ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sourena23

عضو جدید
سلام
بنظرم با توجه به شکل گزینه 2، تو سوالم کلمه وسط زیادی تایپ شده!!!!
دمت گرم باز حداقل جواب دادی حالا اگه به سوال توجه کنیم ..جوابش تو گزینه ها هست.
من این رو نزدم با وجود اینکه حل کرده بودم سر همین 2 به شک بودن

sourena23

عضو جدید
سایت مدرسان شریف که نوشته 72 ساعت بعد از ازمون یعنی فردا
صورت سوال با شکل فرق داره!!!
مدرسان بله تو سایتش یا سامانه تخمین رتبش؟
بله صورت سوال 78 با شکلش فرق دار....
خدایا کیا دارن آزمون ارشد میگیرن با زندگی این همه جوان بازی می کنن...

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام.بچه ها سر چي داريد بحث ميكنيد؟؟؟اون سوال خرپا راحتترين سوال امسال بود كه.اون فشاري بودش.55/4 هم جوابش بود .خيلي سوال تابلويي بود به خدا

sourena23

عضو جدید
به نظرتون سوال حذف میشه؟
نه بابا اینا واسش یه جواب می دن واسه داوطلب ارزش قائل نیستن که....
اگه بودن یه بار نگاه می کردن سوالاشونو .....
شما به طراحی اجزا توجه کن سوالاش هر کدوم کلی وقت می خواست و ماشین حساب...
تازه بعدشم معلوم نبود طراح چی می خواد

amir-mehrizi

عضو جدید
مهندس گزینه 2 درسته ;-) البته به نظر من!

آخه مهندس ميدوني چرا من ميگم فشاري؟؟؟؟چون راستاي نيروي عكس العمل تكيه گاه و اون نيرويي كه خواسته بود در يه جهت بود.شما اگه سوال ها رو داريد يه بار ديگه حساب كنيد.من به خدا واسه اين ميگم فشاري

Omidr.1370

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان

اگر میشه یه دقیقه تایم اوت بدید این جواب من رو هم بدید ممنون میشم

دوستان من پایه درسیم زیاد قوی نیست به خاطر همین تصمیم گرفتم از الان(یعنی 1اسفند) یواش یواش شروع کنم برای ارشد93 وبعضی درس هارو بخونم می دونم زوده اما پایه درسیم ضعیفه و هدفم دانشگاه های تهرانه و دانشجو هم هستم بنابراین ازاسفند یواش یواش شروع کنم برای ارشد بد نباشه.تصمیم گرفتم دو تا باکس رو تا اواخر تیر بخونم واون دوباکس باکس های ریاضی و سیالات هستند.وچون به سیالات هم علاقه دارم تبدیل انرژی و دوست دارم برم.راستش کل تایپیک ارشد92روخوندم دیگه چشام داره در میاد:confused:چقدر پست زیادبود درضمن دارم یه فایلی درست می کنم تا دوستانی که لینکی، فایل دانلودی چیزی دادند رو به صورت فهرست وار وارجاع بدم به اونجا اسمش هم میزارم فهرست تایپیک ارشد92تا کار رو برای دوستانی که مثل من می خوان ارشد93 شرکت کنند آسون کنم.حالا سوالم اینه که برای ریاضی به مراجعی تقریبا با اتفاق نظر بالای بچه های تایپیک ارشد 92رسیدم:

ریاضی 1و2:آقاسی،معادلات:گاج،ریاضی مهندسی:کریمی نصیر

اما در مورد سیالات که خیلی برای من حیاتیه اون اواخر بعضی از بچه ها از منابعی که می خوندند می نالیدند

سیالات:صادقی پارسه(درس)+راهیان(تست)

ترمو:کوثری پارسه(درس)+راهیان(تست)
انتقال:پوران سمیع پور
لطفا من رو راهنمایی کنید که آیا منابعی که انتخاب کردم خوبه؟ چون دیگه می خواهم با این منبعا شروع کنم و اگه حتی بهترین کتاب هم بیاد که تضمین کنه قبول میشم رو هم کنار میزنم بنابراین از الان می خوام منبعم و با دقت انتخاب کنم.
امیدوارم که همه شما ارشدی های 92 موفق باشید و جای ما93ی هارو تنگ نکنید(شوخی کردم):smile:

hsdanesh

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان

اگر میشه یه دقیقه تایم اوت بدید این جواب من رو هم بدید ممنون میشم

دوستان من پایه درسیم زیاد قوی نیست به خاطر همین تصمیم گرفتم از الان(یعنی 1اسفند) یواش یواش شروع کنم برای ارشد93 وبعضی درس هارو بخونم می دونم زوده اما پایه درسیم ضعیفه و هدفم دانشگاه های تهرانه و دانشجو هم هستم بنابراین ازاسفند یواش یواش شروع کنم برای ارشد بد نباشه.تصمیم گرفتم دو تا باکس رو تا اواخر تیر بخونم واون دوباکس باکس های ریاضی و سیالات هستند.وچون به سیالات هم علاقه دارم تبدیل انرژی و دوست دارم برم.راستش کل تایپیک ارشد92روخوندم دیگه چشام داره در میاد:confused:چقدر پست زیادبود درضمن دارم یه فایلی درست می کنم تا دوستانی که لینکی، فایل دانلودی چیزی دادند رو به صورت فهرست وار وارجاع بدم به اونجا اسمش هم میزارم فهرست تایپیک ارشد92تا کار رو برای دوستانی که مثل من می خوان ارشد93 شرکت کنند آسون کنم.حالا سوالم اینه که برای ریاضی به مراجعی تقریبا با اتفاق نظر بالای بچه های تایپیک ارشد 92رسیدم:

ریاضی 1و2:آقاسی،معادلات:گاج،ریاضی مهندسی:کریمی نصیر

اما در مورد سیالات که خیلی برای من حیاتیه اون اواخر بعضی از بچه ها از منابعی که می خوندند می نالیدند

سیالات:صادقی پارسه(درس)+راهیان(تست)

ترمو:کوثری پارسه(تست)+راهیان(تست)
انتقال:پوران سمیع پور
لطفا من رو راهنمایی کنید که آیا منابعی که انتخاب کردم خوبه؟ چون دیگه می خواهم با این منبعا شروع کنم و اگه حتی بهترین کتاب هم بیاد که تضمین کنه قبول میشم رو هم کنار میزنم بنابراین از الان می خوام منبعم و با دقت انتخاب کنم.
امیدوارم که همه شما ارشدی های 92 موفق باشید و جای ما93ی هارو تنگ نکنید(شوخی کردم):smile:

به نظر من بهترین کار اینه که از الان شروع کنی. من چند روزه که تو شوکم که چرا زودتر شروع نکردم و وقتی هم شروع کردم چرا نصفه گذاشتم!
بهترین کار اینه که بری بودجه بندی کنکورهای گذشته رو پیدا کنی و آروم آروم همه درس ها رو بخونی. باکس ریاضی شیرین ترین و مهم ترین باکسه. سیالات رو سعی کن خیلی مفهومی یاد بگیری. تو باکس جامدات مقاومت مصالح رو اصلا حذف نکن. دینامیک و ارتعاشات رو حتما بخون. یه نیم نگاهی هم به روش های تست زنی (مهندسی معکوس تست زنی و اشتراک گذاری و ...) داشته باش. زبان تخصصی هم یادت نره که خیلی مهمه!!!
امیدوارم موفق باشی.

reza88888

عضو جدید
دوستان مکانیکی کسی ابزار دقیق شرکت نکرده؟ چطور بود سوالا؟ الک و ریاضی سخت نبود؟ لطفا هرکی خبر داره یا شرکت کرده بگه

Omidr.1370

عضو جدید
به نظر من بهترین کار اینه که از الان شروع کنی. من چند روزه که تو شوکم که چرا زودتر شروع نکردم و وقتی هم شروع کردم چرا نصفه گذاشتم!
بهترین کار اینه که بری بودجه بندی کنکورهای گذشته رو پیدا کنی و آروم آروم همه درس ها رو بخونی. باکس ریاضی شیرین ترین و مهم ترین باکسه. سیالات رو سعی کن خیلی مفهومی یاد بگیری. تو باکس جامدات مقاومت مصالح رو اصلا حذف نکن. دینامیک و ارتعاشات رو حتما بخون. یه نیم نگاهی هم به روش های تست زنی (مهندسی معکوس تست زنی و اشتراک گذاری و ...) داشته باش. زبان تخصصی هم یادت نره که خیلی مهمه!!!
امیدوارم موفق باشی.
خیلی ممنون دوست عزیز
اما با توجه به اینکه دانشجو هستم وحجم بالایی از درس ها رو دارم نمی تونم همه ی درسها رو با هم بخونم.به خاطر همین دوتا رو انتخاب کردم نظرتون راجع به منابعم چیه؟

maryamaminiyan

عضو جدید
کسی خبر داره جوابها کی میاد؟

و پاسخهای تشریحی رو از کجا میشه گیر آورد؟

تشکر از همگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا