ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zed_vr

عضو جدید
بچه های من کد هارو وارد کردم، وفتی تایید میزنم میگه سرور شلوغه، شما این مشکلو نداشتین؟

kore lish

عضو جدید
سلام بر متخصصان ارشد مکانیک:
یه سوال فنی:
میگم من با رتبه 1500 تبدیل و 1800 طراحی می تونم شبانه یا روزانه تبدیل یا طراحی دانشگاه چمران اهواز در بیام؟
پیشاپیش با تشکر از جوابتون.

mahdi0063

عضو جدید
سلام بر متخصصان ارشد مکانیک:
یه سوال فنی:
میگم من با رتبه 1500 تبدیل و 1800 طراحی می تونم شبانه یا روزانه تبدیل یا طراحی دانشگاه چمران اهواز در بیام؟
پیشاپیش با تشکر از جوابتون.

انشالله قبولی پارسال یکی از دوستام با این رتبه در اومد با 1600 طراحی روزانه قبول شد

mahdi0063

عضو جدید
هشدار!!!
من کارشناسی رو اهواز خوندم....و چندتا از دوستام هم ارشد همونجا هستن....طبق گزارشات رسیده سخت میگیرن و حسابی اذیت میشی
ترم پیش نصف دانشجو های ارشد مشروط شدن!!!

درست میگی منم کارشناسی اهواز بودم ، میدونم سخته ! ولی برای کسی مثل من که سرکار میرن اهواز بهترین گزینه هست، شاخه شمالی چطور میدونید ظرفیت پذیرشش چطوریه؟ استاداش چطور؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
به نظر میرسه امسال تا 2000 احتمال قبولی ساخت هست!
نظر شما چیه؟؟

به نظر من هم همينطوره چون خيلي از بچه هاي جامداتي و سيالاتي كه حتي ساخت رو صفر زدم رتبه ساخت عالي آوردن حتي از جامداتشونم بهتر شده. حالا اينكه چندتاشون نرن ساخت خدا مي دونه
عامل بعدي درصد هاي ساخته كه امسال وحشتناك بوده من يكي دوتا از دوستام كه يكسال تموم درس خوندن درصد ساختشون 1 درصدو و3 درصد اومده واين يعني فاجعه !!!
من احتمال ميدم امسال تا حدوداي 1000-1200 قبولي روزانه و تا حولوحوش 1700-1800 شبانه بده

ehsan-p30

عضو جدید
درست میگی منم کارشناسی اهواز بودم ، میدونم سخته ! ولی برای کسی مثل من که سرکار میرن اهواز بهترین گزینه هست، شاخه شمالی چطور میدونید ظرفیت پذیرشش چطوریه؟ استاداش چطور؟
آقا مگه ارشد مکانیک ساده هم داریم؟هر جا که بری باید زحمت بکشی.حالا اهواز نه هر جای دیگه

ehsan-p30

عضو جدید
گر چه عمری است که از دیده نهانی آقا
به خدا سبزترین مرد جهانی آقا
دلم از خاطره خوب به تنگ آمده است
کاش این بار خودت را برسانی آقا

بازهم جـــمــعه گذشت وخبرازیارنشد
به کـجـا شـکــوه برم موعد دیدار نشد
درفــراق رخ مـاهــش بـنـشستم لیکـن
مــرهــمی بـردل شیـدائی تب دار نشد

اللهم عجل لولیک الفرج

sogand104

عضو جدید
به نظر من هم همينطوره چون خيلي از بچه هاي جامداتي و سيالاتي كه حتي ساخت رو صفر زدم رتبه ساخت عالي آوردن حتي از جامداتشونم بهتر شده. حالا اينكه چندتاشون نرن ساخت خدا مي دونه
عامل بعدي درصد هاي ساخته كه امسال وحشتناك بوده من يكي دوتا از دوستام كه يكسال تموم درس خوندن درصد ساختشون 1 درصدو و3 درصد اومده واين يعني فاجعه !!!
من احتمال ميدم امسال تا حدوداي 1000-1200 قبولي روزانه و تا حولوحوش 1700-1800 شبانه بده

دلیل اینکه رتبه بچه های جامدات و سیالات خوب شده اینکه سیالات و دینامیک رو زدن،حتی با وجود درصد پایین و ضریب 1 بودنش برای گرایش ساخت،و از طرفی ساختی ها درصد ساختشون خیلی کمه و اکثرا تو یک رنجند و این یعنی تراز پایین ساخت. کسایی که ساخت رو بیشتر از میانگین زدن رتبه نسبتا خوبی آوردن اما کسایی که ساختو کم زدن خیلی از بچه های جامداتو تبدیل جلوشون افتادن.به نظر منم ساختیا با رتبه 2000،2500 انتخاب رشته کنن،ضرر نداره،چون اصلا معلوم نیست چند نفر جامدات و تبدیل بین ساختیا هستن.
به امید اینکه 11،12 شهریور این تاپیک بشه مثل قبل و همه بچه ها به خصوص ساختیا از نتایج نهایی راضی و خوشحال باشن و مثل قبل شاهدحضورشون باشیم.

force

عضو جدید

در این مورد من کمی شک دارم

تراز من امسال شده 6459 با رتبه 270
سال پیش با تراز4560 رتبه 140 را اورده
طبق تعریف تراز افزایش عدد تراز نشان دهنده آسون شدن کنکور اون سال هستش((که امسال ساخت عجب آسون بود:surprised:!!!))
من خودم هم توش موندم یعنی امسال بهتره یا بدتره

amin-13

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشید بچه ها کسی می دونه با 1698 تبدیل کجا می تونم روزانه قبول شم ؟؟؟؟ هر چند زیاد امید ندارم که جواب بدین :دی

sogand104

عضو جدید
در این مورد من کمی شک دارم

تراز من امسال شده 6459 با رتبه 270
سال پیش با تراز4560 رتبه 140 را اورده
طبق تعریف تراز افزایش عدد تراز نشان دهنده آسون شدن کنکور اون سال هستش((که امسال ساخت عجب آسون بود:surprised:!!!))
من خودم هم توش موندم یعنی امسال بهتره یا بدتره

تا جایی که من میدونم افزایش تراز یعنی سخت بودن کنکور یا سخت بودن 1درس و بالاتر ازمیانگین زدن،درصداتون رو نمیدونم اما قطعا درسی رو به نسبت میانگین خیلی بهتر زدین که ترازتون انقدر بالاست و احتمال میدم ساخت و یا ریاضی رو نسبتا بالا زدین.و اگر اینطور باشه که ساخت رو خوب زدین یعنی ساخت سخت بوده که تراز شما رو بالا برده.

force

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه من امسال با 450 ساخت کجاممکنه قبول شم؟

با احتساب سال پیش
تهران نه روزانه و نه شبانه((به جز دانشگاه شهید رجایی که فقط شبانه را حق دارید بزنید))((شاید شب آموزش محور خواجه نصیر را هم بیارید چون آموزش محور علاقه مندان خاص خودش را داره))
شهرستان ها هم روزانه و هم شبانه همه را بمیارید((دانشگاه صنعتی اصفهان شانس بیارید فقط شب((شب آموزش محور رابه احتمال زیاد قبولید)) فردوسی مشهد و تبریز که شبانه اش را میارید واگر اوضاع امسال بهتر از سال پیش باشه ممکنه روزانه اش هم بیارید

هر چند طبق نظر اکثریت امسال اوضاع بهتره

nikoli

عضو جدید
از هم کلاسی های خودم فقط رتبه خوب، 280 داشتیم،بقیه بالای 1300و1400 بودن،در حالیکه خیلییییییییییییی زحمت کشیدن،در حق ساختیا واقعا بی انصافی شد.
اما3 نفر از فارغ التحصیلامون(2وردودی های 86و یکی 83 )شدن 300-200

کدوم دانشگاهی؟

force

عضو جدید
تا جایی که من میدونم افزایش تراز یعنی سخت بودن کنکور یا سخت بودن 1درس و بالاتر ازمیانگین زدن،درصداتون رو نمیدونم اما قطعا درسی رو به نسبت میانگین خیلی بهتر زدین که ترازتون انقدر بالاست و احتمال میدم ساخت و یا ریاضی رو نسبتا بالا زدین.و اگر اینطور باشه که ساخت رو خوب زدین یعنی ساخت سخت بوده که تراز شما رو بالا برده.

ولی من هنوز نفهمیدم چرا با یک تراز رتبه من دو برابر شده((یعنی به نسبت سال پیش جامداتی هم دو برایر شدند؟))
من ساخت را بهتر زدم ولی نه اونقدر((44%))
ریاضی که شانس اوردم منفی نشد:redface:

kore lish

عضو جدید
سلام مهدی جون. ممنون از جوابت.
یعنی من می تونم با رتبه 1500 تبدیل به روزانه تبدیل چمران امید داشته باشم؟

reza_level2

عضو جدید
دوستان سوالی داشتم
من رتبم 700 طراحی و تبدیل شده و شاغل هستم
می خواستم بدونم
1- با شرایط من کدوم دانشگاه تهران رو بزنم بهتره؟
جاییکه استادا خیلی حضور و غیاب نکنن و کلاسهاشم آخر هفته باشه مثلا تو 2 روز
خودم خواجه نصیر و عباسپور رو در نظر گرفتم
2- آموزش محور چیه؟ ارزش داره برم؟ واسه دکترا خوندن مشکلی پیش نمیاد که؟

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان سوالی داشتم
من رتبم 700 طراحی و تبدیل شده و شاغل هستم
می خواستم بدونم
1- با شرایط من کدوم دانشگاه تهران رو بزنم بهتره؟
جاییکه استادا خیلی حضور و غیاب نکنن و کلاسهاشم آخر هفته باشه مثلا تو 2 روز
خودم خواجه نصیر و عباسپور رو در نظر گرفتم
2- آموزش محور چیه؟ ارزش داره برم؟ واسه دکترا خوندن مشکلی پیش نمیاد که؟
سلام
میگی دقیق رتبت چند شده؟
همه جا حضور غاب میکنن و اینکه 4روز در هفته کردن که دانشجوها کار نکنن!!!!دیگه اینطوریاس
اموزش محور نرو...دکترا نمیتونی بری....فقط مدرک بگیری همین

hamed8405

عضو جدید
دوستان کسی نمی دونه این رشته مدیریت انرژی که تو دفترچه زده چیه جریانش؟ اصلا مدرک مهندسی میدن به این رشته یا مدیریته؟ مالی هست در کل؟:surprised:

reza_level2

عضو جدید
سلام
میگی دقیق رتبت چند شده؟
همه جا حضور غاب میکنن و اینکه 4روز در هفته کردن که دانشجوها کار نکنن!!!!دیگه اینطوریاس
اموزش محور نرو...دکترا نمیتونی بری....فقط مدرک بگیری همین

رتبه طراحی 760 رتبه تبدیل 710 - درصدها: زبان 8 ریاضی 36 سیالات 43 جامدات 38 دینامیک 19
موندم کجا رو بزنم که به کارم لطمه نزنه. همه جا شده 4 روز در هفته

ehsan-p30

عضو جدید
بچه های ساخت!
آقا من امروز با یکی از رتبه های تک رقمی ساخت پارسال صحبت میکردم گفت امسال وضع ساختی ها خیلی خرابه!
تا رتبه های بالا هم امید قبولی هست!
توکل به خدا!
با سلام
به نظر شما حدودا تا چه رتبه ای احتمال قبولی هست؟
شما رتبه ساختت چند شده؟

آخرین ویرایش:

ehsan-p30

عضو جدید
با سلام
به نظر شما نهایتا با چه رتبه ای میشه امام حسین قبول شد؟با 5500 طراحی امیدی هست؟انتخاب رشته بکنم؟؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا