ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eng-m

عضو جدید
1550سیستم روزانه شاهرود
نظرتون راجع به این رتبه و انتخابم چیه چون هیچ اطلاعی ازش نداشتم و اشتباها انتخاب سومم بود
اين گرايش چطوره

mammad.mechanic

عضو جدید
ميگن اگه كارنامه نهاييت بياد و اونجايي كه ميخواهي رو قبول شده باشي با موافقت دانشگاه مبدا ومقصد قبول مي كنند ، مخصوصا اينكه از تهران بري شهرستان.

نمي دونم كار درستيه يا نه
بعد این کارنامه نهایی که میگی کی میاد؟؟

the great leader

عضو جدید
ضمن عرض تبريك به همه ي عزيراني كه قبول شدن;);)،من هم خدا رو شكر با رتبه ي 1168 طراحي ، انتخاب اولم قبول شدم:smile:.طراحي كاربردي روزانه ي شهيد چمران اهواز.آخه خودم اهوازي هستم
درصدام رو ميزارم كه كنكوري هاي 91 استفاده كنند:
زبان 6.66
رياضي 19.5
سيالات 35.5
جامدات 28.5
ارتعاشات 29.5
كنكوري هاي 91 يادتون باشه كه براي قبولي دو تا مسئله بايد در كنار هم رعايت بشه : اول اينكه از نظر كميتي بايد زياد درس بخونيد و دوم اينكه كيفيته درس خوندتون هم درست باشه.اين دو تا مثل دو تا بال هستن كه باهاش ميتونين توي آسمون ارشد بر فراز قله ها پرواز كنين!!!
گل و بلبل:gol::heart::gol::heart::gol:
ضمن اينكه قبل از كنكور هم پيش يه دكتره درست و حسابي برين كه متناسب با دوزه بدنتون يه قرص خواب بهتون معرفي كنه كه مثل من بخاطر بي خوابي بدبخت نشين
راستي اگه كس ديگه اي هم چمران قبول شده،چه تبديل و چه طراحي بياد رتبشو بگه

آخرین ویرایش:

ferdo

عضو جدید
سلام . میشه بگین بازار کار این رشته چیه؟؟؟؟؟؟؟ حالا به جز بحث نیروگاهها،جای دیگه ای واسه کارکردن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم راهنماییم کنین ، بدجوری گیر افتادم. دانشگاهم (دانشگاه شیراز) خوبه اما از این رشته هیچی نمیدونم.

در مورد بازار کار می توان گفت که فارغ التحصیلان ابن رشته در پژو هشکده های مرتبط ادامه تحصیل می دهند وبا تئجه به تعداد کم آن ها امکان جذب هیئت علمی آن ها بسیار بالا است . در ضمن برای فارع التحصیلان امکان استفاده از امریه سازمان نیز وجود دارد . سری به سایت سازمتن بزنید

hasht

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه شهریه ارشد دانشگاه شبانه چقدرش وامه؟
کلا چجوری پرداخت میکنیم؟

hzeygampor

عضو جدید
سلام ، كسي از سطح علمي طراحي كاربردي شهركرد و امكانا تش اطلاعي نداره ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

pm1

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه شهریه ارشد دانشگاه شبانه چقدرش وامه؟
کلا چجوری پرداخت میکنیم؟
شهریه متغیره .بستگی به دانشگاه داره. وام هم همینطور . معمولآ ترم اول وام نداره .از ترم دوم شروع میشه . حداقل وام فکر کنم به اندازه نصف شهریه باشه ، حداقل...
چجوری نداره که ... میری حسابداری دانشکده ...فیش پرداختی رو میدی ، بعضی جاها اینترنتی هم میشه پرداخت کرد.
اگرم منظورت باز پرداخت وام هست باید بعد فارغ شدن (!) بدی .یا تعهد خدمت و از این حرفا

pm1

عضو جدید
سلام .من دو تا سوال دارم .راستش من اصلآ درست و حسابی درس کنترل رو در هنگام گذروندن کارشناسی نخوندم ( یعنی فقط نصفشو خونده بودم، تا پاس بشم) .برا کنکور هم این درس رو کنار گذاشته بودم :cry::redface: ...گرایشم سیالات بود...الان هم طراحی کاربردی قبول شدم . میخوام بدونم تو این گرایش مهمه که این درس رو بلد باشیم یا نه ؟؟ یعنی پیش نیاز درس های آینده به حساب میاد ؟؟؟ در مورد ارتعاشات چی ؟ :que:
ممنون :smile:

؟؟؟!؟

rezaazmi

عضو جدید
منم از طراحي تبريز قبول شدم.
در مورد سوالت بايد بگم بستگي به پايان نامت داره اگه بخواي تو ضمينه رباتيك,هوافضا,سيستم تعليق باشه بايد كنترل و ارتعاشاتت خوب باشه.
منم 1سوال از تو دارم,من شبانه تبريزو قبل روز سهند زدبودم كار خوبي بود؟شبانه تبريز خوبه يا روز سهند؟

farshid992006

عضو جدید
سلام دوستان من رتبم تو ارشد توی طراحی 507 و توی تبدیل انرژی 320 شده
حالا روزانه طراحی رو توی خواجه نصیر آوردم و انتخاب بعد از اون هم روزانه تبدیل انرژی خواجه هست
حالا به نظرتون طراحی رو ادامه بدم و یا موقعش که شد رشته رو تبدیل انرژی همون دانشگاه تغییر بدم

hasht

عضو جدید
به نظر من اگه رشتت سیالات بود حتما تغییر بده
چون هم به درساش آشناتری هم اینکه بازار کارش بهتر از طراحیه

nmd

عضو جدید
یه چند تا سوال داشتم
1-تکمیل ظرفیت کی شروع میشه واگه شبانه ثبت نام کرده باشی و پول ریخته باشی به حساب چی میشه!!!
2-تو تکمیل ظرفیت احتمالش هست که شبانه های تهرانم بشه اورد!!!!

farshid992006

عضو جدید
به نظر من اگه رشتت سیالات بود حتما تغییر بده
چون هم به درساش آشناتری هم اینکه بازار کارش بهتر از طراحیه
رشته ی لیسانسم مهندسی صنایع هست
از لحاظ علاقه به مباحث هرکدوم هم هر 2 برام 1 جاذبه رو دارن

راستی وصع خوابگاه دادنشون چطوره؟
توی سایت تحصیلات تکمیلیش یکی از موارد مورد نیاز ثبت نام رو مورد 3 فرم معدل مندرج در پایگاه سنچش گفته اما من فرمی ندیدم توی سایت سنجش
این جریانش چیه؟

javad84

عضو جدید
مسئلاتون؟
1)به شبانه امیر کبیر خوابگاه میدن ؟ (باذکر مثال 5 نمره)
2)در غیر اینصورت چه باید کرد؟ (1نمره)

nimi

عضو جدید
رشته ی لیسانسم مهندسی صنایع هست
از لحاظ علاقه به مباحث هرکدوم هم هر 2 برام 1 جاذبه رو دارن

راستی وصع خوابگاه دادنشون چطوره؟
توی سایت تحصیلات تکمیلیش یکی از موارد مورد نیاز ثبت نام رو مورد 3 فرم معدل مندرج در پایگاه سنچش گفته اما من فرمی ندیدم توی سایت سنجش
این جریانش چیه؟

فک کنم منظورش همون فرمی هست که تو دفترچه شماره 1 باشه.

siavash_m689

عضو جدید
بچه ها جواب ارشد آزاد هم اومد. آزاد علوم تحقیقات برعکس سراسری ظرفیتشو برده پایین البته برای ساخت که اینجوری بود از بین 900 نفر شرکت کننده فقط 24 نفرگرفتن! تراز آخرین فرد 6670 هست
کسی میدونه تو تکمیل ظرفیت چه اتفاقی می افته؟ شعبه های دیگه علوم تحقیقات مثل کاشان اراک و ... دانشجو نمی گیرن؟

• Like
واکنش ها: ?Why

ehsan20e20

عضو جدید
تکميل ظرفيت

تکميل ظرفيت

دوستان من ترازم شده 5657تراز آخرين فرد قبول شده 6231علوم تحقيقات - تبديل انرژيبه نظرتون تو تکميل ظرفيت شانسي واسه قبولي دارم ؟

• Like
واکنش ها: ?Why

hasht

عضو جدید
من که خودم از اعلام مدارک پرینت گرفتم همچین چیزی ندیدم که فرم معدل بخوان!
خوب وقتی مدرکتو ببری خودشون مقایسه میکنن خوب
13 مورد زده ولی چیزی به نام فرم معدل ندیدم

8814393

عضو جدید
صدرصد تو تكميل ظرفيت مياري چون من پارسال با4700 تكميل ظرفيت دوم واحد نيشاپور را آوردم اما نرفتم

hasht

عضو جدید
بچه ها دوستم آزاد ارشد مدیریت اجرایی زده بود بناب 5160 آورده ولی آخرین فرد قبول 5650 آورده
یعنی قبول نشده دیگه
امیدی هست که قبولشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا