ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

masoudfix1

عضو
دوستان عزیز این فایل رو مربوط به قبولی سال گذشته دریافت کنید همه اطلاعات داخلش هست
موفق باشید;)
http://s2.picofile.com/file/7714918381/مکانیک.xlsx.html

مهندس eiman_masoumi میشه الویت ترتیب بین شبانه امیرکبیر شبانه مدرس و شبانه تهران با روزانه علم وصنعت و روزانه خواجه نصیر رو بگید(ساخت وتولید). اگر هزینه مطرح نباشد . بی نهایت سپاسگزارم .

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مهندس eiman_masoumi میشه الویت ترتیب بین شبانه امیرکبیر شبانه مدرس و شبانه تهران با روزانه علم وصنعت و روزانه خواجه نصیر رو بگید(ساخت وتولید). اگر هزینه مطرح نباشد . بی نهایت سپاسگزارم .
1-شبانه امیرکبیر
2-شبانه تهران
3-شبانه مدرس
4-روزانه علم و صنعت
5- روزانه خواجه نصیر

ariax77

کاربر فعال
من دانشگاه چمران اهوازم. هرچند که احتمالا خودم ارشد همین جا هستم. ولی از من به شما نصیحت که طراحی کاربردی اینجا رو نزنین! به جرات میتونم بگم یکی از سختگیرترین دانشگاها تو مکانیک و به خصوص تو طراحی کاربردی هستش! کافیه یه فارغ التحصیل چمران رو گیر بیارین! از من گفتن بود :D

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من جوابمو نگرفتم این گرایش ها روزانه یا شبانه قبول میشن و اینکه ارزش داره شبانه برم؟ ادامه تحصیل هم نمیخوان بدم خدا بخواد میخوام برم تو صنعت

شبانه فرقی با روزانه نداره -شبانه عباسپور قبولی

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
همدان میگن فقط تبدیل سخت گیرن.

ی توصیه به همه دوستان
اساتید مکانیک سر و ته یه کرباسن
چمران-گیلان و نصیر هم نداره باید وقت بزارید
نمره دهی شونم افتضاحه یکی از دوستان تو گیلان میخوند معدلش 7شد بیچاره مجبور شد انصراف بده
سعی کنید به جای این مسایل به دنبال اساتید مشهور باشید

sinaps

عضو جدید
کمک با 147 ساخت کجا قبول میشن؟روزانه و شبانه
البته من فکر کنم نمی صرفه آدم شبانه بره بخصوص با افزایش شهریه ها

amin.ham

عضو جدید
بچه ها یه توصیه که شهرایی که نمیدونید کجاست و دانشگاهش چجوریه نزنید چون بعدا پشیمون میشید...

اونایی که 2000 به بالا شدن دانشگاه زاهدان دانشگاه خوبیه...انشالله قبول میشید

m-s-rayaneh

عضو جدید
ی توصیه به همه دوستان
اساتید مکانیک سر و ته یه کرباسن
چمران-گیلان و نصیر هم نداره باید وقت بزارید
نمره دهی شونم افتضاحه یکی از دوستان تو گیلان میخوند معدلش 7شد بیچاره مجبور شد انصراف بده
سعی کنید به جای این مسایل به دنبال اساتید مشهور باشید

من کارشناسی ام گیلان بود , بعضی هاشون اصلا به برگه امتحانیت نگاه هم نمی کنند انگار ، همین جوری دیمی نمره میدن . ولی استادهایی که تازه جذب کردن خوب کار میکنن

irang1388

عضو جدید
1750 تبدیل روزانه کجا قبول؟
شبانه چه طور؟
طراحی 1870 شبانه گیلان مشاور گفت شانس داری درست؟
خواهشن جواب بدید.

*farzin*

عضو جدید
چرا کسی جوابمو نمیده :-(
من با 811 ساخت شبانه بابل و صنعتی اصفهان یا تبریز قبول میشم ؟
خوشحال میشم بجوابید
ممنون

irang1388

عضو جدید
1750 تبدیل روزانه کجا قبول؟
شبانه چه طور؟
طراحی 1870 شبانه گیلان مشاور گفت شانس داری درست؟
خواهشن جواب بدید.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که مثلا گرایش تجدید پذیر و یا سیستم انرژی ویا حتی خودرو ارزش پول دادن داره یا برم شهرستان تبدیل یا طراحی بخونم
تجدیدپذیر و سیستم رو نمیدونم اما موتور علم و صنعت فوق العاده است

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جاها میخوره-مثلا برای طراحی کاربردی باید مقاومت 3رو پاس کنی

امین اگه من برم طراحی به نظرت چند واحد حداکثر پیش میخورم؟ترم اولو کلا پیش میخورم؟اگه ترم اولو کلا پیش بدن که بدرد نمیخوره برم طراحی!!!!

saeedvalentino

عضو جدید
چرا کسی جوابمو نمیده :-(
من با 811 ساخت شبانه بابل و صنعتی اصفهان یا تبریز قبول میشم ؟
خوشحال میشم بجوابید
ممنون

اگه ناراحت نميشي بايد بگم احتمال بسيار بالا هيچ كجا قبول نميشي البته پرديس و پيام نور چرا قبول ميشي ولي اگه فكر ايني كه بري دانشگاه تلاشتو بزار واسه سال ديگه

saeedvalentino

عضو جدید
کمک با 147 ساخت کجا قبول میشن؟روزانه و شبانه
البته من فکر کنم نمی صرفه آدم شبانه بره بخصوص با افزایش شهریه ها

اگر كنكور مثل سالهاي 90 و 91 باشه احتمال بسيار بالا يكي از دانشگاههاي تهران قبوليد ولي چون كنكر مثل سالهاي 90 و 91 نبوده و مثل سال 89 بوده شما شبانه يكي از دانشگاههاي تهران و روزانه صنعتي اصفهان را حتما مياريد. درصدات چي بوده؟
موفق باشيد

sinaps

عضو جدید
اگر كنكور مثل سالهاي 90 و 91 باشه احتمال بسيار بالا يكي از دانشگاههاي تهران قبوليد ولي چون كنكر مثل سالهاي 90 و 91 نبوده و مثل سال 89 بوده شما شبانه يكي از دانشگاههاي تهران و روزانه صنعتي اصفهان را حتما مياريد. درصدات چي بوده؟
موفق باشيد
ریاضی 28
جامدات 30
ساخت 41
یعنی امکانش هست شبانه خود تهران بیارم

saeedvalentino

عضو جدید
ریاضی 28
جامدات 30
ساخت 41
یعنی امکانش هست شبانه خود تهران بیارم

اول اينكه همه بچه هاي اينجا روي احتمالات حرف مي زنند نه روي واقعيات پس به حرف ما زياد دل نبند و عاقلانه تصميم بگير.
شما شبانه تهران صد در صد قبولي شك نكن اين احتمال نيست واقعيته ولي روزانه احتمال داره قبول نشي
بابا صدتا انتخاب داري غصه چي و ميخوري از بهترين بزن تا بدترين بالاخره يكجا قبول ميشي ديگه

masoud_jm

عضو جدید
از دوستان کسی هست درمورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داشته باشه؟
مدرکش معتبر هست؟(تو شرکت های خصوصی داخلی)ارزش داره؟
جدیدن بورس میکنن یا نه؟
تا چه رتبه ای امکان قبولیش هست؟(طراحی)

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا