ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سحرخیز

عضو جدید
دوستان کسی پیشنهادی داره که دینامیک رو چطوری بخونیم ؟
از رو چی بخونیم؟

mohandes_ali

عضو جدید
بچه ها ی سوال دارم الان رفته رو اعصابم من این ترم که تموم شه 31 واحدم میمونه.6 واحد تابستان برمیدارم میمونه25 واحد.این 25 تارو چطوری به من میدن؟؟یعنی منظورم اینه 5 ترمه میشم؟الان ترم3 کارشناسی ناپیوسته هستم

mohandes_ali

عضو جدید
احساس میکنم هرچی ریاضی بخونم فقط وقت تلف کردمو سرجلسه نمیتونم تست بزنم و گیر میکنم لامصب سخته

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان سایتی رو جدیدا بهم معرفی کردن که فیلم های بعضی از کلاسهای دانشگاه شریف و تهران رو توی اون برای دانلود قرار داده.گفتم بد نیست شما هم سری به این سایت بزنید البته شاید قبلا در جریان وجود چنین سایتی بودید.در هر صورت آدرس سایت http://maktabkhooneh.org هست . موفق باشید

reza_goudarzi

عضو جدید
بچه ها ی سوال دارم الان رفته رو اعصابم من این ترم که تموم شه 31 واحدم میمونه.6 واحد تابستان برمیدارم میمونه25 واحد.این 25 تارو چطوری به من میدن؟؟یعنی منظورم اینه 5 ترمه میشم؟الان ترم3 کارشناسی ناپیوسته هستم

23 واحد بیشتر نمیدن برای ترم آخر
دوستم 24 واحد داشت تحت هیچ شرایطی بهش ندادن

mooshi9003

عضو جدید
اگه دانشگاه آزادی 24 واحد بهت میدن.ولی چون درس یه واحدی واسه معرفی به استاد نداری مجبوری 23 واحد بگیری.روز بعد از امتحان آخرتم زودی میتونی تا سقف 6 واحد معرفی به استاد بگیری و واسه معرفی به استاد نیازی نیست تا ترم بعد صبر کنی و زودی میتونی اقدام کنی.پس نگران نباش(فقط باید نصف شهریه ثابت +پول درس واسه معرفی به استاد مجبوری واریز کنی)
اگه دانشگاه آزاد هم نیستی که کمکی از دستم بر نمیاد و اطلاعی ندارم

mohandes_ali

عضو جدید
حل شد بچه ها .یکی از درسامو استاد حذف کرده بود ک صحبت کردم حل شد واسه ترم اخر 23 تا میمونه ایشالا 5ترمه نشم.مرسی که جواب دادید واقعا ممنون

maryamaminiyan

عضو جدید
ممنون از لطفت
فقط اگر بتونی بگی چجور میشه فیلمهای mit رو دانلود کرد، خیلی خوب میشه

سلام دوستان سایتی رو جدیدا بهم معرفی کردن که فیلم های بعضی از کلاسهای دانشگاه شریف و تهران رو توی اون برای دانلود قرار داده.گفتم بد نیست شما هم سری به این سایت بزنید البته شاید قبلا در جریان وجود چنین سایتی بودید.در هر صورت آدرس سایت http://maktabkhooneh.org هست . موفق باشید

MJHasani

عضو جدید
دینامیک راهیان ارشد و پوران پژوهش خوبن.هرچند من راهیانو ترجیح میدم

اونا که خوب بلد باشی کافیه

اگر احیانا خیلی وقت اضافه آوردی بشین سوالات آخر فصل مریامو حل کن

دوستان کسی پیشنهادی داره که دینامیک رو چطوری بخونیم ؟
از رو چی بخونیم؟

MJHasani

عضو جدید
آخه کتابش خیلی حجیم و البته گرونه!

از جوش و قید و بند سوال نمیاد ولی امسال از عملیات حرارتی و ریخته گری تست اومده بود بهترین و جامع ترین منیع برای دروس ساخت کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکتر بشارتی انتشارات دانشگاه تهران هست حتما بگیریدش

maryamaminiyan

عضو جدید
کتاب cnc مهندس لطفی خیلی معروفه فک کنم نشر دیباگران باشه

سلام بر دوستان من برای ارشد می خوام مدیریت تولید رو از روی کتاب مدیریت تولید پوران پژوهش بخونم طوری نی!
راستی جزوات ساخت امیر کبیر کافیه من گرفتم یا اون کتابی که دوستمون گفته بهتره مهندسی تولید و فناوری راجع به دروس سیالات و حرارت
ارشد برای ساختی ها توضیح بدین کدوم قسمت ها رو بخونیم بهتره من خودم دروس دینامیکی رو حذف کردم چون فقط دینامیک رو پاس کردم
و یه ارتعاشات اجباریه که گذاشتم ترم8 از دروس سیالاتی و حرارتی هم انتقال و سیالات رو پاس کردم برای همین تصمیم گرفتم این دو درس رو برای ارشد
بخونم چه کتاب هایی برای این دروس بهترند و چه جزواتی نیاز میشه ترمو دینامیک رو پاس نکردم نمی دونم چیه اگه میشه بگین صرف می کنه برای ارشد بخونم یا نه
برای درس cncهم منبع و جزوه خوبی ندارم به جز جزوه استادم که به نظزم زیاد جالب نیست اگر شما نظری دارین بگین
با تشکر

reza_goudarzi

عضو جدید
لطفا اگه کسی آزمونای آزمایشی مدرسان شریف رو داره با پاسخنامه اینجا بزاره برای دانلود
یا اینکه برای من ایمیل کنه تا من آپلودشون کنم و بزارم اینجا
ممنون پیشاپیش
اینم ایمیلمه

reza_goudarzi87@yahoo.com

سحرخیز

عضو جدید
دینامیک راهیان ارشد و پوران پژوهش خوبن.هرچند من راهیانو ترجیح میدم

اونا که خوب بلد باشی کافیه

اگر احیانا خیلی وقت اضافه آوردی بشین سوالات آخر فصل مریامو حل کن

ببخشید ولی جفتشون بیخودن مخصوصا جباری

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کتاب دکتر جباری 5 تست ارتعاشات امسال رو درست زدم.درسته سلیقه ای هست نظرات در مورد هر کتابی ولی تعریف بی خودی یا رد کردن بی دلیل و دیمی کتاب صحیح نیست.

سحرخیز

عضو جدید
با کتاب دکتر جباری 5 تست ارتعاشات امسال رو درست زدم.درسته سلیقه ای هست نظرات در مورد هر کتابی ولی تعریف بی خودی یا رد کردن بی دلیل و دیمی کتاب صحیح نیست.
بدرد کسی می خوره که پایه نسبتا خوبی داشته باشه کتاب ارتعتشاتش .من منظورم کتاب دینامیکش بود
شما از 5 تا دینامیکش چنتا درست زدی ؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

alisaadaty

عضو جدید
در مورد دینامیک عرض میکنم خدمت دوستان :
اولا تو جه داشته باشین که دروس ریاضی عمومی و دینامیک مقاومت مصالح برای اکثر دانشجویان که میخوان تست های این درس ها رو بزنن مستلزم زیاد وقت گذاشتنه.
در مورد دینامیک اگر پایه دینامیک خوبه برای یه نفر به نظرم کتاب جباری بهترینه (در مقایسه با دیگر کتاب ها)
اگر پایه دینامیک یه نفر ضعیفه و قصد داره تا کنکور ارشد قوی بشه تو این درس راه حل خوندن یه کتاب رفرنس بعدش خوندن کتاب جباری هست
این کتاب رفرنس میتونه مریام یا کتاب دکتر نیکخواه بهرامی یا کتاب هیبلر هست
موفق باشید

Omidr.1370

عضو جدید
دوستان میشه بگید که توی این ماه چی کارا کردین؟
-اول از خودم بگم توی این ماه راستش من 10روزی و مریض بودم توی عیدم که کلا با برنامه ریزی که کرده بودم تعطیل بودم اگر بخواهم بگم کلا من 5روز مفید توی این ماه بیشتر برای ارشد درس نخوندم ولی توی اسفند خوب خوندم ولی احساس می کنم که اونها رو هم فراموش کردم.این امتحان ها رو هم که دست کاری کردن برنامه ریزیای من به هم خورده و بد جوری از این نظر به هم ریختم.
-دوستان من زبانم قویه ولی خب یه منبعی چیزی میشه معرفی کنید که بشه لغات و.. رو فقط مرور کرد؟

reza_goudarzi

عضو جدید
لطفا اگه کسی آزمونای آزمایشی مدرسان شریف رو داره با پاسخنامه اینجا بزاره برای دانلود
یا اینکه برای من ایمیل کنه تا من آپلودشون کنم و بزارم اینجا
ممنون پیشاپیش
اینم ایمیلمه

reza_goudarzi87@yahoo.com

نبود یه دوست با معرفتی اینجا ؟؟؟؟؟؟

alisaadaty

عضو جدید
-اول از خودم بگم توی این ماه راستش من 10روزی و مریض بودم توی عیدم که کلا با برنامه ریزی که کرده بودم تعطیل بودم اگر بخواهم بگم کلا من 5روز مفید توی این ماه بیشتر برای ارشد درس نخوندم ولی توی اسفند خوب خوندم ولی احساس می کنم که اونها رو هم فراموش کردم.این امتحان ها رو هم که دست کاری کردن برنامه ریزیای من به هم خورده و بد جوری از این نظر به هم ریختم.
-دوستان من زبانم قویه ولی خب یه منبعی چیزی میشه معرفی کنید که بشه لغات و.. رو فقط مرور کرد؟

به نظرم برای زبان عمومی کتاب تیک8 گاج برای 504 کفایت میکنه زبان تخصصی هم معمولا راحته اما وقت گیره زدنش خیلی ها سر همین فقط 10 تا عمومی اول رو میزنن و سراغ 3 تا متن تخصصی نمیرن

DrAliNasr

عضو جدید
تو این ماه روی پروژه کارشناسی ام کار کردم که خیلی سنگین بوده
یک ربات اسفریکال فرمان پذیر ساختم
یک داریور مخصوص ساختم
دو مقاله برای ارسال به سمینار ساخت و تولید نوشتم
دستور کار یکی ازمایشگاه ها را ویرایش کردم
در حال نوشتن یک دستور کار برای آزمایشگاه تازه تاسیس دیگر هستم
در ماه جدید نیز 2 امتحان آزمایشگاه و 3 پروژه محاسباتی و 6 امتحان دارم و همچنین باید محل کارآموزی را معیین کنم
کلا این ماه خیلی فعال بودم و همچنین بگذریم که هر هفته چند تکلیف تحویل دادم

من زبان به اون معنا نمی خونم ولی چون اساتید کتاب های زبان اصلی معرفی می کنند عادت به خواندنشان کردم

knife

عضو جدید
به نظرم دینامیک راهیان بهتره
بخصوص بعضی مباحثش اصلا تو پوران ذکر نشده
من جفتشو مقایسه کردم!

در مورد دینامیک عرض میکنم خدمت دوستان :
اولا تو جه داشته باشین که دروس ریاضی عمومی و دینامیک مقاومت مصالح برای اکثر دانشجویان که میخوان تست های این درس ها رو بزنن مستلزم زیاد وقت گذاشتنه.
در مورد دینامیک اگر پایه دینامیک خوبه برای یه نفر به نظرم کتاب جباری بهترینه (در مقایسه با دیگر کتاب ها)
اگر پایه دینامیک یه نفر ضعیفه و قصد داره تا کنکور ارشد قوی بشه تو این درس راه حل خوندن یه کتاب رفرنس بعدش خوندن کتاب جباری هست
این کتاب رفرنس میتونه مریام یا کتاب دکتر نیکخواه بهرامی یا کتاب هیبلر هست
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا