استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

انیشتن

عضو جدید
به این سایت سر بزن هروز جدیدترین اگهی های استخدامی رو میزنه
www.estekhtam.com

سایت اریسکار دارم ولی نمیاره استخدامی اساسیارو یک سوال من دانشجوی ارشدم اگه استخدامی بده در ماه های آینده میتونم شرکت کنم یا با مدرک لیسانس بایس شرکت کنم؟

mansour.mm20

عضو جدید
سایت اریسکار دارم ولی نمیاره استخدامی اساسیارو یک سوال من دانشجوی ارشدم اگه استخدامی بده در ماه های آینده میتونم شرکت کنم یا با مدرک لیسانس بایس شرکت کنم؟
بله با آخرین مدرکتون که همون کارشاسی هست میتونید شرکت کنی

انیشتن

عضو جدید
واقعا؟ کیه؟ مشکلش چیه؟
راستی من شنیدم عضویت ف ی س ب و ک هم مشکل سازه، کشی چیزی نشنیده؟
یعنی واقعا میتونن مشخص کنن که کی عضوه کی نیست؟

آره حسابی خاطره میشه، البته امیدوارم مسئولین سایت بعد از تموم شدن مراحل استخدام حذفش نکنن و وقت داشته باشیم و بتونیم دوباره این همه صفحه رو مرور کنیم

معمولا شرکت های وزارت نفت 6 ماه قبل از اینکه بخوان آگهی منتشر کنن توی طبل حسابی میکوبن
مثلا واسه آزمون گاز که اسفند 91 و آزمون نفت که اردیبهشت 92 برگزار شد از شهریور یا مهر 91 قولش رو میدادن و مدام این ماه و اون ماه میکردن
فقط کافیه یه خورده گوش به زنگ باشی و به سایت هاشون سر بزنی
امتحانش چه جوریه یکم توضیح میدین؟سخته آسونه چه چیزایی خوندین؟

سیه مو

اخراجی موقت
واقعا؟ کیه؟ مشکلش چیه؟

ای بابا من تازه بعد از کلی پیگیری فهمیده بودم با کدوم پا باس رفت تو دسشویی ....حالا یعنی باید فیسبوکمم منهدم کنم !!!!!!!!!

mohsenv21

عضو جدید

واقعا؟ کیه؟ مشکلش چیه؟

بچه ها جدی بعدا اینا خاطره میشه ها :biggrin: چند سالی میگذره بعد یادمون میوفته رفاقتمون از تو تاپیک 6 ماه شروع شد و طول کشید! بعد میشینیم چرت و پرت های خودم و علی کنکوری و ... رو مرور میکنیم میگیم هی یادش بخیر عجب دورانی بود :biggrin:

آره حسابی خاطره میشه، البته امیدوارم مسئولین سایت بعد از تموم شدن مراحل استخدام حذفش نکنن و وقت داشته باشیم و بتونیم دوباره این همه صفحه رو مرور کنیم

سلام بچه ها من دوست دارم شرکت گاز نفت استخدام بشم هر شهری شد میرم امتحان بعدیش کی هس از کجابایس بفهمم که استخدامی داده مرسی راهنماییم کنین

معمولا شرکت های وزارت نفت 6 ماه قبل از اینکه بخوان آگهی منتشر کنن توی طبل حسابی میکوبن
مثلا واسه آزمون گاز که اسفند 91 و آزمون نفت که اردیبهشت 92 برگزار شد از شهریور یا مهر 91 قولش رو میدادن و مدام این ماه و اون ماه میکردن

سلام دوستان مهندس ،من از بعضی مطالبی که میگید استفاده کردم و برام جالب بود خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم فک میکنم اینجا با شما دوستان از بعضی سایت هایی که کامنت میزاری یه روز یعد تایید میشه نهایتا دوروز بعد جوابتو میشنوی بهتر باشه . من پارس جنوبی قبول شدم و منتظرم برای طب صنعتی و گزینش دعوت شم .

سلام دوست عزیز، خیلی خوش اومدی به سایت، اتفاقا ما هم خوشحال میشیم با اون خیل عظیمی که فقط خواننده کامنتها هستن آشنا بشیم;)
قبولیتون مبارک :w23:

سلام دخترارو هم را میدن تو پارس جنوبی؟

به دلایلی نه...

امتحانش چه جوریه یکم توضیح میدین؟سخته آسونه چه چیزایی خوندین؟

امتحانش آسونه، همون سوالات کنکور ارشد سال های قبله

انیشتن

عضو جدید
واقعا؟ کیه؟ مشکلش چیه؟

سلام دوست عزیز، خیلی خوش اومدی به سایت، اتفاقا ما هم خوشحال میشیم با اون خیل عظیمی که فقط خواننده کامنتها هستن آشنا بشیم;)
قبولیتون مبارک :w23:

به دلایلی نه...

امتحانش آسونه، همون سوالات کنکور ارشد سال های قبله
چرا دخترا رو نمیذارن مگه من چمه؟من لیسانسم زاهدان بودم دیگه از اونجابدتر نیس که

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدبعضیا بی فرهنگن میخندن متاسفانه همیشه شرکت گاز و نفت میاد زیاد خبرسانی نمیشه اگرم بشه خیلی کمه.میخوام زود متوجه بشم.

شما دختری؟!! خب نمیدونستم من ! ببین برای شما شرایط سخت تره و پذیرش کمتر! اما مدام توی سایت زیر پیگیر بشی همه چیزو میزنه:
estekhtam.com

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان مهندس ،من از بعضی مطالبی که میگید استفاده کردم و برام جالب بود خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا بشم فک میکنم اینجا با شما دوستان از بعضی سایت هایی که کامنت میزاری یه روز یعد تایید میشه نهایتا دوروز بعد جوابتو میشنوی بهتر باشه . من پارس جنوبی قبول شدم و منتظرم برای طب صنعتی و گزینش دعوت شم .

خوش اومدی. اهل کدوم شهری؟

انیشتن

عضو جدید
شما دختری؟!! خب نمیدونستم من ! ببین برای شما شرایط سخت تره و پذیرش کمتر! اما مدام توی سایت زیر پیگیر بشی همه چیزو میزنه:
estekhtam.com

ببخشید عکس آواتورم که تابلو دیگه دخترم به هرحال بازم آقایون همیشه سهم خانمارو برمیدارن بحساب تو قرآن زن مرد یکی ان

mansour.mm20

عضو جدید
چرا دخترا رو نمیذارن مگه من چمه؟من لیسانسم زاهدان بودم دیگه از اونجابدتر نیس که
متاسفانه شرایط کشور جوریه که واسه اقایونم کار نیست دیگه چ برسه شما که خانمی
اگه رشته حسابداری یا چه میدونم ازاین رشته های خاله زنکی ...:biggrin:
رفته بودی بنظرم بهتر بود چون تا حالا جایی ندیدم مکانیک خانم جذب کنه...
ولی امیدت بخدا باشه ایشالا درست میشه

انیشتن

عضو جدید
نزن این حرفو !! اون چت روم بود ! این فرق میکنه اما بهرحال شما مراحل بزرگتری در پیش داری واسه استخدام ! حالا کوو تا برسی به فیسبوک !!!
چرا دیگه چقد از جوناهستن توش بد بخت شدن بیا دخترا روببین پسرا روببین چقدمنحرف میکنن بچه ای که سالمه بگذریم دیگه هر کسی خودش میدونه.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید عکس آواتورم که تابلو دیگه دخترم به هرحال بازم آقایون همیشه سهم خانمارو برمیدارن بحساب تو قرآن زن مرد یکی ان

فکر کردم پسری عکس معشوقت رو گذاشتی آواتار ;)
نه ربطی به سهم برداشتن نداره ! محیط کاری اونجا سخت و گرمه و ما میشیم سایت من و تو یونیت دور میخوریم که واسه شما بیشتر طاقت فرسا است.
شما بخون درست رو واسه استاد دانشگاهی پیش بری انشالا

انیشتن

عضو جدید
متاسفانه شرایط کشور جوریه که واسه اقایونم کار نیست دیگه چ برسه شما که خانمی
اگه رشته حسابداری یا چه میدونم ازاین رشته های خاله زنکی ...:biggrin:
رفته بودی بنظرم بهتر بود چون تا حالا جایی ندیدم مکانیک خانم جذب کنه...
ولی امیدت بخدا باشه ایشالا درست میشه

رشته خاله زنکی؟تاشما مردای ایرانی هستین خانمابایس برن بمیرن با این طرز تفکر من تو کلاسمون استادم مثه یمک پسر برخورد میکنه باهام ایقد فرهنگش بالاس بحساب تونسل جوون نیس اوقت مردای نسل جدید طرز تفکرشون بدتر میشه

انیشتن

عضو جدید
فکر کردم پسری عکس معشوقت رو گذاشتی آواتار ;)
نه ربطی به سهم برداشتن نداره ! محیط کاری اونجا سخت و گرمه و ما میشیم سایت من و تو یونیت دور میخوریم که واسه شما بیشتر طاقت فرسا است.
شما بخون درست رو واسه استاد دانشگاهی پیش بری انشالا
ههههه عکس معشوقم؟واقعاکه عجب شما پسرا منحرفین .باشه عوضش میکنم عکس پسر میذارم پس

بالا