ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
یا علیییییییییییییییییی.....
من که هیچ کدومو ندارم....کمیته امدادی چیه!!!!یعنی فقط میخوان به کمیته امدادیا کمک کنن....عججججب
معاف از رزم منظورش چیه؟
اینطوریه که اصلا به درد نمیخوره...بدبخت شدیم رفت.....تو دفترچه نظام وظیفه بود؟منبعشو هم بگو منم ببینم دمت گرم...
میگم بریم ازدواج کنیم:D
یه سوال:
من کارت فعال رو دارم:D
دوسال حدودا فعالیت داشتم،دوران ارشدم هم دوسال فعالیت کنم....کلا با گفته شما من میتونم 4 ماه کسری بگیرم....امریه برم این کسری به حساب میارن یا باید کامل همه رو بریم؟
شما آن قانونی که گفتین که هر سال یک ماه کسری میدن مطمئنین؟گرفتن کسری از این راه سخته یا راحت کسری میدن؟
والا منم فقط شرط ازدواجو میتونم داشته باشم اونم اگه بشم!امیدوارم ارشد بتونم متاهل بشم. اینجا کسی نیست؟!!:biggrin:
والا من از دوستم که تو شورای حوزه بسیج پرسیدم گفت ظاهرا هر یک سال یک ماه کسری. من خودم کارت عادی ام ندارم!و هیچ خوشم نمیاد داشته باشم(حرف سیاسی نیست)
ولی در کل میتونید به صورت سرباز معلمی هم امریه بگیرید اونوقت اون شرایط رو نمیخواد ضمن اینکه اگه کسری داشته باشی مطمئنم اگه امریه بری کسریا پرررررررررررررر
منبعhttp://amriye.persianblog.ir/

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا منم فقط شرط ازدواجو میتونم داشته باشم اونم اگه بشم!امیدوارم ارشد بتونم متاهل بشم. اینجا کسی نیست؟!!:biggrin:
والا من از دوستم که تو شورای حوزه بسیج پرسیدم گفت ظاهرا هر یک سال یک ماه کسری. من خودم کارت عادی ام ندارم!و هیچ خوشم نمیاد داشته باشم(حرف سیاسی نیست)
ولی در کل میتونید به صورت سرباز معلمی هم امریه بگیرید اونوقت اون شرایط رو نمیخواد ضمن اینکه اگه کسری داشته باشی مطمئنم اگه امریه بری کسریا پرررررررررررررر
منبعhttp://amriye.persianblog.ir/

در خوب بودن امریه که نباید شکی باشه
اما کیه که شرایطش بخوره
همش آشنا بازیه
مخصوصا آموزش پرورش که ایمان خان میگه
قرارگاه خاتم هم میگیره اما شرط اول کارت فعال داشتنه که منم عادیشو ندارم:cry:
و البته با شرایطی که من خودم حضوری دیدم(در رابطه با تحقیقات محلی) و کسایی که جذب شدن فکر نکنم کسی به راحتی پذیرش بشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]ممنون از آقا ایمان،واقعا منبعش خیلی خوب بود....همه چی رو توضیح داده[/FONT]​
[FONT=&quot]به نظر من امریه اگرم سه ماه اضافه ترم باشه باز ارزش داره......[/FONT]​
[FONT=&quot]چون سابقه کاری میشه برات و از مباحث مکانیک دور نمیشیم و دوسال تجربه کسب میکنیم ....این خیلی مهمه.....چون تو این اوضاع کشور پیدا کردن کار سخته........یه جورایی انتخاب بین بد و بدتره!!!!![/FONT]​
[FONT=&quot]بعدش زیادم سخت نمیگیرن و مثل کارمند هستی........ولی اگه میشد کسری میدادن خیلی خوب بود!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]سازمانهای و زیرمجموعه های مربوط به رشتمون کدوما هستن؟لطفا کامل بگین ممنون میشم،یاعلی[/FONT]​

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از آقا ایمان،واقعا منبعش خیلی خوب بود....همه چی رو توضیح داده
به نظر من امریه اگرم سه ماه اضافه ترم باشه باز ارزش داره......
چون سابقه کاری میشه برات و از مباحث مکانیک دور نمیشیم و دوسال تجربه کسب میکنیم ....این خیلی مهمه.....چون تو این اوضاع کشور پیدا کردن کار سخته........یه جورایی انتخاب بین بد و بدتره!!!!!
بعدش زیادم سخت نمیگیرن و مثل کارمند هستی........ولی اگه میشد کسری میدادن خیلی خوب بود!!!!!
سازمانهای و زیرمجموعه های مربوط به رشتمون کدوما هستن؟لطفا کامل بگین ممنون میشم،یاعلی

امیرجان شما دعا کن امریه بگیرن به خدا من حاضرم 3سال با حقوق ناچیز برم اونجا
داداش من وقتی فارغ التحصیل بشی همه ازت سابقه میخوان
شما وقتی امریه باشی هم سربازیتو میگذرونی هم تجربه کسب میکنی
اکثر جاهایی که امریه میگیرن همونجام استخدام میشی
همکلاسیه هنرستان خودم الان قرارگاه خاتمه
خیر سرمون من شاگرد اول بودم(ولی خوب اینجور جاها با چیزای دیگه کار دارن نه درسو معدلو از این حرفا)
الانم واسه خودش زن و بچه:(

87682111

عضو جدید
سلام،ولی این خیلی نامردیه...اگه سه ماه بیشتر بخوایم بریم واقعا ظلمه!!!!
با این شرایط که شما گفتین آن کار نزدیک شهرت باشه خیلی عالیه.......ولی سه ماه ظلمه.....از کجا میشه این اطلاعاتو بدست آورد؟میخوام دقیقا ببینم قانونش چیه.....تو دفترچه نظام وظیفه نوشته؟
شرایط اقدام واسه این ارگانها مثلا شرکت نفت چیه؟باید فقط مدرک ارشد رو داشته باشی؟دیگه چه چیزایی،شرایط رو واسه خدمت تو این ارگانها بهتر میکنه؟ پارتی حتما خیلی نقش داره!!!!!

به نظر من امریه فقط تو شرکت نفت خوبه. هم تجربه کار تخصصی پیدا می کنی هم شانس استخدام تو جایی پیدا می کنی که در حالت عادی خیلی سخت بتونی بری...
اینم لینک سامانه امریه شونه. توضیحاتش کامله.
http://eservice.mop.ir/mios/

سحرخیز

عضو جدید
به نظر من امریه فقط تو شرکت نفت خوبه. هم تجربه کار تخصصی پیدا می کنی هم شانس استخدام تو جایی پیدا می کنی که در حالت عادی خیلی سخت بتونی بری...
امریه فقط پارتی می خواد یا اینکه واقعا از لحاظ علمی قوی و دست پر باشی و رزومه خفنی داشته باشی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیرجان شما دعا کن امریه بگیرن به خدا من حاضرم 3سال با حقوق ناچیز برم اونجا
داداش من وقتی فارغ التحصیل بشی همه ازت سابقه میخوان
شما وقتی امریه باشی هم سربازیتو میگذرونی هم تجربه کسب میکنی
اکثر جاهایی که امریه میگیرن همونجام استخدام میشی
همکلاسیه هنرستان خودم الان قرارگاه خاتمه
خیر سرمون من شاگرد اول بودم(ولی خوب اینجور جاها با چیزای دیگه کار دارن نه درسو معدلو از این حرفا)
الانم واسه خودش زن و بچه:(

خدای ما هم بزرگه:(

من که اصلا شرط معدلشو دارا نیستم!!!!لیسانسم دانشگاه آزاد هست معدلم 16.57،

reza2495

عضو جدید
دوستان گرامي بابا اينجا ايران ها !!!!!!!! اين شرايطا ك نميخواد فقط يه پارتي جور كنيد همين. در مورد بسيج بنده خودم ار اونام كه هيچ وقت حاضر نبودم عضو بشم. اما به قول معروف حالا ك زوره ! يا امام حسين !!!:D بايد بريد دنبال پرونده دانش آموزيتون . من امروز گشتم چندتا كارت واس بسيج دانش آموزيم پيدا كردم واس ابتدايي و راهنمايي ! اينا رو ميبري حوضه بسج دانش آموزي و اونجا بايد زرنگ بازي در بياري سابقتو جمع كني !! بعد پروندتو ميگي بفرسته حوضه شهري . اونجام 3 ماهه ميشه فعال گرفت . امريه از همه جهت خوبه شما بجاي اينكه بري پا بچسبوني ميري 2 سال سابقه كار بدست مياري.شايد اولش توي يه پروژه به عنوان نگهبان دم درم بفرستندت ولي اونجا ديگه بايد خودتو نشون بدي و كم كم جاي خودتو باز كني .
حالا از دوستان كسي شركت ها و پروژه هاي مربوط ب مكانيكا تو تهران بلده ؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان گرامي بابا اينجا ايران ها !!!!!!!! اين شرايطا ك نميخواد فقط يه پارتي جور كنيد همين. در مورد بسيج بنده خودم ار اونام كه هيچ وقت حاضر نبودم عضو بشم. اما به قول معروف حالا ك زوره ! يا امام حسين !!!:D بايد بريد دنبال پرونده دانش آموزيتون . من امروز گشتم چندتا كارت واس بسيج دانش آموزيم پيدا كردم واس ابتدايي و راهنمايي ! اينا رو ميبري حوضه بسج دانش آموزي و اونجا بايد زرنگ بازي در بياري سابقتو جمع كني !! بعد پروندتو ميگي بفرسته حوضه شهري . اونجام 3 ماهه ميشه فعال گرفت . امريه از همه جهت خوبه شما بجاي اينكه بري پا بچسبوني ميري 2 سال سابقه كار بدست مياري.شايد اولش توي يه پروژه به عنوان نگهبان دم درم بفرستندت ولي اونجا ديگه بايد خودتو نشون بدي و كم كم جاي خودتو باز كني .
حالا از دوستان كسي شركت ها و پروژه هاي مربوط ب مكانيكا تو تهران بلده ؟

سلام برادر......
ببین من با بسیج هر از چند گاهی درارتباطم،اینو مطمئنم که دیگه سیستم تبدیل عضویت از عادی به فعال دیگه فرق کرده و به این آسونیا که میگی سه ماهه نمیشه فعال گرفت،آره قبلا اینطور بود،دیمی و با پارتی ساعت میزدن برای هرکسی و راحت فعالشو میگرفت.....
ولی الان دیکه سیستم از حالت دفتری به کامپیوتری تبدیل شده و ثبت ساعت ها از پایگاه به حوزه و از حوزه به ناحیه و.... ارسال باید شه.....و یه شماره مخصوص هر بسیجی داره که از تهران بزنن تمام هویت بسیجی و تاحدودی غیربسیجی آشکار میشه!!!!!
یعنی باید فعال باشی و تو رو تو پایگاه و حوزه ببینن تا برات ثبت ساعت بزنن......و ساعت ها توسط کسی ثبت میشه.....
مگر این که یه پارتی خیلی خوب داشته باشی و پایگاه و حوزه خیلی بی مسئولی باشن که معمولا فرماندهان پایگاه و حوزه اینطور نیستن.....یاعلی برادر;)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفقا شهریه شبانه همه جا یطوره دیگه؟

برای دانشگاه های معتبر تهران و فردوسی و صنعتی اصفهان یه مقداری بالاتره......
تو دفترچه انتخاب رشته زده تقریبا صفحات آخر،از سنجش دانلود کن کامل توش توضیح داده

آخرین ویرایش:

reza2495

عضو جدید
سلام برادر......
ببین من با بسیج هر از چند گاهی درارتباطم،اینو مطمئنم که دیگه سیستم تبدیل عضویت از عادی به فعال دیگه فرق کرده و به این آسونیا که میگی سه ماهه نمیشه فعال گرفت،آره قبلا اینطور بود،دیمی و با پارتی ساعت میزدن برای هرکسی و راحت فعالشو میگرفت.....
ولی الان دیکه سیستم از حالت دفتری به کامپیوتری تبدیل شده و ثبت ساعت ها از پایگاه به حوزه و از حوزه به ناحیه و.... ارسال باید شه.....و یه شماره مخصوص هر بسیجی داره که از تهران بزنن تمام هویت بسیجی و تاحدودی غیربسیجی آشکار میشه!!!!!
یعنی باید فعال باشی و تو رو تو پایگاه و حوزه ببینن تا برات ثبت ساعت بزنن......و ساعت ها توسط کسی ثبت میشه.....
مگر این که یه پارتی خیلی خوب داشته باشی و پایگاه و حوزه خیلی بی مسئولی باشن که معمولا فرماندهان پایگاه و حوزه اینطور نیستن.....یاعلی برادر;)
اوني ك من گفتم واس اينه ك سابقه بسيج دانش آموزيه شما به حساب مياد الان يكمي ب قول شما فرق كرده بايد كلاساي طرح صالحين رو بري ك اونم مسئله اي نيست

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوني ك من گفتم واس اينه ك سابقه بسيج دانش آموزيه شما به حساب مياد الان يكمي ب قول شما فرق كرده بايد كلاساي طرح صالحين رو بري ك اونم مسئله اي نيست

الان فقط آن برنامه ها مطرح نیست،کلا باید فعال باشی،طرح صالحین که فقط یه دوره کوچیک هست و تموم میشه بعدشم باید فعال باشی.....من خودم به خاطر 4 سال دانشگام قطع ارتباط کردم چون وقت نمیکردم،بعد با هزار تا دردسر کارت فعالم اعتبار خورد...چون فعالیت نداشته باشی پروندت راکد میمونه....دیگه کارت فعال نداشته باشی و فعالیت هم نداشه باشی دیگه کلا راکد میشی!!!:)

reza2495

عضو جدید
الان فقط آن برنامه ها مطرح نیست،کلا باید فعال باشی،طرح صالحین که فقط یه دوره کوچیک هست و تموم میشه بعدشم باید فعال باشی.....من خودم به خاطر 4 سال دانشگام قطع ارتباط کردم چون وقت نمیکردم،بعد با هزار تا دردسر کارت فعالم اعتبار خورد...چون فعالیت نداشته باشی پروندت راکد میمونه....دیگه کارت فعال نداشته باشی و فعالیت هم نداشه باشی دیگه کلا راکد میشی!!!:)
حوزه به حوزه فرق ميكنه ولي كلا اينجا ايرانه يادت نره;)

مکاترونیک8282

عضو جدید
رفقا شهریه شبانه همه جا یطوره دیگه؟

حالا واسه شما که گیر دانشگاه یزد هستین من اینو پرسیدم 1ماه پیش خودم;)
دانشگاه یزد گفت شبانه تبدیلسال دیگه ترمی 1میلیون و 100 تومن در میاد، تا سقف 1 میلیون هم وام میدن. هزینه خوابگاه خواهران هم ترمی 200 تومنه حدودا. خوابگاه آقایان رو نمی دونم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
روزشمار اعلام نتایج نهایی

روزشمار اعلام نتایج نهایی

بنابر درخواست مهندس مکاترونیک8282:

;) 60 روز تا اعلام نتایج نهایی آزمون تحصیلات تکمیلی سال 92
;)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا مثل که بسیج دانشگاه شریفه که سلسله مراتب داشته باشه توی بسیج کافیه اخلاص خودتو نشون بدی یهویی مکنه بکننت فرمانده پایگاه مثلا چمیدونم یه دو تا چماق بیشتر تو کله ملت کوبیده باشی یه 4 نفرو بیشتر فروخته باشیو یه سانت ریشت بلند تر باشه از همین کارای پیش افتاده که خود شما بهش واقفین دیگه

سلام،من به این چیزایی که میگین واقف نیستم!!!این چیزایی هم که میگین من برخورد نداشتم....شاید جاهایه دیگه باشه.....الان دیگه فرق کرده...با این مشخصات که گفتین کسی فرمانده نشده!!
با بسیج مشکل داری!!!!؟؟؟؟
من تازه ازون بسیجیای خیلی فعال نیستم که یه سانت ریش بزارم!!!!تو بسیجیا آدمای با معرفت و بامرام پیدا میشه...

m.r.devil

عضو جدید
درود بر دوستان ارشد 92 و آینده سازان ایران:)
البته بنده هم خودم یه روز جز شماها بودم اما به دلیل مشکلاتی که پیش اومد اینده سازی ما یه سال به تعویق افتاد و رفتیم ارشد 93
دوستان بیزحمت یه راهنمایی به ما بکنید در مورد آزمونهای ازمایشی
من به دو دلیل الان میخام ثبت نام کنم
یکی بهره برداری از تخفیف و اینا
دوم مشخص شدن تکلیفم با خودم
راستی یه مورد دیگه من چون درسم تموم شده و این 6ماه تو خونه هستم حتما باید بنویسم ازمون رو
سال قبل پارسه شرکت کردم ازموناش خوب بود هم جامعه اماریش هم تا حدودی سوالاش
اما در مورد پارسه دو تا مشکل پیش اومده اول این که اساتید صاحب نظری مثل معتقدی و گوهری کوچ کردن از اونجا
دوم قیمت خیلی رفته بالا 490 هزار تومن چه خبرههه:surprised:
گزینه بعدی سنجشه که من تصمیم دارم جامعاش رو حتما بنویسم اما راستش از بودجه بندی ازمونای مرحله ایش خوشم نیومد
گزینه بعدی نصیر هست اگه کسی اطلاعی از سطح و جامعه و ایناش داره خاهشا دریغ نکنه من در جریانش نیستم
ماهان رو هم خودم حذفش کردم چون همه دوستام سال قبل میرفتن و ناراضی بودن
پس خاهشا هر کی هر چی در مورد کیفیت ازمونای نصیر میدونه بگه
بین ازمونهای مرحله ای نصیر و سنجش کدوم رو پیشنهاد میکنین
بین جامعهاش خودم نظرم سنجشه
اگه کسی بودجه بندی نصیر رو داره خاهشا بذاره
ایشالا همتون قبول میشید;)
واسه مام دعا کنید

rEd-NEcK_XL

عضو جدید
سلام
من اگه الان واسه پردیس مدارک بفرستم و قبول بشم هفته اول شهریور که نتایج میاد دیگه نمیتونم اونارو برم ؟ منظورم اینه دانشگاه اسم منو جزو قبولیاش میزنه و نمیتونم شبانه یا پیام نور برم؟
فرق آزاد با پردیس تو مدرک چیه ؟ مدرک پردیس میزنه سراسری یا آرم پردیس توش هست ؟ معتبر هست مدرکش ؟ از آزاد بهتره ؟
کسی از دوستان اگه شماره کسی رو داره که پردیس میره میشه لطفا شماره رو واسم پیام خصوصی کنه تا شخصا چند تا سوال بچپرسم ازشون
کسی هست جواب بده ؟

ahmad.mech

عضو جدید
درود بر دوستان ارشد 92 و آینده سازان ایران:)
البته بنده هم خودم یه روز جز شماها بودم اما به دلیل مشکلاتی که پیش اومد اینده سازی ما یه سال به تعویق افتاد و رفتیم ارشد 93
دوستان بیزحمت یه راهنمایی به ما بکنید در مورد آزمونهای ازمایشی
من به دو دلیل الان میخام ثبت نام کنم
یکی بهره برداری از تخفیف و اینا
دوم مشخص شدن تکلیفم با خودم
راستی یه مورد دیگه من چون درسم تموم شده و این 6ماه تو خونه هستم حتما باید بنویسم ازمون رو
سال قبل پارسه شرکت کردم ازموناش خوب بود هم جامعه اماریش هم تا حدودی سوالاش
اما در مورد پارسه دو تا مشکل پیش اومده اول این که اساتید صاحب نظری مثل معتقدی و گوهری کوچ کردن از اونجا
دوم قیمت خیلی رفته بالا 490 هزار تومن چه خبرههه:surprised:
گزینه بعدی سنجشه که من تصمیم دارم جامعاش رو حتما بنویسم اما راستش از بودجه بندی ازمونای مرحله ایش خوشم نیومد
گزینه بعدی نصیر هست اگه کسی اطلاعی از سطح و جامعه و ایناش داره خاهشا دریغ نکنه من در جریانش نیستم
ماهان رو هم خودم حذفش کردم چون همه دوستام سال قبل میرفتن و ناراضی بودن
پس خاهشا هر کی هر چی در مورد کیفیت ازمونای نصیر میدونه بگه
بین ازمونهای مرحله ای نصیر و سنجش کدوم رو پیشنهاد میکنین
بین جامعهاش خودم نظرم سنجشه
اگه کسی بودجه بندی نصیر رو داره خاهشا بذاره
ایشالا همتون قبول میشید;)
واسه مام دعا کنید

سوالای پارسه خیلی سخته من با ماهان راحت تر بودم همشونم سر و ته یک کرباس

m.r.devil

عضو جدید
سوالای پارسه خیلی سخته من با ماهان راحت تر بودم همشونم سر و ته یک کرباس

اره میدونم همشون یه کرباسن
اما به نظرم کمی تا حدودی لازمه
در مورد ازمونهای نصیر و جامعه و کیفیتش اطلاعی نداری یا کسی رو نمیشناسی که قبلا شرکت کرده باشه؟
ممنون از پاسخت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا