ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
دوستان برا دانشگاه آزاد مدرک تبدیل انرزی تهرن جنوب معتبره یا مرکز یا علوم تحقیقات(یعنی در خارج از کشور به کدوم دانشگاه برا پذیرش دکترا بیشتر توجه میکنن؟)

maysam_n2005

کاربر فعال
منم مثلاین دوسته گلمون در اوردم راست می گه
جواب در گزینه ها نبود
در حقیقت سرعت نقطه D از لینک BD برابر 1.2 تقسیم بر cos 30 است و سرعت دورانی لینک BD برابر سرعت نقطه D تقسیم بر 300 و سرعت نقطه A برابر سرعت دورانی ضرب در 200 است که نتیجه 0.92 است و در گزینه ها وجود نداشت
با این حال گزینه 0.8 نزدیکتر از 1.2 بود
البته اگر محاسبات را با ماشین حساب مهندسی حل کنیم جواب 0.92 بدست می آید و اگر فرض را بر این بگذاریم که طراح سوال یک استاد تهرانی باشد و رادیکال 3 را برابر 1.7 بگیرد و کلی هم در محاسبات ساده سازی کند جواب به 0.8 نزدیکتر می شود

تو رو به خدا روی محاسبات من فتوا الکی ندید!!! چون من درس های دینامیک، دینامیک ماشین، طراحی مکانیزم و رباتیک را با نمره بالایی گذراندم

mahde1818

عضو جدید
منم مثلاین دوسته گلمون در اوردم راست می گه
منم .8 بدست آوردم اما امروز نشستم حلش کردم 1.2 بدست آوردم و با عرض تاسف باید بگم 1.2 درسته:cry: چون طبق قانون خط انتقال سرعت سرعت افقی روی دو نقطه از جسم با هم برابر اگر این محاسبات رو انجام بدید 1.2 میشه اگه اینو غلط نوشته باشم دیگه رسما کلکم کندس:crying:

irmec

عضو جدید
بچه ها من رياضيم منفي شده. جامدات و سيالات حدود 40 درصد. ارتعاشات 15. زبان تقريبا 10 درصد. اميدي به قبوليم هست با اين منفي؟؟
رتبم حدودا چند ميشه؟؟

salari_erfan

عضو جدید
بچه ها من رياضيم منفي شده. جامدات و سيالات حدود 40 درصد. ارتعاشات 15. زبان تقريبا 10 درصد. اميدي به قبوليم هست با اين منفي؟؟
رتبم حدودا چند ميشه؟؟
مگه چند درصد منفی زدی؟ که میگی امیدی هست یا نه !!!

NASTOH

عضو جدید
دوستان بی زحمت این سوالو پاسخ بدین ممنون
برا دانشگاه آزاد مدرک تبدیل انرزی تهرن جنوب معتبره یا مرکز یا علوم تحقیقات(یعنی در خارج از کشور به کدوم دانشگاه برا پذیرش دکترا بیشتر توجه میکنن؟)​

salari_erfan

عضو جدید
برا دانشگاه آزاد مدرک تبدیل انرزی تهرن جنوب معتبره یا مرکز یا علوم تحقیقات(یعنی در خارج از کشور به کدوم دانشگاه برا پذیرش دکترا بیشتر توجه میکنن؟)​

به نظر من علوم تحقیقات تو دانشگاه های ازاد از هر نظر معتبر تره.

parandme

کاربر بیش فعال
برای خارج از کشور رفتن هیچ فرقی نمی کنه شریف خونده باشی یا دانشگاه پیام نور واحد دشت لوت فقط مقاله ISI کافی و باکیفیت داشتن در زمینه تخصصی خودت و معدل بالا و نمره زبان بالا داشتن کافیه

lfc4win

عضو جدید
رياضي 2 تا غلط زدم. باكس منفي چقد تاثير بد داره؟؟
می دونم فاجه تاثیر منفی داره

یعنی اگه همه درس ها رو بالای 30 زدی باشی حتی زبان!! 1درصد منفی 500-800 رتبه جا به جا می کنه!!

ولی برای 1 درصد منفی فکر نکنم امسالی ریاضی و دینامیک حداقل منفی تا حدی داره مشکلی ایجاد کنه

ولی خیلی نگران کننده است...

salari_erfan

عضو جدید
رياضي 2 تا غلط زدم. باكس منفي چقد تاثير بد داره؟؟

خوب ببینید امسال خیلی با سالهای پیش فرق داره. چون میانگین درصدای ریاضی و دینامیک خیلی اومده پایین. ولی این دوستمون دیگه خیلی بدبینانه رتبه تخمین زدن. امسال سیالات تعیین کننده هست. مطمعن باش زیر 1000 میاری

irmec

عضو جدید
خدا از دهنت بشنوه.
خوب ببینید امسال خیلی با سالهای پیش فرق داره. چون میانگین درصدای ریاضی و دینامیک خیلی اومده پایین. ولی این دوستمون دیگه خیلی بدبینانه رتبه تخمین زدن. امسال سیالات تعیین کننده هست. مطمعن باش زیر 1000 میاری

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اون سوال اجزا که فنر بود جواب چند در اوردید شما؟؟؟؟؟
اون ميشد 1/4 برابر. قطر ميانگي فنر(D) و تعداد دور فعال(N) رو داده بود ميذاشتي تو فرمول K مخرج ميشه 8 صورت ميشه 2 ضريب فنريت چهار برابر كم ميشه(1/4 برابر ميشه)

salari_erfan

عضو جدید
سوال 66 رو کسی نزده؟ سوال 62 رو دوستم عمرانه گفت تو کتاب هیدرولیکشون عین همین مسایل هست!!! واقعا مسخرست

masood9542

عضو جدید
سواله 62 رو اگه اعتراض کنیم شاید فرجی بشه!!
سوال 52 مشابه سوال ازاد شیمی سال 81 و سراسری مکانیک 71

sonic

عضو جدید
میگن 3 تا از سوالای ریاضی ما رو عیننا تو کنکور برق دادن!!!!!!!بیچاره ها قاطی اند که چرا نخوندن سوالای ما رو

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اين دو تا تستو كسي جواب داده؟
3.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا