ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nimi

عضو جدید
بچه ها کسی مهندس هسته ای گرایش راکتور قبول نشده؟ اونم شیراز؟ میخوام ببینم اصلا این رشته به درد میخوره یا انصراف بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا کمک کنین.
چرا انصراف؟
فقط بدیش اینه که فک کنم برای خارج رفتن برای ادامه تحصیل مشکل داشته باشی. وگرنه دانشگاهت که توپه...

کاوه اسدی

عضو جدید
سازمان سنجش بجای 4 برابر قبولی مجاز باید یک برابر قبولی اعلام کنه چون با توجه به گرسنگی زیاد متقاضیان یک برابر هم کم میادیعنی بالای 2600 مردود هست بعضی ها هم که خیلی هرس دارند وقتی قبول میشند خوششون نمیاد و دست وپا می زند جای دیگه چطوره ای گرسنگان بزارید کسانی که می توند اون دانشگاه برند قبول بشند جای بسیار تعجب هست 1.5 برابر هم قبول نمیشند تو این رشته

کاوه اسدی

عضو جدید
اینم بگم اونای که رتبه پایین اوردن به خاطر معدل چون تو بعضی از دانشگاه معدل بالا راحته اوردن نه مثل بعضی از دانشگاه که نهره دهمی می داند مثل 12.2

عرفان-يكتا

عضو جدید
يكي بگه بيو مكانيك علم وصنعت رو چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

ميتونم به ساخت كاشان تغيير بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hasht

عضو جدید
سلام عرفان جان
ساخت شبانه خواجه نصیر قبول شدم
همونجوری که گفته بودی
فقط نمیدونم خوابگاه میدن بهمون یا نه
تو میدونی؟

hamin913

عضو جدید
آیا به شبانه های دانشگاه تهران خوابگاه می دن اگر راهنمایی کنید ممنون می شممن شبانه طراحی تهران رو با رتبه 214 آوردم

عرفان-يكتا

عضو جدید
سلام عرفان جان
ساخت شبانه خواجه نصیر قبول شدم
همونجوری که گفته بودی
فقط نمیدونم خوابگاه میدن بهمون یا نه
تو میدونی؟

خيلي خوشحال شدم ، قابل پيش بيني بود ، انتخاب رشتتم خوب بود ، رتبتو حروم نكردي.در واقع تركوندييييييييييييييييييييي .

من پيش بينيم فقط در مورد خودم درست در نيومد .فكر ميكردم با 430 تربيت دبير رجايي قبول شم يا مكاترونيك خواجه رو بيارم ولي نشد .چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط نمي دونم بيو مكانيك علم وصنعت روزانه خوبه يا نه؟:(

به نظرت اشتباه كردم ساخت كاشان تبريز رو بالاي مهندسي پزشكي تهران نزدم ؟؟؟؟؟؟؟

كمكككككككككككككككككككك

عرفان-يكتا

عضو جدید
چجوری میخوای به ساخت کاشان تغییر بدی؟

ميگن اگه كارنامه نهاييت بياد و اونجايي كه ميخواهي رو قبول شده باشي با موافقت دانشگاه مبدا ومقصد قبول مي كنند ، مخصوصا اينكه از تهران بري شهرستان.

نمي دونم كار درستيه يا نه

tahmineh63

عضو جدید
سلام.
کسی میدونه مهندسی انرژی های تجدید پذیر دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران خوبه یا نه؟
یکی جوابم و بده:(:(:(:(:(:(:(:(

hasht

عضو جدید
اره ولی به سرم زده منم انتقال بگیرم تبریز روزانه
میشه؟
آخه من تبریزم در ضمن شبانه خیلی شهریش بالاست
به نظر من که اگه رشتت مکانیک بوده انتقال بگیر چون سوای بالا بودن سطح مکانیک نسبت به مهندسی پزشکی درسای مهندسی پزشکی واست زیادی غریبه میشه و شاید یهو زده بشی از رشتت
ولی در عوض رشتت تو دانشگاه تهرانه و بعد از فارغ التحصیلی احتمال استخدامت نسبت به اونیکی هم رشته هات که تو یه شهر دیگه میخونن بالاتره
ولی نظر شخصی من اینه: اول علاقه به رشته مهمه دوم شهری که میخونی چون رشته ای که میخونی تا آخر عمرت باهاته ولی شهر خوب فقط سطحشو احتمال استخدامش واست میمونه و چه بسا بعد استخدام(حالا اگه باشه!!!!) ممکنه از کارت خوشت نیاد......
این نظر من بود باز بیشتر مشورت کن و تصمیمی بگیر که بعدها پشیمون نشی
راستی اگه انتقال بدن و تبریزم میتونی قبولشی و خودتم بخوای انتقال بگیری تبریز بهتره از کاشان چون خودش قطب مکانیکه تو کشور
یا علی

آخرین ویرایش:

.hoda

عضو جدید
900 تبدیل هسته ای امیر کبیر راکتور کسی هست قبول شده باشه هسته ای

سلام . میشه بگین بازار کار این رشته چیه؟؟؟؟؟؟؟ حالا به جز بحث نیروگاهها،جای دیگه ای واسه کارکردن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم راهنماییم کنین ، بدجوری گیر افتادم. دانشگاهم (دانشگاه شیراز) خوبه اما از این رشته هیچی نمیدونم.

عرفان-يكتا

عضو جدید
اره ولی به سرم زده منم انتقال بگیرم تبریز روزانه
میشه؟
آخه من تبریزم در ضمن شبانه خیلی شهریش بالاست
به نظر من که اگه رشتت مکانیک بوده انتقال بگیر چون سوای بالا بودن سطح مکانیک نسبت به مهندسی پزشکی درسای مهندسی پزشکی واست زیادی غریبه میشه و شاید یهو زده بشی از رشتت
ولی در عوض رشتت تو دانشگاه تهرانه و بعد از فارغ التحصیلی احتمال استخدامت نسبت به اونیکی هم رشته هات که تو یه شهر دیگه میخونن بالاتره
ولی نظر شخصی من اینه: اول علاقه به رشته مهمه دوم شهری که میخونی چون رشته ای که میخونی تا آخر عمرت باهاته ولی شهر خوب فقط سطحشو احتمال استخدامش واست میمونه و چه بسا بعد استخدام(حالا اگه باشه!!!!) ممکنه از کارت خوشت نیاد......
این نظر من بود باز بیشتر مشورت کن و تصمیمی بگیر که بعدها پشیمون نشی
راستی اگه انتقال بدن و تبریزم میتونی قبولشی و خودتم بخوای انتقال بگیری تبریز بهتره از کاشان چون خودش قطب مکانیکه تو کشور
یا علی

ميتوني براي پرداخت شهريه از وام دانشجويي استفاده كني وضعيت اشتغال تو تهران بهتر از تبريزه و انتقال از شبانه به روزانه مشكل تره چون دانشگاه مبدا به ضررشه كه تو بري، موافقت نميكنه احتمالا.پس همين خواجه رو بچسب عالييييييييييييييييييه

در مورد خودم چون شاغل هستم نمي خوام از تهران دور شم واسه همين تهران هارو بالا زدم .ولي كاشان خوبه واسم.
دقت كردي امسال ساخت قبوليش رفته تا 700.

به هر حال تبريك ميگم ، من كه حسه خوبي ندارم:(

narges khatun

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام.مبارک باشه همگی
بچه هایی که رتبه توپ آمودن من امسال قبول نشدم :cry:واسه تبدیل که میخوام بدم واسه باکس سیالات کتابای پوران پژوهش بهتره یا راهیان ارشد؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
عیدتونم مبارک :gol:

عرفان-يكتا

عضو جدید
سلام اقا شبانه بجز شهريه تو چي با روزانه فرق داره؟؟؟

rezaazimi من گفتم طراحي تا 1400 ميره ، گوش ندادي.تبريك ميگم . فرقش تو شهريه است با يه سري تسهيلاتي كه به روزانه ها تعلق مي گيره مثل خوابگاه و وام دانشجويي و.....ازمون د كتري هم از وقتي متمركز شده ديگه ربطي به شب روز نداره قبوليش . تو مدرك هم قيد نميشه شبانه ، ديگه چي ميخواستي از اين بهتر.

التماس دعا

rezaazmi

عضو جدید
rezaazimi من گفتم طراحي تا 1400 ميره ، گوش ندادي.تبريك ميگم . فرقش تو شهريه است با يه سري تسهيلاتي كه به روزانه ها تعلق مي گيره مثل خوابگاه و وام دانشجويي و.....ازمون د كتري هم از وقتي متمركز شده ديگه ربطي به شب روز نداره قبوليش . تو مدرك هم قيد نميشه شبانه ، ديگه چي ميخواستي از اين بهتر.

التماس دعا
اره داداش دستت درد نكنه به شما هم تبريك ميگم.
من خودت اهل تبريزم,خونمونم تا دانشگاه 10دقيقه راهه نيازي به خوابگاه نيست.
فقط 1 سوال:بين دانشجوهاي شبانه تو پروژه فرق ميزارن؟شماره دانشجويي فرق داره؟

عرفان-يكتا

عضو جدید
اره داداش دستت درد نكنه به شما هم تبريك ميگم.
من خودت اهل تبريزم,خونمونم تا دانشگاه 10دقيقه راهه نيازي به خوابگاه نيست.
فقط 1 سوال:بين دانشجوهاي شبانه تو پروژه فرق ميزارن؟شماره دانشجويي فرق داره؟

شماره فرق ميكنه

اساتيد با دانشجوهاي روزانه ارتباط بهتري دارن بنا به تجربه دوستان .اين يه قانون نيست .

Hooladi

عضو جدید
تقلب کنکور ارشد

تقلب کنکور ارشد

سلام رفقا
یه بنده خدایی رشتش بهداشت بوده،الانم تونسته با تقلب روزانه مشهد قبول بشه.با توجه به اینکه هیچ دیده مکانیکی نداره به نظرتون میتونه تموم کنه درسو؟اگه راهکار به ذهنتون میرسه بگید
ممنون

pm1

عضو جدید
سلام .من دو تا سوال دارم .راستش من اصلآ درست و حسابی درس کنترل رو در هنگام گذروندن کارشناسی نخوندم ( یعنی فقط نصفشو خونده بودم، تا پاس بشم) .برا کنکور هم این درس رو کنار گذاشته بودم :cry::redface: ...گرایشم سیالات بود...الان هم طراحی کاربردی قبول شدم . میخوام بدونم تو این گرایش مهمه که این درس رو بلد باشیم یا نه ؟؟ یعنی پیش نیاز درس های آینده به حساب میاد ؟؟؟ در مورد ارتعاشات چی ؟ :que:
سوال دوم رو دوستم ازم پرسید ، نمیدونم میشه در همون دانشگاهی که قبول شدیم تغییر گرایش بدیم ؟ مثلآ از تبدیل به طراحی؟!!؟
ممنون :smile:

hasht

عضو جدید
سلام
من ارشد ساخت شبانه خواجه نصیرو آوردم
می خوام انتقال بگیرم بیام تبریز روزانه یا شبانه به نظرتون بشه؟
اگه میشه چه جوری؟

Hooladi

عضو جدید
[سوال دوم رو دوستم ازم پرسید ، نمیدونم میشه در همون دانشگاهی که قبول شدیم تغییر گرایش بدیم ؟ مثلآ از تبدیل به طراحی؟!!؟
ممنون :smile:[/QUOTE]
دوره کارشناسی که مثل آب خوردن میشد.ارشدم باید بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا