ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zohre.mec

عضو جدید
من اطلاع خاصی راجع به دانشگاه آزاد ندارم ولی کلا باهاش مخالفم!
چه عجله ای دارین!
استاد من 30 سالش بود که رفت خارج واسه دکترا!خیلی دیر نمیشه!
به هر حال همه ی این ها به خودتون و تصمیماتتون واسه آینده بستگی داره!امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین و موفق باشین!

asgar33

عضو جدید
خداحافظ تايپيك منم انتخاب رشته كردم تايپيك شلوغ حال خيلي خلوته كه با رفتن ما خلوتترم ميشه
به اميد ديدار بچه هاي اين تايپيك در مقاطع بالا

خداااااااااااااااحافظ

mech_reza

عضو جدید
سلام به دوستان
کسی میدونه با رتبه 930 تبدیل انرژی ممکنه روزانه شیراز قبول شد

4540

عضو جدید
بچه ها نظرتون درباره طراحی کاربردی دانشگاه کاشان چیه؟

reza_level2

عضو جدید
دوستان سوالی داشتم
من رتبم 700 طراحی و تبدیل شده و زنجانم و شاغل و متاهل و بچه دار و کلی مشغله.
می خواستم بدونم کجا رو بزنم بهتره؟ زنجانو پرسیدم استادا همه اینجوری :mad: خیلی سختگیر بدنمره با حضور و غیاب کامل روزانه و کلاسهاشم تو کل هفته پخش کردن فکر کنم بیخیال بشم بهتره.
فکر کنم تبریز و یا تهرانو میارم. پیشنهادی دارید؟ جاییکه استادا گلابی تر. حضور و غیاب نکنن و کلاسهاشم آخر هفته باشه مثلا تو 2 روز
و اینکه آموزش محور چیه؟ روزانه اصفهان داره. ارزش داره برم؟ واسه دکترا خوندن مشکلی پیش نمیاد که؟

ferferfer

عضو جدید
دوستان سوالی داشتم
من رتبم 700 طراحی و تبدیل شده و زنجانم و شاغل و متاهل و بچه دار و کلی مشغله.
می خواستم بدونم کجا رو بزنم بهتره؟ زنجانو پرسیدم استادا همه اینجوری :mad: خیلی سختگیر بدنمره با حضور و غیاب کامل روزانه و کلاسهاشم تو کل هفته پخش کردن فکر کنم بیخیال بشم بهتره.
فکر کنم تبریز و یا تهرانو میارم. پیشنهادی دارید؟ جاییکه استادا گلابی تر. حضور و غیاب نکنن و کلاسهاشم آخر هفته باشه مثلا تو 2 روز
و اینکه آموزش محور چیه؟ روزانه اصفهان داره. ارزش داره برم؟ واسه دکترا خوندن مشکلی پیش نمیاد که؟
من دانشگاه تهران رو شنیدم 3روزه و امیرکبیرم 4روز!
ببخشید رتبه ساخت شما چند شده؟

mech_reza

عضو جدید
سال پیش با رتبه 1200 طراحی کاربردی شیراز روزانه قبول شدن. چون ظرفیت روزانه ها خیلی تغییر نکرده پس حتما قبولی
سلام
با 1200 طراحی کاربردی دانشگاه صنعتی شیراز فکر کنم منظورتون بوده من دانشگاه شیراز منظورم بود نمیدونید دانشگاه شیراز تبدیل انرژی پارسال تا چند گرفته؟

sogand104

عضو جدید
یکی جوابمو بده دیگه روزانه مکاترونیک خوبه؟

به نظر من که مکاترونیک خوبه،من خودم ساخت شدم 750،جامدات 1400،مکاترونیک 1700،گرایش خودم ساخته،بعد از ساخت هر شهری که هم مکاترونیک اشته هم طراحی کاربردی ،اول مکا رو زدم.شنیدم آینده کاریش هم خیلی خوبه.

ferferfer

عضو جدید
سوگند خانم ازوضعیت ساختی های دوروبرتون اطلاع دارین چیکارکردن؟ چه رتبه ای ؟

godman2010

عضو جدید
سلام . دینامیک و ارتعاشات و کنترل چه کتابهایی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟کسی مدرسان رو خونده؟

godman2010

عضو جدید
بچه هایی که قبول شدن و جزوه طراحی شریعت پناهی رو دارن لطفا برای دانلود بذارن....ممنون

sogand104

عضو جدید
سوگند خانم ازوضعیت ساختی های دوروبرتون اطلاع دارین چیکارکردن؟ چه رتبه ای ؟

از هم کلاسی های خودم فقط رتبه خوب، 280 داشتیم،بقیه بالای 1300و1400 بودن،در حالیکه خیلییییییییییییی زحمت کشیدن،در حق ساختیا واقعا بی انصافی شد.
اما3 نفر از فارغ التحصیلامون(2وردودی های 86و یکی 83 )شدن 300-200

آخرین ویرایش:

siavash 2009

عضو جدید
رشته مهندسی سیستم های انرژی چطوریه؟
اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنماییم کنه.

mojtaba_mbs

عضو جدید
دنبال اين دوستان رو بايد از تاپيك 92 گرفت(منم اونجام)...منكه چند ور زپيش اينجا خدافظي كردم:(چطور شما صاف دنبال خانماي تاپيك ميگرديد!!!!از اول تالا فقط چشتون دنبال اين دوتا خانم بوده ها:w00:
جالبه ها/ من اصلا به این قضیه توجه نکرده بودم /

masoud612

عضو جدید
به نظر من که مکاترونیک خوبه،من خودم ساخت شدم 750،جامدات 1400،مکاترونیک 1700،گرایش خودم ساخته،بعد از ساخت هر شهری که هم مکاترونیک اشته هم طراحی کاربردی ،اول مکا رو زدم.شنیدم آینده کاریش هم خیلی خوبه.

من مكاترونيك 1300 شدم كجارو ميارم بنظرتون

ferferfer

عضو جدید
این شهریه شبانه چطوریه؟ نقدی میگیرن؟ من شنیدم وام میدن.. ولی ازچندتا دانشگاه پرسیدم میگن قبل از هر ترم باید نقدی پرداخت کنی!
اگه وام میدن خواهشا توضیح بدین با چه شرایطی و چقدر؟ نحوه بازپرداخت؟ :w20:

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی رشته ابزار دقیق شرکت کرده؟
اگه کسی از درصد های قبولی این رشته چیزی میدونه راهنمایی کنه.

masoud612

عضو جدید
احتمال 80 میدم شبانه خواجه رو بیارین.روزانه هم به نظرم دانشگاه اصفهان و اراک و شاهرود رو میارین.

ولي احتمال داره روزانه تعليق خواجه نصيرو بيارم با 700 ، فقط از آينده شغليش ميترسم. مرسي از جوابتون.

sogand104

عضو جدید
این شهریه شبانه چطوریه؟ نقدی میگیرن؟ من شنیدم وام میدن.. ولی ازچندتا دانشگاه پرسیدم میگن قبل از هر ترم باید نقدی پرداخت کنی!

تا جایی که من میدونم و شنیدم،ترم اول باید یکجا پرداخت بشه،یعنی موقع ثبت نام،اما ترمای بعد وام میدن.اما چقدر دقیق نمیدونم ففقط شنیدم حدودای 800.

masoud612

عضو جدید

ميگن بعضي دانشگاهها 80 درصد شهريه رو وام ميدن ، بازپرداخت 3 سال بعد از فارغالتحصيلي، بعضيام اولش نقد ميگيرن من اينجوري شنيدم

sogand104

عضو جدید
ولي احتمال داره روزانه تعليق خواجه نصيرو بيارم با 700 ، فقط از آينده شغليش ميترسم. مرسي از جوابتون.

خواهش میکنم.منم درباره آینده شغلی تعلیق چیزی نمیدونم که راهنماییتون کنم. تا فردا بازم بپرسید،امیدوارم که بهترین انتخاب رشته رو انجام بدید.

arshya_69b

عضو جدید
با سلام
من رتبم در مكاترونيك 228 شده ، ميخواستم ببينم مكاترونيك آينده شغلي و تحصيلي دارد يا خير؟ و اينكه كجا مي تونم قبول شم با اين رتبه ؟
و در آخر مكاترونيك بخونم بهتره يا تبديل انرژي (به هر جفتشون علاقه دارم) ؟

Mechan

کاربر فعال
با سلام
من رتبم در مكاترونيك 228 شده ، ميخواستم ببينم مكاترونيك آينده شغلي و تحصيلي دارد يا خير؟ و اينكه كجا مي تونم قبول شم با اين رتبه ؟
و در آخر مكاترونيك بخونم بهتره يا تبديل انرژي (به هر جفتشون علاقه دارم) ؟

هردوشون خوب هستن بازار کاری.
اتوماسیون.. حس‌گرها و سیستم‌های کنترل. مهندسی اتومبیل، در طرح زیرسیستم‌ها از قبیل سیستم‌های ترمزگیری ضدقفل. مهندسی کامپیوتر، در طرح مکانیزم‌هایی مانند راه اندازهای کامپیوتری.
مکاترونیک بیشتر سیستمهای الکترونیکی کار میکنی واین مزیت و داره که تو زمینه برق هم سررشته پیدا کنی. که بازار کار خوبی داره.از لحاظ عملی

lucky luke

عضو جدید
مرسی نوید جان ، من شبانه اهواز زدم حالا نمیدونم در میام یا نه؟ مالک اشتر هم نمی تونم بزنم چون شاغل هستم ! اگر بتونم اهواز دربیام دیگه نمیخونم ولی مطمئن نیستم برا همین اگر کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

هشدار!!!
من کارشناسی رو اهواز خوندم....و چندتا از دوستام هم ارشد همونجا هستن....طبق گزارشات رسیده سخت میگیرن و حسابی اذیت میشی
ترم پیش نصف دانشجو های ارشد مشروط شدن!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا