ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان مالک اشتر 17 نفر تو تکمیل ظرفیت تبدیل انرژی بر میداره!

ALI26393

عضو جدید
آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف

آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک مدرسان شریف

رمز عبور رایگان در آزمون های آزمایشی مکانیک مدرسان شریف موجود است

karim-mech

کاربر بیش فعال
اگه الان خوب میخونی نرو
بنده رتبه جامداتم 2315 بود ولی سیالاتم 2700. فکر نمیکنم به من برسه.
ولی خیلی دوست داشتم که قبول بشم. کلا دوست دارم جذب نیروهای نظامی بشم.
خوندن هم چه عرض کنم تا الان اوضاعم اینه یکی بگه چطوره :
مصالح 3 فصل مونده تموم کنم. ریاضی پایه حدود 80 در صد خوندم. معادلات 25 درصد. سیالات 4 فصل خوندم. استاتیک 2 فصل خوندم. باقی دروس مونده. به نظر شما شانسی دارم هنوز ؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

روزانه - دانشگاه تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -100
2
روزانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -100
3
روزانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -150
4
شبانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -150
5
روزانه - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -220
6
شبانه - دانشگاه تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -220
7
شبانه - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -370
8
روزانه - دانشگاه علم و صنعت ایران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -320
9
روزانه - دانشگاه علم و صنعت ایران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -320
10
11
روزانه - دانشگاه تربیت مدرس - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -400
12
روزانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -410
13
روزانه - دانشگاه صنعتی اصفهان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -510
14
شبانه - دانشگاه تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - گرایش ماشینهای آبی-400
15
روزانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -500
16
روزانه - دانشگاه فردوسی مشهد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -650
17
روزانه - دانشگاه شیراز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -650
18
روزانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش مهندسی راکتور-500
19
شبانه - دانشگاه علم و صنعت ایران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -630
20
شبانه - دانشگاه علم و صنعت ایران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -630
21
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -700
22
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -شیوه آموزش محور-800
23
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -720
24
روزانه - دانشگاه صنعتی بابل - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -800
25
روزانه - دانشگاه گیلان – رشت - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1000
26
شبانه - دانشگاه صنعتی اصفهان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1100
27
روزانه - دانشگاه تبریز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1000
28
شبانه - دانشگاه شیراز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1100
29
روزانه - دانشگاه صنعتی شیراز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1000
30
روزانه - دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور – تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -950
31
روزانه - دانشگاه شهید بهشتی - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش چرخه سوخت هسته‌ای-950
32
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) - شیوه آموزش محور-1000
33
روزانه - دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور – تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - مدیریت انرژی الکتریکی – با همکاری دانشگاه تربیت مدرس-1150
34
شبانه - دانشگاه فردوسی مشهد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1150
35
روزانه - دانشگاه شهید باهنر کرمان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1250
36
شبانه - دانشگاه گیلان – رشت - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1350
37
روزانه - دانشگاه شهید بهشتی - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش راکتور-1000
38
روزانه - دانشگاه صنعتی سهند تبریز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1250
39
روزانه - دانشگاه صنعتی اصفهان - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش رآکتور-1450
40
روزانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1300
41
روزانه - دانشگاه یزد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1300
42
شبانه - دانشگاه تبریز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1400
43
روزانه - دانشگاه بوعلی سینا – همدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1300
44
روزانه - دانشگاه رازی کرمانشاه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
45
شبانه - دانشگاه صنعتی بابل - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
46
شبانه - دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -
-
47
روزانه - دانشگاه کاشان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
48
روزانه - دانشگاه ارومیه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
49
روزانه - دانشگاه هرمزگان – بندرعباس - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
50
روزانه - دانشگاه سمنان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
51
روزانه - دانشگاه یاسوج - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
52
روزانه - دانشگاه شهید چمران اهواز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
53
شبانه - دانشگاه شهید باهنر کرمان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
54
روزانه - دانشگاه شهرکرد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
55
روزانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -1600
56
شبانه - دانشگاه شهید چمران اهواز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
57
روزانه - دانشگاه تربیت معلم سبزوار - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
58
شبانه - دانشگاه سمنان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
59
روزانه - دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1650
60
شبانه - دانشگاه کاشان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
61
شبانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
62
روزانه - دانشگاه صنعتی ارومیه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
63
روزانه - دانشگاه محقق اردبیلی – اردبیل - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1800
64
شبانه - دانشگاه بوعلی سینا – همدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1900
65
روزانه - دانشگاه بیرجند - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1960
66
روزانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - شیوه آموزش محور-2000
67
شبانه - دانشگاه یزد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1800
68
روزانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1900
69
روزانه - دانشگاه صنعتی مالک اشتر - ۱۲۶۷- مهندسی دریا (کد گرایش ۳) - گرایش هیدرودینامیک و جلوبری - محل تحصیل شاهین شهر اصفهان-2000
70
شبانه - دانشگاه ارومیه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2000
71
شبانه - دانشگاه رازی کرمانشاه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2010
72
شبانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -2000
73
شبانه - دانشگاه شهرکرد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2050
74
شبانه - دانشگاه هرمزگان – بندرعباس - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2000
75
شبانه - دانشگاه یاسوج - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2010
76
شبانه - دانشگاه بیرجند - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2100
77
شبانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2150
78
شبانه - دانشگاه تربیت معلم سبزوار - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2000
79
شبانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - شیوه آموزش محور-2200
80
بین‌الملل - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - محل تحصیل دانشکده علوم و مهندسی واقع در جزیره کیش-2500

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصالح 3 فصل مونده تموم کنم. ریاضی پایه حدود 80 در صد خوندم. معادلات 25 درصد. سیالات 4 فصل خوندم. استاتیک 2 فصل خوندم. باقی دروس مونده. به نظر شما شانسی دارم هنوز ؟
اگه یه سوال سیالات میزدید سال گذشته حتما قبول میشدید-الانم عالی خوندید

newuser

عضو جدید

روزانه - دانشگاه تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -100
2
روزانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -100
3
روزانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -150
4
شبانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -150
5
روزانه - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -220
6
شبانه - دانشگاه تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -220
7
شبانه - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -370
8
9
10
11
روزانه - دانشگاه تربیت مدرس - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -400
12
روزانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -410
13
روزانه - دانشگاه صنعتی اصفهان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -510
14
شبانه - دانشگاه تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - گرایش ماشینهای آبی-400
15
روزانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -500
16
روزانه - دانشگاه فردوسی مشهد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -650
17
روزانه - دانشگاه شیراز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -650
18
روزانه - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش مهندسی راکتور-500
19
20
21
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -700
22
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -شیوه آموزش محور-800
23
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -720
24
روزانه - دانشگاه صنعتی بابل - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -800
25
روزانه - دانشگاه گیلان – رشت - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1000
26
شبانه - دانشگاه صنعتی اصفهان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1100
27
روزانه - دانشگاه تبریز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1000
28
شبانه - دانشگاه شیراز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1100
29
روزانه - دانشگاه صنعتی شیراز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1000
30
روزانه - دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور – تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -950
31
روزانه - دانشگاه شهید بهشتی - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش چرخه سوخت هسته‌ای-950
32
شبانه - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) - شیوه آموزش محور-1000
33
روزانه - دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور – تهران - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - مدیریت انرژی الکتریکی – با همکاری دانشگاه تربیت مدرس-1150
34
شبانه - دانشگاه فردوسی مشهد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1150
35
روزانه - دانشگاه شهید باهنر کرمان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1250
36
شبانه - دانشگاه گیلان – رشت - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1350
37
روزانه - دانشگاه شهید بهشتی - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش راکتور-1000
38
روزانه - دانشگاه صنعتی سهند تبریز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1250
39
روزانه - دانشگاه صنعتی اصفهان - ۱۲۶۷- مهندسی هسته‌ای (کد گرایش ۳) - گرایش رآکتور-1450
40
روزانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1300
41
روزانه - دانشگاه یزد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1300
42
شبانه - دانشگاه تبریز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1400
43
روزانه - دانشگاه بوعلی سینا – همدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1300
44
روزانه - دانشگاه رازی کرمانشاه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
45
شبانه - دانشگاه صنعتی بابل - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
46
شبانه - دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -
-
47
روزانه - دانشگاه کاشان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
48
روزانه - دانشگاه ارومیه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
49
روزانه - دانشگاه هرمزگان – بندرعباس - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
50
روزانه - دانشگاه سمنان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
51
روزانه - دانشگاه یاسوج - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
52
روزانه - دانشگاه شهید چمران اهواز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1500
53
شبانه - دانشگاه شهید باهنر کرمان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
54
روزانه - دانشگاه شهرکرد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
55
روزانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -1600
56
شبانه - دانشگاه شهید چمران اهواز - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
57
روزانه - دانشگاه تربیت معلم سبزوار - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1600
58
شبانه - دانشگاه سمنان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
59
روزانه - دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1650
60
شبانه - دانشگاه کاشان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
61
شبانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
62
روزانه - دانشگاه صنعتی ارومیه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1700
63
روزانه - دانشگاه محقق اردبیلی – اردبیل - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1800
64
شبانه - دانشگاه بوعلی سینا – همدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1900
65
روزانه - دانشگاه بیرجند - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1960
66
روزانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - شیوه آموزش محور-2000
67
شبانه - دانشگاه یزد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1800
68
روزانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -1900
69
روزانه - دانشگاه صنعتی مالک اشتر - ۱۲۶۷- مهندسی دریا (کد گرایش ۳) - گرایش هیدرودینامیک و جلوبری - محل تحصیل شاهین شهر اصفهان-2000
70
شبانه - دانشگاه ارومیه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2000
71
شبانه - دانشگاه رازی کرمانشاه - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2010
72
شبانه - دانشگاه صنعتی شاهرود - ۱۲۶۷- مهندسی سیستمهای انرژی (کد گرایش ۳) -2000
73
شبانه - دانشگاه شهرکرد - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2050
74
شبانه - دانشگاه هرمزگان – بندرعباس - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2000
75
شبانه - دانشگاه یاسوج - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2010
76
شبانه - دانشگاه بیرجند - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2100
77
شبانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2150
78
شبانه - دانشگاه تربیت معلم سبزوار - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) -2000
79
شبانه - دانشگاه سیستان و بلوچستان – زاهدان - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - شیوه آموزش محور-2200
80
بین‌الملل - دانشگاه صنعتی شریف - ۱۲۶۷- مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی (کد گرایش ۳) - محل تحصیل دانشکده علوم و مهندسی واقع در جزیره کیش-2500

این عددها قدیمیه اصلا این طور نیست
یکی از دوستان من با رتبه 97 دانشگاه تهران نرسید الان در دانشگاه امیر کبیر داره تبدیل میخونه
خودم دانشگاه فردوسی بودم یکی از دوستان دیگم با رتبه 620 به دانشگاه فردوسی نرسید رفت تبدیل دانشگاه شاهرود!!
اصلا دل خودتون رو به این عددها خوش نکنید چون ظرفیت روزانه هر سال امکان داره کمتر بشه!

saeed_70_nagi

عضو جدید

mahde1818

عضو جدید
این عددها قدیمیه اصلا این طور نیست
یکی از دوستان من با رتبه 97 دانشگاه تهران نرسید الان در دانشگاه امیر کبیر داره تبدیل میخونه
خودم دانشگاه فردوسی بودم یکی از دوستان دیگم با رتبه 620 به دانشگاه فردوسی نرسید رفت تبدیل دانشگاه شاهرود!!
اصلا دل خودتون رو به این عددها خوش نکنید چون ظرفیت روزانه هر سال امکان داره کمتر بشه!
این رتبه های دوستای خودم
1200 ماشین های ریلی علم و صنعت روزانه
400 تبدیل روزانه فردوسی
1400 روزانه شاهرود
2000 شبانه شاهرود

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رتبه های دوستای خودم
1200 ماشین های ریلی علم و صنعت روزانه
400 تبدیل روزانه فردوسی
1400 روزانه شاهرود
2000 شبانه شاهرود

اینو از وبلاگ حسینی برداشتم نویسنده کتاب های راهیان ارشد-امسال که روزانه ها رو خیلی کم کردن عوضش تا دلت بخواد مجازی و بین الملل بود

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها سلام.اول یه تشکر واسه اون سوالای مدرسان.ولی یه مشکلی هست.رمز میخواد.میدونم آدرس داده ولی pc ی من باز نمی کنه اون آدرس رو.لطف میکنید پسورد ورودشو بزارید.مرسی

saeed_70_nagi

عضو جدید
بچه ها سلام.اول یه تشکر واسه اون سوالای مدرسان.ولی یه مشکلی هست.رمز میخواد.میدونم آدرس داده ولی pc ی من باز نمی کنه اون آدرس رو.لطف میکنید پسورد ورودشو بزارید.مرسی
در ضمن دوست عزیز با این رمز ها نمیشه این فایلارو چاپ کرد واسه چاپ کردنش یه رمز دیگه می خواد که باید 20 تومن به حسابش بریزی تا رمز رو به ایمیلت بفرسته

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
امروز آزمون 25 درصد اول نصیر برگزار شد
سطح سئوالهایی که داده شده تا حدودی بالا بود هر چند الان پاسخ تشریحی سئوالهای را که می بینم اگه منطقی بخوایم برخورد کنیم خیلی از سئوالهای حل می شد ولی وقت گیر بود و یه جورایی این همه سئوال وقت گیر توی کنکور غیر منطقی هست.
به خاطر کنکور هم آزمونهای موسسه یک هفته در میان شده و فرصت زیادی تا آرمون بعدی نیست.

sheykh_bahaee

عضو جدید

سلام همشهری
حجم مطالبی که خوندی بد نیست:book:
ولی مهم کیفیته که خودت بهتر میدونی!:w10:

دوستان مالک اشتر 17 نفر تو تکمیل ظرفیت تبدیل انرژی بر میداره!

حتما مالک رو بزن خیلی عالیه
ان شا الله قبول میشی;)

ariax77

کاربر فعال
درود
سطح سئوالهایی که داده شده تا حدودی بالا بود هر چند الان پاسخ تشریحی سئوالهای را که می بینم اگه منطقی بخوایم برخورد کنیم خیلی از سئوالهای حل می شد ولی وقت گیر بود و یه جورایی این همه سئوال وقت گیر توی کنکور غیر منطقی هست.
به خاطر کنکور هم آزمونهای موسسه یک هفته در میان شده و فرصت زیادی تا آرمون بعدی نیست.

سلام. خيلي دوس دارم سوالاي نصير رو ببينم. براتون امكان داره آزمون رو اينجا قرار بدين؟
آزمون پارسه خيلي افتضاح بود. صرفا سخت آورده بودن و بي منطق!
تو يكي از سوالاي رياضي بايد نيم صفحه مينوشتي تا انتگرال sin^8 + cos ^8 رو حساب كني!
تو يكي ديگشون بايد شصت تا هم ارزي استفاده ميكردي
زبانش فوق العاده افتضاح بود! شصتادتا متن داده بود!
ارتعاشات كه سوالاشو ديدم اصلا نرفتم سمتشون!

كارنامه هم كه هنوز نيوده! كلا اولين آزمون پارسه پر از ياس و نااميدي بود
من هم كه اين آزمون نرسيده بودم تست بزنم تو خيلي از درسا. درس رو خونده بودم اما فقط تصويري از مساله جلو چشم بود و دستم به قلم نميرفت كه حلش كنم. ولي به اين رسيدم كه تست، تســــت، تــــســـــــت و تـــــــــــســــــــــــــت! هرچقد كه تست بزني كم زدي. اين همه فرمول و روش حل و تكنيك رد گزينه و ... فقط با تست فراگرفته ميشه.

amir_karimi

عضو جدید
سلام. خيلي دوس دارم سوالاي نصير رو ببينم. براتون امكان داره آزمون رو اينجا قرار بدين؟
تو يكي از سوالاي رياضي بايد نيم صفحه مينوشتي تا انتگرال sin^8 + cos ^8 رو حساب كني!

من هم كه اين آزمون نرسيده بودم تست بزنم تو خيلي از درسا. درس رو خونده بودم اما فقط تصويري از مساله جلو چشم بود و دستم به قلم نميرفت كه حلش كنم. ولي به اين رسيدم كه تست، تســــت، تــــســـــــت و تـــــــــــســــــــــــــت! هرچقد كه تست بزني كم زدي. اين همه فرمول و روش حل و تكنيك رد گزينه و ... فقط با تست فراگرفته ميشه.

آزمون پارسه به نظر من استاندارد بود . تو هر آزمونی یه سری سواله که خیلی وقت گیره و اصلا نبابید سمتشون رفت

sheykh_bahaee

عضو جدید

سلام دوست عزیز
انتگرالی که گفتی بازش چی بود؟
اگه از 0 تا مضربی از p/2 بود با تابع گاما در یک خط میشه حلش کرد;)

saman_me

عضو جدید

دوست عزیز به نظر من آزمون پارسه استاندارد بود باید هم سوالای ریاضی رو سخت بدن چون سال به سال سخت تر میشه در مورد ارتعاشات هم به این خاطر سخت دادن چون هر سال یکی از باکس ها نسبت به بقیه سخت تره

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها به نظر من تمام این موسسات آزموناشمن غیر استاندارده.فقط روحیه ادمو داغون میکنن.مگه یادتون نیست واسه کنکور کارشناسی رو.قلم چی . گزینه 2 این چیزا بود.همشونم غیر استاندارد بودن.الان فقط اسمشون با کلاس تر شده شده نصیر و پارسه و ماهان.بدتر روحیه آدم داغون میشه.

pooooooya

کاربر فعال
درود

سلام تعداد شرکت کنندگان نصیر چند نفره؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من به ناچار از روی سری عمران دارم مقاومت مصالح را میخونم که جزو کتاب های خوبه.
کسی میدونه فرق مقاومت عمرانی ها با ما تو چه فصل هایی هست؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام
من به ناچار از روی سری عمران دارم مقاومت مصالح را میخونم که جزو کتاب های خوبه.
کسی میدونه فرق مقاومت عمرانی ها با ما تو چه فصل هایی هست؟
مهندس مقاومت مصالح عمران و مقاومت مصالح مكانيك سرفصل يكساني دارن ولي نكتش اينجاس كه توي كنكور تست هايي كه واسه عمران مياد خيلي پيچيده تر و مفهمومي تر از مكانيك طرح ميشه يا اينكه اونا رو چند تا بحث خاص مقاومت مخصوصا تير ها تمركز بيشتري دارن اگه كتاب نايي رو ديده باشي كه نديدي ، متوجه ميشي كه تست هاي عمران از مكانيك جدا شده و به داوطلبان مكانيك توصيه نميشه كه تستهاي عمران رو جواب بدن. شما اگه كتاب جانسون رو بخوني بهتره به نظر من
موفق باشي

sheykh_bahaee

عضو جدید
راجع دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داری؟

سلام
تو این تاپیک درموردش و امام حسین کامل گفتم ولی نمیدونم صفحه چن بود
با این بازار کاری که داریم بعد از دانشگاه های درجه1 بهترین انتخاب امام حسین و مالکه
امام حسین واسه سپاهه و مالک واسه وزارت دفاع
حقوق پایه واسه مهندس در دفاع تقریبا دو تومنه
(حقوق پایه مهندس هر جا بری نهایتا 600-700 غیر وزارت خانه ها و... )
بعدش مزایای دیگری هم دارند
مثلا سپاه خونه میده بهت تو پاسداران و هر ماه یه مبلغی از حقوقت کم میشه حدود 150-200
و همینطور وام از سر و دوشت میرزه ....
خدا میدونه چقدرش حلاله.....

عجب عدالت اسلامیی داریم ما ، وای بر ما و مسلمانی ما

sheykh_bahaee

عضو جدید
بچه ها به نظر من تمام این موسسات آزموناشمن غیر استاندارده.فقط روحیه ادمو داغون میکنن.مگه یادتون نیست واسه کنکور کارشناسی رو.قلم چی . گزینه 2 این چیزا بود.همشونم غیر استاندارد بودن.الان فقط اسمشون با کلاس تر شده شده نصیر و پارسه و ماهان.بدتر روحیه آدم داغون میشه.

سلام دوست عزیز

حرفت رو باید با طلا نوشت و توی تمام تاپیک های ارشد زد.

مقصر خودمونیم که میبریم پول میریزیم توی جیب اینا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا