آیا یک نابغه هستید ؟؟؟

mahtisaa

عضو جدید
چند صورت می بینید؟

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من13 ت رو دیدم... 11 تا دیدم........که با قرمز نشون دادم...اما 12 و 13 رو واسه خودم واضحه ،ولی با رنگ سبز دورشو خط کشیدم......یعنی الان من فوق نابغه م؟؟؟؟:eek:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب 11 تا هست دیگـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ جوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن من نابغه اممممممممممممممممممممممممممممممممممممم 13 تا بود

3D.MAX

عضو جدید
من13 ت رو دیدم... 11 تا دیدم........که با قرمز نشون دادم...اما 12 و 13 رو واسه خودم واضحه ،ولی با رنگ سبز دورشو خط کشیدم......یعنی الان من فوق نابغه م؟؟؟؟:eek:
من به هیچ وجه شماره 9 و اون دوتا سبزا رو نمی فهمم...؟میشه بیشتر توضیح بدید..از کجا کشف کردید..واضح تر رسم کنید که ما بفهمیم شما نابفه اید

tabasom_m

عضو جدید
من به هیچ وجه شماره 9 و اون دوتا سبزا رو نمی فهمم...؟میشه بیشتر توضیح بدید..از کجا کشف کردید..واضح تر رسم کنید که ما بفهمیم شما نابفه اید

راست میگه منم 10 تا پیدا کردم اما اون دو تا سبزا و شماره ی 9 رو نمی فهمم چه جوریاست........:confused:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
12 تا پیدا کردم ... یعنی من نابغه ام

البته یه معما از البرت انیشتین هست که فقط 2% کل مردم دنیا اونو حل کردن .من هم تونستم. یه سر به تاپیک معما بزنید .. هر کسی حل کنه واقعا نابغست.....:)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اینجانب خودم رو کشتم و 5 تا پیدا کردم . البته یکیش یه مقدار نامفهومه ! احتمالا 4 تا بیشتر پیدا نکردم ... :)

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
نابغه بودن اگه به این چیزاست......که هیهات داره
ماشالله باشگاه هم پر از نابغه هاست......................

taranom.s

عضو جدید
من که 12 تا دیدم
ولی بعید میدونم" نابغه" باشم!!!!!
ما به همون" باهوششم"راضییم:w15:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
کنتور که نمیندازه . بگین ... :)
منم 18 تا پیدا کردم .
کی به کیه :D