ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ariyadokht

عضو جدید
ببخشید شما کدوم دانشگاه درس می خونید معدلتون بالا 19 میشه ؟
سلام
اسم دانشگاهمو نمیتونم بگم ولی بدونین تمام سراسری هست و
من زیاد درس میخونم تا اونجایی که من میدونم معدل بالای 19 تو هر دانشگاهی هست!
و اینکه شما کدوم دانشگاه هستین جناب آقا یا سرکار خانم مهندس که معدل بالای 19 ندارین؟؟؟؟:cool:

سحرخیز

عضو جدید
سلام
اسم دانشگاهمو نمیتونم بگم ولی بدونین تمام سراسری هست و
من زیاد درس میخونم تا اونجایی که من میدونم معدل بالای 19 تو هر دانشگاهی هست!
و اینکه شما کدوم دانشگاه هستین جناب آقا یا سرکار خانم مهندس که معدل بالای 19 ندارین؟؟؟؟:cool:
منم نمی تونم بگم .ولی دانشگاه ما از این خبرا نبود

hamedelon

عضو جدید
سلام دوست عزیز . من 27 ساله هستم سه سال پیش درسم تموم شد ولی نتونستم شغل درست وحسابی پیدا کنم. بعد از سه سال نشستم برای کنکور خوندم . در ضمن من دانشجوی تهران مرکز و گرایش طراحی جامدات بودم. امسال رتبه ام این شد :
در طراحی کاربردی:807 تبدیل :1017
درصدهام: ریاضی:5% سیالات :28/33% جامدات:42/11% ارتعاشات:25% زبان هم صفر
با توجه به این وضع فکر نمیکنم بتونم دانشگاههای تهران قبول شم. خیلی امسال خوندم چون ارزوم بود بالاخره تو مدرکم شریف بیاد. برای پذیرش گرفتن خیلی راحت تره. کتبی که خوندم اینها بود:
ریاضی (همشون): پارسه استاتیک مقاومت : پوران سیالات-ترمو- انتقال: خداکرمی ارتعاشات و دینامیک: پوران کنترل: اریاز
طراحی جزوه دکتر شریعت پناهی
با این تفاسیر موندم چیکار کنم برای سال بعد بخونم یا نه؟ اگه اره واقعا چی بخونم که عالی نتیجه بگیرم ؟ پایه ام ضعیف بود ولی خیلی برای کنکور عمقی خوندم . من ریاضی ام عالی بود ولی این وضع درصدم بود. در ضمن شما در دروسی مثل سیالات و دروس دیگر سوالات رشته های دیگر را هم زدید یا نه؟ من هم اشتباه کردم یه جلسه ازمایشی نرفتم سر کنکور اصلا نتونستم مدیریت کنم زمان رو. لطفا راهنمایی جامعی بکنید. در مورد کتب و .... با تشکر فراوان از شما دوست عزیز.

دوستان کسی نبود جواب ما رو بده. منتظرم.

ariyadokht

عضو جدید
دوستان کسی نبود جواب ما رو بده. منتظرم.[/QUO

سلام
برین تاپیک ارشد93 اونجا با تجربه ترند و فکر کنم اشخاصی باشن که مثل شما بودن
تهران قبول شدن!!!اینجا همه یا دارن فارغ التحصیل میشن یا دانشجو هستن!
موفق باشید.

M.ARIABOY

عضو جدید
ببخشید شما کدوم دانشگاه درس می خونید ؟
که معدلتون بالا 19 میشه ؟

من ...
منم سراسریم،نوشته بودم ولی چون کسی نگفت پاک کردم
اخه من تاحالا عمومی برنداشتم
8واحد عمومی،کاربرد کامپوتر ک فلوئنت تدریس میشه جاش و من بلدم
3واحد کارگاه
و یکی دوتا درس سخت ک میشه 5واحد روهم
19 نمیشم؟؟؟؟عایا؟؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها من دارم گیج میشم بالاخره ریاضیات پارسه یا اقاسی:mad:

یکی دو نفر از هم کلاسیام که رتبه شون خوب شده بود هردو پارسه خونده بودن از طرفی من معادلات آقاسی رو خوندم واقعا راضی بودم

ببینید من یه دور مینویسم هرکس نظری داشت بگه چون دیگه خسته شدم انقدر گشتم واسه کتاب خوب

سیالات،ترمو راهیان

انتقال هم راهیان (فکر نمیکنم احتیاج به کتاب دیگه ای باشه) اگه کسی هنوز نخریه بهش پوران رو پیشنهاد میدم ولی خودم همون راهیان

دینامیک راهیان (هرچند خودم میخوام در یک حرکت خیلی سخت دوباره کتاب مرجع رو بخونم قبلش چون میلنگم!!با اینکه تو یونی من ماکس دینامیک شدم و واقعا خوب درکش کردم این کتابو اما هنوز برام غوله)

ماشین هم فک کنم راهیان خوبه

در مورد استاتیک و مقاومت نائی که اصلا شکی نیست

طراحی دوستان میگن جزوه شریعت پناهی که من هنوز نمیدونم چه جور کتابیه ولی فک میکنم کتاب خوبی باشه

ارتعاشات راهیان

فک کنم کنترل آریاز خیلی خوب نیس اما نمیدونم چی خوبه؟(پیشنهاد بدین)

خب ریاضیات یا پارسه یا گاج درسته؟
ریاضی مهندسی چی؟غیرمدرسان!؟کتاب معتقدی فک کنم خوبه نه؟
معادلات به نظرم آقاسی خوبه دیگه نمیدونم!!

