[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

msmshavi

عضو جدید
دوستان خبری نشد از استخدامی شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی آخه چرا ؟؟ دیگه دارم پشیمون میشم م شیمی خوندم ای کاش مکانیک میخوندم

MK264

کاربر بیش فعال
پتروشیمی رازی آگهی استخدامی سال 92 خودشو زده اما مهندسی شیمی نمیخواد

aminrezae

عضو جدید
[h=2]
استخدام در شرکت پالایش نفت تبریز

شرکت پالایش نفت تبریز در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی تعداد ۳۰ نفر از داوطلبان مرد بومی واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی دیپلم و کاردانی و کارشناسیدر رشته ها و گرایشهای مندرج در جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی – تخصصی و ارزیابی روانشناختی و انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قراردادی در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید.

جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز
مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش تعداد مورد نیاز
دیپلم علوم تجربی / ریاضی فیزیک ___ ۱۰ (مرد)
کاردانی شیمی صنایع شیمیایی، صنایع پالایش ۱۰ (مرد)
کارشناسی مهندسی شیمی صنایع پالایش، فرآیندهای جداسازی، طراحی فرآیند، پتروشیمی، گاز ۱۰ (مرد)[/h]
http://94.183.65.2/Default.aspx

H-Engineer

عضو جدید
حداقل بقیه جاها یه درصدی رو بومی میزارن، ماشالله تبریز ترکونده! 100% بومی؟؟؟؟؟

Mohamad-1392

عضو جدید
حداقل بقیه جاها یه درصدی رو بومی میزارن، ماشالله تبریز ترکونده! 100% بومی؟؟؟؟؟
سلام دوستان
کسی اطلاعاتی در زمینه شرکت های مهندسی مشاور نفت و گاز داره که کارشون دقیقا چیه؟؟
وظیفه مهندس شیمی چیه اونجا؟؟
چه تواناییهایی مهندس شیمی برا کار در اون شرکتها باید داشته باشه؟؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
یه آدم با انصاف پیدا میشه که بتونه توی شیراز یه کار مرتبط با رشته م به من بده؟
ثواب داره ...

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

un4given.1991

عضو جدید
سلام دوستان :cool:

من امسال دانشگاهم تموم شد .. مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی ... تا آخر امسالم کلاسا زبانم که تموم بشه .. برج 2 ساله اینده اعزامم خدمت ...
میخواستم از الان خودمو واسه آزمون استخدامی و مصاحبه آماده کنم . 504 رو کامل خوندم + 4 تا کتاب اینترچنج .. الانم زبان تخصصی ارشد مدرسان شریف رو دارم میخونم می کنم ...
حین خدمت هم میخوام کتابهای ارشد مکانیک سیالات + انتقال حرارت + انتقال جرم و عملیات واحد ارشد مدرسان رو بخونم ....ادامه رو هم بعده خدمت .........
میخواستم بدونم روش خوندن واسه ارشد با آزمون های استخدامی چه فرقی می کنه؟ .... مفهومی یا محاسباتی بخونم؟ از جزوات دانشگاه بخونم یا منابع ارشد ؟
دوستان چه منابعی را پیشنهاد می کنند؟
زبانم خوب باشه چقدر تاثیر داره؟ اصلا زیادی خوندم یا کم؟تو رزومه یا مصاحبه مدرک برای اونا مهمه ؟
نرم افزار هایی مثل Aspen Plus و Aspen HYSYS و Microsoft Office رو بلد باشم + مدرکشون را داشته باشم بهتره؟ یا فقط بلد بودن کافیه ... مدک برای اونا مهم نیست ؟

ممنون میشم پاسخ بدین :gol:

farid_ppe

عضو جدید

من امسال دانشگاهم تموم شد .. مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی ... تا آخر امسالم کلاسا زبانم که تموم بشه .. برج 2 ساله اینده اعزامم خدمت ...
میخواستم از الان خودمو واسه آزمون استخدامی و مصاحبه آماده کنم . 504 رو کامل خوندم + 4 تا کتاب اینترچنج .. الانم زبان تخصصی ارشد مدرسان شریف رو دارم میخونم می کنم ...
حین خدمت هم میخوام کتابهای ارشد مکانیک سیالات + انتقال حرارت + انتقال جرم و عملیات واحد ارشد مدرسان رو بخونم ....ادامه رو هم بعده خدمت .........
میخواستم بدونم روش خوندن واسه ارشد با آزمون های استخدامی چه فرقی می کنه؟ .... مفهومی یا محاسباتی بخونم؟ از جزوات دانشگاه بخونم یا منابع ارشد ؟
زبانم خوب باشه چقدر تاثیر داره؟ اصلا زیادی خوندم یا کم؟تو رزومه یا مصاحبه مدرک برای اونا مهمه ؟
نرم افزار هایی مثل Aspen Plus و Aspen HYSYS و Microsoft Office رو بلد باشم + مدرکشون را داشته باشم بهتره؟ یا فقط بلد بودن کافیه ... مدک برای اونا مهم نیست ؟

سلام دوست عزیز
نمیدونم میدونی یا نه از سال آینده خدمت 24 ماه بدون کسری هستش پس خودتو برای این موضوع آماده کن
من خدمتم تمام شد
پس از زبان کسی نمیگم بلکه تجربیات شخصی خودمه
زبان خوبه ولی مهم نیست نه تو ارشد نه تو استخدامی
بنظر من خوندن اونم تو شرایط سربازی سخته الان چون نرفتی نمیدونی
اینقدر تو مخی داری که دوست داری بعد از ظهر فقط برای خودت باشی
خدمتت که تموم شد بعد فکر اینا رو بکن
نمیگم نمیشه میشه ولی با کیفیت پایین
اما در مورد آزمون استخدامی
هنوز برای فکر کردن به آزمون استخدامی خیلی زوده خیلی
ولی با این وجود امیدت بخدا باشه

msmshavi

عضو جدید

سلام . دوست عزیز نمیخوام نا امیدت کنم امیدت به خداباشه . من هم قبل تمام شدن دانشگاه مثل تو فکر میکردم ولی الان به اون روزها پوزخند میزنم . تا وقتی درست تموم نشده و از محیط و جو دانشگاه خارج نشدی نمیتونی برای اینده ات تصمیم مشخصی بگیری تازه هنوز سربازیت هم مونده . بازار کار و استخدامی افتضاحه به ویژه رشته های مهندسی شیمی

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسمه تعالي
آگهي جذب نيرو شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)
شركت نفت ستاره خليج فارس در نظر دارد به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي در استان هرمزگان - بندرعباس در مرحله اول تعداد 200 نفر از داوطلبان واجد شرايط را در مقاطع تحصيلي كارداني، كارشناسي و بالاتر در رشته‌ها و گرايش‌هاي مندرج در جدول ذيل از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه فني/تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و گزينش به صورت قرارداد مدت معين طبق ضوابط قانون كار (بيمه تامين اجتماعي) دعوت به همكاري نمايد.

جدول مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز
مقطع تحصيلي
رشته تحصيلي
گرايش
مرد
زن
تعداد كل
كارشناسي و بالاتر
مهندسي شيمي
فرآيندهاي جداسازي، صنايع پالايش، صنايع گاز، صنايع پتروشيمي، طراحي فرآيند، طراحي صنايع پتروشيمي
40
4
44
مهندسي مكانيك
حرارت و سيالات
14
2
16
مهندسي مكانيك
طراحي جامدات
3
--
3
مهندسي برق
قدرت
8
--
8
مهندسي برق
الكترونيك
5
--
5
مهندسي مواد
متالورژي صنعتي
1
1
2
مهندسي ايمني
--
3
--
3
مهندسي صنايع
برنامه­ريزي و تحليل سيستم­ها، برنامه­ريزي و مديريت توليد، تحقيق در عمليات و مهندسي سيستم
1
1
2
كامپيوتر
سخت افزار
1
--
1
كامپيوتر
نرم افزار
--
1
1
مهندسي محيط زيست
--
1
--
1
شيمي
شیمی کاربردی
2
1
3
حسابداري
--
2
1
3
مديريت
مديريت دولتي
2
1
3
مديريت
مديريت بازرگاني
2
1
3
علوم تربيتي
مديريت برنامه­ريزي آموزشی
1
--
1

جدول مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز (ادامه)
مقطع تحصيلي
رشته تحصيلي
گرايش
مرد
زن
تعداد كل
كارداني
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
6
--
6
برق
الكترونيك
4
--
4
ايمني صنعتی
--
2
--
2
شيمي
شیمی آزمايشگاهی
4
--
4
مكانيك
ماشين­آلات، جوشكاري، ساخت و توليد، تأسيسات عمومي صنايع، تأسيسات آبرساني و گاز رساني
20
--
20
فني
شيمي، فيزيك، رياضي، مكانيك، عمليات پالايش، عمليات پتروشيمي
60
--
60
مديريت بازرگاني
--
2
--
2
مديريت دولتي
--
3
--
3
جمع كل
187
13
200

1- شرايط عمومي استخدام
1- تابعيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران
2- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور (مصرح در قانون اساسي)
3- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم از خدمت (غير پزشكي) به صورت كامپيوتري (جهت داوطلبان ذكور)
4- عدم سوء پيشينه كيفري
5- نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شركت‌ها در زمان دعوت به كار
6- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني و عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان‌گردان
7- موفقيت در آزمون، مصاحبه فني و تخصصي و آموزش‌هاي اوليه و تخصصي
8- آمادگي انجام وظيفه در محل پالايشگاه ميعانات‌گازي بندرعباس و سكونت در بندرعباس
تبصره - در شرايط يكسان اولويت جذب با داوطلبان بومي استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از 25% (حالت اشتغال) و آزادگان با بيش از يكسال اسارت مي‌باشد.

2- شرايط اختصاصي استخدام
الف- حداكثر سن متقاضيان براي دارندگان مدرك كارداني 25 سال و كارشناسي 28 سال و كارشناسي ارشد
30 سال تمام تا تاريخ 2/10/92 مي‌باشد.

تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر با تاييد كميته جذب حداكثر به ميزان 3 سال(در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه گواهي سابقه كار معتبر و پرداخت حق بيمه ايام مذكور الزامي است).
v مدت زمان خدمت نظام وظيفه به حداكثر سقف سني افزوده مي‌شود.
تذكر 1: داوطلبان تنها مي توانند در صورت داشتن شرايط لازم از يكي از تبصره هاي فوق‌الذكر استفاده نمايند .
تذكر 2: در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن براي داوطلبان در مقطع كارداني نبايستي بيشتر از 28 سال و كارشناسي و كارشناسي ارشد نبايد به ترتيب بيشتر از 31 و 33 سال باشد.
تذكر 3: تاريخ اخذ مدرك تحصيلي و مدارك پايان خدمت و يا معافيت دائم بايستي قبل از تاريخ 2/10/1392باشد.
3- مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدين شرايط منحصراً از تاريخ 2/10/92 لغايت 17/10/92 با مراجعه به سايت ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام مي‌پذيرد. ضمناً كليه اطلاع‌رساني‌هاي آتي از طريق همين سايت صورت خواهد گرفت.

مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي به شرح ذيل است:
1- ثبت و تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سايت مذكور به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي
2- متقاضي مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي 4 × 3 خود را با حجم كمتر از 40 كيلو بايت اسكن نموده و فايل آن را از طريق سامانه ثبت نام اينترنتي ارسال نمايد.
3- واريز مبلغ 000ر250 ريال (بيست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانكي به حساب شماره 20/1563968 بانك ملت (قابل واريز در تمامي شعب بانك ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام بايد اسكن فيش واريزي نيز ارسال گردد كه حجم فايل آن نبايد بيشتر از 80 كيلو بايت باشد.
4- ارائه مداركي دال بر انجام خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم براي آقايان (به صورت اسكن ارسال شود و حجم فايل آن نبايد بيشتر از 40 كيلو بايت باشد.).
5- فايل اسكن­شده مدرك تحصيلي با حجم كمتر از 80 كيلو بايت
توجه مهم: نام و نام خانوادگي پرداخت كننده فيش واريزي بايد با نام و نام خانوادگي متقاضي شركت در آزمون يكي باشد.
4- زمان توزيع كارت ورود به جلسه
كارت ورود به جلسه آزمون كتبي از روز چهارشنبه مورخ 16/11/92 لغايت چهارشنبه مورخ 23/11/92 از طريق سامانه اينترنتي سايت ثبت نام، قابل دريافت خواهد بود.

5- زمان و محل برگزاري آزمون:
تاريخ برگزاري آزمون هر داوطلب در يكي از روزهاي پنجشنبه يا جمعه مورخ 24/11/1392 يا 25/11/1392 در شهر بندرعباس مي‌باشد. حوزه و تاريخ برگزاري آزمون در كارت ورود به جلسه داوطلبين قيد خواهد شد.
6- منابع آزمون:
آزمون عمومي و تخصصي به صورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد. منابع آزمون‌هاي عمومي و اختصاصي در سايت ثبت نام ذكر شده است.
7- مراحل جذب
· از داوطلباني كه در آزمون كتبي حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتيب اولويت و تقدم امتياز جهت انجام مصاحبه فني و تخصصي دعوت به عمل خواهد آمد.
· پس از طي مراحل گزينش و معاينات طب صنعتي، پذيرفته شدگان نهايي جهت شركت در دوره‌هاي آموزشي علمي و عملي معرفي خواهند شد كه در صورت موفقيت‌ در دوره‌هاي مذكور در اين مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شركت نفت ستاره خليج فارس صورت خواهد پذيرفت. بدين­ترتيب قبل از مراحل پيش گفته همچنين پيش از طي نمودن موفقيت­آميز دوره­هاي آموزشي، شركت هيچ­گونه تعهدي منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.

8- نكات قابل توجه
1- افرادي كه موفق به سپري‌نمودن آزمون و مصاحبه فني و گزينش و آزمايش‌هاي طب‌صنعتي مي‌شوند بايستي قبل از آغاز دوره‌هاي آموزشي تعهدات و تضامين لازمي كه از سوي شركت تعيين مي‌گردد را به شركت ارائه دهند.
2- منتخبيني كه در طول يا پس از طي دوره‌هاي آموزشي از عقد قرارداد استخدامي و آغاز كار خودداري نمايند كليه هزينه‌هاي مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخيص شركت از محل تضامين آنان برداشته خواهد شد.
3- تشخيص شركت در رد يا پذيرش داوطلبان در هر يك از مراحل اشاره شده و نهايتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضي را از خود سلب و ساقط مي‌نمايند.

9- تذكرات مهم:
1- چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارك ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و يا مغاير با شرايط اعلام شده در متن آگهي‌هاي استخدام اين شركت ‌باشد مسئوليت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتي در صورتي كه حكم استخدامي هم صادر شده باشد، حكم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب مي‌گردد. بنابراين لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرايط مندرج در اين آگهي باشد و از ارائه اطلاعات غير واقعي جداً خودداري نمايند.
2- ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرايش‌هاي تحصيلي اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراين خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌هاي تحصيلي مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداري نمايند.
3- ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
4- هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
5- مجدداً تاكيد مي‌گردد كه استخدام صرفاً براساس آئين­نامه و مقررات شركت و ضوابط تعريف شده در قانون كار مي باشد.
6- نتايج آزمون كتبي حداكثر 3 برابر ظرفيت اعلام خواهد شد. لذا كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون كتبي هيچگونه حق استخدامي براي داوطلبان ايجاد نمي‌كند و انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي، معاينات طب صنعتي، گزينش عمومي و طي نمودن موفقيت­آميز دوره­هاي آموزش­هاي عمومي و تخصصي و با رعايت اولويت‌هاي مقرر صورت مي‌پذيرد.
7- مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ 2/10/92 باشد به هيچ عنوان مورد پذيرش قرار نمي‌گيرد.
8- مدارك تحصيلي فارغ‌التحصيلان خارج از كشور بايد به تاييد اداره كل دانش‌آموختگان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري رسيده باشد.
9- وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي‌گردد.
10- در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه اصل و كپي مدارك الزامي است.
11- شركت نفت ستاره خليج فارس هيچگونه تعهدي در قبال جذب نفرات ذخيره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلي و نياز شركت، افراد ذخيره براساس اولويت امتيازات مكتسبه جايگزين خواهند شد.

داوطلبان مي‌توانند درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر درخصوص شركت نفت ستاره خليج فارس به سايت شركت به آدرس www.pgsoc.ir و براي اطلاعات مرتبط به آزمون به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداري منحصراً با شماره تلفن 0761-3553363 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.

شركت نفت ستاره خليج فارس

http://www.hormozgan.ac.ir/edu/openedu/SitePages/azmoun1.aspx

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنونم که خبر دادید.سوالم رفع شد

آخرین ویرایش:

aminrezae

عضو جدید
واقعا ادم احمقی هستی یا فکر کردی که ما احمقیم ؟
می خوای کتاب خودت رو غالب کنی ؟
این کتاب رو من دیدم . مطالب اون عین کتابای دیگه است . 2 زارم نمی ارزه
جمع کن این کاسه کوزتو . اینجا جای تبلیغ کردن نیس ..

Flamenc0

عضو جدید
به نظرتون می ارزه به خاطر فقط 4 تا زن که می گیرن اونم اولویت با بومی هاست پاشم تا بندر عباس برم امتحان بدم ؟!؟:surprised::cry:

mataa

کاربر فعال
به نظرتون می ارزه به خاطر فقط 4 تا زن که می گیرن اونم اولویت با بومی هاست پاشم تا بندر عباس برم امتحان بدم ؟!؟:surprised::cry:

اگه خانوم هستید ، فکر نکنم . نمی ارزه . البته اگه نزدیک هستید به بندرعباس (مثلا کرمان ) بیاید امتحان بدید .
بنده که بومی هستم اما به دلیل داشتن معافیت پزشکی نمیتونم شرکت کنم .:(

اسمارت

عضو جدید
سلام
ن نمی ارزه خود من یکی چند ماهه در به در دنبال کارم ولی پانمیشم یه عالمه را بکوبم برم بندر عباس واسه خاطر 4 نفر!!!!!!! آخرشم معلوم نیس قبول شیم یا ن؟؟؟؟؟؟

msmshavi

عضو جدید

اشتباه من رو نکنید پارسال برای لاوان رفتم تا بندر عباس آخرشم هیچی بیست نفر میخواستن اولویت هم با بومی بود هر جا تعداد کمه مطمئن باشید بومی گزینش میکنند

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

معلومه که می ارزه.شانست رو حتما امتحان کن.بعد از قرنی میخان نیرو بگیرن .جوری میگی تا بندرعباس برم انگار میخای پیاده بری!

ABU-MOHA

عضو جدید
سلام
من یه سوال دارم:
برای اشتغال بهتره آدم وقتشو برای مطالعه دروس و تست زنی بذاره یا اینکه بره دنبال مطالعه منابع مرتبط با صنعت و دوره های آموزشی؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه سوال دارم:
برای اشتغال بهتره آدم وقتشو برای مطالعه دروس و تست زنی بذاره یا اینکه بره دنبال مطالعه منابع مرتبط با صنعت و دوره های آموزشی؟
درود.قطعا اولویت در حال حاضر با آزمونه.بعد از برگزاری آزمون تا زمان دعوت به مصاحبه فرصت برای دوره های آموزشی مرتبط با صنعت زیاده.

Yadavaran

عضو جدید
شرکت پتروشیمی بندرامام واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) – استان خوزستان – به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای بهره برداری طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، صنعتی و ویژه اقتصادی از بین داوطلبان مرد و بومی استان خوزستان، واجد شرایط در مقطع کارشناسی و کاردانی (شرایط بومی بند۴-۴) ، از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی ، مصاحبه فنی/ تخصصی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید .
تاریخ های مهم
۹۲/۱۰/۲۰
تا
۹۲/۱۰/۲۶
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
fسایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد
۱- تخصص های مورد نیاز :

ردیفمقطع تحصیلیرشته تحصیلیگرایش تحصیلیتعداد مورد نیاز
۱کارشناسیمهندسی شیمیکلیه گرایش ها بجزء صنایع غذائی، سلولزی و رشته های مرتبط با اکتشاف، حفاری و مخازن هیدروکربوری۳۰ نفر
۲کاردانیفوق دیپلم شیمیکلیه گرایش ها بجزء صنایع غذائی ، رنگ ، آرایشی و شیمی آزمایشگاهی۵۰ نفر
۲- شرایط مدرک تحصیلی:
۲-۱- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته وگرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده با شد.
( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
۲-۲- تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری الزامی است.
۲-۳- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت درآزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی- کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدارک رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری دریافت کرده باشند.
۲-۴ – مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.
۲-۵- مدارک تحصیلی تحت عناوین معادل: دوره های فراگیر، آموزش باز، مکاتبه ای ، و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاهها است قابل پذیرش نمی باشد.
تذکر۱ : فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده ، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۳-شرایط عمومی:
۳-۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران .
۳-۲- ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور .
۳-۳ – عدم سوء پیشینه کیفری.
۳-۴- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت .
۳-۵- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم غیر پزشکی کامپیوتری .
۴- شرایط استخدام:
۴-۱- حداکثر سن مجاز داوطلبان کارشناسی ۲۸ سال (متولدین ۱۳۶۴ به بعد) و فوق دیپلم حداکثر ۲۶ سال ( متولدین ۱۳۶۶ به بعد)
۴-۲- مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود .
تبصره ۱- سن داوطلبان می بایستی تا روز برگزاری آزمون از شرایط سنی مندرج در بند۴-۱بیشتر نباشد.
تبصره ۲- در صورت دارا بودن سابقه کار مرتبط در پیمانکاریهای طرف قرارداد شرکت پتروشیمی بندرامام ، با توجه به ارائه سابقه کار از سوی پیمانکاری مربوطه و تائید مراتب از طرف سازمان تامین اجتماعی و امور اداری شرکت های تابعه پتروشیمی بندرامام ، حداکثر تا میزان ۵ سال به سقف سنی داوطلب افزوده خواهد شد .
تبصره ۳- به مجموع امتیازات مکتسبه فرزندان گرانقدر (شهدا ، جانبازان ، آزادگان و مفقود الاثر ) و فرزندان کارکنان پتروشیمی بندرامام (شاغل ، بازنشسته و فوتی ) ۱۰ درصد کل امتیاز افزوده خواهد شد .
تبصره ۴- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبین با رعایت موارد فوق الذکر ، نباید از ۳۵ سال برای لیسانس و ۳۳ سال برای فوق دیپلم بیشتر باشد.
۴-۳- حداقل معدل کل برای داوطلبان دانشگاههای دولتی ۱۳ و دانشگاه آزاد ۱۴ می باشد .
تذکر : داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام آخرین مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی ارائه نمایند .
۴-۴- استخدام صرفا” از افراد بومی شهرهای استان خوزستان خواهد بود .
تبصره ۴ – داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که متولد شهربندرماهشهر و بندرامام خمینی (ره) یا یکی از شهرهای استان خوزستان بوده و یا دیپلم خود را از شهر بندرماهشهر و بندرامام خمینی (ره) یا استان خوزستان دریافت کرده باشد .
تبصره ۵- در صورت کسب امتیاز برابر، اولویت جذب با افراد بومی شهرستان بندرماهشهر و بندرامام خمینی (ره) خواهد بود .
۵- نحوه ثبت نام:
داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند از روز جمعه مورخ ۲۰/۱۰/۱۳۹۲ تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۲۶/۱۰/۱۳۹۲ به سامانه اینترنتی : azmoon.ir- http:// bipc.iran مراجعه و پس از ثبت نام و اسکن مدارک درخواستی ، کد رهگیری خود را اخذ نموده و هنگام ورود به جلسه آزمون کتبی به مسئولین مربوطه ارائه نمایند . زمان توزیع کارت و محل آزمون از طریق سامانه فوق الذکراعلام می گردد . ضمنا” امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود. .
۶- موادآزمون :
دروس عمومی برای تمامی شرکت کنندگان شامل : ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، کامپیوتر ، و دروس تخصصی مرتبط با مقطع و رشته تحصیلی (حسب مورد)می باشد.

۷- تذکرات مهم :
الف : از پذیرفته شدگان نهایی ، سفته به مبلغ یکصد میلیون ریال (بابت آموزش و هزینه های متفرقه) و تعهد محضری برای مدت ۵ سال کار در پتروشیمی بندرامام اخذ خواهد شد .( سفته بعد از انجام تعهد ۵ ساله به افراد مسترد می شود.)
ب: شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال تهیه مسکن نداشته و فقط ودیعه مسکن طبق شرایط , پرداخت خواهد نمود .
ج: قرارداد همکاری صرفا” در چارچوب مقررات اشتغال نیروی انسانی ، تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی می باشد .
د: تمدید قرارداد سالیانه فرد , منوط به رعایت مقررات اداری و ضوابط و الزامات ایمنی خواهد بود.
هـ: در هر مرحله ای از استخدام ، چنانچه خلاف موارد اعلام شده در این آگهی و یا اظهارات فرد با مستندات مربوط به او ، مشاهده و اثبات شود، به همکاری وی خاتمه داده خواهد شد .

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام کسی هست اینجا پارسال آزمون لاوان رو داده باشه و قبول شده باشه؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرکت پتروشیمی بندرامام واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) – استان خوزستان – به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای بهره برداری طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، صنعتی و ویژه اقتصادی از بین داوطلبان مرد و بومی استان خوزستان، واجد شرایط در مقطع کارشناسی و کاردانی (شرایط بومی بند۴-۴) ، از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی ، مصاحبه فنی/ تخصصی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید .
تاریخ های مهم
۹۲/۱۰/۲۰
تا
۹۲/۱۰/۲۶
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
fسایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد
.
یعنی وقتی دیدم نوشته فقط و فقط متولدین خوزستان اشکم میخواست دربیاد.
من پدرم و مادرم و اصالتم خوزستانیه فقط در نیم ساعتیه خوزستان زندگی کردیم و دود گاز و نفت و بدبختیو همه چیز رو هم کشیدیم و نمیتونیم شرکت کنیم :( .خیلی نامردیه بخدا.
کاش هیچوقت از خوزستان بیرون نمیزدن خونوادم!!!
بهترین استخدامی کل مهندسی شیمی توی چند سال اخیر بود این.
پتروشیمی بندر امام بهترین و با عظمت ترین پتروشیمی ایرانه.آرزوشو داشتم...حیف

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یه سوال دارم:
اگه آزمون دولتی مد نظرته برو دنبال جمع آوری سهمیه.
اگه آزمون شرکتای خصوصی مثه پتروشیمی های اینور و اونور برو دنبال پارتی برش دار...
تست و درس و اطلاعات علمی رو هم بذار در کوزه آبشو بخور.یکم از آبش هم برای ما بیار کا.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه که می ارزه.شانست رو حتما امتحان کن.بعد از قرنی میخان نیرو بگیرن .جوری میگی تا بندرعباس برم انگار میخای پیاده بری!
منکه پسر بودم ثبت نام نکردم این همه راه رو برم!!!
بعدشم بگن آقا متأسفیم ایشالا آزمونای بعدی.
تجربه ی شخصیم طی آزمونایی که دادم:
تا زمانی که سهمیه ی حداقل بومی رو ندارین هیچ آزمونی رو ثبت نام نکنین و پولتونو نگه دارین.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی وقتی دیدم نوشته فقط و فقط متولدین خوزستان اشکم میخواست دربیاد.
من پدرم و مادرم و اصالتم خوزستانیه فقط در نیم ساعتیه خوزستان زندگی کردیم و دود گاز و نفت و بدبختیو همه چیز رو هم کشیدیم و نمیتونیم شرکت کنیم :( .خیلی نامردیه بخدا.
کاش هیچوقت از خوزستان بیرون نمیزدن خونوادم!!!
بهترین استخدامی کل مهندسی شیمی توی چند سال اخیر بود این.
پتروشیمی بندر امام بهترین و با عظمت ترین پتروشیمی ایرانه.آرزوشو داشتم...حیف

داش وحيد تو شركت كن..توكل بر خدا
باز واس اين مسائل نذاري شركت نكني!!!
موفق باشي

بالا