ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

غلام90

عضو جدید
سوال از مکانیک سیالات
ایا پتانسیل سرعت معادله لاپلاس را ارضا میکند؟
ایا تابع جریان معادله لاپلاس را ارضا میکند؟

apple-b

عضو جدید
سلام بر همگی .... آقا یه خلاصه میخوام برام انتقال حرارت چون اینقدر فرمولاش زیاده عصبی شدم .................
اصلا نمیفهمم باید کدومو بخونم کدومه نخونم .........

gharibistudent

عضو جدید
بچه های ساخت، کسی اینجا کتاب تست جامع سنجش رو نخریده یا ندیده،میخوام ببینم این کتاب ، تستای ساخت رو هم داره یا نه؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام بر همگی .... آقا یه خلاصه میخوام برام انتقال حرارت چون اینقدر فرمولاش زیاده عصبی شدم .................
اصلا نمیفهمم باید کدومو بخونم کدومه نخونم .........

جزوه خلاصه ای که نیست که کامل باشه
بهتره از روی تست های سال قبل بفهمی بیشتر چه قسمت هایی را باید بخونی

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
تستای ساختم داره... قیمت 18000
يعني پاسخ تشريحي تست هاي سال 91 رو هم داره؟
محاله چون خود سنجش هم نفهميد چي سوال داده بود چه طور روش ميشه واسه تست هايي كه 5 تاش غلط بود و 9 تاشم تو كليد غلط اعلام شد پاسخ تشريحي بده

eng.bozorgtabar

عضو جدید
پذیرفته شده های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تهران جنوب

پذیرفته شده های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام خدمت دوستان گل
قابل توجه دوستان پذیرفته شده تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تهران جنوب
من به یکی از آشنا هامون گفته بودم که از دانشگاه بپسره که اگه کسی الان که قبول شده ثبت نام نکنه میتونه ترم مهر برای ثبت نام بیاد و الان بهم خبر داد که جواب دادن خیر هیچ ایرادی نداره فقط باید شهریه رو واریز بکنه. گفتم که اگه شما هم این سوالو دارید خیالتون راحت باشه و با آسودگی خاطر این 29 روز باقی مونده رو تلاش بکنید.بالاخره آدم بدنه که دیگه حداقل کنکور ازاد نمیخاد بده و یه گزینه رزرو شده داره یکم راحت تر کارشو ادامه میده. امیدوارم که هیچکدوممون مجبور نشیم بریم دانشگاه آزاد.:) صمیمانه برا همتون آرزوی موفقیت می کنم.
شما هم برا ما دعا کنید ان شا الله ما هم از بند این کنکور رها بشیم.
راستی یه چیزی هم من بگم که برا خنده و عوض شدن جو جالبه. من دیروز رفته بودم کتابخونه برا نماز که رفتیک مسجد کنار کتابخونه یکی از دوستان سارق:Ph34r::w08: زحمت کشید و کفش های ما رو بلند کرد.:w15::w15::w15: خلاصه حالا تو این اوضاع که ما تنها تو یه شهر غریب گیر افتادیم و یه ماه مونده تا کنکور و هی باید بزنی تو سر خودت و بازم نمی رسی:w10: یه قصه جدید هم برا ما درست شد که بریم بگردیم دنبال کفش. حالا امروزم کتابخونه نرفتم و تو خونه هم دیگه عادت ندارم درس بخونم و موندم چه کار کنم.

آخرین ویرایش:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گل
قابل توجه دوستان پذیرفته شده تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تهران جنوب
من به یکی از آشنا هامون گفته بودم که از دانشگاه بپسره که اگه کسی الان که قبول شده ثبت نام نکنه میتونه ترم مهر برای ثبت نام بیاد و الان بهم خبر داد که جواب دادن خیر هیچ ایرادی نداره فقط باید شهریه رو واریز بکنه. گفتم که اگه شما هم این سوالو دارید خیالتون راحت باشه و با آسودگی خاطر این 29 روز باقی مونده رو تلاش بکنید.بالاخره آدم بدنه که دیگه حداقل کنکور ازاد نمیخاد بده و یه گزینه رزرو شده داره یکم راحت تر کارشو ادامه میده. امیدوارم که هیچکدوممون مجبور نشیم بریم دانشگاه آزاد.:) صمیمانه برا همتون آرزوی موفقیت می کنم.
شما هم برا ما دعا کنید ان شا الله ما هم از بند این کنکور رها بشیم.
راستی یه چیزی هم من بگم که برا خنده و عوض شدن جو جالبه. من دیروز رفته بودم کتابخونه برا نماز که رفتیک مسجد کنار کتابخونه یکی از دوستان سارق:Ph34r::w08: زحمت کشید و کفش های ما رو بلند کرد.:w15::w15: خلاصه حالا تو این اوضاع که ما تنها تو یه شهر غریب گیر افتادیم و یه ماه مونده تا کنکور و هی باید بزنی تو سر خودت و بازم نمی رسی:w10: یه قصه جدید هم برا ما درست شد که بریم بگردیم دنبال کفش. حالا امروزم کتابخونه نرفتم و تو خونه هم دیگه عادت ندارم درس بخونم و موندم چه کار کنم.
:w15:
اقا موهاتو ژولیده کن
با دمپایی برو کتابخونه
همه فکر کنن اینقدر درس خوندی و گرم درسی نه حوصله کفش داری حتما هم یادت رفت :دی :دی
همتون موفق میشین به امید خدا

lfc4win

عضو جدید
دوستان میشه سوال 72 سازمان سنجش ( مکعب) رو توضیح بدید برام!!

سوال سادیه ای هستش قبلا هم دیده بودم( نمی دونم کجا) ولی متوجه نمی شم حلش رو

اگه قابلیت تایپ نیست تو یک کاغذ بنویسید با موبایل عکس بگیرید بذارید. از روی جواب تشریج متوجه نشدم

sheykh_bahaee

عضو جدید
يعني پاسخ تشريحي تست هاي سال 91 رو هم داره؟
محاله چون خود سنجش هم نفهميد چي سوال داده بود چه طور روش ميشه واسه تست هايي كه 5 تاش غلط بود و 9 تاشم تو كليد غلط اعلام شد پاسخ تشريحي بده

ساخت فقط کلیدش رو داره
بدون تشریحی

غلام90

عضو جدید
تفاوت اینکه یاتاقان های مخروطی را پشت به پشت بندیم یا رو به رو چیه؟
چه مواقعی یاتاقانهای مخروطی را پشت به پشت میبندیم و چه مواقعی رو به رو ؟

سلام دوستان ! یه سوال !
تو کارنامه های پارسه دیدم که با رتبه های 1500 600 تونسته بودن دانشگاه گیلان قبول شن ! یا با رتبه 1900 شبانه گیلان قبول شده بودن !
واقعا درسته ؟ یعنی با 1900 میشه گیلان قبول شد؟
کلا دانشگاه گیلان وضعیتش چجوره ؟ تو خارج کشور قابل قبوله ؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
تفاوت اینکه یاتاقان های مخروطی را پشت به پشت بندیم یا رو به رو چیه؟
چه مواقعی یاتاقانهای مخروطی را پشت به پشت میبندیم و چه مواقعی رو به رو ؟
به طور كلي براي افزايش تحمل بارهاش شعاعي و محوري توسط ياتاقانهاي غلتشي اونارو جفت جفت ميبندن
اگه به صورت رووبرو ببندن(DF) افزايش تحمل بارهاش شعاعي و محوري
اگه به صورت پشت به پشت ببندن(DF) افزايش تحمل بارهاش شعاعي و محوري و همچنين بيشترين صلبيت محوري رو داره
و اگرم دنبال هم ببنيديم(DT) براي تحمل بار در يك راستا مورد استفاده قرار ميگيره

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام دوستان ! یه سوال !
تو کارنامه های پارسه دیدم که با رتبه های 1500 600 تونسته بودن دانشگاه گیلان قبول شن ! یا با رتبه 1900 شبانه گیلان قبول شده بودن !

من اونو نمی دونم ولی پارسال یکی از دوستای من با 1800 روزانه سمنان طراحی کاربردی قبول شد.پس جای تعجب نداره

pooooooya

کاربر فعال
هنركردن واقعا كليد مسخرشون پارسال نابودمون كرده حالا چطور واقعا روشون شده بدن تو بازار

تورو خدا بيبين چقدر بار علميشون ضعيفه حتي توانايي طرح 20 تا سوال صحيح رو هم ندارن اسم خودشونم گذاشتن استاد چه كلاسي هم ميان كه ميگن ما تهران و امير كبير درس ميديم و هيت علمي هستيم واقعا جاي تاسف داره كه استاداي درجه يك كشور سطح سوادشون همين قدره

amir-mehrizi

عضو جدید
حالا خداییش درسته کار بچه های جامدات و سیالات یکم از کار ما ساختی ها تو خوندن بیشتره ولی خوب هم قبولی میدن.تو ساخت اگه کمکم 1200 شی دیگه باید بری بمیری و هیچ جا قبول نمیشی.ولی واسه اون دوتا گرایش سنگ تموم گذاشتن.ساخت دیگه باید حتما زیر 500 شی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا خداییش درسته کار بچه های جامدات و سیالات یکم از کار ما ساختی ها تو خوندن بیشتره ولی خوب هم قبولی میدن.تو ساخت اگه کمکم 1200 شی دیگه باید بری بمیری و هیچ جا قبول نمیشی.ولی واسه اون دوتا گرایش سنگ تموم گذاشتن.ساخت دیگه باید حتما زیر 500 شی

آره منم موافقم
نمیدونم چرا پذیرش سراسری کمه
راستی بچه ها از ارشد ساخت تو پیام نور اطلاعی دارید؟
به نظرتون مسخره نیست پیام نورم بگیره؟
نظرتون چیه؟

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام دوستان ! یه سوال !

سلام.اگه براتون ممکنه و این فایل رو در اختیار دارید ممنون میشم در اختیارمون بذارید. مطمئنید که ما قبولی های 91 هستش؟

eng.bozorgtabar

عضو جدید
آره منم موافقم
نمیدونم چرا پذیرش سراسری کمه
راستی بچه ها از ارشد ساخت تو پیام نور اطلاعی دارید؟
به نظرتون مسخره نیست پیام نورم بگیره؟
نظرتون چیه؟

سلام
کار از مسخره گذشته پسر گل. یه فکاهی به تمام معناست.

eng.bozorgtabar

عضو جدید
تورو خدا بيبين چقدر بار علميشون ضعيفه حتي توانايي طرح 20 تا سوال صحيح رو هم ندارن اسم خودشونم گذاشتن استاد چه كلاسي هم ميان كه ميگن ما تهران و امير كبير درس ميديم و هيت علمي هستيم واقعا جاي تاسف داره كه استاداي درجه يك كشور سطح سوادشون همين قدره

وقتی از 20 تا سوال جامدات 6 تا یعنی 30درصدش اشتباه بوده (طبق پاسخنامه ماهان) خوب چه انتظاری میشه داشت. این اشتباهات فقط به یه مبحث مربوط نمیشه و همه گیره و یه جورایی اپیدمیه تو رشته مکانیک. فک کن سرجلسه یه سوال اشتباهو بخوای حل کنی چقدر از وقتت از دست رفته. وقتی که برا لحظه لحظش مدت ها وقت و عمرت رو گذاشتی. واقعاً جای تاسف داره که این آقایون به اصطلاح طراح یکم به خودشون زحمت نمیدن یه بار قبل از کنکور سوالاشون رو حل کنن.:(

sheykh_bahaee

عضو جدید

تا 600-650 هم میشه قبول شد

620 شبانه کاشان سال 90
520 روزانه صنعتی شاهرود 90
قبول شدن بچه های تاپیک

بله , چرا که نمیشه ! البته من خودم هم یادم نمیاد این فایل رو از کجا دانلود کردم !
شاید هم از همین تالار گرفم ! حدود 930تا کارنامه واسه بچه های مکانیک هستش با اطلاعات کامل !
ما که امسال کنکوری نیستیم! ولی امیدوارم به درد کنکوری ها بخوره !
البته برای کنکور 90 هستش

سلام.اگه براتون ممکنه و این فایل رو در اختیار دارید ممنون میشم در اختیارمون بذارید. مطمئنید که ما قبولی های 91 هستش؟

پیوست ها

• قبولی افراد پار&#1.rar
    197.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

eng.bozorgtabar

عضو جدید
بله , چرا که نمیشه ! البته من خودم هم یادم نمیاد این فایل رو از کجا دانلود کردم !
شاید هم از همین تالار گرفم ! حدود 930تا کارنامه واسه بچه های مکانیک هستش با اطلاعات کامل !
ما که امسال کنکوری نیستیم! ولی امیدوارم به درد کنکوری ها بخوره !
البته برای کنکور 90 هستش

سلام مهندس جان. مرسی زحمت کشیدید. ولی فک کنم که اونو از تو صفحه 800 و خرده ای از تاپیک ارشد91 دانلود کردید. اینو به همراه یه فایل اکسل مقایسه بین پذیرش 90 و 91 خودم قرارداده بودم . البته قبل از من هم این فایل تو صفحات 500 600 یکی دیگه از دوستان قرار داده بود. من فک کردم که فایل شما ما پذیرفته شده های امسال (91) پارسه هستش. بازم از لطفی که کردی ممنون.:smile:

سلام مهندس جان. مرسی زحمت کشیدید. ولی فک کنم که اونو از تو صفحه 800 و خرده ای از تاپیک ارشد91 دانلود کردید. اینو به همراه یه فایل اکسل مقایسه بین پذیرش 90 و 91 خودم قرارداده بودم . البته قبل از من هم این فایل تو صفحات 500 600 یکی دیگه از دوستان قرار داده بود. من فک کردم که فایل شما ما پذیرفته شده های امسال (91) پارسه هستش. بازم از لطفی که کردی ممنون.:smile:

شرمنده ! البته من عزض کردم که این رو خودمم یادم نمیاد کجا دانلود کردم!
ولی خوب فایله خوبی هستش !
میشه اون مقایسه ای رو برام آپلود کنی یا پ.خ کنی لینکش رو ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا