ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان کلا زدن تست تالیفی رو توصیه میکنید؟ یا بهترین مرجع همون سوالای کنکوره؟؟؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کلا زدن تست تالیفی رو توصیه میکنید؟ یا بهترین مرجع همون سوالای کنکوره؟؟؟

مشاور میگه درسای باکسی که ضریب بیشتری تو گرایشت داره تالیفی بزن

باکس سیالات که از رشته های دیگه میتونیم استفاده کنیم
ریاضی هم با توجه به کن فیکون شدن سوالاش میگن رشته برق این چند ساله را بزنیم چون شبیه برقیا شده.

saeed7704

عضو جدید
بچه ها من چون سر کار میرم زیاد وقت کلاس رفتن ندارم.از بین ریاضی آقاسی وترمو و انتقال کوثری (ترمو و انتقال با همه)یکی رو میتونم برم.به نظر شما کدومش مفید تره و بیشتر بدردم میخوره؟توهمشونم پایم ضعیفه.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
بچه ها من چون سر کار میرم زیاد وقت کلاس رفتن ندارم.از بین ریاضی آقاسی وترمو و انتقال کوثری (ترمو و انتقال با همه)یکی رو میتونم برم.به نظر شما کدومش مفید تره و بیشتر بدردم میخوره؟توهمشونم پایم ضعیفه.

درود
به نظر من اگه می تونی ریاضی کریمی را برو و جزوه کوثری را بگیر و با کتاب های راهیان همراه هم بخون.

koohe energy

عضو جدید
ما ک نابود شده و عمر تلف شده ی کنکور ارشدیم 90 و 91 کنکور دادم ولی هیچی.از این حقیر پند بگیرید :برا کنکور زحمت بکشید ولی کل وقت و زندگیتون نشه کنکور.چون اخرش یه سری طراح بیوجدان با سرنوشت و آینده شما بازی میکنن.حتی کسایی هم ک قبول میشن همه ناراضیند از نتیجه!
در کنار درس خوندن برا کنکور یه کار دیگه هم بکنید که بعدا مث ما پشیمون نشید از اتلاف عمر.قصدم فقط توصیه دلسوزانه بود.به امید موفقیت همه دوستان زحمتکش
;)

masoodjoon009

عضو جدید
سلام
کسی میدونه اگه سرباز باشیم و ارشد قبول بشیم میتونیم ادامه تحصیل بدیم یا نه؟

لطفا جواب بدید

karim-mech

کاربر بیش فعال
در صورت قبولی ترخیص میشی و بعد از ارشد ادامه خدمت رو انجام میدی در همون محل خدمت قبلی.

ALI26393

عضو جدید
مطالب مشاوره ای برای داشتن مطالعه با کیفیت

مطالب مشاوره ای برای داشتن مطالعه با کیفیت

چند مطلب مشاوره ای برای افرادی که به جای پارازیت دادن به دنبال افزایش بازده کاری برای کنکور امسال هستند

meka1

عضو جدید
چند مطلب مشاوره ای برای افرادی که به جای پارازیت دادن به دنبال افزایش بازده کاری برای کنکور امسال هستند

دوست عزیز میشه اون حل تشریحی ازمون پارسه رو که قرار دادید دوباره فعال کنید نیاز دارم بهشون
با سپاس

pooooooya

کاربر فعال
سلام دوستان یه سوال دارم شاید به نظرتون سطحی بیاد ولی برای من مهمه که نظر شما رو بدونم میخواستم بدونم که کلا برنامه زندگی شما که واسه کنکور میخونید چطوره مخصوصا فارق التحصیل ها مثلا یعنی که فقط درس میخونید دیگه همه چی رو کنار میذارید دوستاتونو بی خیال میشید اصلا از خونه بیرون نمیرید من یه 2 هفته ای به پیشنهاد یکی از دوستان که تک رقمی بودند البته از یه رشته ی دیگه این کارو کردم طی این 2 هفته شاید 2 بار بیرون رفتم بقیه رو درس خوندم اولش خیلی خوب پیش میرفتم اما حالا احساس افسردگی میکنم اصلا نمیتونم یه کلمه هم بخونم یکی میگه تفریح و ورزش و و... بی خیال شو درس بخون ادم اگه اینارو حذف کنه همش درس بخونه که راندمان کاریش پایین میاد میخواستم بدونم شما چه پیشنهادی دارید یا خودتون چطوریه برنامتون ممنون میشم اگه همه ی بچه ها برنامه هاشونو بگن

*nasrin*

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال دارم شاید به نظرتون سطحی بیاد ولی برای من مهمه که نظر شما رو بدونم میخواستم بدونم که کلا برنامه زندگی شما که واسه کنکور میخونید چطوره مخصوصا فارق التحصیل ها مثلا یعنی که فقط درس میخونید دیگه همه چی رو کنار میذارید دوستاتونو بی خیال میشید اصلا از خونه بیرون نمیرید من یه 2 هفته ای به پیشنهاد یکی از دوستان که تک رقمی بودند البته از یه رشته ی دیگه این کارو کردم طی این 2 هفته شاید 2 بار بیرون رفتم بقیه رو درس خوندم اولش خیلی خوب پیش میرفتم اما حالا احساس افسردگی میکنم اصلا نمیتونم یه کلمه هم بخونم یکی میگه تفریح و ورزش و و... بی خیال شو درس بخون ادم اگه اینارو حذف کنه همش درس بخونه که راندمان کاریش پایین میاد میخواستم بدونم شما چه پیشنهادی دارید یا خودتون چطوریه برنامتون ممنون میشم اگه همه ی بچه ها برنامه هاشونو بگن

این جور درس خوندن بعد یه مدت کوتاه آدمو خسته میکنه . به نظرم بهتره به تدریج تایم درس خوندن زیاد کنید بهتره.استراحت و تفریح جای خودش داره و به نظر من لازمه البته شاید نظر دوستان متفاوت باشه.رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.
:cool:

pooooooya

کاربر فعال
این جور درس خوندن بعد یه مدت کوتاه آدمو خسته میکنه . به نظرم بهتره به تدریج تایم درس خوندن زیاد کنید بهتره.استراحت و تفریح جای خودش داره و به نظر من لازمه البته شاید نظر دوستان متفاوت باشه.رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.
:cool:
خوب مثلا شما به شخصه تفریح و استراحتون چیه و چه مدت از وقتتون رو بهش اختصاص میدید

*nasrin*

عضو جدید
خوب مثلا شما به شخصه تفریح و استراحتون چیه و چه مدت از وقتتون رو بهش اختصاص میدید

من یه هفتس شروع کردم فعلا روزی 4 تا 5 ساعت درس میخونم البته تا جایی که بتونم سعی میکنم مفید باشه بقیه روز یا نرم افزار تمرین میکنم یا با ورزش و پیاده روی سرگرم میشم .ایشالا هر هفته سعی میکنم تایم درس خوندن بیشتر کنم

*nasrin*

عضو جدید
من یه هفتس شروع کردم فعلا روزی 4 تا 5 ساعت درس میخونم البته تا جایی که بتونم سعی میکنم مفید باشه بقیه روز یا نرم افزار تمرین میکنم یا با ورزش و پیاده روی سرگرم میشم .ایشالا هر هفته سعی میکنم تایم درس خوندن بیشتر کنم[/QUOT
البته من گرایشم ساخت و تولید همیشه سعی میکنم حتی شده نیم ساعت ماشین ابزارو بخونم.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من یه هفتس شروع کردم فعلا روزی 4 تا 5 ساعت درس میخونم البته تا جایی که بتونم سعی میکنم مفید باشه بقیه روز یا نرم افزار تمرین میکنم یا با ورزش و پیاده روی سرگرم میشم .ایشالا هر هفته سعی میکنم تایم درس خوندن بیشتر کنم
من كه خير سرم خواستم بعد چند ماه يكم ورزش كنم ديشب رفتم خودمو ناكاركردم ا زكمر درد و پادرد نميتونم تكون بخورم:w22:
دوستان زياد به خودتون فشار نياريد درس بخونيد:w10:
موفق باشيد;)

*nasrin*

عضو جدید
من كه خير سرم خواستم بعد چند ماه يكم ورزش كنم ديشب رفتم خودمو ناكاركردم ا زكمر درد و پادرد نميتونم تكون بخورم:w22:
دوستان زياد به خودتون فشار نياريد درس بخونيد:w10:
موفق باشيد;)
خدا بد نده ایشالا زود خوب میشید این جمله زیاد به خودتون فشار نیارید درس بخونید یعنی بالاخره درس بخونیم یا نه؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خدا بد نده ایشالا زود خوب میشید این جمله زیاد به خودتون فشار نیارید درس بخونید یعنی بالاخره درس بخونیم یا نه؟
خدا كه بد نميده !! از دعاي دوستان ان شالله خوب ميشيم:w21:
زياد فشار نياريد رو واسه همون قضيه ورزش و اينا گفتم كه خودم ناكار شدم
منظورم اين بود بخونيد حسابي بخونيد كه تاپيك اخرتون باشه مثل ما كوچ نكنيد:confused:

saeed7704

عضو جدید
بچه ها کسی کلاس دینامیک جباری رو رفته؟خوبه کلاساش؟اصلا دینامیک ارزش کلاس رفتن داره؟(چون حجم درس خیلی بالاس میگم)

ALI26393

عضو جدید
بودجه بندي آزمون هاي پارسه 91 رو ميخواستم. كسي داره؟

بودجه بندی آزمون های آزمایشی مهندسی مکانیک پارسه

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان یه سوالی داشتم بنده تو کنکور امسال از واحد بین الملل دانشگاه صنعتی شریف قبول شده ام اما به دلیل مالی نمی تونم در این دانشگاه ثبت نام کنم حال این دانشگاه به شماره من sms داده که تا 31 شهریور مهلت ثبت نام دارم و من هم نمی خوام ثبت نام کنم . از این رو می خواستم بدونم که اگه ثبت نام نکنم عین این قبولی سراسری از ثبت نام کردن در کنکور سال های بعد محروم میشم یا نه ؟؟؟؟؟

pooooooya

کاربر فعال
دوستان یه سوالی داشتم بنده تو کنکور امسال از واحد بین الملل دانشگاه صنعتی شریف قبول شده ام اما به دلیل مالی نمی تونم در این دانشگاه ثبت نام کنم حال این دانشگاه به شماره من sms داده که تا 31 شهریور مهلت ثبت نام دارم و من هم نمی خوام ثبت نام کنم . از این رو می خواستم بدونم که اگه ثبت نام نکنم عین این قبولی سراسری از ثبت نام کردن در کنکور سال های بعد محروم میشم یا نه ؟؟؟؟؟

خیر هیچ محرومیتی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا