آریوبرزن از كتاب دبستانی‌ها حذف می‏‌شود؟ ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب شما بسیار ناقص بود.
توقع دارین جوابی بدم که عده ای بیان و اینجا رو بخوان منفجر کنن

چندبار گفتم ...........بازم میگم .................هر قسمت سوال رو که جواب نگرفتین خصوصی یا تو پروفیل بنده مطرح کنین که اونجاها بهتون جواب بدم

اینجا جواب لا . دی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم که هخامنیشون میگن کرد یا لر بوده ............ هنوز تو این زمینه اختلافه . دی

محمد آقا جان،
من خیلی پرسش هام بی پاسخ موند :دی
بگذریم

لینکی که دادید برای من نیومد
اما اگر مرجع شما ویکی پدیا باشه که معمولا نمی پسندینش:

آریوبرزن (هخامنشی) - فرمانده سپاه ايران که در مقابل اسکندر جنگيد.368 (پیش از میلاد) تا330 (پیش از میلاد)
آریوبرزن (اشکانی) - حاکم آذربایجان از سال ۲۰ (پیش از میلاد) تا ۲۰ (میلادی)

خب به نظر شما میان این 2، مجسمه ی کدام یک را در شهر یاسوج به یادگار می گذارند؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد آقا جان،
من خیلی پرسش هام بی پاسخ موند :دی
بگذریم

لینکی که دادید برای من نیومد
اما اگر مرجع شما ویکی پدیا باشه که معمولا نمی پسندینش:

آریوبرزن (هخامنشی) - فرمانده سپاه ايران که در مقابل اسکندر جنگيد.368 (پیش از میلاد) تا330 (پیش از میلاد)
آریوبرزن (اشکانی) - حاکم آذربایجان از سال ۲۰ (پیش از میلاد) تا ۲۰ (میلادی)

خب به نظر شما میان این 2، مجسمه ی کدام یک را در شهر یاسوج به یادگار می گذارند؟
واقعا لینکه باز نشد !!!!!!!!!؟ شاید بد گذاشته باشم .......... سرچ ساده رو عنوانش کنید پیداش میکنید

در این باره من به شخصه آریوبرزن هخامنشی منظورم بود .........البته چون لر یا کرد هستن

فکر میکنم مردم طرفای یاسوج لر باشن ............نمیدونم

اما اینکه من بخوام نظر بدم .................یاد گرفتم تا در مورد چیزی نمیدونم نظر ندم

باید منتظر توضیحات شهرداری ماند ............ او گذاشته ...........منظورش کی بوده .......... اگر حرف غیر دادستان بود قطعا واکنش نشون میده

هر چند که اصل اینه که پشت اسب به سمت شهداس و من تندیس فرمانروایی شهدا رو ایشون نمیدونم و معتقدم هیچی نباشه بهتره

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این باره من به شخصه آریوبرزن هخامنشی منظورم بود .........البته چون لر یا کرد هستن
فکر میکنم مردم طرفای یاسوج لر باشن ............نمیدونم
اما اینکه من بخوام نظر بدم .................یاد گرفتم تا در مورد چیزی نمیدونم نظر ندم
باید منتظر توضیحات شهرداری ماند ............ او گذاشته ...........منظورش کی بوده .......... اگر حرف غیر دادستان بود قطعا واکنش نشون میده
هر چند که اصل اینه که پشت اسب به سمت شهداس و من تندیس فرمانروایی شهدا رو ایشون نمیدونم و معتقدم هیچی نباشه بهتره
محمدآقاي گرامي چي رو نميدونيد؟ كاملا روشنه، هموني كه منظورتونه (هخامنشي) درسته
اصولاً مجسمه حاكم محلي آذربايجان تو ياسوج چه ميكنه؟! بگذريم از اينكه اصلا چرا بايد مجسمه ايشونو بسازن؟! مگه چه كار مهمي كرده؟! اين فقط يه تشابه اسميه
تو پست قبلي هم گفتم، آريوبرزن معروف تاريخ و تمام بحث ما در اين تاپيك بر سر آخرين سردار هخامنشي هست كه جلوي سپاه اسكندر وايساد و در حاليكه ميدونست شكست ميخوره تسليم نشد تا آخرين لحظه، و بخاطر همين شايسته ساخت تنديس يادبود هست
اين واقعا مسأله پيچيده اي نيست..
تو خود متن خبرم اين اومده بود كه
پیش از این آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با پایین آوردن این مجسمه مخالفت کرده و گفته بود: پاسداشت قهرمانان ملی منافاتی با ارزش های اسلامی ندارد و آریوبرزن یک سردار ایرانی ضد ظلم، ضد تجاوز و ضد اشغالگری بوده است و پاسداشت آن هیچ اشکالی ندارد بلکه قدردانی از چهره های مثبت و افتخار آفرین وظیفه هر انسان شرافتمندی است.
+
آریو برزن یکی از سرداران بزرگ تاریخ ایران است که در سال 331 پیش از میلاد مسیح در یکی از نقاط کهگیلویه و بویراحمد در برابر یورش اسکندر مقدونی به ایران زمین، دلیرانه از سرزمین خود پاسداری کرد و در این راه جان باخت و نموداری از شجاعت و از جان گذشتگی در راه میهن را برای آیندگان به یادگار گذاشت.

اينجا جسارتاً اشتباه لپي! صورت گرفته، چون مقصود، آريوبرزن هخامنشي هست، نه اشكاني؛ و حتي در مورد آريوي اشكاني هم هيچ دليلي وجود نداره كه اين فرد نماد اشكانيان باشه؛ چون افراد مهمتري تو اون سلسله بودن كه بخوان نماد باشن

آريوبرزن (هخامنشي) :
آریوبَرزَن (در زبان یونانی Aριoβαρζάνης) نام سردار ایرانی بود که در کوههای پارس در برابر سپاه اسکندر مقدونی ایستادگی کرد و خود و سربازانش تا واپسین تن کشته شدند. نام آریوبرزن در پارسی کنونی به گونه آریابرزین هم گفته و نوشته می‌شود که به معنی ایرانی باشکوه‌است.
آریو برزن از جنگجویان اوکسین بود، اوکسین ها طایفه ای از مردم لر در قدیم بوده، که بازماندگانشان امروزه با نام لر بزرگ شناخته می شوند و سکونتگاهشان کوه های بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد امروزی بوده است.
آريوبرزن (اشكاني) :
آریوبرزن (به انگلیسی: Ariobarzanes II of Media Atropatene) پادشاه محلی آذربایجان یا ماد آترپاتن، ایالتی از ایران در زمان اشکانیان و دوره حکومت فرهاد چهارم اشکانی بوده‌است.[۱]
وی از سال ۲۰ (پیش از میلاد) تا ۲۰ (میلادی) در آذربایجان حکومت می‌نموده‌است. آنتونیوس سردار - قیصر روم خواهر آریوبرزن یوتاب را به ازدواج پسر خود الکساندر در آورد که از ملکه معروف کلئوپاترا به دنیا آمده بود.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بخشید
من برام سوال پیش اومد
الان از نظر زمانی کدام یک مقدمند؟
اول مجسمه آنجا بوده یا مقبره ی شهدا؟

یعنی خب جدا میپرسم
اگر ابتدا مجسمه آنجا بوده که این همه علامت تعجب شما در آخر این جمله شدیدا بی معنی خواهد بود :دی
مجسمهجدیدا نصب شده
.
همه مسائل به كنار؛ آريوبرزن چه ربطي داره به اشكانيان!!! :surprised::huh:
اینو دیگه باید ازون آقایی که اینو گفته بپرسی... طرف هنوز نمی دونه آریوبرزن کی بوده... اونوقت چطور نظریاتش درباره این شخص می تونه مرجع عمل باشه؟؟؟؟!!!!!

احتمالا شما مسجدی به اسم گوهرشاد به گوشتون نخورده .............مسجدی که رضا خان کشتار وحشیانه ای در اون رقم زد و تخریبهای بزرگی رو در آن صورت داد .........این یک نمونه .... نمونه های دیگرم هست
در ضمن بی توجهی به مقبره دانشمندان و محققان مسلمان رو هم اضافه کنید و عمده توجه به مکانهای زرتشتیان

قربان شما محمد آقا جان عزیزم
1. من وکیل مدافع پهلوی ها نیستم
2. خودتون دارین میگین "رضا خان"، این چه ربطی به نظراتی که شما در مورد محمدرضا دادین داره؟
3. به هیچ وجه جمله ی خودتون مبنی بر
"در ضمن بی توجهی به مقبره دانشمندان و محققان مسلمان رو هم اضافه کنید و عمده توجه به مکانهای زرتشتیان "
رو ملاک قرار ندادید
"بی توجهی به مقبره ی مسلمانان" و توجه به "زرتشتیان" زیادی عبارتی "کلی" است
اگر مصداقی دارید و مثالی
به گوشیم

اما در مورد عاشورا .................لطفا حرف بی مدرک نگید ..............

می بخشید !
در مورد عاشورا
من چه حرفی رو بدون مدرک زدم؟
برای این که بحث به درازا نکشه و من بخشی از پاسخ بعدیم رو هم همینجا داده باشم
خیلی دوست دارم از شما، و البته از عقل و وجدان شما، بپرسم که
"فرق مدارک من و شما در این زمینه چیست؟"
"فرق فیلم هایی که شما از دست زدن مورد استناد قرار میدید با فیلمی که من از کشتار ملت متذکر می شوم چیست؟"
"و یک سوال بنیادی تر، "عزادار حسین پرچم حسین رو آتیش نمیزنه" شما خود شاهد این صحنه بودید؟ خودتون آتش زده شدن پرچم حسین توسط سبزها رو ملاحظه فرمودید؟"

البته فراموش نکردیم قلوه سنگهایی که به عزاداران واقعی حسین که در صفوف نماز ایستاده بودن پرتاب کردین
وای بر شما دوست خوب من
وای بر شما
من بدون مدرک حرف می زنم؟
حداقل بی مدرک حرف زدن های من شرف داره به تهمت های شما عزیز دل
خیلی دوست داشتم کلیدهای حروف "ی" و "ن" نزدیک باشن تا پیش خودم بگم شاید اشتباهی تایپی بوده
شما با کدامین مدرک، با کدامین منطق چنین تهمتی به من می زنید؟
با استناد به کدام دیده و شنیده ی خودتون چنین حرفهایی می زنید؟
شرم نمی کنید؟

من به کنار
شما چطور به خودتون حق می دید دیگران رو "به صرف اینکه به زعم شما دشمن شما هستند" به انواع و اقسام افتراها متهم کنید؟
شما رو به حرف نخست خودتون ارجاع میدهم
"لطفا حرف بی مدرک نگید "
تنها مخالفان و منتقدین شما هستند که برای گفته هایشان نیازمند مدرکند؟
بیانات شما "وحی منزل"ند؟
مدرک شما چیست؟ منبع شما کجاست؟
ولله یه جزئی شرم، یه کوچولو حیا هم خوب چیزایین !

زمان شاه مطالب در مورد شجاعت افراد بزرگ برداشته شد ............ در این قبال هم تا حدودی اطمینان دارم

مطالب در راستای حکومت خودشون و پادشاهان هخامنش بود خیلی کم به سرداران اشاره شده و اکثرا حول کوروش و داریوش بود

http://rashidi-hasan.blogfa.com/post-16.aspx

کتابی که در اینجا مطرح شده رو بخونید ..............متوجه خواهید شد
انشاالله

در قبال آریو برزن هم این سایت رو به شما معرفی میکنم
http://www.ariobarzan.com/books.htm

دوست بزرگوارم
مطلبی که از وبلاگ آقای راشدی قرار دادید رو مطالعه کردم
ولی چندان متوجه نشدم دقیقا منظورتون کدامین بخش بود
ممنون میشم پاسخ سوال ساده ی من رو مجددا و با کپی پیست از همین وبلاگ هم شده بدهید
مدرک شما در رابطه با ادعایی که داشتید چه بود؟
ادعای شما هم این بود که مطلبی در رابطه با آریوبرزن در کتاب های درسی زمان شاه نبوده

در قبال آریوبرزن هم
سپاسگزارم
احتیاجی نبود برای من سرچ بزنید و به زحمت بیفتید، اما باز هم سپاس فراوان، حتما مطالعه خواهم کرد
خوشحال میشم این لینکها رو در اختیار دوستانی که آریوبرزن مشهور رو "اشکانی" می نامند نیز قرار دهید
به هر حال نقل ماجرای سوزن و جوالدوزه دیگه

:gol:

در کل انتظار دارین به این سوالتون جواب بدم ؟!!!!!!!!

مطالب رو کامل بخونید متوجه میشید ......به خصوص خبرها رو

اینها جواب سوال من نبود
در واقع سوال من به هیچ وجه نیازی به پیگیری اخبار نداشت
تناقضی در گفته های جنابعالی بود
به هر حال شما همواره اسوه و الگوی ما در زمینه ی صداقت و به قول خودتون "بدون اطلاع صحبت نکردن" هستید
گفتم ما رو در "درک" این تناقض یاری کنید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربان شما محمد آقا جان عزیزم
1. من وکیل مدافع پهلوی ها نیستم
2. خودتون دارین میگین "رضا خان"، این چه ربطی به نظراتی که شما در مورد محمدرضا دادین داره؟
3. به هیچ وجه جمله ی خودتون مبنی بر
"در ضمن بی توجهی به مقبره دانشمندان و محققان مسلمان رو هم اضافه کنید و عمده توجه به مکانهای زرتشتیان "
رو ملاک قرار ندادید
"بی توجهی به مقبره ی مسلمانان" و توجه به "زرتشتیان" زیادی عبارتی "کلی" است
اگر مصداقی دارید و مثالی
به گوشیم

می بخشید !
در مورد عاشورا
من چه حرفی رو بدون مدرک زدم؟
برای این که بحث به درازا نکشه و من بخشی از پاسخ بعدیم رو هم همینجا داده باشم
خیلی دوست دارم از شما، و البته از عقل و وجدان شما، بپرسم که
"فرق مدارک من و شما در این زمینه چیست؟"
"فرق فیلم هایی که شما از دست زدن مورد استناد قرار میدید با فیلمی که من از کشتار ملت متذکر می شوم چیست؟"
"و یک سوال بنیادی تر، "عزادار حسین پرچم حسین رو آتیش نمیزنه" شما خود شاهد این صحنه بودید؟ خودتون آتش زده شدن پرچم حسین توسط سبزها رو ملاحظه فرمودید؟"

وای بر شما دوست خوب من
وای بر شما
من بدون مدرک حرف می زنم؟
حداقل بی مدرک حرف زدن های من شرف داره به تهمت های شما عزیز دل
خیلی دوست داشتم کلیدهای حروف "ی" و "ن" نزدیک باشن تا پیش خودم بگم شاید اشتباهی تایپی بوده
شما با کدامین مدرک، با کدامین منطق چنین تهمتی به من می زنید؟
با استناد به کدام دیده و شنیده ی خودتون چنین حرفهایی می زنید؟
شرم نمی کنید؟

من به کنار
شما چطور به خودتون حق می دید دیگران رو "به صرف اینکه به زعم شما دشمن شما هستند" به انواع و اقسام افتراها متهم کنید؟
شما رو به حرف نخست خودتون ارجاع میدهم
"لطفا حرف بی مدرک نگید "
تنها مخالفان و منتقدین شما هستند که برای گفته هایشان نیازمند مدرکند؟
بیانات شما "وحی منزل"ند؟
مدرک شما چیست؟ منبع شما کجاست؟
ولله یه جزئی شرم، یه کوچولو حیا هم خوب چیزایین !
سلام
منم همچین تصوری نکردم .........شما حرفی زدین خدمتتون دارم جواب میدم

زمان محمد رضا شاه هم ادامه داشت .......... آتش زدن مسجد جامع کرمان ......حمله به مدرسه فیضیه قم و ................

ما حکومتها رو مقایسه میکنیم نه اشخاص ..............من در مورد حکومت پهلوی دارم نظرمو میگم نه شخصی

در قبال سایر موارد قصد هیچ گونه بحث سیاسی ندارم
در قبال سنگ پراکنی که گفتم ........... اولا چندین سایت گفتن ...........و بنده از دوستان خودم که اون روز در صف نماز بودن شنیدم ......... میخواین بگم چه جوری ؟
بنده جسارت نکردم که شما بودی یا نه ........ ولی افرادی که اومدن برای تخریب امام حسین و مردم خداجو خوانده شدن قطعا میدونن ........ سنگ فرشهایی که قرار بود شهرداری تهران برای پیاده رو ها استفاده کنه ............تکه تکه شدن و بر نمازگزاران عاشورا پرتاب شدن
روحانی جمع حاضر هم شنیده شده بود که مصدوم شدن
در قبال آتش زدن پرچم یا حسین و بی احترامی به اون تلویزیون نشان داد و اون شخص اعتراف کرد
کیهان حتی گفته بود قرآن آتش زده شد که بنده در این قبال چیزی از دوستانم نشنیدم .

فرق فیلم شما و ما در چند چیزه ............ فیلمی که گرفته شد و در یک لوحه فشرده به مردم دوباره دادین هیچ بار به صورت آهسته گرفته نشد ولی حقایق اون ماشین پلیس معلومه و مدارکش در نت هست میتونید ببینید
بنده دیدم افرادی که مردم رو وارد بازی میکردن و خود میرفتن بالای بوم و فیلم میگرفتن ......... این بازیهای سیاسی چیز تازه ای نبود و ستاد اون آقا فکر کرد این چنین میتونه مردم رو از راه حق بیرون کنه

بنده گفتم بحث سیاسی دارین به احترام تاپیک اینجا خیلی خلاصه میگم و رد میشم و اگر واقعا سوالی دارین پروفیل و پیام خصوصی من در خدمت شما و اونجا کاملا توضیح خواهم داد

والسلام

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست بزرگوارم
مطلبی که از وبلاگ آقای راشدی قرار دادید رو مطالعه کردم
ولی چندان متوجه نشدم دقیقا منظورتون کدامین بخش بود
ممنون میشم پاسخ سوال ساده ی من رو مجددا و با کپی پیست از همین وبلاگ هم شده بدهید
مدرک شما در رابطه با ادعایی که داشتید چه بود؟
ادعای شما هم این بود که مطلبی در رابطه با آریوبرزن در کتاب های درسی زمان شاه نبوده

در قبال آریوبرزن هم
سپاسگزارم
احتیاجی نبود برای من سرچ بزنید و به زحمت بیفتید، اما باز هم سپاس فراوان، حتما مطالعه خواهم کرد
خوشحال میشم این لینکها رو در اختیار دوستانی که آریوبرزن مشهور رو "اشکانی" می نامند نیز قرار دهید
به هر حال نقل ماجرای سوزن و جوالدوزه دیگه

:gol:
تغییراتی که در کتب تاریخ در زمان شاه رخ داده و خیلی از اسوه ها از بین رفتن و تنها اسم از کوروش و داریوش بوده .......... بنده اگر میدونستم چطور کپی پیست مطلب دانلود شده رو بزارم قرار میدادم ولی متاسفانه نمیشه

اینها جواب سوال من نبود
در واقع سوال من به هیچ وجه نیازی به پیگیری اخبار نداشت
تناقضی در گفته های جنابعالی بود
به هر حال شما همواره اسوه و الگوی ما در زمینه ی صداقت و به قول خودتون "بدون اطلاع صحبت نکردن" هستید
گفتم ما رو در "درک" این تناقض یاری کنید
جواب سوال شما در خبرها بود ...........تناقضی که میگین خوشحال میشم بدونم
در ضمن گفتیم که آریوبرزن اشکانی هم در تاریخ بوده و دادستانی حرف بی ربطی نزده

حرمت شکنان اولی چه کسانی بودن

بابت این سوال شما سپاسگذارم محمد جان
پس بحث شما تقدم حرمت شکنی است و در اینکه حرمت عاشورای حسینی توسط بسیج و نیروهای انتظامی و سپاه زیر پا گذاشته شده شکی ندارید

سپاسگذارم
ما رو از نگرانی درآوردید
گذشته از این
سوال من از شما اینجاست که
مثلا چرا شاه به مخالفین خودش برچسب "حرمت شکنی عاشورا" نزد؟
یعنی چون حکومتش ادعای اسلامیت نداشت؟
میخوام برای من تشریح کنید که چرا مخالفین و منتقدین فعلی "حرمت شکن" تلقی می شوند و یاحسین هایشان از سر "ریا"ست، اما مخالفین و منتقدین شاه "حرمت شکن" نبودند و یاحسین هایشان "حسینی" بود؟
موضوع پسوند "اسلامی" نظام فعلی ماست؟
مثلا بگذارید براتون تصویرسازی کنم
و تو رو خدا به این فیلمنامه ای که می نویسم بد نگاه نکنید، نخوانده جبهه نگیرید و تأمل نکرده نتازید
فرض کنیم در عاشورای 57، شاه عده ای را اجیر می کرد، می فرستاد پرچم های امام حسین رو پاره می کردن و بعد از صحنه عکس می گرفتند، تو همون حیاط کاخش بر و بچه ها رو جمع می کرد و به یکیشون میگفت تیپ انقلابی بزنه و دست بزنه و برقصه و ازش حسابی فیلم می گرفت، بعد هم نیروهای ساواک و ارتش و گارد شاهنشاهی رو برای سرکوب و کشتار معترضان به خیابان ها می فرستاد
در صدا و سیمای آن زمان ظاهر می شد و خبر از "حرمت شکنی" به اصطلاح "انقلابیون" می داد، به جای اینکه از شنوایی خودش سخن بگه که صدای انقلاب رو شنیده، معترضینش رو اسلام ستیز خطاب می کرد، حمله می کرد، عکس های پرچم های پاره ی امام حسین رو در دست می گرفت و با صدا و سیما به کل کشور مخابره می کرد، فیلم رقص و خوشحالی انقلابیون رو پخش می کرد و ...
بعد هم میگفت اون فیلمی که می بینید یکی توش به ضرب گلوله ی ارتشی ها کشته میشه ساخته و پرداخته ی رادیو بی بی سی ه ! اون اصلا لباس ارتش نیست که، تو یه کارگاه خیاطی جنوب شهر ساخته شده و فیلمبرداری شده، می گفت "منم اسلام"، میگفت معترضین به من، معترضین به اسلام و حسین بن علی اند.
راستی
می تونست یه جوری بره سراغ خانواده ی امام و اطرافیانش، می تونست بره سراغ خانواده ی مرحوم آیت الله طالقانی و ...، چند نفر رو بکشه
بعد بگه "پروژه ی کشته سازی"، بگه "پروژه ی مظلوم نمایی"
بگه امام خودش 4 نفر رو اجیر کرده بوده که بزنن مثلا پسرش، خواهرزادش و ... رو بکشن و بعد بندازن گردن شاه مملکت !
والا !

اون وقت چی میشد؟
آقا محممد آقای عزیز من چیکار می کرد؟
چگونه قضاوت می کرد؟
بر چه موازینی؟ با چه معیارهایی؟

ما خیلی مخلصیم عزیز :gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابت این سوال شما سپاسگذارم محمد جان
پس بحث شما تقدم حرمت شکنی است و در اینکه حرمت عاشورای حسینی توسط بسیج و نیروهای انتظامی و سپاه زیر پا گذاشته شده شکی ندارید

سپاسگذارم
ما رو از نگرانی درآوردید
گذشته از این
سوال من از شما اینجاست که
مثلا چرا شاه به مخالفین خودش برچسب "حرمت شکنی عاشورا" نزد؟
یعنی چون حکومتش ادعای اسلامیت نداشت؟
میخوام برای من تشریح کنید که چرا مخالفین و منتقدین فعلی "حرمت شکن" تلقی می شوند و یاحسین هایشان از سر "ریا"ست، اما مخالفین و منتقدین شاه "حرمت شکن" نبودند و یاحسین هایشان "حسینی" بود؟
موضوع پسوند "اسلامی" نظام فعلی ماست؟
مثلا بگذارید براتون تصویرسازی کنم
و تو رو خدا به این فیلمنامه ای که می نویسم بد نگاه نکنید، نخوانده جبهه نگیرید و تأمل نکرده نتازید
فرض کنیم در عاشورای 57، شاه عده ای را اجیر می کرد، می فرستاد پرچم های امام حسین رو پاره می کردن و بعد از صحنه عکس می گرفتند، تو همون حیاط کاخش بر و بچه ها رو جمع می کرد و به یکیشون میگفت تیپ انقلابی بزنه و دست بزنه و برقصه و ازش حسابی فیلم می گرفت، بعد هم نیروهای ساواک و ارتش و گارد شاهنشاهی رو برای سرکوب و کشتار معترضان به خیابان ها می فرستاد
در صدا و سیمای آن زمان ظاهر می شد و خبر از "حرمت شکنی" به اصطلاح "انقلابیون" می داد، به جای اینکه از شنوایی خودش سخن بگه که صدای انقلاب رو شنیده، معترضینش رو اسلام ستیز خطاب می کرد، حمله می کرد، عکس های پرچم های پاره ی امام حسین رو در دست می گرفت و با صدا و سیما به کل کشور مخابره می کرد، فیلم رقص و خوشحالی انقلابیون رو پخش می کرد و ...
بعد هم میگفت اون فیلمی که می بینید یکی توش به ضرب گلوله ی ارتشی ها کشته میشه ساخته و پرداخته ی رادیو بی بی سی ه ! اون اصلا لباس ارتش نیست که، تو یه کارگاه خیاطی جنوب شهر ساخته شده و فیلمبرداری شده، می گفت "منم اسلام"، میگفت معترضین به من، معترضین به اسلام و حسین بن علی اند.
راستی
می تونست یه جوری بره سراغ خانواده ی امام و اطرافیانش، می تونست بره سراغ خانواده ی مرحوم آیت الله طالقانی و ...، چند نفر رو بکشه
بعد بگه "پروژه ی کشته سازی"، بگه "پروژه ی مظلوم نمایی"
بگه امام خودش 4 نفر رو اجیر کرده بوده که بزنن مثلا پسرش، خواهرزادش و ... رو بکشن و بعد بندازن گردن شاه مملکت !
والا !

اون وقت چی میشد؟
آقا محممد آقای عزیز من چیکار می کرد؟
چگونه قضاوت می کرد؟
بر چه موازینی؟ با چه معیارهایی؟

ما خیلی مخلصیم عزیز :gol:
شما متاسفانه نقل قول بنده رو کامل نگرفتی و این به دور از اخلاقه
در ادمه هم گفتم تا وقتی قیام حسین رو متوجه نشین این اقدام رو نمیتونین متوجه بشین

در ضمن ما این افراد رو خداجو نخوندیم ..........اگر سرانتون بدشون می اومد در این باره نظر میدادن نه اینکه سکوت کنن یا از این قبیل اقدامات حمایت !!!!!
در بقیه موارد چون کاملا بحث سیاسی است سکوت میکنم و راهکار پاسخگویی از بنده رو اگر مایل باشید گفتم

بنده قصد ندارم تاپیک به این خوبی به دلیل جنجالهای سیاسی طبق قوانین بسته بشه

موفق باشین

آخرین ویرایش:
در قبال سنگ پراکنی که گفتم ........... اولا چندین سایت گفتن ...........و بنده از دوستان خودم که اون روز در صف نماز بودن شنیدم ......... میخواین بگم چه جوری ؟
بنده جسارت نکردم که شما بودی یا نه ........ ولی افرادی که اومدن برای تخریب امام حسین و مردم خداجو خوانده شدن قطعا میدونن ........ سنگ فرشهایی که قرار بود شهرداری تهران برای پیاده رو ها استفاده کنه ............تکه تکه شدن و بر نمازگزاران عاشورا پرتاب شدن
در قبال آتش زدن پرچم یا حسین و بی احترامی به اون تلویزیون نشان داد و اون شخص اعتراف کرد

پس در رابطه با سنگ پراکنی شما هم مثل ما "هیچ" مدرک مستدلی ندارید
سایت ها به هیچ وجه ملاک نیستن، اگر برای شما چندین سایت گفتن، برای من چند ده سایت گفتن، اینجوری قانع کننده خواهد بود؟

دوستانتون برای من به هیچ وجه مستند نخواهند بود
حیف که مایل نیستم به یه سری "مدارک" اشاره کنم
اما قسم می خورم من هم دوستانی دارم که در عاشورا بودند، به بزرگی خدا که سینه زدند، در بلوار کشاورز، زیر پرچم های یاحسینی که از سردر وزارت کشاورزی برداشته بودند، و "از خون جوانان وطن لاله دمیده" خواندند، مورد هجوم قرار گرفتند، بدون اینکه ذره ای پرخاشگری کرده باشند، زیر بمباران گاز اشک آور قرار گرفتند، و به بزرگی خدا قسم در پارک لاله با سنگ به آنها حمله شد، توسط همان برادران مخلصی که شما می گید، و دردناک اینجاست که آن برادران مخلص سنگ پراکن کاملا در حمایت نیروهای ضدشورش بودند

داداش گل من
ما مگه توی این کشور زندگی نمی کنیم؟
شما از برادران انصار حزب الله چیزی نمی دانید؟
برید بپرسید، همون روز عاشورا در مسجد دانشگاه تهران چه کسانی سازماندهی می شدند، مجهز به چه چیزهایی بودند، حتی می تونم براتون کروکی حرکت هاشون رو بکشم، از کنار دانشگاه به بالا حرکت کردند، از خیابان های موازی بالا امدند و شعار دادند، مانند معترضان، وارد بلوار کشاورز شدند، درگیر شدند اندکی، به صورت دختری جوان اسپری اشک آور پاشیدند، در حالی که تنها تکیه داده بود، وحشیانه بر او تاختند، بعد نیروها رو جمع آوری کردند و به سمت ولیعصر شتافتند، اگر آنجا بودید، این عبارت برایتان آشنا نیست که "برادرای حزب اللهی به طرف ولیعصر"

دوست خوبم
من قاطی اون به اصطلاح دوستای شما نبودم
اما دوست مثل دوستای شما فراوان دارم
منابع من و شما همگی به یک سری حقایق ختم میشن
نگاه من و شما فرق داره
شما معترضین رو نامسلمون میشمارید و به چشم کینه نگاهشون می کنید
مرتدند، علیه امام زمان، ولایت فقیه برخواسته اند، مهدور الدم، پس هر چه کنیم سزایشان است
من این ها رو قبول ندارم
فرق ما همینجاست
وگرنه هردوی ما خوب میدانیم "چه کسی ابتدا حرمت ها را شکست"
وگرنه هر دوی ما خیلی خوب از قدرت های سازماندهی نیروهای حکومتی باخبریم
وگرنه هردوی ما خیلی خوب از تاکتیک هایی که برای تخریب مخالفان به کار می رود باخبریم
فایل صوتی ای که از یکی از پایگاه های بسیج درز کرده بود نشنیدید؟
در صحت آن شک دارید ؟ اگر شنیدید و در صحت آن شک دارید برایتان اثبات خواهم کرد

تلویزیون نشان داد؟
یک تلویزیون بی طرف؟
اون شخص کجا اعتراف کرد؟
فیلم آتش زدن پرچم توسط همان شخص نشان داده شد با علاوه ی اعترافاتش؟
نظر شما در رابطه با "سینما رکس آبادان" چیست؟
چه کسی سینما رکس را به آتش کشید؟
شاه به آتش کشید تا بگوید انقلابیون با سینما و امثالهم در دشمنی اند؟
پس چرا معترضین فعلی اجازه ندارند بپذیرند که پرچم حسین را حکومت به آتش کشیده است تا آنها را ضداسلام نشان دهد؟

دوست خوبم
نگاهی به کارنامه ی سران مخالفان کنید
در اسلامیت کدام یک از آنها شک دارید؟
لکه ی ننگ بر کارنامه ی کدام یک از آنهاست؟

وای اگر منبع شما کیهان باشد
قبول دارید چنین دروغ عظیمی که توسط کیهان گفته شده نشانه ی امری خاص هست؟
فارس هم همین خبر رو مخابره کرده بود، و عینا خاطرم هست که نوشته بود "فیلم این ماجرا تا دقایقی دیگر فرستاده خواهد شد"
فیلمی که هیچوقت نیامد،
این اثبات دروغگویی کیهان و فارس نیست؟
چرا دروغ بگویند؟
فرض کنیم کیهان و فارس می دانستند قرآنی به آتش کشیده نشده، که یقینا فرضی قریب به صحت است. بسیار نزدیک به صحت .
پس سوال اینجاست که
چرا کیهان باید بنویسد که قرآن را آتش زدند؟
چه برنامه ای، چه نفعی پشت این دروغ هاست؟
و دروغ های دیگر؟

دوستان شما کجا بودند؟ روحانی کدام نماز جماعت؟
از دوستانتون بپرسید
اگر در بلوار کشاورز بوده اند، یقین بدانید "دروغ" می گویند
چون این فقط آنها نبوده اند که آنجا بودند، شاهدینی دیگر، نمازگزارانی دیگر هم بوده اند، کسانی که شهادت می دهند حمله ای به نمازگزاران بلوار کشاورز که در ضلع شمالی بلوار نماز می گزاردند نشده، در کنار معترضان

راستی محمد جان
بنده جسارت نکردم که شما بودی یا نه ........
شرمنده
اما جسارت کردید
و چنین تهمتی برای من زیادی گران بود

شما متاسفانه نقل قول بنده رو کامل نگرفتی و این به دور از اخلاقه
در ادمه هم گفتم تا وقتی قیام حسین رو متوجه نشین این اقدام رو نمیتونین متوجه بشین

در ضمن ما این افراد رو خداجو نخوندیم ..........اگر سرانتون بدشون می اومد در این باره نظر میدادن نه اینکه سکوت کنن یا از این قبیل اقدامات حمایت !!!!!
در بقیه موارد چون کاملا بحث سیاسی است سکوت میکنم و راهکار پاسخگویی از بنده رو اگر مایل باشید گفتم

بنده قصد ندارم تاپیک به این خوبی به دلیل جنجالهای سیاسی طبق قوانین بسته بشه

موفق باشین

بنده نقل قول شما رو تحریف نکردم، این عین عبارت شما بود، غیر از اینه؟
به هر حال شما قائل به تقدم حرمت شکنان بودید، غیر از اینه؟
دوست خوبم
اگر مایلید پاسخ شما من رو ندید، ندید، اما سفسطه نکنید
و تهمت "بی اخلاقی" به من نزنید

من حاضرم بپذیرم اشتباهی بوده بابت عجله در تایپ
و حاضرم بپذیرم علاقه ای به بحث سیاسی در تاپیک ها ندارد
اما حاضر نیستم بپذیرم کسی به من "تهمت بی اخلاق بودن" بزنه

راستی
ممنون میشم راهکار پاسخگوییتون رو عملی کنید و همین پرسشهای بنده رو به طور خصوصی پاسخگو باشید

سپاس

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما این همه حرف در عموم زدین ........... توقع دارید بنده خصوصی به شما جواب بدم !!!!!!!!!

به خداوندی خدا اگر استارتر این تاپیک بود و به بنده اجازه میداد پاسخ تمامی حرفهای شما رو بدم همینجا میدادم

تعجب میکنم از مدیری که بحث سیاسی رو در قوانین ممنوع اعلام میکنه و نظاره گر هست ............
اگر ممنوع هست عنوان کنن اگر نیست پس بنده که صحبت میکنم مثل چندین تاپیک گذشته اخطاری مجددا دریافت نکنم به خاطر انحراف بحث

الآن در آستانه اخراج هستم و بیشتر به این دلیل پاسخی نمیدم
این نمیشه که افرادی از این مسئله سواستفاده کنن و هر حرفی به ذهنشان آمد بر زبان بیارن و طوری حرف بزنن که انگار سبزها همشون پاک و بی آلایش بودن

انگار نه انگار که کارشون به جایی رسید که مجبور شدن به خودیها حمله کنن ............. در قبال سنگ پراکنی بنده به دوستانم مطمئنم متاسفانه خیابون رو یادم نیست و در این مورد اصلا کاری به کیهان و فارس نداشتم

در جریان انتخابات از نظر من کیهان ، فارس و البته رجا به تمام عیار دروغ گفتن و سیاست رو بر دین تشخیص دادن
مثل رسانه های غرب عمل کردن و البته سایتهایی مثل بالاترین و قلم نیوز و گویا نیوز و کلمه

در تمامی موارد پاسخ دارم به ادعاهای شما بعضا

و در تمامی این ادعاها این حقیقت پنهان نماند ............ مگر اینها از نظام نبودن به دیدگاه شما که این همه کار کردن .........چرا سرانتون از اقداماتشون چیزی نگفتن و مردم رو خداجو خوندن

بنده هیچ تهمتی به شما نزدم ..............این چنین تصور میکنید تقصیر بنده نیست

گفتم نقل قول بنده رو کامل نگرفتین ............. برید ببینید گرفتین یا نه ؟
شایدم من فراموش کردم

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...برزن-از-كتاب-دبستانی‌ها-حذف-می‏‌شود؟-؟؟/page9
پست 87

اگر اجازه میدین در پروفیل شما پاسخ خواهم داد
اگر نه که هیچ

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.