ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hooladi

عضو جدید
مهندس هولادی ما که اخر نفهمیدیم شما کجا قبول شدی
مگه مالک قبول شدی

ا
سلام مهندس جان
وقتت به خیر و شادی
نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه شاغل هستم و مپنا مشغولم و همینطور که میدونید محل کار زیاد تمایلی ندارند که پرسنل درس بخونن و دانشگاه هم دوست نداره دانشجوهاش کار کنن.
با اینکه رتبه ام جوری بود که میتونستم خواجه یا علم و صنعت بیارم ولی بعد مسافت میتونست اذیت کننده باشه .به همین خاطر اولین انتخاب رو زدم هوا فضای مالک که دانشکده اش کرجه و فاصله اش از محل کارم 15 دقیقه هم نمیشه اینجوری با خیال راحت میتونم برم کلاسارو.گرایشم هم سازه است .این بود انشای من درباره دانشگاه مالک اشتر:w14:

آقا کسی در مورد وضع خوابگاههای خواجه اطلاعاتی داره ؟؟ توی سایتش که نوشته هیچگونه تعهدی برای واگذاری خوابگاه نداریم :(

Amirhj

عضو جدید
اگه باور نمی کنی می تونم از صفحه ثبت نام اینترنتی یه عکس بگیرم اینجا آپلود کنم! اولش فکر کردم 250 تومنه و زدم که پرداخت کنه که گفت موجودی کافی نیست! بعد نیگا کردم دیدم بعععععله یه صفر کم دیدم. زنگ زدم امور مالی گفت بله قانون جدیده!!!!!
من ه باورم نشد جون که رفتم سایت دانشگاه خبری نبود جز یک فایل پیدی اف اونم برنامه زمان بندی ثبتت نام توش بود نکنه رفتی سایت خیریه داشتی پول میریختی واسه اونا

Amirhj

عضو جدید
سلام مهندس جان
وقتت به خیر و شادی
نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه شاغل هستم و مپنا مشغولم و همینطور که میدونید محل کار زیاد تمایلی ندارند که پرسنل درس بخونن و دانشگاه هم دوست نداره دانشجوهاش کار کنن.
با اینکه رتبه ام جوری بود که میتونستم خواجه یا علم و صنعت بیارم ولی بعد مسافت میتونست اذیت کننده باشه .به همین خاطر اولین انتخاب رو زدم هوا فضای مالک که دانشکده اش کرجه و فاصله اش از محل کارم 15 دقیقه هم نمیشه اینجوری با خیال راحت میتونم برم کلاسارو.گرایشم هم سازه است .این بود انشای من درباره دانشگاه مالک اشتر:w14:
مهندس بتون تبریک میگم شما بهترین کار ممکنو کردید البته رفتن توش یک بحثه بیرون اومدنش یک بحث دیگس جون گمونم بورسیه میشید باید واسه اونام کار کنید
من اون عکس کعبه شما رو خیلی دوست داشتم به نظرم اون قششنگتره و با این شکلکتون بیشتر سازگاره:w11::w07:

Amirhj

عضو جدید
آقا کسی در مورد وضع خوابگاههای خواجه اطلاعاتی داره ؟؟ توی سایتش که نوشته هیچگونه تعهدی برای واگذاری خوابگاه نداریم :(
شما غم خوابگاه رو نخور 900 کیلومتر میخوای پاشی بری پیششون بالاخر خودشون یک جا واست ردیفه میکنن
اینا تو سایت اینو نوشتن که خیال خودشونو راحت کنن تا از جاهای دورکمتر بگیرن

mm.caffee

عضو جدید
مهندس بتون تبریک میگم شما بهترین کار ممکنو کردید البته رفتن توش یک بحثه بیرون اومدنش یک بحث دیگس جون گمونم بورسیه میشید باید واسه اونام کار کنید
من اون عکس کعبه شما رو خیلی دوست داشتم به نظرم اون قششنگتره و با این شکلکتون بیشتر سازگاره:w11::w07:

نه بورسیه و تعهد دست خودشونه
تازه اگه هم تعهد گرفتن بعدش دست دانشگاست بخوادتون یا نه!
این عکسه هم واسه کودکان سرطانیه فکر میکنم که قشنگه :smile:

Hooladi

عضو جدید
بورسیه نیست
اگه بود نمیرفتم.
چقدر حواست جمعه مهندس ، حال کردم :w11:

edram

عضو جدید
دوستان خواهشا جوب بدید خواجه نصیر چه تارخی باید ثبت نام کرد؟!!!
با تشکر

parandme

کاربر بیش فعال
سلام
مرسی بابت تبریک
ایشالا که شما هم همیشه موفق و شاد و سالم باشی‌

و بسیار ممنونم واسه راهنماییت
من علاقم به جامدات کمی‌ بیشتره حتا
فقط واسه آیندش می‌ترسیدم که دستم نسبت به کنترلی‌ها بسته نباشه ...

شما احیانا لیست دروس طراحی کاربردی خواجه نصیر رو ندارین؟؟؟

این کاملا طبیعه شما اگه پروزه تون صرفا جامداتی یا کنترلی باشه از دیگری محروم میشید. بایس بر اساس علاقه تون تصمیم بگیرین
امروز تو صنعت ایران کنترل کاربردی نداره چون واقعا با علم روز فاصله داره ولی جامدات هم بدیش اینه که برای کارهای ارزشمند بایستی تجربی کار کنین که خیلی هزینه و زمانبر هست ولی بسیار کاربردی

اما در مورد درسای ارائه شده در خواجه نصیر طراحی کاربردی فکر کنم بجز دروس اصلی، دورس تخصصی گسترد ه ای ارائه میشه که میتونین بر اساس علاقه تون کارای مختلفی کنین ،برخی درسا تو ایران فقط تو این دانشگاه ارائه میشه
خزش،شکست، خستگی- ارتعاشات سیتم های ممتد- ارتعاشات سیستم های غیر خطی (در صورت درخواست)- شبکه های عصبی(مشترک با کنترلی ها)- مکانیک مواد مرکب- مکانیک سازه های هدفمند و هوشمند- اندازه گیری تجربی تنش- رفتار مکانیکی مواد- خستگی - تنش پسماند- عملیات حرارتی-المان محدود 2- روش های انرژی- تئوری پوسته ورق- پلاستیسته- مکانیک ضربه و برخورد
و دروس زمینه کنترل که بعضی هاشون منحصر به اون دانشگاه هستند مثل پردازش تصویر و...

توصیه میکنم در صورت امکان پروژه تون رو بین گرایشی بر دارین

آخرین ویرایش:
دوستان خواهشا جوب بدید خواجه نصیر چه تارخی باید ثبت نام کرد؟!!!
با تشکر

خب دوست عزیز مراجعه کن به سایت دانشگاه دیگه !! اطلاعیه زده :

8 تا 12 شهریور ثبت نام اینترنتی / 11 تا 17 شهریور هم فرصت داری مدارکتو تحویل بدی . محل تحویل ساختمان مرکزی دانشگاه هستش .

سارنیا

عضو جدید
من موندم توی ارشد استادا با دیدن سوالای شما جه جوری سرشونو میکوبونن تو دیوار:wallbash::w06:

اعجوبه ای هستی در نوع خودت. هنوز نمیدونم واقعی هستی یا داری ادا در میاری :biggrin:

وقتی جواب سوالی رو نمیدونین جواب ندین جناب آقایون اعجوبه.مسخره کردن کار خوبی نیست:mad:

Amirhj

عضو جدید
وقتی جواب سوالی رو نمیدونین جواب ندین جناب آقایون اعجوبه.مسخره کردن کار خوبی نیست:mad:
سارینا جان ایشون باکس سوالای خنده دار تاپیک 93 هستن
مثلا این سوالو شما نگاه کن برای رفتن به دانشگاه خواجه نصیر باید سوار جه اتوبوسی بشم؟؟
این سوال شما جواب بده

سارنیا

عضو جدید
امیدوارم که با جواب امیر مجاب شده باشی. حوصله ندارم جوابتو بدم

اینو یادتون باشه که هر کی باشید و هر جایگاهی داشته باشید حق ندارید به کسی توهین کنید ومسخرش کنید فک کنم شما خیلی بیشتر به درد آمریکاییا میخورین!!!!

حوصله ندارم جوابتو بدم :surprised:

kyokushin

عضو جدید
اینو یادتون باشه که هر کی باشید و هر جایگاهی داشته باشید حق ندارید به کسی توهین کنید ومسخرش کنید فک کنم شما خیلی بیشتر به درد آمریکاییا میخورین!!!!

حوصله ندارم جوابتو بدم:surprised:

دختر خوب تو که خودت الان منو مسخره کردی! یعنی چی من خیلی بیشتر به درد آمریکاییا می خورم؟! مگه من اصلا اسم آمریکا رو آوردم که اینو نوشتی؟؟؟

Amirhj

عضو جدید

حوصله ندارم جوابتو بدم:surprised:
برادران و خواهران کوتاه بیاین دوستی ارزش این جمله جوابتو بدمو نداره .من محض خنده جمله هلیبرن و اتوبوس گفتم
ولله ما کی باشیم کسی رو مسخره کنیم و لی اول میگن فکر کن بعدن بپرس حالا ایشون سوالاشون به نظرمم مرحله اول توش انجام نشده باید با مهربانی هدایتش کرد
وسلام علیکم و رحمه اله برکاه

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارینا جان ایشون باکس سوالای خنده دار تاپیک 93 هستن
مثلا این سوالو شما نگاه کن برای رفتن به دانشگاه خواجه نصیر باید سوار جه اتوبوسی بشم؟؟
این سوال شما جواب بده

من نکته ی خنده داری نمی بینم توی این سوال.اگر بلد بودی جواب میدادی اگرم نه که دلیلی نداشت اینجوری بخوای تمسخر کنی

سارنیا

عضو جدید
دختر خوب تو که خودت الان منو مسخره کردی! یعنی چی من خیلی بیشتر به درد آمریکاییا می خورم؟! مگه من اصلا اسم آمریکا رو آوردم که اینو نوشتی؟؟؟

بله و معذرت میخوام بابت پستم جناب مهندس.. ولی خواستم بدونین که چقدر این جور حرف زدنا که بیشتر به شوخی شبیهه بدونین که روی بعضی آدما تاثیر بد میذاره
من دوستی داشتم که خجالتی بود واعتماد به نفس پایین داشت بچه های کلاس دستش مینداختن و اون بعد دیپلم ترک تحصیل کرد ودر حالی که میتونست الان یه دانشجوی خوب مثل شما ومن باشه.
بزرگی میگفت انسانها روی زندگی هم خیلی تاثیر میذارن مواظب این تاثیرایی که روی زندگی دیگران میزارین باشید!
بازم معذرت

Amirhj

عضو جدید
من نکته ی خنده داری نمی بینم توی این سوال.اگر بلد بودی جواب میدادی اگرم نه که دلیلی نداشت اینجوری بخوای تمسخر کنی
ممهندس عزیز شما قضاوت عجولانه ای کردی اگر ایشون قرار بود بررن مقطع کارشناسی سوال ایشون منطقی بود ولی ایشون کاری که کارشناسی کردن حالا برای ثبت نام شد ایا شما پرسیدنشو خرده نمیگیرید

ehsan-p30

عضو جدید
برادر مهندس من اونجا بودم سوالی کمکی هست در خدمتیم
مرسی مهندس جون.خواستم بدونم استاداش واسه کلاسو اینا خیلی گیرن؟ءخه شاید بعضی از کلاساشو نتونم برم.یه سوال دیگم اینکه تو اطلاعیه ثبت نام زده:برای مشاهده شماره دانشجویی خود به فایل پیوست مراجعه کنید ولی هر چی میگردم فایل پیوستی وجود نداره.ممنون

Amirhj

عضو جدید
مرسی مهندس جون.خواستم بدونم استاداش واسه کلاسو اینا خیلی گیرن؟ءخه شاید بعضی از کلاساشو نتونم برم.یه سوال دیگم اینکه تو اطلاعیه ثبت نام زده:برای مشاهده شماره دانشجویی خود به فایل پیوست مراجعه کنید ولی هر چی میگردم فایل پیوستی وجود نداره.ممنون
والا ما که کارشناسی تونجا بودیم هم استادا بپیجون بودن هم دانشجو هاش
الانم استاداش باید همون حالتو داشته باشن البته ساختش خوب سختگیر ترن و خداییش استادای خیلی خوبی دارن
کلا دانشگاه خوبی من اگر تبدیل داشت با کله میرفتم اونجا .البته از موقعی که از علم وصنعت خارج شد دیگه روش هیج کنترلی نیست و دستشون واسه کم کاری بازتره .این مشگل شما رو هم خیلیا دارن و میتونی با استاد راحت کنار اومد مخصوصا اگه خانم باشی اونم از نوع یکش
اون قسمت سوال دومتون مربوط به دانشگاست .معمولا این دانشگاه توی فرایند های اینترنمتی کنده و جای نگرانی نیست
متاسفانه اینم بگم که دانشگاه علم و صنعت اراک یک خوابگاه خوب زمان ما داشت که با صنعتی شدن دانشگاه اونو تبدیل به ساختمون اداری کردن
و بتون خوابگاه بیرون دانگاه که نصف خوابگاه قبلی هم نیست میدن
کلا داشگاه اراک دانشگاه خوبی مخصوصا واسه پیجوندن نمره گرفتن .

edram

عضو جدید
خدا بیامرزدت edram همه رو علیه ما شوروندی
ما این همه جواب سوال دادی کسی پیام تشکر نداد واسه این حرفم همه علیه من شوریدن
وای خدااااااااااااااااااااااااا
Amirhj عزیز من راستش 2 روز پیش به سایت دانشگاه مراجعه کردم چیزی نزده بود. و این دو روز کامپیوترم خراب بود و مجبور بودم با گوشی تو نت بیام ولی متاسفانه گوشیم سایت دانشگاه رو باز نمیکرد. نمیدونستم ادمای الافی مثل تو بخاطر یک سوال ادمو انقدر تحقیر میکنن. هر چند اصلا مهم نیست ولی سعی کن زود قضاوت نکنی مطمین باش اساتید دانشگاه بخاطر وجود ادمای کوته فکرو متوهمی مثل تو سرشونو به دیوار میزنن. مطمین باش وجود ادمای مثل شما اوضاع مملکت رو به اینجا رسونده.!!در هر صورت از سارینای عزیز بابت راهنماییاش ممنونم هر چند اگر کامپیوترم درست بود مزاحم دوستان نمیشدم.

در ضمن اینم سوال من نبود نمیدونم چطوری توهم زدی و اینو گفتی :(میتونی با سرچ در ارسال هام ببینی که همچین پستی ندادم جناب نابغه متوهم!!!!)
مثلا این سوالو شما نگاه کن برای رفتن به دانشگاه خواجه نصیر باید سوار جه اتوبوسی بشم؟؟​

با تشکر فراوان

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا