آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

• مجموع رای دهندگان
    220

پرواز@

کاربر بیش فعال
مشکل حجاب نیست
مشکل این نوع برخورده
مشکل عدم آزادیه
والا...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تا حد زیادی بوده حالا اینجا مجالی نیست. من هم نگفتم برای ما خوبه(برای اونا خوب بوده). اینکه میگین چرا دیگه اجرا نشده چون ادیان ظهور کردن و جنگهای بسیاری شد و اون تمدنها محو شدن
شب خوش
نه خب ..........حتی قبل ظهور ادیان هم برخی جاها رو میپوشوندن ........حتی همان انسانهای اولیه ......
ولی شما سری به تابلوهای نقاشی و حتی مجسمه های زمان انقلاب صنعتی بزنی .........میبینی بی بند و باری اونها تا چه حدی بوده

این مسائل بعد دین مسیح رخ داد ..........

پس من بد متوجه شدم !!!!!!!!

این به من یکی اثبات شده (در ضمن یک ماجرا عملا دیدم!). وقتی چیزی در دسترس باشه عادی میشه و هیچ کس باهاش مشکل نداره. اما وقتی قایمش کنیم یا محدود کنیم یا روی اون حساسیت نشون بدیم اونوقت از حالت طبیعی خارجش میکنیم و تبدیل میشه به یک معضل
لطفا این جملتو توضیح بده ...........

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل حجاب نیست
مشکل این نوع برخورده
مشکل عدم آزادیه
والا...
نوع برخورد که نسبت به گذشته خیلی بهتر شده ............البته منکر افراطی ها نیستم ........زمان امام هم رخ داد موقعی که خانمهای بی حجاب در تهران تظاهرات کردن و عده ای گفتن یا روسری یا توسری !!!!!!!

البته اون موقع امام واکنش قاطعی هم نشان دادند ...........اینکه قانون اسلامی باید اجرا بشه چیزی نیست که ما مخالفش باشیم ( البته خب فکر میکنم شما مخالف باشی) ولی به طبع نوع برخورد هم برای ما مهمه ......برخورد نباید قهری باشه و البته من چیزی که داخل نمایشگاه کتاب هم دیدم برخوردها قهری نبود و حتی خانمها به خودشون تذکر میدادند که بسیار خوب بود

در قبال کسانی هم که نمیخوان به هر دلیلی قانون رو عمل کنن معتقد به تذکر در وهله اول و بعد جریمه سنگین هستم ..........نه ضرب و شتم که این طبق شنیده ها و دیده های من خدا رو شکر نسبت به چند سال گذشته کمتر بوده و بیشتر با این خانمها اومدن بحثهای روانشناختی رو مطرح کردن

پرواز@

کاربر بیش فعال
نوع برخورد که نسبت به گذشته خیلی بهتر شده ............البته منکر افراطی ها نیستم ........زمان امام هم رخ داد موقعی که خانمهای بی حجاب در تهران تظاهرات کردن و عده ای گفتن یا روسری یا توسری !!!!!!!

البته اون موقع امام واکنش قاطعی هم نشان دادند ...........اینکه قانون اسلامی باید اجرا بشه چیزی نیست که ما مخالفش باشیم ( البته خب فکر میکنم شما مخالف باشی) ولی به طبع نوع برخورد هم برای ما مهمه ......برخورد نباید قهری باشه و البته من چیزی که داخل نمایشگاه کتاب هم دیدم برخوردها قهری نبود و حتی خانمها به خودشون تذکر میدادند که بسیار خوب بود

در قبال کسانی هم که نمیخوان به هر دلیلی قانون رو عمل کنن معتقد به تذکر در وهله اول و بعد جریمه سنگین هستم ..........نه ضرب و شتم که این طبق شنیده ها و دیده های من خدا رو شکر نسبت به چند سال گذشته کمتر بوده و بیشتر با این خانمها اومدن بحثهای روانشناختی رو مطرح کردن

اینو بهش میگن حرف حساب
نه مث بعضیا....

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما برادرا چقده با مزه شدین
کاش تو کوچه خیابونم اینقده با حال بودین
بفرما کل پاچه...
شوخی کردم باتوم نکشی :)))))))))
ما برادرا از اولش بامزه بودیم ولی رو نمیکردیم
تو کوچه خیابونم میتونیم مثل بقیه باحال باشیم ولی یک سری مسائل اجازه نمیده خودمونم خوشمون نمیاد
نوش جان ،صرف شده

پرواز@

کاربر بیش فعال
آره قبول دارم یه خورده برخوردا تغییر کرده
اما اسلام
تا جایی که من میدونم هیچ جایی از اسلام اسمی از جبر نیومده
و این نوع برخوردایه تغییر کرده و نکرده

پرواز@

کاربر بیش فعال
ما برادرا از اولش بامزه بودیم ولی رو نمیکردیم
تو کوچه خیابونم میتونیم مثل بقیه باحال باشیم ولی یک سری مسائل اجازه نمیده خودمونم خوشمون نمیاد
نوش جان ،صرف شده

ولا ما که هر چی دیدیم...
مگه بقیه چشونه
شماها کلا خدا و پیغمبرید بقیه ملتم هیچی

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز کلام دل نشین داشته باش
باشد که خداوندگار در بهشتت کند
خداوکیلی شما برو پستای قبلیو منو ببین چطور بوده
اینجام چیزی نگفتم یه صبح بخیر عرض کردم خدمت شما چون دیگه صبحه !!!
ولا ما که هر چی دیدیم...
مگه بقیه چشونه
شماها کلا خدا و پیغمبرید بقیه ملتم هیچی
آخه شما طوری گفتی من فکر کردم ما حق نداریم با مزه بشیم به خاطر اون گفتم :)

پرواز@

کاربر بیش فعال
خداوکیلی شما برو پستای قبلیو منو ببین چطور بوده
اینجام چیزی نگفتم یه صبح بخیر عرض کردم خدمت شما چون دیگه صبحه !!!

آخه شما طوری گفتی من فکر کردم ما حق نداریم با مزه بشیم به خاطر اون گفتم :)

هرچند مث هم فکر نمیکنیم
اما ما مخلص هر چی برادرم هستیم
فعلا شبتون خوش(یا بقول شما صبحتون خوش)
ما بریم بخوابیم

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این جملتو توضیح بده ...........

جمله با این وضوح نیاز به توضیح داشت؟
بهتره بی خیال شی بحثو یهو دیدی منم حرف حسابو بصورت کاملا بی حجاب! گذاشتم وسط و مدیران محترمین و محترمات فورا دیدن اومدن تاپیک بنده خدا رو بستن
با دوستان ادامه بدین ما کاری به اینجا نداریم

شب و روز خوش

galaxy71

عضو جدید
این همه دعوا مرافه واسه چیه؟
چرا واسه هرچی این ملت میزنن تو سر همدیگه ؟
چرا میخوایم عقیدمونو به هم تحمیل کنیم؟
پس معنی دموکراسی چیه دوستان ؟
جامعه ای که دموکراسی درش برقراره باید هر کس در موردش پوشش حق انتخاب داشته باشه البته منظورم این نیست که یک سری مرز ها و حدود رو بشکنه تو خود امریکاشم یه حدودی وجود داره بحثم سر حجاب گذاشتن یا نذاشتنه .این باید اختیاری باشه نه به اون که داره گیر بدن نه به اون که نداره .........مثل خیلی از کشور های اسلامی دیگه لبنان .سوریه.ترکیه و..............

galaxy71

عضو جدید
پایین رو ببین! چون اون دیگه مد نیست داداش;)

آقا جون تو به خودت مربوطه زنت میخواد چی بپوشه چی نپوشه ...........این یه بحث کلیه
جامعه دارای آدمای مختلف با دیدگاههای متفاوته ..........همه که مثل هم فکر نمیکنن .......کلی تر ببین

hrezaee2012

عضو جدید
مشكل شما اينه كه فكر ميكنيد فقط دين واسه خودتونه و خدا هم مال خودتونه!!!! اگر هم يه جا يه كسي حرفي برخلاف عقايد شما مطرح كنه اون طرف از خدا و پيغمبر و دين هيچ بويي نبرده و كافره!!!! اصلا آدم نيست و بايد اعدام بشه!!!!

عزیز دل خدایی نکرده من که نگفتم شما کافر هستید
منظور من اینه که وقتی کسی خدا رو قبول کرد حتما باید حکم خدا رو هم قبول کنه
در ضمن خدا تنها برا ما خدایی نمیکنه برا کل جهانیان خدایی میکنه
عزیز دلم عقایدی که من ازش دارم حرف میزنم از خودم که در نیاوردم اینا حرفهای قران و پیغمبر و امامان هستش

hrezaee2012

عضو جدید
این همه دعوا مرافه واسه چیه؟
چرا واسه هرچی این ملت میزنن تو سر همدیگه ؟
چرا میخوایم عقیدمونو به هم تحمیل کنیم؟
پس معنی دموکراسی چیه دوستان ؟
جامعه ای که دموکراسی درش برقراره باید هر کس در موردش پوشش حق انتخاب داشته باشه البته منظورم این نیست که یک سری مرز ها و حدود رو بشکنه تو خود امریکاشم یه حدودی وجود داره بحثم سر حجاب گذاشتن یا نذاشتنه .این باید اختیاری باشه نه به اون که داره گیر بدن نه به اون که نداره .........مثل خیلی از کشور های اسلامی دیگه لبنان .سوریه.ترکیه و..............

اقاجون شما دارید حکم خدا رو حاکمیت مطلق دست خداست رو دارید برا خودتون حکم صادر میکنید توی حوزه دین دموکراسی یعنی چه من نمیدونم یعنی هرکی هر جور خاست رفتار کنه حکم بده این که نشد طبعیت از حکم خدا:surprised:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
اقاجون شما دارید حکم خدا رو حاکمیت مطلق دست خداست رو دارید برا خودتون حکم صادر میکنید توی حوزه دین دموکراسی یعنی چه من نمیدونم یعنی هرکی هر جور خاست رفتار کنه حکم بده این که نشد طبعیت از حکم خدا:surprised:

این دیگه از اون حرفها بود حکم خدا....
بس این همه مجلس شورای نگهبان و ... چیه؟ همه برن بشینن خونشون همون حکم خدا رو اجرا کنند؟

galaxy71

عضو جدید

بله حاکمیت دست خداست بر منکرش لعنت
ولی همین خداوند قادر مسلما قدرتش از ما انسانها بیشتره اونقدر که میتونه هممونو تبدیل کنه به موجوداتی که خودش میپسنده ولی خدا به انسان اختیار داده اختیار
دیگه ما از خدا که بالاتر نیستیم که بخواییم انسانهارو مجبور به انجام کاری کنیم .هستیم؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
کشف حجاب خبرنگار اسپانيايي مقابل احمدي نژاد در تهران

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون مساله سیاسی میشه و کنترل مسائل سیاسی خیلی سخته
و اگر هم کنترل نشه مسائیل سیاسی معلوم نیست چی میشه
من تو خصوصی آدرس یک جایی رو میدم قشنگ برین اونجا درباره دزدی بحث کنید با دلیل و سند و مدرک و بدون توهین
فعلا بیاین تو این تاپیک شرکت کنین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/378583-آیا-با-برخورد-با-دزدی-موافقین-یا-نه؟(نظر-سنجی)-!!!!

تاپیکتون بیشتر به تمسخر شباهت داره ......

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای دکتر علی شریعتی دین شناس خوبی بودند. روحشون شاد ...

رژیم مذهبی از دیدگاه دکتر علی شریعتی :

"حکومت مذهبی رژیمی است که در آن به جای رجال سیاسی ، رجال مذهبی (روحانی) مقامات سیاسی و دولتی را اشغال می کنند و به عبارت دیگر حکومت مذهبی یعنی حکومت روحانیون بر ملت.
آثار طبیعی چنین حکومتی یکی استبداد است ، زیرا روحانی خود را جانشین خدا و مجری اوامر او در زمین می داند و در چنین صورتی مردم حق اظهار نظر و انتقاد و مخالفت با او را ندارند .
یک زعیم روحانی خود را بخودی خود زعیم میداند ، به اعتبار اینکه روحانی است و عالم دین ، نه به اعتبار رأی و نظر و تصویب جمهور مردم ؛ بنابراین یک حاکم غیر مسئول است و این مادر استبداد و دیکتاتوری فردی است و چون خود را سایه و نماینده خدا می داند ، بر جان و مال و ناموس همه مسلط است و در هیچ گونه ستم و تجاوزی تردید به خود راه نمی دهد بلکه رضای خدا را در آن می پندارد .
گذشته از آن ، برای مخالف ، برای پیروان مذاهب دیگر ، حتی حق حیات نیز قائل نیست . آنها را مغضوب خدا ، گمراه ، نجس و دشمن راه دین و حق می شمارد و هرگونه ظلمی را نسبت به آنان عدل الهی تلقی می کنند.
"

منبع : کتاب مذهب علیه مذهب (مجموعه آثار 22) - صفحه 206 - 207

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجرای پوشش خانم ها و روایت دکتر شریعتی :

وقتی سخنرانی بود همه می‌آمدند، نمی‌شد جلودارشان شد، با حجاب و بی‌حجاب، ‌آنوقت مخالفین خرده می‌گرفتند كه: چرا عده‌ای دختر با دامن کوتاه می‌آیند پای سخنرانی‌تان؟!
دكتر هم جواب زیركانه‌ای می‌داد: آخه اونا بد میان، شما چرا نگاه می‌كنین؟

آن روز هم یكی رو به دكتر ایستاد و گفت: آقا، شما نمی‌خوای هیچ‌كاری بكنی؟! یه عده خانمها هم جلوی در جمع شدن، با یك وضع بدی!
دكتر پرسید: یعنی باز هم یكی بی‌حجاب آمده؟

گفت: نه آقا! ولی زیر چادرشون دامن کوتاه پوشیدن!
دكتر خندید و در حالی كه زیر چشمی نگاهش می‌كرد، گفت: مومن! زیر چادر دامن پوشیدن منكر است یا از توی جمعیت زیر چادر مردم رو دید زدن!؟

تکنو کرات

اخراجی موقت
شهيدان فقط براي حجاب به ميدان جنگ رفتن و شهيد شدن...فقط با يه حجاب خون شهيد پايمال نمي شه...به نظر خودت علت اين همه بي حجابي چيه؟ همه شهدا كه از روز ازل پاك و بهشتي نبودن خودشون به اين واقعيت رسيدن...اين شهدائي كه شما نام برديد همانهائي نبودن كه در حكومت فاسد پهلوي بودند ؟ من نمي گم حجاب بده ولي حجابي كه با زور و توهين همراه باشه همان بهتر كه نباشه
حکومت فاسد!!!! احساسی نوشتی درسته؟؟

تکنو کرات

اخراجی موقت
آقای دکتر علی شریعتی دین شناس خوبی بودند. روحشون شاد ...

رژیم مذهبی از دیدگاه دکتر علی شریعتی :

"حکومت مذهبی رژیمی است که در آن به جای رجال سیاسی ، رجال مذهبی (روحانی) مقامات سیاسی و دولتی را اشغال می کنند و به عبارت دیگر حکومت مذهبی یعنی حکومت روحانیون بر ملت.
آثار طبیعی چنین حکومتی یکی استبداد است ، زیرا روحانی خود را جانشین خدا و مجری اوامر او در زمین می داند و در چنین صورتی مردم حق اظهار نظر و انتقاد و مخالفت با او را ندارند .
یک زعیم روحانی خود را بخودی خود زعیم میداند ، به اعتبار اینکه روحانی است و عالم دین ، نه به اعتبار رأی و نظر و تصویب جمهور مردم ؛ بنابراین یک حاکم غیر مسئول است و این مادر استبداد و دیکتاتوری فردی است و چون خود را سایه و نماینده خدا می داند ، بر جان و مال و ناموس همه مسلط است و در هیچ گونه ستم و تجاوزی تردید به خود راه نمی دهد بلکه رضای خدا را در آن می پندارد .
گذشته از آن ، برای مخالف ، برای پیروان مذاهب دیگر ، حتی حق حیات نیز قائل نیست . آنها را مغضوب خدا ، گمراه ، نجس و دشمن راه دین و حق می شمارد و هرگونه ظلمی را نسبت به آنان عدل الهی تلقی می کنند.
"

منبع : کتاب مذهب علیه مذهب (مجموعه آثار 22) - صفحه 206 - 207
شریعتی رو وارد این جریان نکنید ایشان خیلی برا روحانیون تلاش کرد!!!!

sky walker1

عضو جدید
بابا ما کسایی که دین برمون حکومت میکنه تا دنیا دنیاس معنا آزادیو نمیفهمیم انسان آزاده مسایل شخصیش تا جایی که قانون محدودش نمیکنه بخودش مربوطه و فرهنگ خونوادگیش چون بعضیا بیسری فرهنگ ها قومیتی متعهدند بهر حال تو پوشش با ای وجود حتی آزادن برا خودشون تصمیم بگیرن من با محدودیت بوشش شدیدا مخالفم

sanam_el

عضو جدید
نميدونم من بد متوجه شدم؟؟ حجاب موضوع اجتماعيه يعني طرز لباس پوشيدن دختر همسايمون به من ربط داره؟؟؟

درست متوجه شدید، شما پسرید دیگه؟!اینو باید بهتر از من درک کنید، طبیعتی رو که خدا آفریده رو که نمیتونید نادیده بگیرید و عوض شدنی هم نیست این طبیعت که بگیم این حس تحریک شدن و..با تکرار از بین میره

بهنوشB

عضو جدید
به نظرم بايدريشه يلبي بشه كه چرايه عده موافقن يه عده مخالف...
امانفس حجاب چه براي مرد چه زن ...كه البته فقط هم درپوشش نيست..چيزبدي نيست به نظرم...
ميتونه دليلي بروفاداري باشه ...
يارماراياربسيارست..تااوياركيست؟؟؟
دل بسي دارم ندانم زان ميان دلداركيست؟؟؟
ولللللللللي....
بايدروش اصولي باشه طوري كه به هيچ اعتقادي وهيچ شخصيتي توهين نشه...به نظرم گشت ارشادخيلي روش مزخرفيه...حتي براي موفقيت جامعه غرب هم به اين نتيجه رسيده....چرابخايم ازش فراركنيم؟؟؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست متوجه شدید، شما پسرید دیگه؟!اینو باید بهتر از من درک کنید، طبیعتی رو که خدا آفریده رو که نمیتونید نادیده بگیرید و عوض شدنی هم نیست این طبیعت که بگیم این حس تحریک شدن و..با تکرار از بین میره

آره پوشش یه خانوم خیلی تاثیر داره شاید حتی نشه باهاش 2 کلام حرف زد همش فکرتون جای دیگه گیره

مخصوصا تو سنین نو جوانی و اوایل جوانی

بعدش یه جورای ...

ولی خوب اون جوان عزیز و گل که دیگه شهوتش از فکرش قوی تر هست چی بره بمیره؟

خوب شما یه خانومی کن ....

بالا