ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza2495

عضو جدید
من تازه مونده بودم چجوری جمش کنم داشم میترکیدم . 5 تا درس مونده بود :D که شروع کنم بخونم و باید تا صبح میخوندم

http://www.asriran.com/fa/news/318875/آزمون-کارشناسی-ارشد-یک-هفته-به-تعویق-افتاد

http://www.tabnak.ir/fa/news/376211/آزمون-ارشد-یک-هفته-به-تعویق-افتاد

http://irna.ir/fa/News/81027116/دانشگاه/آزمون_کارشناسی_ارشد_یک_هفته_به_تعویق_افتاد
دقيقا منم همچين وضعيتي داشتم!!!!! ديشب تا 5 بيدار بودم اعصابمم نافرم خورد بود حالام 2 تا درس ديگه با كل رياضيا مونده بود!!!!!!!!! اوس كريم نوكرتم;)

reza2495

عضو جدید
خيلي دير اعلام كردند فقط خدا كنه كسي از بچه ها راه نيفتاده باشه ك يوقت تو راه بمونه.....

m.r.devil

عضو جدید
اینجور که من شنیدم وضع استانهای شمالی خیلی خرابه

بعضی مناطق روستاها کاملا زیر برف مونده و ارتش با نفربر داره میره کمکشون(از شمال کسی هست بگه اوضاع چه جوریه؟)

من خودم همه چیز روبسته بودم و وقتی خبر رو دیدم خیلی شوکه شدم:surprised:

اما هر جور بخایم حساب کنیم عدالت نبود برگزار بشه بالاخره ما هموطنیم امیدوارم همطونای عزیز شمالی هم زودتر از این اوضاع خلاص بشن

بعلاوه من اول اسفند هم اعزام به خدمتم و اینجوری فقط یه هفته واسه استراحت میمونه!

اما بازم خدا رو شکر خدایا راضیم به رضای تو;)

arsalan_totti

عضو جدید
اینجور که من شنیدم وضع استانهای شمالی خیلی خرابه

بعضی مناطق روستاها کاملا زیر برف مونده و ارتش با نفربر داره میره کمکشون(از شمال کسی هست بگه اوضاع چه جوریه؟)

من خودم همه چیز روبسته بودم و وقتی خبر رو دیدم خیلی شوکه شدم:surprised:

اما هر جور بخایم حساب کنیم عدالت نبود برگزار بشه بالاخره ما هموطنیم امیدوارم همطونای عزیز شمالی هم زودتر از این اوضاع خلاص بشن

بعلاوه من اول اسفند هم اعزام به خدمتم و اینجوری فقط یه هفته واسه استراحت میمونه!

اما بازم خدا رو شکر خدایا راضیم به رضای تو;)

آره من خودم اگه میخواستم به موقع برسم باید 5 راه میفتادم این دوسه روزم برق اذیتمون کرد خیلی،باز اینجا خیلی خوبه به سمت غرب که بری نه آب هست نه برق و گاز!مردم برفو آب میکنن!بعضی روستاهام مردم حبس شدن تو خونه هاشون!حالا حساب کنید یکی کل سال رو تلاش کرده بوده الان با این وضع چه حالی داشته...من خودم دیگه نمیتونم درس بخونم اما خوشحالم که عقب افتاد ;)

chego

کاربر فعال
ا ی بابا عجب ضد حالی خوردیم گفتیم دیگه فردا همه چی تموم میشه من خودمو واسه رتبه تک رقمی و مصاحبه با تلویزیون و خبرگزاریا اماده کرده بودم این یه هفته همش با استرس میگذره:)
راستی تکلیف کارتا چی میشه کارت جدید صادر میکنن؟

Hooladi

عضو جدید
ا ی بابا عجب ضد حالی خوردیم گفتیم دیگه فردا همه چی تموم میشه من خودمو واسه رتبه تک رقمی و مصاحبه با تلویزیون و خبرگزاریا اماده کرده بودم این یه هفته همش با استرس میگذره:)
راستی تکلیف کارتا چی میشه کارت جدید صادر میکنن؟

like;)

arsalan_totti

عضو جدید
آقا یکی یچیز بگه من بتونم برم درس بخونم اصن حسش نیس،اصن باید چیکار کنم تو این یه هفته؟! چی بخونم؟ نمیدونم گیج شدم :confused:

r.mob

عضو جدید
آقا یکی یچیز بگه من بتونم برم درس بخونم اصن حسش نیس،اصن باید چیکار کنم تو این یه هفته؟! چی بخونم؟ نمیدونم گیج شدم :confused:

چیزززز . حالا برو سراغ درست.
معلومه دیگه بشین مرور کن و اون جاهایی که مشکل داری رو کار کن دیگه.

edram

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی
توی این هفته میخوام بیشتر تست ریاضی بزنم. تستهای ارشد مکانیک 10 سال اخیرو زدم بنظرتون تستهای ریاضی چه رشته هاییو بزنم بهتره؟
لینک سوالاتریاضی و پاسخ تشریحیشونو دارید؟
سوالای ریالضی پارسه ارزش حل کردن داره؟! یا کنکور بزنم فقط؟
با تشکر

saeed722

عضو جدید
سلاممم. . .

خوبین بچه ها؟؟

واقعا حال گیری بوود.....همه انگیزم واسه خوندن این بود که فردا راحت میشم:D

اهههه

راستی بچه ها شما دینامیک و ارتعاشاتتون چطوریه؟؟

همشو خووندین؟؟

خیلی سخته!!!!:cry:

saeed722

عضو جدید
سلام دادا

چطوری؟؟

به نظرم الان فقط بچسب به کنکورای سالای اخیر.....مخصوصا 88 به این ور که کلا تیپ سوالا تغییر کرده

سعی کن توو برنامت همه درسا رو بذاری که بفیش یادت نره:D

من که همش احساس میکنم فرمولا از ذهنم فرار میکنن:eek:

saeed722

عضو جدید
کسی نیست؟؟

واسه تبدیل فردوسی میانگین درصد باید چه حدودایی باشه؟؟؟

Arsa Persian

عضو جدید
رقابت بدون رفاقت معنی نداره

به نظر من که سازمان سنجش کار سنجیده ای کرد و امتحان رو عقب انداخت تا همه با هم باشد

قطعا کسایی که تو شمال هستن این چند روزه اونقدر استرس داشتن که حالا یه مقدارش جبران شد.

امیدوارم هرکس به اندازه ی زحمتش، موفق بشه

منم که خوب خونده بودم توفیق اجباری شد که یه دور دیگه مرور کنم

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها میخوام سفارش اینترنتی بدم واسه ازمونای چندسال اخیر آدرش و مشخصات دقیق یه کتاب رو بهم بدین که سفارش بدم
راهیان جلد دومش که نوشته از 83به بعد تا سال چند داره؟
زززززززززززززززززززززززززززززززززززززود

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آغـــــــــــــــــــــــــــــا یعنی چی !
من به خاطر کنکور توی این برف و بوران پاشدم اومدم اصفهان!:(
تو ذوقی خوردم بد جوووووووووووورررر!!!!!!

safari.engineer

عضو جدید
بچه ها میخوام سفارش اینترنتی بدم واسه ازمونای چندسال اخیر آدرش و مشخصات دقیق یه کتاب رو بهم بدین که سفارش بدم
راهیان جلد دومش که نوشته از 83به بعد تا سال چند داره؟
زززززززززززززززززززززززززززززززززززززود

سلام
یه سری به این دو تا سایت بزن می تونی از اولی مجانی دانلود کنی دومی هم هست البته دومی مجانی نیست فقط ایرادش اینه که تشریحی حل نکرده ولی فکر کنم کافی باشه;)
http://www.pardazeshpub.com/arshad_daftarche.asp
http://www.azmoon.in/category/8/

mech.shima

کاربر ممتاز
الان نمیشه کارت گرفت؟
پس چطوری معدلم رو ادیت کنم؟

mech.shima

کاربر ممتاز

saeed722

عضو جدید
سلام . . .

لطفا یه نفر جواب بده!!!!

کسی هست دینامیک و ارتعاشات رو کامل بسته باشه؟؟

saeed722

عضو جدید
آره منظورم خوندنشه .. . .

میشه یکم راهنمایی کنین....

کدوم بخشا رو بخونم بهتره(بیشتر منظورم ارتعاشات و کنترله)

واسه کنکور بیشتر روو سیالات و جامدات و ریاضی زووم کردم ولی اگه بتونم چند از ارتعاشات و کنترل هم بزنم عالی میشه . . .

ممنون

mojzar

عضو جدید
دوستان کسی آزمون های آزمایشی مدرسان شریف سال 91 رو نداره آیا ؟

mech.shima

کاربر ممتاز

واسه کنکور بیشتر روو سیالات و جامدات و ریاضی زووم کردم ولی اگه بتونم چند از ارتعاشات و کنترل هم بزنم عالی میشه . . .

ممنون

از ارتعاشات یک درجه ازادی و درجه ازادی رو بخونین
دینامیک ماشین چرخدنده ها رو حداقل بخونین
کنترل رو نمیدونم چون خودمم حذفش کردم

mojzar

عضو جدید

ممنون

قبلا تسلتت رو کدوم قسمت های این باکس خوب بوده ؟ یکم الان وقت خوبی نیست واسه خوندن این باکس چون اگه یک مبحث خوب تسلط نداشته باشی شاید تازه بزنی تستش و یه نکته ی ریز داشته باشه و منفی بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا