از بین می ره مطمئن باش از اولش هم عیره یه اسم نبوده !

پنجره

اخراجی موقت
نرم رو خوب اومدی!!!!
این نرمه؟؟؟؟؟

به همين خيال باش
مثل اينكه خيلي جو وتوهم .........تو را گرفته است
واقعاً تو فكر مي كني كه موسوي همچون امام در نزد امت محبوبيت دارد :eek:
منتظري پاره تن امام وقائم مقام رهبري بود ...........آخرش چه شد؟:confused:
بني صدر در زمان خودش از موسوي خيلي محبوب تر بود .........آخرش چه شد ؟:confused:

mohana.ghaffari

عضو جدید
بسه ديگه تاكي ميخواين گناه رو بندازيد گردن همديگه
چرا حواستون به تفرقه اندازي دشمن نيست
گفتم كه اينجا فقط جاي حمايت از رهبريه نه اينكه دنبال مقصر گشتن

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با امام مقایسه نکردم.....

الان انقلاب نیست که بخوام مقایسه کنم.....

کسی هم بت نیست....

اما نقشها یکیه...

داداش گلم..
اگه این مقایسه نیست پس چیه..؟؟؟

چه اسمی میشه رووش گذاشت..؟؟

اون بت و باشما نبودم.. داداشی..
میدونی چرا میگم بت..؟؟ اخه به نظر عده ای ایشون هیچ کار اشتباهی تا حالا انجام ندادن..
همه چی رو هم با داستان سرایی و احتمالات میندازن تقصیر اینو اون..

به نظرت حذف
اسلام از جمهوری اسلامی.. کجا رو هدف گرفته جز اسلام...
کجاست بیانیه برائت..؟؟؟؟؟؟
.

آخرین ویرایش:

پنجره

اخراجی موقت
تاربود فكري وداربست انديشه اي وخط مشي اعتقادي وزير بناي قانون اساسي اين نظام از تراوشات وايده ها ومرام نامه امام خميني است
اين نظام در هيچ جاي دنيا بدون نام خميني شناخته نشده است
واگر خميني نيود ، ايران در زير سايه ننگ سلطنت ورژيم منحوس شاهنشاهي بود
خميني نماد اسلام ناب ضد اسلام امريكائي است
پاره كردن عكس او يعني نبودن اسلام ضد امريكائي وبرگشت به نوكري سلطنت طلبها و دست بوسي بيگانگان است
پس قضيه عكس نيست .....................مشكل در اينجا كه جمهوري اسلامي به جمهوري ايراني تبديل شود ...........هدف زدن اسلام است وسلام

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
داداش گلم..
اگه این مقایسه نیست پس چیه..؟؟؟

چه اسمی میشه رووش گذاشت..؟؟

اون بت و باشما نبودم.. داداشی..
میدونی چرا میگم بت..؟؟ اخه به نظر عده ای ایشون هیچ کار اشتباهی تا حالا انجام ندادن..
همه چی رو هم با داستان سرایی و احتمالات میندازن تقصیر اینو اون..

به نظرت حذف
اسلام از جمهوری اسلامی.. کجا رو هدف گرفته جز اسلام...
کجاست بیانیه برائت..؟؟؟؟؟؟
.
همونایی که شاه را بت کردن
همونایی که آقای خمینی و خامنه ای را امام کردن ( معصوم از گناه و جانشین امام زمان )
و هم اونایی که آقای موسوی را بت کردن
هیچ فرقی با هم ندارن
همشون از روی نفهمی یه اندازه اسلام و قرآن را به مسخره گرفتن و روی حرف خدا حرف زدن !
ملت ما یا افراط هستن یا تفریط معلوم نیست کی دست از اسن کاراشون بر می دارن !

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه بگید اینجا چه خبره ؟
تو این تاپیک قراره به چی اعتراض بشه ؟
آیا برای اعتراض به یه اهانت میتونیم به خودمون اجازه بدیم به همدیگه اهانت کنیم؟
اهانت به بنیانگذار انقلاب مورد انزجار خیلی از ماست... من فکر نمی کنم کسی که به تاریخ مملکتش، به خون شهدان انقلاب، به بزرگان میهنش احترام قائله، از هتک حرمت امام خمینی دلشاد باشه...
اما عزیزان اجازه ندیم حرمت همدیگه رو بشکنیم...
مطمئنم نه فقط روح امام خمینی که روح کوروش کبیر هم از این وضع آشفته و تشنج بین جوانان این مملکت آزرده است...
این تفرقه هایی که داره بوجود میاد چیزیه که بدخواهان ازش نفع می برن، قبل از این که بخوایم به هر هدفی که مد نظرمونه برسیم...
اختلافات موجود زیاد، کسی منکر نمیشه اما همه یه وجه اشتراک بزرگ داریم... همه فرزندان این خاکیم ما با هم هموطنیم... و هیچ کس نمی تونه به اندازه ما برای این مملکت کاری بکنه...

پنجره

اخراجی موقت
مردم در زمان انقلاب چنين شعار ميدادند:
سه بت شكن آمده اند به دنيا
ابراهيم ومحمد وروح الله
مگر امام خميني سخن اسلام را نمي گفت پس از چه ناراحتيد وبا چه مشكل داريد
به خدا سوگند اگر امام زمان هم ظهور كند وسخنان اسلام را گويد ؛ باز براي ايشان اما وچرا برايش در مي اوريد ................
همش بهانه است

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا شاهد از این بهتر:razz:
قربون ابجی گلم که حرف حق رو میگه حتی اگر به ضررش باشه:gol::heart:
ونوس عزيزم
من حرفي رو به ضرر خودم و نظر قطعيم نزدم.
من پيرو ولايت فقيه هستم.
اين سياست بازي ها هم ربطي به ايشون نداره.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
در پیش چشم ملت نابود خواهید شد

در پیش چشم ملت نابود خواهید شد

انذار روح اللهی نایب الامام به سران فتنه:
در پیش چشم ملت نابود خواهید شد/قانون‌شکني و اغتشاش زمينه جسارت به امام شد+فیلم و صوت

برای مشاهده فیلم کلیک کنید

proarc

عضو جدید
استفاده در عین عمل

استفاده در عین عمل

شما ادعا دارید ما استفاده ابزاری داریم می‌کنیم از اسامی و در تمامی نوشته‌هاتون از پیغمبر، امام خمینی، و معصومین و شهدا استفاده می‌کنید
برگردید به نوشته‌های خودتون و دوستانتون، تنها استفاده من از صحیفه‌ی نور رو نیز در پست #155 ببینید بعد دوست داشتین دوباره توهین کنید ;)

دوست من ما اگه اسمی از کسی می بریم مخصوصا از ائمه پیامبر امام ورهبری به گفته هاشون هم عمل می کنیم
نه اینکه هر جا بدردمون خورد بگیم امارهبری هرجا بدرد نخورد بگیم نه اینا نیستن

spow

اخراجی موقت
اخبار ۲۰:۳۰ برای چند ثانیه دوربین را به طرز معنا داری روی عکس پاره امام خمینی نگه داشت و از فردایش آشوب جدیدی در کشور به راه افتاد که به امام خمینی اهانت شده است. از یک سو تلویزیون این تصاویر را مربوط به معترضان دانست و از سوی دیگر کروبی به ضرغامی معترض شد که اصلا تو چرا این تصاویر را نشان دادی؟ مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام هم ساکت ننشست و به این کار ضرغامی اعتراض نمود.

مسأله به همین جا ختم نشد. ائمه جمعه، جامعه مدرسین، در مقابل آنچه که توهین به امام خمینی اعلام شده بود موضع گرفتند.

کفن پوشان قم، دیروز پس از نماز جمعه راهپیمایی کردند و دست آخر، امروز صبح از ساعت ۱۰ تا ۱۲ دروس حوزه قم تعطیل شد و برخی از طلاب و روحانیون گردهم آمدند. این تجمع­ در حوزه­های علمیه دیگر شهرها نیز برگزار شد.

البته جای این سؤال هست که چرا این تجمعات و اعتراض­ها پیش از این برگزار نشد؟ چرا وقتی مردم بی گناه در تهران کشته شدند همه ساکت بودند؟ اصلا فرض را براین بگذاریم که کشته شدن عزیزانی چون ندا آقا سلطان، سهراب اعرابی، محسن روح الامینی و… کار حامیان موسوی بوده است. چرا امثال آقای صدیقی که برای پاره شدن عکس امام در تریبون نماز جمعه خون گریه می­کنند، برای کشته شدن مردم بی­گناه گریه نکردند؟!

هفت سال پیش بود که روزنامه حیات نو که هادی خامنه ای (از یاران امام) صاحب امتیازش بود، به اتهام چاپ کاریکاتوری که گفته می شد مرتبط با امام است، در اقدامی مشابه، مورد اعتراض­ قرار گرفت. کاریکاتوری که مشخص شد مربوط به ۲۰۰ سال پیش بوده و هیچ ارتباطی به امام خمینی نداشت. دست آخر با توقیف حیات نو، غائله ختم شد. و البته هیچ دادگاه صالحه و غیر صالحه ای به این موضوع رسیدگی نکرد که بالاخره آیا آن کاریکاتور مربوط به امام بوده است یا خیر؟

اما وضعیت امروز با هفت سال پیش تفاوت های عمیقی دارد و فضای سیاسی کشور، ملتهب­تر از آن است که با این گونه کارها، آب روی آتش آن ریخت.

پخش تصاویر ابهام برانگیز از شبکه سراسری تلویزیون، چه نتیجه ای خواهد داشت جز آن که کسانی که در سیاست نیستند را نسبت به بنیان های فکری خود، سردرگم کند و کسانی را هم که دستی بر آتش سیاست دارند را بیش از پیش، در مقابل هم قرار دهد.

اگر چه اخبار ۲۰:۳۰ (که با خبرسازی های ناشیانه و غیرحرفه ای خود، اعتبار صدا و سیمای جمهوری اسلامی را زیر سؤال برده است) قرار بود مستندات خود را درباره عدم صحنه سازی برای این خبر ارائه دهد و تا کنون هم اقدام به چنین کاری نکرده است اما به فرض این که داستان اثبات شود. آیا این مسأله نشان از آن دارد که میرحسین و تمام حامیان جنبش سبز هم اینگونه هستند؟ چگونه می توان اقدام یک فرد مجهول الهویه را بدون حجت قانونی به یک جریان نسبت داد؟!

این که سخنرانان امروز در حوزه­های علمیه، به صراحت یا به طور ضمنی میرحسین موسوی و حامیانش را در مقابل امام خمینی قرار دادند اشتباه بزرگی بود. اشتباهی که اگر دقیق تر دیده می شد و نیم نگاهی به مواضع رسمی رهبران جنبش مردمی سبز می شد، به هیچ وجه صورت نمی گرفت. موضع یک فرد را خودش مشخص می­کند و نمی توان به صرف اقدام خلاف یک حامی، تمام یک جریان را مورد مؤاخذه قرار داد، مگر آنکه در دادگاه صالح و بی طرف ثابت شود که ارتباط مستقیم بین اقدام او و شخص دیگر وجود داشته است.

بماند که گفته می شود تمام این داستان، (با توجه به سخنان امروز سید احمد خاتمی در مدرسه فیضیه و تعیین تکلیف برای سید حسن خمینی)، چیزی جز آغاز جریانی برای به چالش کشیدن بیت امام نیست. آن هم به جرم حمایت این بیت از جنبش سبز.

به هر حال آنچه که من تا به امروز دیده ام این است که میرحسین موسوی و کروبی نام امام را دوباره زنده کرده اند. بد نیست اگر حوصله خواندن حرف های رهبران جنبش سبز را نداریم لااقل خودمان در بین مردم عادی حاضر شویم!

من و دوستانم شاهد بودیم که در اجتماعات قانونی مانند روز هفتم تیر و یا نماز جمعه تاریخی هاشمی رفسنجانی، چگونه معترضان حمایت خود را از امام خمینی وآرمان های وی ابراز می داشتند. البته بماند که دوستان بسیجی از همین حامیان امام، با باتوم و گاز اشک آور پذیرایی کردند. و البته آن روز هیچکس اعتراضی نکرد که چرا حرمت نماز جمعه، یعنی یادگار رسول اکرم(ص) را در یک کشور اسلامی با این جنایت ها شکستند؟

بدون شک امروز اگر به واقع در فکر اعتراض به توهین کنندگان به امام از هر طیف و گرایشی هستیم یک راه بیشتر نداریم، آن هم رجوع دوباره به قانون اساسی است.

و در آخر باید بگویم: امامی که من می شناسم، بیش از آنکه نگران آبروی خودش باشد نگران جان و مال و آبروی مردمی است که پناهی جز خدای خود ندارند. امامی که من می شناسم، امامی است که بیش از آن که دغدغه پاره شدن عکس خودش را داشته باشد، دغدغه زیرپا گذاشتن قانونی را دارد که خون هزاران تن از بهترین جوانان این کشور برای به ثمر رسیدنش ریخته شده است. قانونی که با دین در تضاد نیست و دینی که با قانون تضادی ندارد.

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
ونوس عزيزم
من حرفي رو به ضرر خودم و نظر قطعيم نزدم.
من پيرو ولايت فقيه هستم.
اين سياست بازي ها هم ربطي به ايشون نداره.

آبجي، خدا خيرت بده... حرف دلمو زدي به خوده خدا قسم!

proarc

عضو جدید
اعمال جنبش سبز

اعمال جنبش سبز

اره دیگه ، جنبش سبز زندان کهریزک رو اداره میکنه ، جایی که حتی رهبر هم دستور داد تعطیلش کنن از بس که باعث ننگ نظام بود :biggrin:
این همه ادم تو خیابون ها تیر خوردند رو حامیان موسوی کردن ؟؟! حامیان موسوی کی دسترسی به سلاح داشتن ؟؟ چرا چرند میگی
تو کلیپی رو دیدی که تو اون اون لباس شخصی بی شرف به سمت کسی که خودش با تیر زدش داره شکلیک میکنه تا کسی بهش کمک نکنه برای رسوندنش به بیمارستان ! این انسانیت رو از کجا به ارث بردید ؟؟:razz:

ما که کهریزک رو درست نکردیم
مامورای نیروی انتظامی درست کردن اونها هم بازداشتن
خیلی خوبه دیگه شما اصلا به پایگاه بسیج حمله نکردین
اصلا 20 تا بسیجی رو شهید نکردین
کار ما بود دیگه
اغتشاش گرا هم اصلا کلت و ککتل ملتف دو زمانه نداشتن اصلا نارنجک نداشتن اصلا نمی خواستن جائی بمب بذارن
اینا همه کار ما بود

spow

اخراجی موقت
کمی انصاف داشته باشیم
شاید نصف ایمان باشد

مهندس میرحسین موسوی پاره کردن عکس امام در جریان وقایع 16 آذر را کاملا مشکوک و یک اقدام ضدانقلابی دانست.

وی در پاسخ به این سئوال روزنامه جمهوری اسلامی که موضع شما درباره پاره شدن عکس امام و نشان دادن صحنه اهانت به عکس امام از سیمای جمهوری اسلامی و تلویزیون های بیگانه چیست گفت : حضرت امام خمینی احیاگر دین در قرن حاضر و بیدارگر بزرگ ملت ها برای مبارزه با مستکبران است . ایشان به گردن همه ملت ها به ویژه ملت های مسلمان و مردم ایران حق بزرگی دارند و قطعا هیچ انسان منصف و مومنی به خود اجازه نمی دهد چنین اهانتی به عکس ایشان بکند.

میرحسین موسوی افزود : کسانی که به اینجانب محبتی دارند هرگز کوچکترین اهانت به حضرت امام خمینی را جایز نمی دانند و حفظ حرمت امام را واجب می دانند. اطمینان دارم که دانشجویان هرگز دست به چنین ساختارشکنی هائی نمی زنند زیرا همه میدانیم که دانشجویان به امام عشق می ورزند و حاضرند برای آرمان های امام جان فشانی کنند.

مهندس موسوی گفت : اطلاعات دقیقی درباره اینکه اصولا چنین کاری صورت گرفته باشد ندارم کما اینکه درباره عاملان این اقدام ساختارشکنانه نیز اطلاعات روشنی نداریم ولی بهرحال اگر چنین کاری صورت گرفته باشد این یک اقدام مشکوک است و پخش آن صحنه ضدانقلابی از سیمای جمهوری اسلامی نیز اقدام نادرستی بود. از رسانه های بیگانه که همواره درحال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی هستند انتظاری جز این نیست که با سواستفاده از این قبیل حوادث مرتکب چنین اقدامی بشوند اما چنین اقدامی توسط رسانه ملی که موجودیت خود را به برکت انقلاب عظیمی که به رهبری حضرت امام خمینی پیروز شد مرهون است به‌ هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

proarc

عضو جدید
این چرت و پرت ها تو فکر شماست نه حجاریان!!

شما که هیچی از تفکرات یک فرد نمیدونید چرا راجبش قضاوت میکنید؟؟؟

در همون زمان هم آقا سعید چندین بار به همین گنچی تذکر داد و گفت داره تند میره؟؟؟

همون طور که گفتم یکی از مردترین ،یکی از مومن ترین و یکی از صادق ترین مردانی که من میشناسم و متقدم مثل ایشون در این زمونه پیدا نمیشه.....

بر حسب اتفاق ار مذهبی های سنتی هم هستند در زندگی شخصیشون!!!

تئوریهاشم هیچ مشکلی نداره!!!
کسانی که سعید حجاریان و تفکرش رو اندکی میشناختن فهمیدن که سعید حجاریان در اون بی دادگاه از چیزهایی برگشت که هرگز بهش اعتقاد نداشت!!!!

الکی نیست که استاد جنگ روانی بهش میگن!!

شما اطلاعاتت و از کجا میاری؟؟؟

شما احتمالا از ترکیب احزاب سیاسی و اعضای اونها خبر ندارین

احتمالا شما نظریه های سعید حجاریان رو نخوندی

سعید حجاریان مرده چه جالب پس چرا واسه انتخایات گفته بود اگه می خواین موسوی رائ بیاره یا خودش یا زنش باید ترور بشن.

تئوری های سعید حجاریا ن مشکل نداره تئوریه کم رنگ کردن نقش رهبری و ولایت فقیه هم مشکلی نداره
احتمالا شما هم با این کارا مشکلی ندارین

اگه اعتقاد نداشت پس چرا اتبراز پشیمانی کرد و اعتراف کرد که اینها کاره من بوده

سعید حجاریان از اول انقلاب مقابل ولایت فقیه ورهبری بود
ای رو از شهید جلوه دادن کشمیری میشه فهمید
من از کتاب اخبار سایت های خبری و .....
اطلاعات می گیرم

proarc

عضو جدید
این جمله یک مذخرف و دروغ به تمام معناست که توسط ا.ن جعل شده و به امام ربط داده شده.....

آقایون نمیدونم چه فکری کردن راجب مردم که همچین دروغی بستن!!!!

هنوز کسانی از اون زمان زنده هستند که اینا به خودشون جرعت دادن این دروغ رو بسازن!!

در هیچ جای صحیفه هم همچین چرندی نیست!

اینم یه جعل سخن است مثل همون حدیث دجال از امام علی!!!!

صحیفه نور روکه نزدیکان امام تالیف کردن نه احمدی نژاد
چاحتنالا اطرافیان امام هم دروغ می گن دیگه
بابا شما خیلی رو دارین
لا اقل به کارای خودتون ایمان داشته باشین

پنجره

اخراجی موقت
کمی انصاف داشته باشیم
شاید نصف ایمان باشد

مهندس میرحسین موسوی پاره کردن عکس امام در جریان وقایع 16 آذر را کاملا مشکوک و یک اقدام ضدانقلابی دانست.

وی در پاسخ به این سئوال روزنامه جمهوری اسلامی که موضع شما درباره پاره شدن عکس امام و نشان دادن صحنه اهانت به عکس امام از سیمای جمهوری اسلامی و تلویزیون های بیگانه چیست گفت : حضرت امام خمینی احیاگر دین در قرن حاضر و بیدارگر بزرگ ملت ها برای مبارزه با مستکبران است . ایشان به گردن همه ملت ها به ویژه ملت های مسلمان و مردم ایران حق بزرگی دارند و قطعا هیچ انسان منصف و مومنی به خود اجازه نمی دهد چنین اهانتی به عکس ایشان بکند.

میرحسین موسوی افزود : کسانی که به اینجانب محبتی دارند هرگز کوچکترین اهانت به حضرت امام خمینی را جایز نمی دانند و حفظ حرمت امام را واجب می دانند. اطمینان دارم که دانشجویان هرگز دست به چنین ساختارشکنی هائی نمی زنند زیرا همه میدانیم که دانشجویان به امام عشق می ورزند و حاضرند برای آرمان های امام جان فشانی کنند.

مهندس موسوی گفت : اطلاعات دقیقی درباره اینکه اصولا چنین کاری صورت گرفته باشد ندارم کما اینکه درباره عاملان این اقدام ساختارشکنانه نیز اطلاعات روشنی نداریم ولی بهرحال اگر چنین کاری صورت گرفته باشد این یک اقدام مشکوک است و پخش آن صحنه ضدانقلابی از سیمای جمهوری اسلامی نیز اقدام نادرستی بود. از رسانه های بیگانه که همواره درحال دشمنی با نظام جمهوری اسلامی هستند انتظاری جز این نیست که با سواستفاده از این قبیل حوادث مرتکب چنین اقدامی بشوند اما چنین اقدامی توسط رسانه ملی که موجودیت خود را به برکت انقلاب عظیمی که به رهبری حضرت امام خمینی پیروز شد مرهون است به‌ هیچ‌وجه قابل قبول نیست.
حتماً مردم مريخ سبز پوش اين كار ا انجام دادند
اگرصدا وسيما اين خلاف را نشان نميداند ؛ جنبش سبز حتماً اعتراض مي كرد كه وا ويلا به امام توهين شد وكسي نيست كه از خط امام دفاع كند
مخلص كلام :
جنبش سبز مخالف ولايت فقيه و در صدد براندازي نظام است به همين خاطر مورد حمايت بيگانگان است ودرراس آنها اسرائيل است

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همين خيال باش
مثل اينكه خيلي جو وتوهم .........تو را گرفته است
واقعاً تو فكر مي كني كه موسوي همچون امام در نزد امت محبوبيت دارد :eek:
منتظري پاره تن امام وقائم مقام رهبري بود ...........آخرش چه شد؟:confused:
بني صدر در زمان خودش از موسوي خيلي محبوب تر بود .........آخرش چه شد ؟:confused:

شما را هم توهم فرا گرفته است ای سزار!!!

شما را چه خواهد شد؟؟؟؟:D

نمیدونم چرا وفتی نوشته این آقا رو خوندم خیال کردم تو امپراطوری رومم!!!(فیلم گلادیاتور):D

proarc

عضو جدید
این تفکر شما اینه که خامنه واسه شما شده اسلام!!!

جنا ولایت فقیه که الان هست با پادشاهی فرق نداره!!!

اما کی گفت دست رهبر رو ببوسید؟؟؟(امام فرق داشت)

بابا امام مجلس خبرگان رو گذاشت که اون از رهبر راجب کارهاش توضیح بخواد اما الان رهبر از خبرگان توضیح میخواد و نصیحتشون میکنه!!!

باید هم این قدرت زیاد کم رنگ بشه!!!

دست و پای مرده هیچی....جای پاشم میبوسید بعد میگید نباید کم رنگ بشه؟؟؟؟

مگه معصومه؟؟؟؟امام های معصوم هم نمیذاشتن همچین کارایی باهاشون بکنن!!!

کم مینده خدا رو در قالب خدا ببینید!!

مطمئن باش با گندی که شما ها زدین کشور ما یه کشور سکولار میشه عین ترکیه!!!

مطمئن باش!!!

حالا تا وقتی رهبر کنونی هست میشه جمع و جور کرد.....اما بعد از ایشون مطمئن باش گندی بالا بیاد که خودتون توش بمونید!!!

عصمت دادن به یه مقام از چارت حکومتی عاقبتش اینه!!!!

ولایت فقیه کنونی همان ولایت رسول خداست

رهبر ما نمونه یک مسلمان اصیل و کامل و رهبر جامعه مسلمین است

بوسیدن دست رهبر اسلام نشانه اردت به ولایت فقیه اسلام رهبری امام زمان و تمام اسلام است

اعضای مجلس خبرگان از زمانه امام بودن امام هم اونها رو نصیحت می کرد

جناب نصیحت با دستور فرق می کنه

ولایت فقیه برای مقابله با اسلام سکولار

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
صحیفه نور روکه نزدیکان امام تالیف کردن نه احمدی نژاد
چاحتنالا اطرافیان امام هم دروغ می گن دیگه
بابا شما خیلی رو دارین
لا اقل به کارای خودتون ایمان داشته باشین

برو نگاه کن صحیفه رو بعد بیار هارت و پورت کن....همچین جمله ای تو صحیفه نیست...

فقط فتوا بده.....

ساکنت بابا

بالا