بچه ها نظر کلی بدین پرونده این کتابارو ببندیم دیگه

موفق باشید و شاد;)

fooli@yahoo

عضو جدید
بسته کامل کتاب های کنکور کارشناسی ارشد مکانیک (در حد نو و سالم) شامل :
کتاب های پوران پژوهش : دینامیک، استاتیک ، ارتعاشات ، ریاضی مهندسی ، دینامیک ماشین
ریاضیات 1 و 2 و معادلات آقاسی
راهیان ارشد : جامع سیالات 1 و 2 ، جامع ترمودینامیک 1 و2 ، جامع انتقال حرارت ، طراحی اجزا ، دینامیک
و کتاب های : کنترل آریاز برادرانی ، 3 جلد کتاب 20 آزمون جامع باکس {دینامیک ، سیالات ، جامدات} راهیان ارشد ، طراحی اجزا و دینامیک ماشین ارشد سپاهان ، و سنجش طلایی 3 (آزمون های سازمان سنجش+پاسخ تشریحی)
و مجموعه کنکور های کارشناسی ارشد مکانیک از سال 73 تا 92 به همراه پاسخ تشریحی (کتاب راهیان ارشد)
با قیمت مناسب فقط به صورت کامل به فروش می رسد .
علاوه بر این جزوه های پارسه نیز جداگانه فروخته می شود.
در صورت درخواست فقط خصوصی پیغام بگذارید .

mohandes_ali

عضو جدید
سلام

یکی دو نفر از هم کلاسیام که رتبه شون خوب شده بود هردو پارسه خونده بودن از طرفی من معادلات آقاسی رو خوندم واقعا راضی بودم

ببینید من یه دور مینویسم هرکس نظری داشت بگه چون دیگه خسته شدم انقدر گشتم واسه کتاب خوب

سیالات،ترمو راهیان

انتقال هم راهیان (فکر نمیکنم احتیاج به کتاب دیگه ای باشه) اگه کسی هنوز نخریه بهش پوران رو پیشنهاد میدم ولی خودم همون راهیان

دینامیک راهیان (هرچند خودم میخوام در یک حرکت خیلی سخت دوباره کتاب مرجع رو بخونم قبلش چون میلنگم!!با اینکه تو یونی من ماکس دینامیک شدم و واقعا خوب درکش کردم این کتابو اما هنوز برام غوله)

طراحی دوستان میگن جزوه شریعت پناهی که من هنوز نمیدونم چه جور کتابیه ولی فک میکنم کتاب خوبی باشه

ارتعاشات راهیان

موفق باشید و شاد;)

ریاضیات اقاسی عالیه اما حججم داره اگه از الان یا حتی تابستون شروع کنی خوبه اما اگه بذاری واسه مهر اذیتت میکنه معادلات هم گاج خوبه مهندسی هم فقط کریمی

don salieri2

عضو جدید
سلام

سیالات،ترمو راهیان

ارتعاشات راهیان

موفق باشید و شاد;)

ریاضی هم معتقدی هم آقاسی کامل و جامعن . ریاضی مهندسی هم معتقدی خیلی خوبه.
واسه طراحی کتاب پارسه نوشته شاهد میرزا محمدی رو بگیر . کتابش عالیه از جزوه شریعت پناهی هم بهتره. من خودم طراحی رو بیخیال شده بودم می خواستم بذارم کنار اما بعد خوندن این کتاب تو آزمونای پارسه اکثر تستای طراحی رو می زدم.

آخرین ویرایش:

mech.shima

کاربر ممتاز
پس همون ریاضیات آقاسی
ریاضیات مهندسی احتمالا معتقدی
طراحی هم میرم کتابی که بچه ها گفتن یعنی پارسه رو نگاه میکنم ببینم چه جوریاس
معادلات هم آقاسی فعلا

sadegh1068

عضو جدید
پس همون ریاضیات آقاسی
ریاضیات مهندسی احتمالا معتقدی
طراحی هم میرم کتابی که بچه ها گفتن یعنی پارسه رو نگاه میکنم ببینم چه جوریاس
معادلات هم آقاسی فعلا
سلام.
من کنکور نود و دو رو دادم و الان آخرای ترم دو ارشدمه توی علم و صنعت.
آقا از من به شما نصیحت سراغ ریاضیات آقاسی نرید.! این مجموعه(!!) کتاب خیلی زیاده و ریاضی خوندن رو فرسایشی میکنه و پدر آدم رو درمیاره! ریاضی که خودش درس خوشکیه این کتاب هم که به شدت خشک تر (!!) درس داده. به نظر من که ریاشیات پارسه خوبه حتی ریاضیات پوران هم به نظرم بهتر از آقاسیه. آقاسی واسه کسی خوبه که واقعا میخواد ریاضی 100 بزنه!
معادلات هم من کتاب نیکوکار رو خوندم و تو کنکور همه ی سوالای معادلات رو درست جواب دادم و ازش راضی بودم.

mech.shima

کاربر ممتاز
رتبه ات چند شد

خوب نشد
درسته دوماه خوندم اما فکر میکردم درست خوندم!!!ولی دوتامشکل عمده داشتم منابعم خوب نبودن و اینکه من هیچ آزمونی شرکت نکردم
اما بازم انتظار داشتم بهتر بشه رتبه م
واسه همین اعتماد به نفسم رو واسه سال آینده هم از دست دادم

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام.
من کنکور نود و دو رو دادم و الان آخرای ترم دو ارشدمه توی علم و صنعت.
آقا از من به شما نصیحت سراغ ریاضیات آقاسی نرید.! این مجموعه(!!) کتاب خیلی زیاده و ریاضی خوندن رو فرسایشی میکنه و پدر آدم رو درمیاره! ریاضی که خودش درس خوشکیه این کتاب هم که به شدت خشک تر (!!) درس داده. به نظر من که ریاشیات پارسه خوبه حتی ریاضیات پوران هم به نظرم بهتر از آقاسیه. آقاسی واسه کسی خوبه که واقعا میخواد ریاضی 100 بزنه!
معادلات هم من کتاب نیکوکار رو خوندم و تو کنکور همه ی سوالای معادلات رو درست جواب دادم و ازش راضی بودم.

سلام
یعنی شما میفرمایید از بس کتاب قوییه خوب نیست؟یا از نظرتوضیح دادن؟

arsalan_totti

عضو جدید
جقد تاپیک بچه های 94 خلوته؟!
ما که انتخاب رشتمون تموم شد باید کلی وایسم تا نتایج بیاد
ایشالا بچه های این تاپیک هم موفق باشن :victory:

ariyadokht

عضو جدید
جقد تاپیک بچه های 94 خلوته؟!
ما که انتخاب رشتمون تموم شد باید کلی وایسم تا نتایج بیاد
ایشالا بچه های این تاپیک هم موفق باشن :victory:
سلام
خلوت نیست امتحانای ترممون شروع شده داریم برای معدل خوب می جنگیم.
شما هم موفق باشید دوست گرامی

hrz32

عضو جدید
سلام دوستان
من پک کامل کتابهای پارسه رو گرفتم ولی احساس میکنم کافی نیست واسه کنکور.مخصوصا تو دروس جامداتی خیلی ضعیفن!!
به نظرتون چیکار کنم؟!همینو بخونم یا برم سراغ منابع دیگه؟!

hsdanesh

عضو جدید
سلام بنده برای کنکور 94 این منابع رو تهیه کردم :

پیشنهادهای من:

1- واسه ریاضی 1 و 2 مثال های کتاب پارسه معتقدی رو هم حل کن. ریاضیات مهندسی خوبه. واسه دیفرانسیل شدیدا کتاب گاج رو توصیه می کنم.
2- مقاومت مصالح و استاتیک عالیه همین کتاب ها رو دقیق بخون. طراحی اجزا چون حذف کرده بودم نمیتونم نظر بدم.
3- باکس دینامیکت هم خوبه. کنترل پوران هم کتاب بدی نیست.
4- باکس سیالات هم که کامله. اگه میخوای سیالات رو مفهومی تر یاد بگیری، جزوه پارسه رو هم بخون.

meko

کاربر فعال
به نظر من بهتره بجای معرفی کتاب ، ویس های ( صدای استاد ) کلاس ها رو اینجا قرار بدید تا همه بهترین و بیشترین استفاده و بازده رو داشته باشن

rezadeth

عضو جدید
بچه ها طراحی اجزای پوران پژوهش چاپ شده. کسی خبر نداره چه جور کتابیه؟!

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام دوستان
آزمونای مدرسان یا پارسه؟!!!

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام دوستان
آزمونای مدرسان یا پارسه؟!!!
سلام؛
زیاد فرقی نداره
هر چند میگن پارسه جامعه آماری بیشتری داره
ولی به نظر من تنها هدف و فایده آزمون ها، اینه که آدم رو تحت فشار میذاره که بخونه
و انگیزه داشته باشه

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام؛
زیاد فرقی نداره
هر چند میگن پارسه جامعه آماری بیشتری داره
ولی به نظر من تنها هدف و فایده آزمون ها، اینه که آدم رو تحت فشار میذاره که بخونه
و انگیزه داشته باشه

آخه جامعه آماریش هم مهمه
یعنی تفاوت بین شرکت کننده های این دو ازمون خیلی زیاده؟!

meko

کاربر فعال
دوستان ازمون های نصیر به نظرتون خوبه؟

بدون شک و تردید برو نصیر. من پارسال نصیر ثبت نام کردم رضایت کامل و 100% دارم. آزمون هاش نه مثه مدرسان زوم کرده روی ریز ِمباحث که اصلا به درد نمی خورن و نه مثه پارسه سوالات آزمون هاش اشتباه داره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا