استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم دوتا خبر خوب واسه بچه های پارس جنوبی...

بزرگترين مركز تفريحي - رفاهي صنعت نفت در منطقه ويژه پارس ساخته مي شود

به دنبال سفرهاي معاون توسعه منابع انساني به مناطق عملياتي، كارگروه‌هاي ششگانه حوزه منابع انساني براي حل مسائل و مشكلات كاركنان در مناطق تشكيل شد كه در اين راستا ساخت دومين مركز بزرگ رفاهي- تفريحي صنعت نفت با 215 هكتار مساحت در منطقه ويژه پارس در كارگروه فرهنگي مورد تاكيد قرار گرفت.

10 هزار واحد مسكوني صنعت نفت در منطقه ويژه پارس ساخته خواهد شد

به دنبال سفرهاي معاون توسعه منابع انساني به مناطق عملياتي، كارگروه‌هاي ششگانه حوزه منابع انساني براي حل مسائل و مشكلات كاركنان در مناطق تشكيل شد كه در اين راستا ساخت 10 هزار واحد مسكوني صنعت نفت در منطقه ويژه پارس يكي از نتايج كارگروه اسكان بوده است.

بازم به شما ایول روحیه میدی

Yadavaran

عضو جدید
این علی کنکوری یه تنه تاپیکو به گند کشیده
بابا جون هرکی که دوست داری خبر نزار والا همه ما با پانا و شانا و نفت نیوز و این کوفتو زهرمار ها اشناییم.
بچه ها براتون یه نمونه سمت بگم اشنا بشید.من کارشناس ارشد بهربردار نوبتکار اتاق کنترل هستم.یعنی باس تو سایت بچرخم هرچی اتاق کنترل میگه گوش کنم.یکی از دوستام همین سمت مثلا واحد تقویت قشاره یکی دیگه تصفیه اب هممون اولش باس حمالی کنیم.حقوق هم 2200 هست که برا اون هفته که شب کار هستی 300 میدن به 2500 میرسه
آقا جان چشم حرف شما درست است چشم راستی خو شمابا مدرک کارشناس ارشد 2500000 حقوقته مگه مهندس بردمن نمیشه خو

وحیدوحید

عضو جدید
آقا لبخند بزن خو این اطلاعات جهت افزایش اطلاعات خود بچه ها است .

لبخند عنه؟! داری رو مخ آدم راه میری میگی لبخند بزنیم؟! اگر کسی بخواد اطلاعاتش بره بالا میتونه بره بگرده اطلاعات کسب کنه. اینجا جایی برای افزایش اطلاعات به این سبک نیست

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش وحید خونسردیت رو حفظ کن :D
علی کنکوریه دیگه کاریش نمیشه کرد . یه عکس جان هر کی دوست داری از خودت اینجا بزار ببینیم چه شکلی هستی لااقل !! من تو ذهنم یه تصویره عجیبی ازت ساختم علی کنکوری :D میخوام ببینم شبیه یا نه!
.
.
.
از دوستان کسی داره الان واسه گزینش چیزی میخونه؟

Yadavaran

عضو جدید
لبخند عنه؟! داری رو مخ آدم راه میری میگی لبخند بزنیم؟! اگر کسی بخواد اطلاعاتش بره بالا میتونه بره بگرده اطلاعات کسب کنه. اینجا جایی برای افزایش اطلاعات به این سبک نیست
آقاجان بازم شرمنده دیگه تکرار نمیشه خو عف کنید

وحیدوحید

عضو جدید
علی کنکوریه دیگه کاریش نمیشه کرد . یه عکس جان هر کی دوست داری از خودت اینجا بزار ببینیم چه شکلی هستی لااقل !! من تو ذهنم یه تصویره عجیبی ازت ساختم علی کنکوری :D میخوام ببینم شبیه یا نه!
.
.
.

نیم ساعت به تاپیک سر نزدم اومدم دیدم 3 4 صفحه رفته جلو اونم یه حرف درست توش نبود و همه اش خبر رسانی بود! بیخیال کاریش نمیشه کرد ;)
یعنی واقعا کسی هست که واسه گزینش در حال خوندن باشه؟ من که هیچ جوره نمیتونم سمت کتاب برم :D

Yadavaran

عضو جدید
.
.
.
تقریبااین شکلی خوو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیم ساعت به تاپیک سر نزدم اومدم دیدم 3 4 صفحه رفته جلو اونم یه حرف درست توش نبود و همه اش خبر رسانی بود! بیخیال کاریش نمیشه کرد ;)
یعنی واقعا کسی هست که واسه گزینش در حال خوندن باشه؟ من که هیچ جوره نمیتونم سمت کتاب برم :D
آی گفتی وحید. مادر میگه بشین رساله مساله چیزی بخون میگم حسش نیست اصلا ! گفتم ببینم شماها هم اینطوری هستین یا نه! ضمنا با حرفایی که شنیدم احتمال ازمون عقیدتی حداقل قبل از استخدام کمه! شاید بعدا بخوان بگیرن اما این تابستون چشمم اب نمیخوره

Yadavaran

عضو جدید
این علی کنکوری یه تنه تاپیکو به گند کشیده
بابا جون هرکی که دوست داری خبر نزار والا همه ما با پانا و شانا و نفت نیوز و این کوفتو زهرمار ها اشناییم.
بچه ها براتون یه نمونه سمت بگم اشنا بشید.من کارشناس ارشد بهربردار نوبتکار اتاق کنترل هستم.یعنی باس تو سایت بچرخم هرچی اتاق کنترل میگه گوش کنم.یکی از دوستام همین سمت مثلا واحد تقویت قشاره یکی دیگه تصفیه اب هممون اولش باس حمالی کنیم.حقوق هم 2200 هست که برا اون هفته که شب کار هستی 300 میدن به 2500 میرسه
مهندس استخدام 90 پارس جنوبی هستی درسته خوو

وحیدوحید

عضو جدید
آی گفتی وحید. مادر میگه بشین رساله مساله چیزی بخون میگم حسش نیست اصلا ! گفتم ببینم شماها هم اینطوری هستین یا نه! ضمنا با حرفایی که شنیدم احتمال ازمون عقیدتی حداقل قبل از استخدام کمه! شاید بعدا بخوان بگیرن اما این تابستون چشمم اب نمیخوره

البته من در مورد مسائل عقیدتی اطلاعاتم خوبه مگه اینکه بخوان در مورد مسائل پیچیده بپرسن وگرنه اصول دین و نماز و روزه و این چیزا رو خوب بلدم :D

mohsenv21

عضو جدید
آقاجان انا دل خوشکنوکه خو تو مناطق نفت خیزجنوب چند ساله طرخ مهر خونه هارو هنوز تکمیل نکردند خو

ای بابا خیلی ذهنت منفیه ها، وقتی خبرای بد منتشر میشه فقط تیترش رو میخونی و جو بد و منفی میدی به همه بچه های تاپیک ولی وقتی خبر خوب منتشر میشه میگی دل خوشکنکه؟!!!:que::confused:

بازم به شما ایول روحیه میدی

قربونت رامین جان، اگر از الان بخوایم با یه تیتر اینجوری قضاوت کنیم و آرامش همه رو بهم بریزیم مطمئناً جزء همون دسته آمایی خواهیم بود که توی منطقه از زمین و زمان ایراد میگیره و زندگی رو واسه خودش جهنم میکنه:wallbash::exclaim::exclaim::wallbash::w37:

من که اصلا هیچ چیزی نخوندم و حسش ندارم، راستش از بچه های آزمون 90 شنیدم اصلا گزینشی در کار نیست و با همون تحقیقات محلی نظرشون مشخص میشه، نمیدونم واسه همه اینجوری بوده یا فقط همین چند نفری که من اطلاع دارم؟:surprised:

hadishs

عضو جدید

منم شنیدم یه سری الان باهاشون مصاحبه میکنن و بقیه احتمالا بعد از رفتن سر کارازشون مصاحبه بگیرن.
مثل اینکه بیشتر تهرانی ها رو قبل اموزشی دعوت به مصاحبه میکنن.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شنیدم یه سری الان باهاشون مصاحبه میکنن و بقیه احتمالا بعد از رفتن سر کارازشون مصاحبه بگیرن.
مثل اینکه بیشتر تهرانی ها رو قبل اموزشی دعوت به مصاحبه میکنن.
یا اینکه اصلا نمیگیرن.
به هر حال همین مشخص میکنه که ازمون عقیدتی ملاک نیست و فقط بنابر قواعد باید گرفته بشه یا شایدم نشه.
اما طب صنعتی ممکنه کسی رو رد کنن و باید یکم نگران این بود فقط :razz:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا هیچ چیزی نخوندم و حسش ندارم، راستش از بچه های آزمون 90 شنیدم اصلا گزینشی در کار نیست و با همون تحقیقات محلی نظرشون مشخص میشه، نمیدونم واسه همه اینجوری بوده یا فقط همین چند نفری که من اطلاع دارم؟:surprised:
داش محسن بله بدین شکله که:
کسی تحقیقاتش مشکل نداشته باشه و به مورده متناقض و مشکوکی بر نخورن مصاحبه نمیره دیگه و مستقیم میره طب صنعتی.

mohsenv21

عضو جدید
داش محسن بله بدین شکله که:
کسی تحقیقاتش مشکل نداشته باشه و به مورده متناقض و مشکوکی بر نخورن مصاحبه نمیره دیگه و مستقیم میره طب صنعتی.

آهان
بچه های اینجا که همه کارشون درسته و تناقض و شک و شبهه ای توی کارشون نیست
...:whistle:

وحیدوحید

عضو جدید
به نظر من اصلا ذهنتون رو درگیر طب و گزینش نکنید و بشینید نذر و نیاز کنید که آموزشی جای خوبی بیفتید و با بچه های این تاپیک یه جا بیفتیم.
الهی آمین :)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اصلا ذهنتون رو درگیر طب و گزینش نکنید و بشینید نذر و نیاز کنید که آموزشی جای خوبی بیفتید و با بچه های این تاپیک یه جا بیفتیم.
الهی آمین :)
اتفاقا طب رو باید جدی بگیری! چندبار بت گفتم برو چکاپ... گوش نمیدیا :razz:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جدی بعدا اینا خاطره میشه ها :biggrin: چند سالی میگذره بعد یادمون میوفته رفاقتمون از تو تاپیک 6 ماه شروع شد و طول کشید! بعد میشینیم چرت و پرت های خودم و علی کنکوری و ... رو مرور میکنیم میگیم هی یادش بخیر عجب دورانی بود :biggrin:

انیشتن

عضو جدید
سلام بچه ها من دوست دارم شرکت گاز نفت استخدام بشم هر شهری شد میرم امتحان بعدیش کی هس از کجابایس بفهمم که استخدامی داده مرسی راهنماییم کنین

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من دوست دارم شرکت گاز نفت استخدام بشم هر شهری شد میرم امتحان بعدیش کی هس از کجابایس بفهمم که استخدامی داده مرسی راهنماییم کنین

هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه .......:biggrin::biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما تو سایت های استخدامی و همچنین جراید پیگیر باشین هر زمان پالایشگاهی اعلام درخواست بکنه متوجه میشین و ثبت نام میکنید.

mansour.mm20

عضو جدید
بچه ها جدی بعدا اینا خاطره میشه ها :biggrin: چند سالی میگذره بعد یادمون میوفته رفاقتمون از تو تاپیک 6 ماه شروع شد و طول کشید! بعد میشینیم چرت و پرت های خودم و علی کنکوری و ... رو مرور میکنیم میگیم هی یادش بخیر عجب دورانی بود :biggrin:

یعنی منم با شما خواهم بود؟
رشتمون فرق داره اخه:cry:

انیشتن

عضو جدید
شما تو سایت های استخدامی و همچنین جراید پیگیر باشین هر زمان پالایشگاهی اعلام درخواست بکنه متوجه میشین و ثبت نام میکنید.

چقدبعضیا بی فرهنگن میخندن متاسفانه همیشه شرکت گاز و نفت میاد زیاد خبرسانی نمیشه اگرم بشه خیلی کمه.میخوام زود متوجه بشم.

Jazire.montazer

عضو جدید
سلام دوستان مهندس ،من از بعضی مطالبی که میگید استفاده کردم و برام جالب بود خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم فک میکنم اینجا با شما دوستان از بعضی سایت هایی که کامنت میزاری یه روز یعد تایید میشه نهایتا دوروز بعد جوابتو میشنوی بهتر باشه . من پارس جنوبی قبول شدم و منتظرم برای طب صنعتی و گزینش دعوت شم .

انیشتن

عضو جدید
سلام دوستان مهندس ،من از بعضی مطالبی که میگید استفاده کردم و برام جالب بود خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم فک میکنم اینجا با شما دوستان از بعضی سایت هایی که کامنت میزاری یه روز یعد تایید میشه نهایتا دوروز بعد جوابتو میشنوی بهتر باشه . من پارس جنوبی قبول شدم و منتظرم برای طب صنعتی و گزینش دعوت شم .
سلام دخترارو هم را میدن تو پارس جنوبی؟

mansour.mm20

عضو جدید

به این سایت سر بزن هروز جدیدترین اگهی های استخدامی رو میزنه
www.estekhtam.com

بالا