ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sky144

عضو جدید
میخواییی کجا کجا قبول شی؟
اگه علوم تحقیقات میخوایی بری باید خیلی خوب بزنی ترازش بالاست

واسه دانشگاه آزاد تست های ساخت سال های گذشته رو بگیرید بزنید کتاب مدرسان ساخت تستاشو داره
جامدات و ریاضی رو هم باید خوب بزنید واسه جامدات همون کتاب های ناءی و ریاضی هم کتاب های آقاسی

بعد از کنکور حتما کتاب مهندسی تولید ترجمه دکتر بشارتی رو بگیر بخون که تمام مباحث ساخت برای دوره کارشناسی رو داره در 2 جلد هر جلد تقریبا 1000 صفحه

ممنون
اولویت اولم شیراز زدم.....این درسایی که گفتی شالوده ساخت و تولید هست؟؟.......درسایی مثل فیزیک مکانیک /حرارت/استاتیک/دینامیک/سیالات و غیره چطورن؟

p.abdollahi

عضو جدید
ممنون
اولویت اولم شیراز زدم.....این درسایی که گفتی شالوده ساخت و تولید هست؟؟.......درسایی مثل فیزیک مکانیک /حرارت/استاتیک/دینامیک/سیالات و غیره چطورن؟
نه عزیز ساخت و تولید خودش مجموعا 12 درس هستش که میتونی شرح جامع ساخت و تولید انتشارات ارشد رو تهیه کنی و برای جامدات که متشکل از استاتیک ، مقاومت مصالح ، طراحی اجزا کتاب های نایی یا پارسه رو تهیه کنی
ریاضی( ریاضی 1 و 2 و معادلات و ریاضی مهندسی ) و زبان عمومی وتخصصی
اینا منابع هستن واسه ساخت وتولید
بقیه درسا لازم نیست
هر چند در این وقت کوتاه خوندن این منابع مشکل هستش و به نظر من بهتره واسه جامدات بری کلاس
باز اگه تو منابع مشکل داشتی بگو

mahboob123456

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيزم.
منم با وجود اينكه 5و6 ماه نشستم و رياضي خوندم متاسفانه نتونستم بزنم. از دوستان با تجربه خواهش دارم رتبه منم با توجه به درصداي زير تخمين بزنن:
رياضي: 1.6
سيالات: 28
جامدات: 40
ديناميك: 20
ممنون ميشم. ضمن اينكه با توجه به اينكه متاهل هستم و تهران شاغلم، تهران جايي رو ميارم؟ فقط تهران بايد قبول شم.

lanner

عضو جدید
مهندس امسال یکم درصدای ساخت نسبت به سال گذشته بهبود پیدا کرده ضمن اینکه فکر کنم مهستان طبق 90 رتبه میده ولی رتبه نهایی شما درنهایت 50 تا بالا و پایین همین حدود میشه.روزانه غیر از تهران و صنعتی اصفهان رو میتونی بیاری

رتبه شما با این درصدا حدود 700 میشه که متاسفانه واسه تهران کافی نیست ولی به شبانه شهرستان امیدوار باشید
سلام ایمان جان میشه شمارت برام اس ام اس کنی زنگ بزنم میخوام ازت مشاوره بگیرم 09363314105

lanner

عضو جدید
ریاضی رو اشتباه گفتم، 65 زدم

با این درصدا شبانه امیرکبیر قبول میشم؟ آخه شنیدم بچه ها امسال ساختو بالای 40 زیاد زدن،من فقط برام مهمه امیرکبیر قبول شم شبانه روزانش مهم نیست
nafas_e_khoda
سلام عزیز جان میشه شمارت برام اس ام اس کنی زنگ بزنم ریاضی و جامدات خیلی خوب زدی یه مشاوره بهم بدی09363314105

sheykh_bahaee

عضو جدید
سلام.درصدهاي من.زبان 33
رياضي 10.
جامدات 25
ساخت من 9 تا زده بودم كه وقتي با بچه هاي اينجا چك كردم ديدم فقط 2 تا اشتباه زدم.ولي منو جامدات بدبخت كرد.من 8تا كه ميدونستم 100 درصد درسته رو زدم ولي متوجه شدم 3 تا از سوالارو با بي دقتي محض خر خودم غلط زدم.يكي پيچش كه 1/17 ميشد و يكي اون جعبه كه كله مي كرد و يكي هم عدد سامرفيلد.شايد با اين 3 تا غلط هيچ جاقبول نشم.اگرم نشه ديگه نمي خونم و دور درس و يه خط بزرگ ميكشم ووقتي ترم تموم شد سريع ميرم سربازي

کار خوبی میکنی

با این کلید اشتباهشون من ساختم 20 درصد کم شد
ولی با این حال حتما تهران قبول میشم.

تو زبانت خیلی خوبه
به نظرم اگه وضعیت مالیت خوبه دنبال اپلای کردن باش
اینجا درس خوندن مصیبته
نهایتش اینکه امیرکبیر قبول بشی ، کسی که ندونه فکر میکنه اونجا چه خبره
من خودم امیرکبیر بودم ، دانشجو رو هویج هم حساب نمیکنن
ولی دانشجوهاش خیلی هوای هم رو دارن واقعا از این نظر خیلی خوبه
بهتره اپلای کنی اگه میتونی
خیلی از بچه های دانشگاه خودمون اپلای کردن و بعضی ها الان دنبالشن و اصلا ارشد شرکت نکردند

آخرین ویرایش:

mm.caffee

عضو جدید
سلام
با اين درصدا رتبم چند ميشه؟
رياضي 36.6
سيالات 30
جامدان 45
ديناميك 18.6
راستي مگه با فرمول،سوال 67 نميشه 2؟
نميشه اعتراض كرد كه سوال رو حذف كرد يا هر 2تا رو جواب گرفت؟

amir-mehrizi

عضو جدید
بچه ها سلام.امكانش بودش سالاي قبل كليد رو بدهن وچندتا سوال از توش حذف بشه؟؟؟؟

amir-mehrizi

عضو جدید
کار خوبی میکنی

با این کلید اشتباهشون من ساختم 20 درصد کم شد
ولی با این حال حتما تهران قبول میشم.

تو زبانت خیلی خوبه
به نظرم اگه وضعیت مالیت خوبه دنبال اپلای کردن باش
اینجا درس خوندن مصیبته
نهایتش اینکه امیرکبیر قبول بشی ، کسی که ندونه فکر میکنه اونجا چه خبره
من خودم امیرکبیر بودم ، دانشجو رو هویج هم حساب نمیکنن
ولی دانشجوهاش خیلی هوای هم رو دارن واقعا از این نظر خیلی خوبه
بهتره اپلای کنی اگه میتونی
خیلی از بچه های دانشگاه خودمون اپلای کردن و بعضی ها الان دنبالشن و اصلا ارشد شرکت نکردند

والا خودمم نمي دونم چرا همچين سوتي ناجوري دادم سر جامدات.ولي اگه شهرهاي درجه 2 هم قبول شم ميرم.چون واقعا دنبال ادامه تحصيلم.حالا بايد وايساد و منتظر بود.هرچي خدا بخواد همون ميشه.فقط من همينو ميدونم كه كنكور امسال خيلي هلو بود و از كفمون رفت

hamedeng2549

عضو جدید
این نمونه نشون میده که هر کی ساخت رو شانسی زده درصد بهتری آورده.
از بچه های همین تاپیک هستند که 2 سال ساخت خوندن و دو بار ارشد شرکت کردند و درصدشون بهتر از 20 نشده مثل خانوم مهدیه

بعد آقا ایمان میاد میگه مزد زحمات و فلان ....
آفای محترم لطفا مراقب حرف زدنتون باشین من به هیچ وجه شانسی جواب ندادم تمام تست هایی که مطمئن بودم زدم واقعا واست متاسفم

hamedeng2549

عضو جدید
همون 3 تا درس میشه 6 تا تست میشه 30 درصد
درضمن پارسال که ساخت رو خوندید
درصد شما اگه سوالات درست و استاندارد بود حتما بالای 40 میشد

بعد یکی میاد میگه یه کلمه هم نخوندم ولی درصدش از شما بیشتره این یعنی چی!

یعنی بی عدالتی
این یعنی ای کیو که امثال تو ندارند ولی من دارم

sheykh_bahaee

عضو جدید
والا خودمم نمي دونم چرا همچين سوتي ناجوري دادم سر جامدات.ولي اگه شهرهاي درجه 2 هم قبول شم ميرم.چون واقعا دنبال ادامه تحصيلم.حالا بايد وايساد و منتظر بود.هرچي خدا بخواد همون ميشه.فقط من همينو ميدونم كه كنكور امسال خيلي هلو بود و از كفمون رفت

انشا الله که قبول میشی

sheykh_bahaee

عضو جدید
این یعنی ای کیو که امثال تو ندارند ولی من دارم

مهندس تازه وارد شما درس اخلاق رو تو دانشگاه پاس کردی؟
اگه پاس کردی برو دوباره برش دار چون خوب پاس نکردی؟

شما که آیکیوت بالاست پس چرا ریاضی و جامدات رو نتونستی بزنی!

sajadwire

عضو جدید
اعتراض به سوالات و کلید کنکور92این رو ایجاد کردیم تا دوستانی که به بعضی از سوالات اعتراض دارن، اینجا با رعایت الگوی مشخص اعتراض رو بیان کنن، تا در مرحله اول، موارد مشخص بشه. در ادامه یه راه حل برای عنوان و پیگیری اش پیدا می کنیم.

نحوه طرح اعتراض:

کد دفترچه:
نام درس:
شماره سوال:
گزینه اعلام شده در کلید سنجش:
گزینه صحیح از نظر شما:
شرح مختصر:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
من برای سوال 117 و 130(با اینکه خودم ج درستو زدم و از درصدم کم میشه و خیلی زحمت کشیدم تا خودمو راضی کنم) چون مربوط به درس های عملیات حرارتی و ریخته گری بود رو من اعتراض زدم.

science

عضو جدید
اعتراض به سوالات و کلید کنکور92این رو ایجاد کردیم تا دوستانی که به بعضی از سوالات اعتراض دارن، اینجا با رعایت الگوی مشخص اعتراض رو بیان کنن، تا در مرحله اول، موارد مشخص بشه. در ادامه یه راه حل برای عنوان و پیگیری اش پیدا می کنیم.

نحوه طرح اعتراض:

کد دفترچه:
نام درس:
شماره سوال:
گزینه اعلام شده در کلید سنجش:
گزینه صحیح از نظر شما:
شرح مختصر:

سلام
نظرتون در مورد سوال 88 چیه؟
کسی به جواب رسیده؟
من که هر چی حساب می کنم جواب تو گزینه ها نیست.این سوال هم ماشین حساب میخواد (چون ضرب و تقسیمش سر جلسه حداقل 10 دقیقه زمان میخواد) و هم فکر کنم گزینه صحیح نداره.لطفا دوستان عزیز هم حساب کنن و اگه لازمه حتما برای حذفش اعتراض بنویسیم

jsmh

عضو جدید
من برای سوال 117 و 130(با اینکه خودم ج درستو زدم و از درصدم کم میشه و خیلی زحمت کشیدم تا خودمو راضی کنم) چون مربوط به درس های عملیات حرارتی و ریخته گری بود رو من اعتراض زدم.

بابا تو دیگه کی هستی! ولی یه سوال، چرا عملیات حرارتی جزو مباحث نیست؟میشه گفت جزئی از علم مواده دیگه.اکثر کتابای علم مواد هم مباحثی از عملیات حرارتی دارن.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
بابا تو دیگه کی هستی! ولی یه سوال، چرا عملیات حرارتی جزو مباحث نیست؟میشه گفت جزئی از علم مواده دیگه.اکثر کتابای علم مواد هم مباحثی از عملیات حرارتی دارن.

پیر سختی چه ربطی به علم مواد داره؟!!!
بله تو کتابای علم مواد،مباحث عملیات هست ولی وزارت علوم سیلابس های رو تعیین کرده برا درس علم مواد که تو این مباحث پیرسختی نیست؛

jsmh

عضو جدید
بله تو کتابای علم مواد،مباحث عملیات هست ولی وزارت علوم سیلابس های رو تعیین کرده برا درس علم مواد که تو این مباحث پیرسختی نیست؛

والا نمیدونم شاید حق با تو باشه.استاد ما که هم تو متالورژی هم عملیات حرارتی پیرسختی رو درس داده بود.(نمیدونم خودت ساخت خوندی یانه ما این دوتا درسو میخونیم بقیه گرایشا علم مواد میخونن که شاید پیرسختی درس داده نمیشه) ولی خیلی وقته ریخته گری و عملیات نداده بودن یه کم نامردی کردن.خوبه اعتراض بدین مگه نه سال بعد واسه ما از جوشکاری و تست غیرمخرب و...هم سوال میدن!

p.abdollahi

عضو جدید
والا نمیدونم شاید حق با تو باشه.استاد ما که هم تو متالورژی هم عملیات حرارتی پیرسختی رو درس داده بود.(نمیدونم خودت ساخت خوندی یانه ما این دوتا درسو میخونیم بقیه گرایشا علم مواد میخونن که شاید پیرسختی درس داده نمیشه) ولی خیلی وقته ریخته گری و عملیات نداده بودن یه کم نامردی کردن.خوبه اعتراض بدین مگه نه سال بعد واسه ما از جوشکاری و تست غیرمخرب و...هم سوال میدن!
یعنی به شما گفته بودن باید سری آلوینیوم رو باید حفظ کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

g10

عضو جدید
خودتون رو خسته نکنید
من که چشمم آب نمی خوره از این کنکور نتیجه خوب بگیرم ، پارسال هم تو تاپیک 91 همین قضیه اعتراض بود ، اونایی که بودن در جریان هستن
چند نفر گفتن بریم مجلس ، یکی گفت بریم سنجش ، آخر کار حتی خود بچه های تهران هم نیومدن
من که پارسال به چند جا اعتراض دادم اما هیچ فایده ای نداشت....

nafas_e_khoda

عضو جدید

دوست عزیز این سوال دقیقا از کتاب اونر که متالورژی هست طرح شده صفحه 195، من خودمو کشتم بسکه اینجا گفتم بچه های ساخت حتما کتاب اونر رو بخونن اما اینکه گفته بودن آلیاژ سری چند آخر نامردی بود آخه کی میاد اینو حفظ کنه که آلیاژ آلومینیوم 2014 رو پیر سختی میکنن منم فقط به خاطر همین نکته نتونستم تستو بزنم.

hamedeng2549

عضو جدید
مهندس تازه وارد شما درس اخلاق رو تو دانشگاه پاس کردی؟
اگه پاس کردی برو دوباره برش دار چون خوب پاس نکردی؟

شما که آیکیوت بالاست پس چرا ریاضی و جامدات رو نتونستی بزنی!
بی اخلاقی رو شما شروع کردی آقای دانشمند من درس اخلاق رو خوب بلدم اما شمایی ک ادعای اخلاق داری و درسشو با 20 پاس کردی اومدی و اینجا به من بی احترامی کردی تو مطمئنی که من شانسی زدم مهندس من وقتی میگم نخوندمو زدم منظورم این نیست که شانسی زدم.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
دوست عزیز این سوال دقیقا از کتاب اونر که متالورژی هست طرح شده صفحه 195، من خودمو کشتم بسکه اینجا گفتم بچه های ساخت حتما کتاب اونر رو بخونن اما اینکه گفته بودن آلیاژ سری چند آخر نامردی بود آخه کی میاد اینو حفظ کنه که آلیاژ آلومینیوم 2014 رو پیر سختی میکنن منم فقط به خاطر همین نکته نتونستم تستو بزنم.
منم میدونم پیرسختی یعنی چی چون تو آز عملی انجام دادیم من هم سریشو نمی دونسم چون گزارش کار ننوشته بودم ؛به نظرم خیلی های دیگه هم می دونن؛ولی من فک نمی کنم جز مباحث علم مواد باشه و با همین قسمت از مسئله مشکل دارم.

آخرین ویرایش:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
خودتون رو خسته نکنید
من که چشمم آب نمی خوره از این کنکور نتیجه خوب بگیرم ، پارسال هم تو تاپیک 91 همین قضیه اعتراض بود ، اونایی که بودن در جریان هستن
چند نفر گفتن بریم مجلس ، یکی گفت بریم سنجش ، آخر کار حتی خود بچه های تهران هم نیومدن
من که پارسال به چند جا اعتراض دادم اما هیچ فایده ای نداشت....
نه خب اگه تو سنجش اعتراض بزنیم کاری هم برامون نکنن لااقل میفهمن که ما خواب نیستیم :دی
با مجلس رفتن و... چیزی حل نمیشه.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
پارسال اعتراض زیاد بود اون طراحارو بیرون کردن رفتن از قدیمیا کمک بگیرین نگو اونا هم اطلاع نداشتن که بعضی درسا حذف شده؛حالا خوبه سوالا 30تا نبود :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا