ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

student.product

عضو جدید
کلید فردا هم مهم نیست اصلش کلید 29 بهمن فقط برا درسا محاسباتی خوبه ولی واسه ساخت فقط سنجش باید بیاد

nemat allah

عضو جدید
به نظر من ریاضی آسون تر از پارسال سیالات هم سطح پارسال جامدات هم سطح پارسال دینامیک بسیار سخت تر و زبان فوق سخت

salari_erfan

عضو جدید
سوال 62 رو از استاد انتقال پرسیدم می گفت چون جریان ارام هست ناسلتش 3.66 میشه از اینجا اچ بدست میاد جواب اخرم 2.5 بدست اورد.

sheykh_bahaee

عضو جدید
امسال ميانگين درصداي ساخت بالاتر از پارساله البته با اومدن كليد ميشه مطمئن تر شد.
من خودم رياضي جامداتم زياد جالب نشد با اون پاسخاي استاد آغاسي رياضي 38 جامدات بين 20-30 سيالات15 ساختم اگه كليد درست بياد زير 45 نميشم.
راستي دوستان ساخت و توليد حتما بايد سوالات رو تا قبل از اومدن كليد بررسي كنيم
سوال 111 رو ديروز بررسي كرديم ظاهرا پاسخ همون ابزار كاربايدي ميشه
در مورد سوال 112 : اين سوال تكراري بود و خيلي ساده كافي بود نرخ براده برداري رو حساب كنيد و بر راندمان ماشينكاري تقسيم تا توان لازم ماشينكاري به دست بياد جوابشم ميشه 19.44گزينه 4 دفترچه a

سلام
111 احتمال زیاد همون کاربایدی باشه
ولی چون گفته سختی در دمای بالا حتما cbn باید جواب باشه اگه کتاب رازفر قسمت cbn صفحه 164 رو نگاه کنی گفته cbn ابزار با تنگستن کارباید با یک لایه از cbn این خاصیت رو داره.
سوال 130 ریخته گری من کالپاکچیان رو نگاه کردم اونطور که تعریف ریخته گری دقیق رو گفته به نظر گزینه2 درسته.
هرچند ریخته گری تحت فشار هم برای تولید قطعات با کیفیت بالاست.
112- رو من خونه حساب کردم همون 19.44 میشه

iranahvaz

عضو جدید
جواب در گزینه ها نبود
در حقیقت سرعت نقطه D از لینک BD برابر 1.2 تقسیم بر cos 30 است و سرعت دورانی لینک BD برابر سرعت نقطه D تقسیم بر 300 و سرعت نقطه A برابر سرعت دورانی ضرب در 200 است که نتیجه 0.92 است و در گزینه ها وجود نداشت
با این حال گزینه 0.8 نزدیکتر از 1.2 بود
البته اگر محاسبات را با ماشین حساب مهندسی حل کنیم جواب 0.92 بدست می آید و اگر فرض را بر این بگذاریم که طراح سوال یک استاد تهرانی باشد و رادیکال 3 را برابر 1.7 بگیرد و کلی هم در محاسبات ساده سازی کند جواب به 0.8 نزدیکتر می شود

تو رو به خدا روی محاسبات من فتوا الکی ندید!!! چون من درس های دینامیک، دینامیک ماشین، طراحی مکانیزم و رباتیک را با نمره بالایی گذراندم

منم 0.8 را زدم

mahde1818

عضو جدید
آقا من یک سوال ریاضی دیگه رو فهمیدم درست زدم 5% به درصد ریاضی ام اضافه شد درصد هام شد
ریاضی 20
سیالات 35
جامدات 25
دینامیک 10
این 5% چقدر تاثیر داره؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا