ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arsalan_totti

عضو جدید
سلام دوستان کسی درباره استادای تبدیل تهران اطلاعات داره که کمکی به ما بکنه؟
ممنون از همگی،ایشالا بچه های این تاپیک هر جا که هستن موفق باشن و لذت ببرن از زندگی.

Reyhan2667

عضو جدید
بچه‌ها به نظرتون گرایش "دینامیک و کنترل" بهتره یا "مکانیک جامدات"؟؟؟
من جامدات خواجه قبول شدم به نظرتون برم تغییر گرایش بدم بهتر نیست؟؟؟
خواهش می‌کنم همگی‌ نظر بدین . . .

mojtaba_mbs

عضو جدید
بچه ها همگی ایشالا موفق باشین:)
یه سوال!!!
واسه کساییه که شبانه قبول شدند قضیه وام چجوریه؟راحت میدن؟اصن چقد میدن؟
شبانه ساخت و تولید بابل قبول شدم،نمیدونم برم یا نه!!!:surprised:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همگی ایشالا موفق باشین:)
یه سوال!!!
واسه کساییه که شبانه قبول شدند قضیه وام چجوریه؟راحت میدن؟اصن چقد میدن؟
شبانه ساخت و تولید بابل قبول شدم،نمیدونم برم یا نه!!!:surprised:

راحت میدن!سقفش فکر میکنم 1 تومن بود.طبق شنیده ها البته

Amirhj

عضو جدید
راحت میدن!سقفش فکر میکنم 1 تومن بود.طبق شنیده ها البته
منم مثل شما شنيدم وام يك ميليوني و قرض الحسنه كه بعد تز ارغ التحصيلي قسط بندي ميشه
البته از دانشگاه بپرسي هم بت ميگن
رفتن يا نررفتن هم به خودتون بستگي داره اگر از بحث هزينه كه مهم ترين عامله فاكتور بگيريم
دادن خوبگاه يا ندادن ساكن بابل بودن يا نبودن .داشتن زمان و انگيزه و توانايي واسه سال بعد داشتن شغل يا نداشتن شغل
اينها بايد در نظر گرفت ولي اصصولا شبانه براي شهري كه توش ساكني و يا نهايتا يك شهر اونورتر ميصرفه
با اين حال همه چيز به خودت بستگي داره البته ثبت نام كني ميتوني سال بعدم كنكور بدي و و در هر حالت جدول تكميل ظرفيت هم تا نيمه هاي مهر منتشر ميشه و لي هي كس نميتونه پيشنهاد رفتن يا نرفتن بده

مختار1

عضو جدید
منم مثل شما شنيدم وام يك ميليوني و قرض الحسنه كه بعد تز ارغ التحصيلي قسط بندي ميشه
البته از دانشگاه بپرسي هم بت ميگن
رفتن يا نررفتن هم به خودتون بستگي داره اگر از بحث هزينه كه مهم ترين عامله فاكتور بگيريم
دادن خوبگاه يا ندادن ساكن بابل بودن يا نبودن .داشتن زمان و انگيزه و توانايي واسه سال بعد داشتن شغل يا نداشتن شغل
اينها بايد در نظر گرفت ولي اصصولا شبانه براي شهري كه توش ساكني و يا نهايتا يك شهر اونورتر ميصرفه
با اين حال همه چيز به خودت بستگي داره البته ثبت نام كني ميتوني سال بعدم كنكور بدي و و در هر حالت جدول تكميل ظرفيت هم تا نيمه هاي مهر منتشر ميشه و لي هي كس نميتونه پيشنهاد رفتن يا نرفتن بده
هزینه شبانه ترمی چنده مهندس؟

peyman_mihankhah

عضو جدید
سلام به همگی. شنیدم نتایج ارشد امروز اومد پس اول تبریک میگم به اونایی که قبول شدن و اونایی هم که قبول نشدند ایشا الله واسه سال بعد میخونن و قبول میشن.میخواستم از اونایی که قبول شدن خواهش کنم بگن که منابعی رو خوندند؟

mm.caffee

عضو جدید
اون یکی ها چی؟

والا اینا پیگیری هایی بوده که از اینور و اونور و از بعضی از دانشجویای خودشون شنیدم
بعد از اینا هم علم و صنعت و تربیت مدرس هستن با اختلاف کمی نسبت به هم و در آخر هم خواجه نصیر
البته اختلاف این 3تا خیلی زیاد نیست. هر کدوم توی یه زمینه ای میتونن قوی تر باشن

edram

عضو جدید
والا اینا پیگیری هایی بوده که از اینور و اونور و از بعضی از دانشجویای خودشون شنیدم
بعد از اینا هم علم و صنعت و تربیت مدرس هستن با اختلاف کمی نسبت به هم و در آخر هم خواجه نصیر
البته اختلاف این 3تا خیلی زیاد نیست. هر کدوم توی یه زمینه ای میتونن قوی تر باشن
طراحی جامدات: به ترتیب 1.امیرکبیر-2. شریف3. تهران 4-علم و ص و خواجه در یک حد-5 تربیت
تبدیل: 1.تهران-2.شریف - 3.صنعتی اصفهان-4. خواجه و علمو صنعت و امیرکبیر و تربیت در یک حد.

mm.caffee

عضو جدید
طراحی جامدات: به ترتیب 1.امیرکبیر-2. شریف3. تهران 4-علم و ص و خواجه در یک حد-5 تربیت
تبدیل: 1.تهران-2.شریف - 3.صنعتی اصفهان-4. خواجه و علمو صنعت و امیرکبیر و تربیت در یک حد.

تو زمینه دینامیک شریف حرف اول رو میزنه
همونطور که گفتم الان دیگه زمینه ها خیلی تخصصی شدن و نمیشه یه گرایش رو کلا تقسیم کرد چون خود گرایشا به زمینه های زیادی تقسیم میشن و اینا همه گمانه زنیه

alireza2022

عضو جدید
تو زمینه دینامیک شریف حرف اول رو میزنه
همونطور که گفتم الان دیگه زمینه ها خیلی تخصصی شدن و نمیشه یه گرایش رو کلا تقسیم کرد چون خود گرایشا به زمینه های زیادی تقسیم میشن و اینا همه گمانه زنیه

دوستان عزیز یه دانشگاه رو دانشجویان اون دانشگاه می سازن...به اعتقاد من هر دانشگاهی رتبه های برتر به اون دانشگاه میرن بهترینه...(شریف،تهران،امیرکبیر،تربیت مدرس،علم و صنعت،خواجه نصیر)همین کسایی که میگن فلان دانشگاه تو این زمینه بالاتره 90درصد به این ترتیب انتخاب رشته میکنن و بقیه داستانه

mm.caffee

عضو جدید
دوستان عزیز یه دانشگاه رو دانشجویان اون دانشگاه می سازن...به اعتقاد من هر دانشگاهی رتبه های برتر به اون دانشگاه میرن بهترینه...(شریف،تهران،امیرکبیر،تربیت مدرس،علم و صنعت،خواجه نصیر)همین کسایی که میگن فلان دانشگاه تو این زمینه بالاتره 90درصد به این ترتیب انتخاب رشته میکنن و بقیه داستانه

درست میگید کاملا ;)
ولی بنده به شخصه با اینکه دانشگاه های تهران رو میاوردم ولی هیچ کدوم رو نزدم و شهرم موندم و الان هم کاملا راضیم
باید دید هر کس چه هدفی داره

alireza2022

عضو جدید
درست میگید کاملا ;)
ولی بنده به شخصه با اینکه دانشگاه های تهران رو میاوردم ولی هیچ کدوم رو نزدم و شهرم موندم و الان هم کاملا راضیم
باید دید هر کس چه هدفی داره

بله اینکه مسلمه استثنا هم داریم مثلا یه اصفهانی شاید صنعتی اصفهان رو به شریفم ترجیح بده...اما اینکه مثلا چون علم و صنعت میخونه میگه از شریف بهتره منظورم این بود

ymohammadkhani

عضو جدید
سلام مریم جان خوبی؟من دانشجوی ارشد مکانیکم.دوس دارم با جنابعالی آشنا بشم.اگه تمایل آشنایی رو دارید جواب پیامم رو بدید.

ali-gold

کاربر فعال
حالا یه زمانی میرسه که همینایی که دارن هی درس میخونن و میزنن تو شاخ ارشد و دکترا،،یه روزی متوجه میشن که زیاده روی کردن.

ali-gold

کاربر فعال
میگما این از اولین پستش تو باشگاه ایطو
وای به حال آخرین پستاش تو باشگاه:D

آره بابا:D

دوستان آهنگ درخواستی داشتین در خدمتم:D

خب بالاخره ارشد قبول شدین و براتون آهنگ میزارم حالشو ببرین:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یه غمگینشو برا من بزار :D

اهنگ غمگین جوابگو نیس واست
باید ببرمت پیش ف.ک ها یکم ارشاد شی:D
رفتی تو فاز ام.بی.ای یا نه هنو؟؟:دی قبولیش خیلییییییییییی اسونه!! اسکیسم نداره:biggrin: فقط هوش میخواد!!:cool:

Reyhan2667

عضو جدید
چه‌ها به نظرتون گرایش "دینامیک و کنترل" بهتره یا "مکانیک جامدات"؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ف ک کیه باز

به نظرت خریت نیس با این 30 40 تا کتابی ک خوندم رشتمو ول کنمو برم یه رشته دیگه بدم
تازه من بخامم برم ام بی ای جاست شریف می خام پس باید بترکونم و خودتم می دونی رشتههای ما ریاضی شوتیم و زبانم ک لنگیمو هوشم رفته زیر خاک :surprised:
تو چجور مشهدی هستی ک ف.ک نمیشناسی؟؟ خخخ
فاطی کماندو(زود بخون میخوام بپاکمش :دی)
بستگی داره ب خودت!! من سخت افزار خوندمو ام.بی.ای شرکت کردم البته 90% دخترایی ک سخت میخونن بنا ی قانونی نانوشته واسه ارشد کنکور ام.بی.ای میدن
ریاضی خاصی ندارهک!!سوالات هوششم فانه!! خیلی خوبه!! زبانم من 1 کتاب تخصصی خوندم واسش فقط ینی تنها کتابی ک واسه کنکورش خوندم همین بود:دی
بهرحال هرچی میخوای بخونی شرو کن دیگه
دوس دارم تهرانم باهم باشیم نه ک الان باهمیم!!خخخخخخ
چه‌ها به نظرتون گرایش "دینامیک و کنترل" بهتره یا "مکانیک جامدات"؟؟؟
من از مکانیک چیزی نمیدونم اما چون گفتید همه نظر بدن میگم.. بنظر من دینامیک کنترل بهتره اینم واسه این میگم ک خودتون دارید ب تغییر گرایشتون فک میکنید
اگه جامدات خوب بود هرگز ب این چالش نمیرسیدید:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا