ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها سلام!
از قدیم گفتن اگه به یه چیزی خیلی گیر بدی، گره می خوره!
انتخاب رو برحسب علاقه بکنین بره دیگه!
ولی خیلی هم احساساتی نباشه حتی اگه سال چندمیه که امتحان می دین بدونین هر دانشگاهی ارزش رفتن نداره. به نظرمن کسی که میره ارشد دیگه واقعا باید فکر دکترا هم باشه. یکی از استادایی که من این مدت باهاش مشورت کردم بهم گفت مثلا اگه شریف کیش خونده باشی، بعد برای دکترا بیای یزد! من خودم ردت می کنم همون اول. دیگه حساب دانشگاه های خوب یا خارج رو هم بکنید.

اگه می دونین واقعا میرین یه رشته محل رو، بزنیدش. خیالتون به رتبتون و قبولیای 89 یا 90 جمع نباشه.

majidlars

عضو جدید
سلام دوستان .اقا من رتبه طراحي كاربرديم شده 1600 ! بعد از روزانه شاهرود موندم بزنم روزانه سمنان يا روزانه بيرجند يا شبانه شاهرود ! خونمون مشهده . يكي يك راهنكايي بكنه لطفا ;)

karim-mech

کاربر بیش فعال
یعنی کریم جان میگی اگه از یه کد رشته مالک قبول شدیم ولی مصاحبه مردوود!

ردیفهای بعدی کدهای غیر دانشگاه مالک،،، امکان قبولی هستش؟؟؟

دقیقا همینطوره. اگه مالک به هر دلیلی مردود بشی میری اولویت بعدی.

force

عضو جدید
و اخرین سوال:redface:
دانشگاه شهید رجایی فقط مختص فرهنگیان هستش؟
اگر من روزانه اش را بزنم میتونم برم یا باید هزینه شبانه را بدهم(چون امسال کولاک کرده 24 تا ساخت روزانه میگیره))

این را جواب بدید دیگه انتخاب رشته تمامه:D

karim-mech

کاربر بیش فعال
بچه ها سلام!
از قدیم گفتن اگه به یه چیزی خیلی گیر بدی، گره می خوره!
انتخاب رو برحسب علاقه بکنین بره دیگه!
ولی خیلی هم احساساتی نباشه حتی اگه سال چندمیه که امتحان می دین بدونین هر دانشگاهی ارزش رفتن نداره. به نظرمن کسی که میره ارشد دیگه واقعا باید فکر دکترا هم باشه. یکی از استادایی که من این مدت باهاش مشورت کردم بهم گفت مثلا اگه شریف کیش خونده باشی، بعد برای دکترا بیای یزد! من خودم ردت می کنم همون اول. دیگه حساب دانشگاه های خوب یا خارج رو هم بکنید.

اگه می دونین واقعا میرین یه رشته محل رو، بزنیدش. خیالتون به رتبتون و قبولیای 89 یا 90 جمع نباشه.

سلام مکاترونیک . خوبی؟ کم پیدایی؟ از مونا-ای ام چه خبر؟

g10

عضو جدید
نظر دوستان در مورد علوم و تحقیقات مرکز چطوره؟ می ارزه برم؟

bndsms

عضو جدید
مرسی
اگه شبانه راه دور قبول شم که باید شبانه ای رو بزنم که همون جا دکترا داشته باشه یا اینکه بعد ارشد برگردم یونی خودمون ( گیلان ) ببینم میتونم دم استادامونو ببینم که قبول کنن .

اگرم که غیرانتفاعی و پیام نورو و مالک قبول شم که احتمالا باید قید دکترای دانشگاه دولتی و احتمالا قید اپلای گرفتن رو بزنم رو بزنم:(

با دکترا گرفتن از یک دانشگاه متوسط ( یزد و سیستان و اونورا ) میشه پذیرش گرفت ؟

شبانه سیستان چجوریاس بزنمش یا نه ؟ به نظر دانشگاه خوشگلی میاد اما فاصله و هزینه بالا میره دیگه .

راستی درسته که 70 درصد شهریه شبانه رو وام میدن ؟

:redface:

yas3

عضو جدید
سلام!
يعني چي اين حرفا!!!!!!!
من اين سال دوميي كه ميگين تجربه كردم خيلي خوب خوندم اما رتبم با پارسال فقط 400 تا فرق كرد پارسال 2900 بودم امسال 2500 شدم ! يه طراح سوال شب با خونواده دعواش ميشه صبح پا ميشه سوال رياضي ارشد طراحي مي كنه!
نتيجه اينكه يكي مثل من كه رياضي خوب خونده چون نمي تونه رياضي رو خوب بزنه درساي بعدي رو هم از اعصاب خوردي خراب مي كنه:mad:
بعدش يكي ديگه از راه مي رسه مه نصف منم درس نخونده چون رياضي رو رد كرده رفته سراغ درساي آسون بعدي رتبش از من بهتر شده:surprised:
قابل توجه همه تون با اون وضعيت من رياضي رو 23 درصد زدم اما جامدات 5درصد.:cool:
خلاصه اينكه كنار گود نشستن وگفتن لنگش كن كاري نداره اين يه پسر بدبخت كه جلو روش يه عالمه هول وحراس وايستادن تا درسته قورتش بدن ، هول وحراس از بيكاري و خدمت سربازي و .........و در مقابل پشت سرش يه سري اميدهاي واهي كه معلوم نيست به كجا ختم ميشن:confused:
خلاصه اينكه كسي بيشتر از خود آدم دلش واسه خودش نمي سوزه. بقيه اينا همش حرفه حرفم بادهواست:evil::evil::evil::evil::evil:

karim-mech

کاربر بیش فعال

ای بابا جوانمردی نیست؟
قضیه اینه : شما هرجا که ارشد خونده باشی میتونی واسه کنکور دکترا خوب بخونی و رتبه ی خوبی بیاری حتی شریف قبول شی ولی وقتی واسه مصاحبه میری چون تو اون دانشگاه غریبه ای به احتمال بالا رد میشی. چون تصمیم گیرنده ی نهایی خود دانشگاهه. پس قضیه دکترا مشخص شد. اگه پیام نور یا غیرانتفاعی خونده باشی میتونی اپلای بگیری و بستگی به زرنگی و دوندگی خودت داره. ولی اگه مالک بخونی واسه دکترای خارج از کشور امکان ادامه نداری.
نصفه شهریه وامه . درسته ولی هزینه ی خوابگاه و غذا پای خودته که کم هم نیست.
اگه میتونی دمه استادای گیلان رو ببینی ( پارتی کلفت) هر جا ارشد بخونی مشکلی نیست.
سوالی موند؟

bndsms

عضو جدید
سلام!
يعني چي اين حرفا!!!!!!!
من اين سال دوميي كه ميگين تجربه كردم خيلي خوب خوندم اما رتبم با پارسال فقط 400 تا فرق كرد پارسال 2900 بودم امسال 2500 شدم ! يه طراح سوال شب با خونواده دعواش ميشه صبح پا ميشه سوال رياضي ارشد طراحي مي كنه!
نتيجه اينكه يكي مثل من كه رياضي خوب خونده چون نمي تونه رياضي رو خوب بزنه درساي بعدي رو هم از اعصاب خوردي خراب مي كنه:mad:
بعدش يكي ديگه از راه مي رسه مه نصف منم درس نخونده چون رياضي رو رد كرده رفته سراغ درساي آسون بعدي رتبش از من بهتر شده:surprised:
قابل توجه همه تون با اون وضعيت من رياضي رو 23 درصد زدم اما جامدات 5درصد.:cool:
خلاصه اينكه كنار گود نشستن وگفتن لنگش كن كاري نداره اين يه پسر بدبخت كه جلو روش يه عالمه هول وحراس وايستادن تا درسته قورتش بدن ، هول وحراس از بيكاري و خدمت سربازي و .........و در مقابل پشت سرش يه سري اميدهاي واهي كه معلوم نيست به كجا ختم ميشن:confused:
خلاصه اينكه كسي بيشتر از خود آدم دلش واسه خودش نمي سوزه. بقيه اينا همش حرفه حرفم بادهواست:evil::evil::evil::evil::evil:

لعنت به طراح ریاضی که با اون سولاش گند زد به کنکور و سرنوشتمون :mad:

منم دقیقا مثل شما به خاطر سولای ریاضی دروس دیگه خصوصا جامدات رو از دست دادم آخرشم در عین تعجب ریاضی رو زدم 40 عوضش جامدات 13 :cry:

شاید اگه درصدای ریاضی و جامداتم عوض میشد الان به روزانه امید زیادی داشتم :(

موندم که حالا با رتبه 2600 طراحی و 2350 تبدیل چه خاکی تو سرم بریزم ؟ غیرانتفاعی و پیام نور و مالک اشتر بزنم برم یا وایسم 1 سال دیگه :que:

bndsms

عضو جدید
ای بابا جوانمردی نیست؟
قضیه اینه : شما هرجا که ارشد خونده باشی میتونی واسه کنکور دکترا خوب بخونی و رتبه ی خوبی بیاری حتی شریف قبول شی ولی وقتی واسه مصاحبه میری چون تو اون دانشگاه غریبه ای به احتمال بالا رد میشی. چون تصمیم گیرنده ی نهایی خود دانشگاهه. پس قضیه دکترا مشخص شد. اگه پیام نور یا غیرانتفاعی خونده باشی میتونی اپلای بگیری و بستگی به زرنگی و دوندگی خودت داره. ولی اگه مالک بخونی واسه دکترای خارج از کشور امکان ادامه نداری.
نصفه شهریه وامه . درسته ولی هزینه ی خوابگاه و غذا پای خودته که کم هم نیست.
اگه میتونی دمه استادای گیلان رو ببینی ( پارتی کلفت) هر جا ارشد بخونی مشکلی نیست.
سوالی موند؟

یه دونه ای داش کریم

فکر کنم اگه قرار باشه پولی بخونم پیام نور تهران بهتر باشه چون هم نزدیکه هم اینکه خواهرم تهرانه هزینه مسکن و غذا ندارم هم اینکه امکان پذیرش هست باهاش . پیام نور هم وام میدن ؟

راستی یه سوال در مورد معدل دارم :
من پایان نامه رو بهمن 89 گرفتم یعنی پایان نامم جزء واحد های ترم 8 بود اما دی 90 تحویلش دادم و نمرش دی اومد . حالا باید توی معدل پایان نامه رو هم حساب کنم ؟

بازم دمت گرم

MechanicJJ

عضو جدید
dar morede system energi azash eteleat mikhahim

پیام خصوصیت بسته بود.

چجوری بهت بگم کجا پیداش کنی؟

MechanicJJ

عضو جدید
لعنت به طراح ریاضی که با اون سولاش گند زد به کنکور و سرنوشتمون :mad:

منم دقیقا مثل شما به خاطر سولای ریاضی دروس دیگه خصوصا جامدات رو از دست دادم آخرشم در عین تعجب ریاضی رو زدم 40 عوضش جامدات 13 :cry:

شاید اگه درصدای ریاضی و جامداتم عوض میشد الان به روزانه امید زیادی داشتم :(

موندم که حالا با رتبه 2600 طراحی و 2350 تبدیل چه خاکی تو سرم بریزم ؟ غیرانتفاعی و پیام نور و مالک اشتر بزنم برم یا وایسم 1 سال دیگه :que:
درصدای سیالات و دینامیکت هم میگی؟
من درصد ریاضی و جامداتم تقریبا برعکس شماست.

آخرین ویرایش:

asgar33

عضو جدید
پیام خصوصیت بسته بود.

چجوری بهت بگم کجا پیداش کنی؟
رتبه سيستم تو دانشگاه سهند رو ميخوايم تخمين بزنيم
و اينكه بازار كار ش چجوريه مهندس مكانيك حسابمون ميكنن يا يه مهندس ديگه دروسش به نظر خيلي جالب نميا اخه امار و كنترل واقتصاد و از اين جور چيزا داره
سر فصل دروسشو دارم

MechanicJJ

عضو جدید
رتبه سيستم تو دانشگاه سهند رو ميخوايم تخمين بزنيم
و اينكه بازار كار ش چجوريه مهندس مكانيك حسابمون ميكنن يا يه مهندس ديگه دروسش به نظر خيلي جالب نميا اخه امار و كنترل واقتصاد و از اين جور چيزا داره
سر فصل دروسشو دارم
فکر نمیکنم درباره سهند اطلاعاتی داشته باشه.
خواجه نصیر میخونه.
خودش که خیلی راضیه.
حتی الان راضیه که تبدیل نرفته و رفته سیستم انرژی.
رشته نوییه.
دکترا هم یکی دو سال هس آوردن ایران.

karim-mech

کاربر بیش فعال
یه دونه ای داش کریم

فکر کنم اگه قرار باشه پولی بخونم پیام نور تهران بهتر باشه چون هم نزدیکه هم اینکه خواهرم تهرانه هزینه مسکن و غذا ندارم هم اینکه امکان پذیرش هست باهاش . پیام نور هم وام میدن ؟

راستی یه سوال در مورد معدل دارم :
من پایان نامه رو بهمن 89 گرفتم یعنی پایان نامم جزء واحد های ترم 8 بود اما دی 90 تحویلش دادم و نمرش دی اومد . حالا باید توی معدل پایان نامه رو هم حساب کنم ؟

بازم دمت گرم

کی برداشتی مهم نیست .مهم اینه که کی نمره ش وارد شده و ثبت شده.
پیام نور وام میده ولی نه در حد شبانه و قوانین خاص خودشو داره. یه سر بزن : www.pnuna.com

majidlars

عضو جدید
سلام دوستان .اقا من رتبه طراحي كاربرديم شده 1600 ! بعد از روزانه شاهرود موندم بزنم روزانه سمنان يا روزانه بيرجند يا شبانه شاهرود ! خونمون مشهده . يكي يك راهنكايي بكنه لطفا ;)

رياضي كه افتضاح بود ! جامداتم بد بود اون چه سوال هايي بود از اجزا؟؟؟؟؟

دوستان كسي كمك نميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface:

karim-mech

کاربر بیش فعال
آقا منم رفتم بزنم رشته هارو به سلامتی.
روزانه نزدیک بعدش مالک و در نهایت شبانه ها

force

عضو جدید
آقا منم رفتم بزنم رشته هارو به سلامتی.
روزانه نزدیک بعدش مالک و در نهایت شبانه ها

آقا کریم دستت درد نکنه :w27:
با اینکه کنکور امسالت را خوب ندادی ولی بازم موندی کار بچه ها را راه انداختی
همیشه موفق و سربلند باشی;)

asgar33

عضو جدید
رتبه مكاترونيك من 1226 شده به نظر شما تبريز رو بزنم؟بازار رشته مكاترونيك چطوره ؟از كي ميتونم كمك بگيرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا