ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nimaie

عضو جدید
دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک....
برترین اساتید کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک...
دکنر نائی،دکتر خداکرمی،دکتر معتقدی،دکتر حسینی،دکتر صالحی‌پور...
مشاوره،کلاس و آزمونهای کاملا تخصصی فقط در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک...
www.mechedep.com

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
معمولا از مرداد شزوع میکنن به خوندن.اگه زودتر شروع کنی ممکنه آخرش کم بیاری!

دوستان لطفا مشاوره درست بدهند
برای رتبه بهتر باید از تیرماه شروع کنید
با توجه به حجم ریاضیات سعی کنید تو تابستان از شرشون خلاص بشید

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا مشاوره درست بدهند
برای رتبه بهتر باید از تیرماه شروع کنید
با توجه به حجم ریاضیات سعی کنید تو تابستان از شرشون خلاص بشید[/QU

نظرتون در مورد مقاومت دکتر شاهانی از نصیر چیه

تو سایت نصیر یه مقدارش رو واسه دانلود گذاشتن اونا رو ببین فکر کنم جزوه دست نویسشم هست تو تایپیک دانلود جزوات دست نویس
گذاشتم
مقاومت مصالح نایی هم که فوق العاده است

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایت نصیر یه مقدارش رو واسه دانلود گذاشتن اونا رو ببین فکر کنم جزوه دست نویسشم هست تو تایپیک دانلود جزوات دست نویس
گذاشتم
مقاومت مصالح نایی هم که فوق العاده است

البته الان فصل اولشو دانلود کردم دیدم زیاد خوشم نیومد

ahmadreza.mech

عضو جدید
درود....
دوستان خداقوت;)
بالاخره نوبت ماهم شد.....:d
1سوال!!!؟
نظرتون راجع به آزمون های آزمایشی چیه!!؟
ثبت نام کنیم!!؟
اگه جواب مثبت هست کجا ثبت نام کنیم!!؟
ممنون:smile:

soheila01

عضو جدید
درود....
دوستان خداقوت;)
بالاخره نوبت ماهم شد.....:d
1سوال!!!؟
نظرتون راجع به آزمون های آزمایشی چیه!!؟
ثبت نام کنیم!!؟
اگه جواب مثبت هست کجا ثبت نام کنیم!!؟
ممنون:smile:

من یه مدت درگیر بودم یه سایت بهم پیشنهاد شد که عالی هم بود ولی چون مربوط به رشته خودم هست آدرس رو به شما نمیگم چون براتون فایده ای نداره!!
یه فایل صوتی که همین الان هم دارم گوش میدم کلی فایده ی آزمون رو بیان کرده و پیشنهاد شده که حتما تو آزمون شرکت کنیم و گفتن که سعی کنین که جامه آماری زیادی داشته باشه
موسسه رشته ی ما پارسه هست که بهترینه این نتیجه چندین تحقیقات بود.

061213180156.jpg

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه مدت درگیر بودم یه سایت بهم پیشنهاد شد که عالی هم بود ولی چون مربوط به رشته خودم هست آدرس رو به شما نمیگم چون براتون فایده ای نداره!!
یه فایل صوتی که همین الان هم دارم گوش میدم کلی فایده ی آزمون رو بیان کرده و پیشنهاد شده که حتما تو آزمون شرکت کنیم و گفتن که سعی کنین که جامه آماری زیادی داشته باشه
موسسه رشته ی ما پارسه هست که بهترینه این نتیجه چندین تحقیقات بود.

مشاهده پیوست 154836

دست شما درد نکنه خانم مهندس:smile:

dash @li

کاربر بیش فعال
آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی

سلام بر دوستان یه سوال آزمون شرکت کنم یا نه؟

تا قبل از این قصد شرکت در آزمون رو نداشتم ولی وقتی با یکی از دوستان سال بالاییم امروز صحبت کردم و بهم چند پیشنهاد داد و
گفت تو آزمون هم شرکت می کرده رتبشم شده توی ساخت حدود 50 با درصد های ریاضی 20 و جامدات 40 و ساخت 40 حدودا

بعد کتب و دروسی رو که باید حتما بخونم رو گفت هم اینکه یکی از بچه ها مون که رتبه 18 شده رو گفت اونم تو آزمون ها بوده و یکی دیگه از بچه هامون که 170 ساخت شده و اونم توی
آزمون ها شرکت می کرده و توی آزمون ها دو رقمی هم می شده

حالا یه خورده نظرم عوض شده ولی بازم نمی دونم

تنها جایی که می تونم و دسترسی دارم برم هم مدرسان شریف و پارسه است

به نظرتون شرکت کنم یا نه

البته چند تا از دوستان سال بالاییمم هم هستن که آزمون ندادند و رتبشون عالی شده ولی باز هم سر در گم هستم

اصلا قصد شرکت نداشتم نمی دونم شرکت کنم یا نه

برنامه های موسسات رو نمی دونم دلم نمی خواد مثل سراسری دو هفته یک بار برم سر آزمون اصلا خوشم نمیاد

از برنامه های طولانی مثل 3-4 هفته یک بار بیشتر می پنسدم

باز هم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

با این حال دوست دارم که آزمون ندم

یا شاید آزمون های بعد از آبان ماه رو بدم

اگه میشه این طور آزمون بدم

یا تابستون رو آزمون بدم بعد اذر و دی رو چند تا آزمون بدم هم به شرایط آزمون برسم

من آزمایشی هم کنکور ندادم الانم پشیمونم

ولی بدون خوندن هم تونستم ساخت رو 20 درصد بزنم

اگه کسی راجع به نحوه ثبت نام آزمون ها و بر نامشون می دونه بگه
خیلی ممنونش میشم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان عزیز راجع به آزمون های آزمایشی باید خدمتتون عرض کنم که شرکت در این آزمون ها به هیچ وجه من الوجوه تضمین موفقیت شما نیست.آزمون های آزمایشی صرفا ایجاد یک رقابت کاذب و درگیری با سوالات غیراستانداردهست.تنها مزیت اون شاید شبیه سازی فضای کنکور باشه که اونم قابل قیاس نیست.بنابراین بهتون پیشنهاد میکنم پولتون رو حیف و میل این موسسات نکنید و به جای اون کتاب و جزوه عالی بخرید. بنده خودم پارسال فقط آزمون آخرسنجش رو شرکت کردم (رتبم 11 ساخت و تولید فقظ محض اطلاع)اونم چون ارزون تر ازبقیه بود و بیشتر واسه سرگرمی!!!!
در ضمن اگر میخواهید در هرحال دراین آزمونها شرکت کنید این موسسات رو انتخاب نکنید چون واقعا سوالاتشون غیراستاندارده:
1-مدرسان شریف
2-ماهان
نظر بنده اول آزمون های سنجش و اگر پولتون زیادی کرده پارسه
دانلود آزمون های آزمایشی در تاپيك آزمون هاي آزمايشي
موفق و پیروز باشید
;)

سحرخیز

عضو جدید
بچه ها میگن معتقدی سر کلاس میگه کتابام بدرد بخور نیست شما چیزی شنیدید ؟

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز راجع به آزمون های آزمایشی باید خدمتتون عرض کنم که شرکت در این آزمون ها به هیچ وجه من الوجوه تضمین موفقیت شما نیست.آزمون های آزمایشی صرفا ایجاد یک رقابت کاذب و درگیری با سوالات غیراستانداردهست.تنها مزیت اون شاید شبیه سازی فضای کنکور باشه که اونم قابل قیاس نیست.بنابراین بهتون پیشنهاد میکنم پولتون رو حیف و میل این موسسات نکنید و به جای اون کتاب و جزوه عالی بخرید. بنده خودم پارسال فقط آزمون آخرسنجش رو شرکت کردم (رتبم 11 ساخت و تولید فقظ محض اطلاع)اونم چون ارزون تر ازبقیه بود و بیشتر واسه سرگرمی!!!!
در ضمن اگر میخواهید در هرحال دراین آزمونها شرکت کنید این موسسات رو انتخاب نکنید چون واقعا سوالاتشون غیراستاندارده:
1-مدرسان شریف
2-ماهان
موفق و پیروز باشید
;)

سلام ببخشید آقا ایمان این سنجش کدومه
سایتی چیزی داره ببینم آزمونای جامع و بقیش چطوریند
به نظرتون چطور بود آزمونش

yataghan

عضو جدید
بچه ها میگن معتقدی سر کلاس میگه کتابام بدرد بخور نیست شما چیزی شنیدید ؟
درست شنیدی.معتقدی میگه کتاباش زیادی کامله و به درده کنکور نمیخوره. سره کلاسش میگفت اگه فقط جزوه را بخونید و سوالای سالهای پیش را حل کنید کافیه.

mooshi9003

عضو جدید

dash @li

کاربر بیش فعال
دستت طلا فقط قسمت آخر سوالم رو ندیدم

آگه یه شهر بدی میشه شهر دیگه ای امتحان بدی نوشته بود با توجه به محلی که میگین آزمون میدین

بعد آزموناش دوهفته یک باره نمی دونم چرا از آزمون های نزدیک هم خوشم نمیاد پارسه چطوریه؟

soheila01

عضو جدید
موفق و پیروز باشید
;)

جدی میگین؟هزینه پارسه بیشترین بود
من دیروز یه نیم میلیون دادم برای آزمون
فک نمیکردم بیشترین باشه
با این وضعیت اقتصاد عجب کاری کردم من؟!!!

mooshi9003

عضو جدید
دستت طلا فقط قسمت آخر سوالم رو ندیدم

آگه یه شهر بدی میشه شهر دیگه ای امتحان بدی نوشته بود با توجه به محلی که میگین آزمون میدین

بعد آزموناش دوهفته یک باره نمی دونم چرا از آزمون های نزدیک هم خوشم نمیاد پارسه چطوریه؟

همه ی موسسات تقریبا از اواسط یا اواخر مهر ماه آزموناشون شروع میشه و حداقل 8 مرحله و همه شون دو هفته ای هستند.منم دو هفته ای رو زیاد دوست ندارم.میتونی آزمون %50 سنجش و سه مرحله آخر %100 درصدشو شرکت کنی.راجع به اون سوالت هم زنگ بزن بهشون خوب.این سوالت خیلی دیگه تخصصیه :D

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
جدی میگین؟هزینه پارسه بیشترین بود
من دیروز یه نیم میلیون دادم برای آزمون
فک نمیکردم بیشترین باشه
با این وضعیت اقتصاد عجب کاری کردم من؟!!!
ببخشید که نیم میلیون واسه شما پولی نیست!!!!! من کلا 30 هزارتومن خرج آزمون های آزمایشیم شد نتیجشم عالی شد بهتره گول این موسسات رو نخورید اینا دلسوز امثال من و شما نیستن به فکر سیر کردن شکم خودشونن!!!

dash @li

کاربر بیش فعال
همه ی موسسات تقریبا از اواسط یا اواخر مهر ماه آزموناشون شروع میشه و حداقل 8 مرحله و همه شون دو هفته ای هستند.منم دو هفته ای رو زیاد دوست ندارم.میتونی آزمون %50 سنجش و سه مرحله آخر %100 درصدشو شرکت کنی.راجع به اون سوالت هم زنگ بزن بهشون خوب.این سوالت خیلی دیگه تخصصیه :D

برای پارسه یکی از دوستام شهرش رو جابجا کرده بود ولی برای سنجش نمی دونم چطوریه؟!!!!!!!!

dash @li

کاربر بیش فعال
برگزاری کلاس و آزمون های آزمایشی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد توسط اساتید مجرب
دکتر نایی دکتر خداکرمی دکتر معتقدی دکتر حسینی
با تخفیف ویژه
ثبت نام دوره تابستان شروع شد...

سلام دوست عزیز شما همون دوستی نیستین قبلا اون تبلیغات رو می نوشت چه حوصله ای داری به مولا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

minaa70

عضو جدید
سلام من امسال کنکور مکانیک دارم و تازه با این سایت آشنا شدم.می شه راهنماییم کنید.
این دپارتمانی رو که می گین سایت داره؟به نظرتون کلاس برم یا خودم بخونم؟خیلی ممنون می شم جواب بدین.

departeman

عضو جدید
سلام.جان؟؟؟
نمی دونم کیو میگی.من دیروز با این سایت آشنا شدم.اما من خیلی با حرکت این استادا حال کردم.دوس ندارم بچه های امسال الکی پولشون رو خرج کنن.

departeman

عضو جدید
سلام.خوبین؟ایشالا موفق باشین.
اره سایتشون www.mechedep.com
اگه احساس نیاز داری آره برو.تابستون بری بهتره.از مهر باید خودت دوره کنی.جاهایی که تو کلاس بیشتر تاکید شده زیاد تمرکز کن.رتبه های تک رقمی اونجا مشاوره میدن.

minaa70

عضو جدید
خیلی ممنون:smile:
من نمایشگاه کتاب واسه کنکور خریدم،الان که نگاه کردم همشو استادای اینجا نوشتن.
مشاورش کیاس؟می دونین؟

departeman

عضو جدید
مشاوره ارشدشون که تو سایت زده دکتر حسینی.اما اسم رتبه های برتر که مشاوره میدن رو دقیق نمی دونم.فقط می دونم تک رقمی هستن و چندتام دو رقمی.یه زنگی بزنین.شماره تماس تو سایتشون دارن حتما

آخرین ویرایش:

Omidr.1370

عضو جدید
سلام من امسال کنکور مکانیک دارم و تازه با این سایت آشنا شدم.می شه راهنماییم کنید.
این دپارتمانی رو که می گین سایت داره؟به نظرتون کلاس برم یا خودم بخونم؟خیلی ممنون می شم جواب بدین.
ضمن خوشامدگویی و احترام به نظر سایر دوستان باید بگم که کلاس اصولا برای دو دسته مناسب است:
دسته اول:افرادی که مدت زیادی از درس دور بودند و می خواهن توی آزمون شرکت کنند.
دسته دوم:افرادی که فکر می کنند خودشون حتی با داشتن منابع مناسب هم نمی تونند نتیجه خوبی بگیرند یا در یک یا دو درس پایه ضعیفی دارند.
بنابراین اگر فکر می کنید خودتون می تونید رو پای خودتون مطالعه کنید نیاز به هیچ کلاسی نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا