ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

edram

عضو جدید
سوال مهم

سوال مهم

سلام دوستان
منطقیه.ایا ارزش داره با رتبه 402 تبدیل انتخاب اخرمو عباسپور بزنم. ( هرچند احتمال قبولیم تا قبلش بالاست ماقبل عباسپور شبانه خواجه نصیر زدم. )اگر قبول شم باید بیخیال کنکور سال بعد بشم!!!

آخرین ویرایش:

max2007

عضو جدید
کسی هست راجع به گلپایگان توضیح بده؟
ارزش داره بریم؟

آخرین ویرایش:

king_sato

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی استرس دارم........ هنوز شک دارم بین صنعتی اراک و شهید رجایی برای گرایش ساخت نمیدونم چکار کنم؟ بعضیا میگن شهید رجایی تهرانه سطح استاداش هم تو ساخت خوبه و همین که تهرانه جای پیشرفت داره و خلاصه ازین حرفا بعضیا هم میگن بدرد نمیخوره مدرکش برای دکترا یا کار خیلی اعتبار نداره ......... تو رو خدا بچه ها نظرتون بگید خیلی مهمه برام. خیلی ممنون

hame1370

عضو جدید
دوستان در آخرین ساعات کممممک.آیا دانشگاه بین المللی قزوین که فقط نوشته طراحی کاربردی آیا در شاخه مکانیک جامدات هست یا در شاخه دینامیک ارتعاشات یا هردو.؟
میدونم سوال چرتیه ولی من نمیدونم پلیز هلپ می

آخرین ویرایش:

hsdanesh

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی استرس دارم........ هنوز شک دارم بین صنعتی اراک و شهید رجایی برای گرایش ساخت نمیدونم چکار کنم؟ بعضیا میگن شهید رجایی تهرانه سطح استاداش هم تو ساخت خوبه و همین که تهرانه جای پیشرفت داره و خلاصه ازین حرفا بعضیا هم میگن بدرد نمیخوره مدرکش برای دکترا یا کار خیلی اعتبار نداره ......... تو رو خدا بچه ها نظرتون بگید خیلی مهمه برام. خیلی ممنون

مگه شهید رجایی ویژه فرهنگیان آموزش و پرورش نیست؟!

Amirhj

عضو جدید
من دانشگاه صنعتی اراک بودم
این دانشگاه قبلا علم و صنعت اراک نام داشت که یک سری نادان کردنش صنعتی اراک
این دانشگاه تو ساخت استادای خیلی خوبی داره و از بدو تاسیسش فک کنم سال 68 باشه ساخت و ارایه داده
محیط دانشگاه واقعا محیط خوبیه وشبیه علم و صنعت تهران هست
متاسفانه این دانشگاه یک خوابگاه نسبتا خوبی تو خود دانشگاه داشت که با صنعتی شدن دانشگاه تغییر کاربری داد و شد ساختمان اداری
الان باید احتمالا خوبگاه های خودگردان که دوستان من میگفتن خیلی بیخوده بری
حالا شانس بیاری چون دانشجوی ارشدی برای هر اتاق 3 نفر پر کنن
دانشگاه رجایی هم بالاخره تو تهرانه و یک جورایی جو جو فرهنگی هست معمولا کسایی هم که قبلا توش میرفتن معلم میشدن دوره کارشناسی رو میگم
اگر بچه تهرانی به نظر من ارزش نداره پاشی بری اراک
اگرم بچه اراکی ارزش نداره بری رجایی

00123

عضو جدید
سلام بچه ها
من تو گرایش 2 رتبه 7800 آوردم آخرین رتبه مجاز 13000 هستش امیدی به قبولی تو شبانه(نوبت دوم) یا پیام نور یا غیر انتفاعی هست؟؟ خواهشا به من کمک کنید!! چون هر طور شده میخوام برم دانشگاه!

hame1370

عضو جدید
دوستان در آخرین ساعات کممممک.آیا دانشگاه بین المللی قزوین که فقط نوشته طراحی کاربردی آیا در شاخه مکانیک جامدات هست یا در شاخه دینامیک ارتعاشات یا هردو.؟
پلیز هلپ

hsdanesh

عضو جدید
سلام بچه ها
من تو گرایش 2 رتبه 7800 آوردم آخرین رتبه مجاز 13000 هستش امیدی به قبولی تو شبانه(نوبت دوم) یا پیام نور یا غیر انتفاعی هست؟؟ خواهشا به من کمک کنید!! چون هر طور شده میخوام برم دانشگاه!

پیام نور و غیرانتفاعی و پردیس بزن ایشالا که قبول میشی.

hsdanesh

عضو جدید

تو سایتش که هر دو شاخه رو نوشته:
http://www.ikiu.ac.ir/fa/page-view.php?pid=305

max2007

عضو جدید
لطفا لطفا اگه کسی راجع به صنعتی دزفول میدونه توضیح بده.بدرد میخوره یا نه؟

charger 69

عضو جدید
من برای ساخت خودروهای نظامی مالک اشتر شانس بالایی دارم منتها دو به شک موندم برم یا نرم ؟ دانشگاهش شیرازه محل مصاحبش شاهین شهر هیچ اطلاعات دیگه ای ندارم خواهشا تو این ساعتهای اخر جواب بدید ثواب داره

didar_2026

عضو جدید
دوستان کسی میدونه تقریبا برا مصاحبه ی دانشگاه امام حسین کی برا مصاحبه دعوت میکنن؟
راستی با 2700 طراحی به نظرتون کجا قبول میشم. همه جارو زدم :D روزانه های دانشگاهای پایین همشو زدم شبانه هم همشو زدم توو طراحی.

emad gilmour

عضو جدید
mohite daneshgash khoobe vali shahre partie...dooostam unja bood migof shahresh daghooone daghoone..

agha rasti man ham tabdil ham karbordi 2300 shodam...mikhastam bebinam behtarin jai ke shabane miaram kojas??? avval tabdil baad tarrahi..bache karajam.......

Amirhj

عضو جدید
mohite daneshgash khoobe vali shahre partie...dooostam unja bood migof shahresh daghooone daghoone..

agha rasti man ham tabdil ham karbordi 2300 shodam...mikhastam bebinam behtarin jai ke shabane miaram kojas??? avval tabdil baad tarrahi..bache karajam.......
تو شهر های اطراف کرج مثل بابل گیلان قزوین و تهران روزانه که اصلا شانسی نداری نه تبدیل نه کاربردی حالا گرایش های دیشگشو نمیدونم
اگه واقعا میخوای بری و حوصله خوندن سال دیگه نداری و فکرم نمیکنی سال بعد وضعت از این بهتر بشه
هر جی روزانه غیر از سیستان و سنندج و کرمانشاه و بزن
من جمله گلپایگان کاشان سبزوار یاسوج و کرمان و الی اخر تهشم شبانه های شهر های اطرافتو بزن انشالله اونحا که صلاحه قبول شی

Amirhj

عضو جدید
agha damet garm ke rahnamai kardi...roozane ke omid nadaram atraf . hala shabanehaye babol gilan ghazvino kashano ina chi? ......?
واسه کاشان تو سایتش که رفتم و رتبه های قبولی های پارسال گذاشته بود شما با این رتبه قبولی شبانه غیر از 4 شهر تهران اصفهان مشهد و شیراز تقریبا از 1500 گرفتنشون شروع میشه الی 2800 نهایاتا 3000 که بعیده
شما ساکن کرج اگه بخوای بری و بیای و هزینه کلاسای شبانه که چیزی حدود 2 میل اب میخوره رو بدی بعد از روزانه های کرج و اطرافش شبانه های تهران و اطراف کرج و بزن و بعد برو سراغ روزانه های که قبلا بت گفتم و در اخر شبانه های شهر های متفرقه مثل کاشان و اینا رو بزن هرچند اگر کاشان هم قبول شی چون خوابگاه نمیدن بعید بری ولی چون گزینه اخره و قبول شدنش یعنی روزانه هیج شهرستانی رو نیوردی پس جای نگرانی نیست با خیال راحت بزنشون

Amirhj

عضو جدید
shabane rajaiiram biaram khoob mishe vasam..khoda kone dar biad....babate rahnamait khaili mamnooon agha amir;)
خواهش میکنم مهندس
امسال انشالله ی جای خوب قبول میشی امید وارم با یک انتخاب رشته خوب و توکل به خدا نتیجه خوبی بگیری
سعی کن فارسی توی تاپیک بنویسی انگلیسی کسی نای دیدنشو نداره جه برسه به جواب دادن

emad gilmour

عضو جدید
ممنون مهندس....اشا..شما هم موفق باشید. حق با شماست تایپ فارسیم خیلی کنده ..دیگه شرمنده چشاتم شدیم:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا