آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سوالات کنکور ارشد معماری را هنوز کسی اپلود نکرده؟
عمرانی ها زدند جلو
اونا سوالات رو آپ کردند

سلام و خسته نباشید به همه دوستان ;)

امیدوارم همه نتیجه تلاشهاتون را بگیرید. :gol:

راستی جریان این مدیر مدرسه و مامان بزرگ چیه؟؟؟ یکی برای من توضیح بده :D

سلام آزاده جان
چه عجب از این ورا ؟ سوال ارشد بود :surprised:. اولین سوال این بود که اگه توی یک فضا تعدای صندلی و یک میز کار باشه و در طول روز چند بار پر و خالی بشه و روی دیوار عکس یک اسکلت ، یک پلیس و هشدارهای ایمنی و بهداشتی باشه ، این فضا مربوط به کدوم عملکرده :
1- مطب پزشک 2- دفتر مدرسه 3- دفتر افسر نگهبان 4- آخری رو هم یادم نیست
سوال دیگه هم این بود که مادر بزرگ تو یه خونه با سقف بلند زندگی میکنه که طاقچه های پهن و گنجه ای داره و یه لوله بخاری که با نفت کار می کنه چند بار پیچ و تاب خورده تا بیشتر هوا رو گرم کنه و فرو شده تو دیوار !! حالا بگین خونه مادر بزرگ سال چند ساخته شده :
1- 1285 2- 1324 3- 1340 4- 1362
البته شاید گزینه هار و بالا پاین و کمو زیاد بگم ولی خوب جریانش این بود .
تازه یه سوال هم اومده بود که شکل این بطری آب معدنی چرا این شکلیه ؟!!:surprised:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که امسال نتونستم بخونم به نظرم کنکورم با سال پیش فرقی نکرد.کتاب زبان تخصصی رستگار پور رو کامل خونده بودم ولی نمی دونم این طراحای زبان تخصصی چیکار می کنند.
پارسال که کتاب فرهنگ تصویری رو خوندم ازش سوال نیومد امسال که کتاب رستگار پور رو خوندم از فرهنگ تصویری اومد.
به نظر من آدم باید دکترای زبان تخصصی داشته باشه تا بتونه به سوالا جواب بده.منابع خیلی پراکندست.
سوال های تاریخش هم که دیگه نوبر بود.راستی از معماری جهان چقدر کم سوال اومد.درسته؟فقط یه سوال پلان کلیسا یادم میاد.
کسی هست که سوال های منظرو خوب زده باشه؟از این کتاب های غزاله روحانی و باغ های ایرانی سوال اومده بود؟از کدوم منابع بود؟

zhsaffar

عضو جدید
سلام آزاده جان
چه عجب از این ورا ؟ سوال ارشد بود :surprised:. اولین سوال این بود که اگه توی یک فضا تعدای صندلی و یک میز کار باشه و در طول روز چند بار پر و خالی بشه و روی دیوار عکس یک اسکلت ، یک پلیس و هشدارهای ایمنی و بهداشتی باشه ، این فضا مربوط به کدوم عملکرده :
سوال دیگه هم این بود که مادر بزرگ تو یه خونه با سقف بلند زندگی میکنه که طاقچه های پهن و گنجه ای داره و یه لوله بخاری که با نفت کار می کنه چند بار پیچ و تاب خورده تا بیشتر هوا رو گرم کنه و فرو شده تو دیوار !! حالا بگین خونه مادر بزرگ سال چند ساخته شده :

سلام
دومان جان ميشه متن اين سوال بطريه رو هم اگه يادته بگي...من از استادم پرسيدم يه چيزايي گفت در اين باره..ميخوام بدونم متن درست سوال چي بوده...
بعد جواب درست اون سوال بالايي رو هم ميدوني؟:surprised:

آخرین ویرایش:

shokufeh

عضو جدید
حالا كه اينطوريه اون بطري رو چي زدين؟
من گزينه 3 زدم چون كه اون قسمت باريكش براگرفتن تو دسته من كاربري(عملكرد) و دوام زدم ... البتهبا گزينه 1 خيلي نزديك بودن ....دوستم مي گفت آخه دوام ميخ واد چي كار يكبار مصرفه خب ... ديدم اونم راست مي گه اما اگه استحكام و پايداري به تنهايي بود كه بايد مخروطي مي شد . از پايين به بالا مخروط برعكس بود تا نصف
عجب سوالايي!

من فکر کردم شکل بطری مثل سازه های ورق تا شده هست و به خاطر همین استحکام رو زدم.

ehsanmf

عضو جدید
سلام به همه بروبکس آرکیتکت

امسال عجب سوالایی داده بودن - راستی سوال راه پله مدرسه راهنمایی کدوم بود ؟ من به خاطر پویایی بیشتر این سن وسال، گزینه 4 رو زدم همونی که نیم دایره ای بود ... و چشم پله اش هم بزرگتر بود

اگه امکان داشته باشه یکم زودتر کلید سوالا رو بزارین خییلی خوب میشه ... مرسی

z a r a

عضو
من فکر کردم شکل بطری مثل سازه های ورق تا شده هست و به خاطر همین استحکام رو زدم.

راستش تا اونجایی که من میدونم در قوطی تنها دلیل اون میتونست بازیافت اون باشه؛ چرا خطوط موجود بر روی اینطور بطری های یکبار مصرف به سبب تسهیل در جمع شدن و تا کردن اونهاست که فضای کمتری رو برای بازیافت و دسته بندی اشغال کنه.
در مورد اون اتاق هم میتونه مربوط به مدیر مدرسه باشه.
در مورد پله ها هم به نظر من اون پله سه طرفه نمیتونه پله یک مدرسه باشه، به دلیل وجود پله در بین پاگرد، پله هایی هم که پاگرد اونها مثلثی و یا نیم دایره بود به دلیل محدود کردن فضای پاگرد نسبت به عرض پلکان اصلی نمیتونن جواب باشند؛ پس از نظر من فقط پله های با پاگرد مستطیلی میتونه جواب مسئله باشه.
و امّا در مورد اتاق مادربزرگ هم میباست به طاقچه های عمیق، استفاده از سیمان در پوشش و کاربرد نفت در گرمایش و استفاده از ورقهای فلزی دقت میکردید و از اونجایی که من تاریخ معماری نخوندم (چون برای مدیریت پروژه میخوندم) نمیتونم سال اون رو دقیقاً مشخص کنم.

rozhann

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت مهندسین عزیز و کارشناسان گرام:)
من نمیخواستم پستی بزنم ولی امروز دیدم تا هفته دیگه کلید سوالا نمیاد برای همین گفتم منم بگم هستم.:smile:
در مورد اون اتاقه منم فکر کنم مدیر مدرسه درست بود.اون خونه مادربزرگه یه جایی خوندم که زمان رضاشاه سیمان و شیشه وارد ایران شد و کاخونه شهرری و کرج رو ساختن،برای همین فکر کردم استفادش در ساختمان باید بعد ازسال 27(دقیق گزینه یادم نیست)باشه و استفاده از سیمان و بخاری توی سالهای 65 و 55 دیگه رایج بوده من گزینه 45 رو زدم.در مورد اون بطری هم یه با روی یکی از همین قبیل بطری ها دیدم که نوشته بود برای بازیافت این طور طراحی شده و من فکر نمیکنم برای استایی باشه چون با فشار جمع میشه و اینکه یکی از دوستان گفته بودن شبیه ورق تاشده هست باید بگم ورق تا شده در جهت عمود بر تاهاش در برابر نیرو مقاومت میکنه و در این جهت جمع میشه.و اون پله،من فکر میکنم پاگرد دایره ای باشه چون پاگرد مستطیلی چشم پله خیلی کم عرضی داشت.امیدوارم که درست باشه.راستی اون باغی که نقشه اش رو داده بود پایین صفحه چه باغی بود؟و اون خونه روستایی با گزینه های-حیاط-مضیف-مطبخ-اغل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:
دیگه خیلی حرف زدم سرتون رو درد اوردم.
انشا الله همه سال دیگه اشکالات واحدهای ارشدمون رو از هم میپرسیم.:D
موفق باشین
آبجی معمار;)

آخرین ویرایش:

wildshaghayegh

عضو جدید
منم احساس كردم بطري بخاطر بازيافت اينجوريه... البته خوب در دست هم راحت تر قرار ميگيره.................. ولي من بازيافت رو زدم.:(

z a r a

عضو
سلام بچه ها؛
فایل های آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت، تکنولوژی معماری و انرژی معماری رو گذاشتم اینجا برای اون دوستانی که به فایل ها دسترسی ندارند.

لینک دانلود دفترچه شماره 1
http://zara17.parsaspace.com/hossien/1361-1.rar

لینک دانلود دفترچه شماره 2
http://zara17.parsaspace.com/hossien/1361-2.rar

آخرین ویرایش:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام آزاده جان

سلام مدیر،دومان جان، خوبی؟ :D
این خونه مادر بزرگه به نظرم سال 1340 ساخته شده
طاقچه داره پس دیواراش باربره، ذدر نتیجه گزینه 4 حذف میشه. بخاری هم که در سال 1285 مطمئنا نبوده پس 1 هم حذف میشه. می مونه 2 و 3 که به نظر میاد 3 صحیح تره

در مورد اون دفتره هم، راستش به مدیر مدرسه میخوره، فقط عکس اسکلت تو دفتر مدرسه چی کار می کنه؟؟؟ :surprised:

mary83

عضو جدید
سلام مدیر،دومان جان، خوبی؟ :D
این خونه مادر بزرگه به نظرم سال 1340 ساخته شده
طاقچه داره پس دیواراش باربره، ذدر نتیجه گزینه 4 حذف میشه. بخاری هم که در سال 1285 مطمئنا نبوده پس 1 هم حذف میشه. می مونه 2 و 3 که به نظر میاد 3 صحیح تره

در مورد اون دفتره هم، راستش به مدیر مدرسه میخوره، فقط عکس اسکلت تو دفتر مدرسه چی کار می کنه؟؟؟ :surprised:
ای بابا اینکه معلومه :D
به خاطر درس علومه دیگه :D;):):biggrin:
درسته؟:redface:

rozhann

مدیر بازنشسته
:)
تاریخ اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد 88
معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام پايان رقابت داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 88 گفت: كليد اوليه سوالات آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها شنبه آينده منتشر مي‌شود.
دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد سال 88 نيز هفته اول خرداد ماه اعلام مي‌شود.
وي با اشاره به امنيت آزمون گفت: خوشبختانه تاكنون گزارشي جدي از تخلف و تقلب در آزمون امسال به ما نرسيده است، البته برخي تخلفات بسيار جزئي و فردي در حد همراه داشتن موبايل در جلسه آزمون رخ داده است.

خدايي خاطرنشان كرد: آن دسته از داوطلباني كه به نحوه طراحي سوالات آزمون اعتراض دارند، مي‌توانند تا 15 روز پس از آزمون از طريق سايت سازمان سنجش اعتراضات خود را نسبت به سوالات اعلام كنند.
معاون سازمان سنجش آموزش كشور در خاتمه با بيان اينكه اعتراض داوطلبان نسبت به سوالات آزمون در گروه‌ها و كميته‌هاي تخصصي بررسي مي‌شود، گفت: اساتيد هر رشته درباره سوال مورد اعتراض اظهار نظر خواهند كرد كه در صورت تاييد اعتراض داوطلبان، در مورد آن سوال تصميم‌گيري مي‌شود و به عنوان مثال سوال مذكور حذف، اصلاح و يا اينكه دو گزينه صحيح براي آن در نظر گرفته مي‌شود.

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
این کنکور هم برای همه همیشه باعث دردسره اما اگر همین کنکور هم نباشه اون وقت لذت قبول شدن دیگه بی معنی میشه...
من یکی که با حذف کنکور مخالفم و همیشه کنکور دادن و پذیرش در آزمون رو ترجیح میدم البته در صورتی که در موقع اعلام نتایج حق ت پایمال نشه...

"یکی" اینجا هست که خوب منظور منو میفهمه...
امیدوارم که امسال با هم سر یک کلاس در مقطع ارشد بشینیم...;)

rozhann

مدیر بازنشسته
منم با کنکور خیلی موافقم.آخه باعث شد من یکی که خیلی کتاب بخونم و اطلاعات معماریم و اونچیزهایی که باید اساتید محترم توی دانشگاه لطف میکردن و نکردن رو یاد بگیرم.
یه چیز خیلی مهمتر هم اشنایی با این جمع و خیلی دوستانه که باید از کنکور متشکر باشم.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي چون نتيجه زحماتت رو قراره تو 3 ساعت رو كاغذ بياري ممكنه خوب نباشه:cool: . چونكه معلوم نيست اون روز ،روز عادي زندگيت باشه يا...........
كسي چه مي دونه شايد انقدر خسته باشي كه حتي حوصله فكر كردن هم نداشته باشي سر جلسه .... يا استرست اينقدر زياد باشه كه از دو هفته قبل بري دكتر به خاطر سردرد هاي مداوم .... كسي چه مي دونه
اصلا هم خوب نيست ....

سـعید

مدیر بازنشسته
ولي چون نتيجه زحماتت رو قراره تو 3 ساعت رو كاغذ بياري ممكنه خوب نباشه:cool: . چونكه معلوم نيست اون روز ،روز عادي زندگيت باشه يا...........
كسي چه مي دونه شايد انقدر خسته باشي كه حتي حوصله فكر كردن هم نداشته باشي سر جلسه .... يا استرست اينقدر زياد باشه كه از دو هفته قبل بري دكتر به خاطر سردرد هاي مداوم .... كسي چه مي دونه
اصلا هم خوب نيست ....
سیمین جان به نظر من چون شرایط در موقع کنکور واسه همه به یک صورته پس میتونه میدان رقابت عادلانه ای باشه و استرس هم بی معنی میشه وقتی که به خودت و اطلاعات خودت ایمان داشته باشی...
البته هر کسی یک طوره..
من که به شخصه تاحالا چیزی به عنوان استرس رو نمیشناسم و ندیدم...

کدخدا

مدیر بازنشسته
سیمین جان به نظر من چون شرایط در موقع کنکور واسه همه به یک صورته پس میتونه میدان رقابت عادلانه ای باشه و استرس هم بی معنی میشه وقتی که به خودت و اطلاعات خودت ایمان داشته باشی...
البته هر کسی یک طوره..
رقابت عادلانه کجا بود دلتون خوشه!
البته حق دارین احتمالا مراقب شما نیومده بالا سرتون یه ریز به استاداش دعا بفرسته و شما ندونیین کدوم سوال رو کجا دارین کجا می زنین!
منم استرس رو نمی شناسم ولی می دونم عدالت خیلی با کنکوری که یه سری سوالا رو دارن یه سری جوابا رو یا به علت رو کم کنی اساتید دانشگاه های معتبر یه سال این یه چیزایی می ده که اونا نتونن جواب بدن یه سالم عکسی بقیه دانشجوام که تو این 2 دانشگاه خاص نستن می تونن به این امید باشن که منابعی که خوندن به اون دانشگاهی که طراحه نزدیک باشه.

z a r a

عضو
من هم با نظر کدخدای عزیز موافقم.
به نظر من کنکور کارشناسی ارشد اصلاً کنکوری عادلانه نیست که آدم بخواد با خیال راحت خودش رو برای این آزمون آماده کنه. از لحظه ای که شروع میکنی به خوندن باید به صدتا چیز فکر کنی، نکنه فلان استاد یا دکتر کتاب جدید چاپ کنه، نکنه از منابعی که میخونی سوال طرح نشه، نکنه فلان طراح موقع طرح سوال با استاد فلان دانشگاه خصومت داشته باشه، به اینکه دانشجوهای فلان دانشگاه جزوه فلان استاد طراح رو دارند، از کتابی که امسال قراره چاپ بشه مطلع هستند،. . . و صد تا چیز دیگه توی همین مایه ها.
تازه بعد از چند ماه خوندن و کلی امید بری سرجلسه آزمون و ببینی اون چیزی که ازش میترسیدی اتفاق افتاد !!! بازهم سوالاتی ناشناس با سبکی کاملاً متفاوت نسبت به دوره های گذشته!!! (این حرف رو بچه هایی که مدیریت، تکنولوژی و انرژِی بودند میفهمند)
حالا بدتر از اونهم اینه که کتابهایی که خوندی فقط بدرد همون گرایش خاصی که انتخاب کردی میخوره و سر جلسه آزمون معماری-معماری، چیزی از تاریخ معماری و منظر و از اینجور چیزها سر در نمیاری !!!
و اگر بخوای بشینی برای آزاد هم بخونی، باید درسهایی رو که بقیه ظرف 6-5 ماه خوندن توی کمتر از 2.5 ماه بخونی !!!
آره بچه ها، با این وضعیت من که هیچ اعتقادی به عادلانه بودن کنکور ندارم. . .!!!

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
رقابت عادلانه کجا بود دلتون خوشه!
البته حق دارین احتمالا مراقب شما نیومده بالا سرتون یه ریز به استاداش دعا بفرسته و شما ندونیین کدوم سوال رو کجا دارین کجا می زنین!
منم استرس رو نمی شناسم ولی می دونم عدالت خیلی با کنکوری که یه سری سوالا رو دارن یه سری جوابا رو یا به علت رو کم کنی اساتید دانشگاه های معتبر یه سال این یه چیزایی می ده که اونا نتونن جواب بدن یه سالم عکسی بقیه دانشجوام که تو این 2 دانشگاه خاص نستن می تونن به این امید باشن که منابعی که خوندن به اون دانشگاهی که طراحه نزدیک باشه.

البته هر کسی یک طوره..

استرس يه چيز غير اراديه . دست خود ادم هم نيست ....
همچين چيز بي خودي هم نيست كه كسي نشناسه. شرايطي رو فراهم مي كنه كه بدن حالت دفاعي به خودش مي گيره .البته خب گاها نيازي به اون حالت دفاعي هم نيست ...

كاملا موافقم رقابت عادلانه اي نيست .... خودت هم اشاره كردي كه موقع اعلام نتايج هم ممكنه حق ت ضايع بشه ... ،،،،،،چه آزاد چه سراسري .....حالا هر كدوم به نوعي
در مورد دانشگاههاي معتبر مي تونم بگم فقط دانشگاههاي تهران ...
الان يكي از نزديكاي خودم كه دانشگاه تهران خونده و مي خونه،خب اون سر برا قبول شدن زحمت كشيد خيلي خيلي بيشتر از من ...
اما الان برا مقاطع بالا ديگه به اندازه اي كه من تلاش مي كنم نيازي نيست تلاش كنه برا قبول شدن . (ازنوع شكنجه روحي و جسمي )
فقط كافيه خوب بخونه و معدل بالايي داشته باشه ....(كه به نظرم درستش هم همينه )
اي كاش بقيه دانشگاهها هم همينطوري بودن:razz:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد 88 در سایت سنجش

کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد 88 در سایت سنجش

سلام به همه دوستان عزیزم که در آزمون کارشناسی ارشد 88 شرکت کردن .
کلید اولیه آزمون در حال حاضر روی سایت سنجش هست .
دقت کنید با توجه به شماره دفترچه سوالات که A- B -C-D هست پاسخنامه خودتون رو انتخاب کنین چون حالا مشخص شده که سوالها یکی بوده ولی گزینه ها جابجا بوده !!

WWW.SANJESH.ORG
امیدوارم موفق باشید

ehsanmf

عضو جدید
سوالای معماری-معماری رو از گجا گیر بیاریم حالا ؟؟؟؟؟
- جوابا اومد اما هنوز از سوالا خبری نیست ....

samina

عضو جدید
آخه یک نکته جالب اینه که اکثر این ای و بی و سی ودی ! روی دفترچه ها سرکاری بوده و بیخودی ما رو گذاشتن سرکار! من که طراحی شهری شرکت کردم و خیلی احساس بدی دارم و از درصدام احساس می کنم گند زدم! ... البته تا درصدا مقایسه نشه فایده ای نداره... من پیشنهاد می کنم اگه به نظرتون ایرادی نداره چند تا تایپیک راه بندازین که بچه ها بیان درصداشون رو تو گرایشهای مختلف بگن و اینجوری آدم بتونه مقایسه کنه درصداشو... بخصوص برای بچه هایی که باید خودشونو برای اسکیس آماده کنن و با توجه به بی خبریشون از وضع بقیه نمی تونن تصمیم بگیرند و حدس بزنن که چه رتبه ای میارن... البته خیلی بستگی داره به اینکه اینجا چند نفر بچه کنکوری داشته ایم واقعا؟...

ببخشید پرحرفی کردم! راستی امشب متن سوالات که روی سایت گذاشته اید مرا از مرگ حتمی نجات داد!!! ... متشکرم!

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخه یک نکته جالب اینه که اکثر این ای و بی و سی ودی ! روی دفترچه ها سرکاری بوده و بیخودی ما رو گذاشتن سرکار! من که طراحی شهری شرکت کردم و خیلی احساس بدی دارم و از درصدام احساس می کنم گند زدم! ... البته تا درصدا مقایسه نشه فایده ای نداره... من پیشنهاد می کنم اگه به نظرتون ایرادی نداره چند تا تایپیک راه بندازین که بچه ها بیان درصداشون رو تو گرایشهای مختلف بگن و اینجوری آدم بتونه مقایسه کنه درصداشو... بخصوص برای بچه هایی که باید خودشونو برای اسکیس آماده کنن و با توجه به بی خبریشون از وضع بقیه نمی تونن تصمیم بگیرند و حدس بزنن که چه رتبه ای میارن... البته خیلی بستگی داره به اینکه اینجا چند نفر بچه کنکوری داشته ایم واقعا؟...

ببخشید پرحرفی کردم! راستی امشب متن سوالات که روی سایت گذاشته اید مرا از مرگ حتمی نجات داد!!! ... متشکرم!

سلام به همه عزیزانم خصوصا دوستانی که مثل این دوست تازه وازدمون خیلی استرس دارن

به نقل از منابع اگاه در دانشگاههای معتبر تهران ، باید به اطلاعتون برسونم به خاطر اتفاقاتی که در کنکور سال قبل رخ داد و فواصل و رتبه ها به طرز فاحشی به هم نزدیک بود ، امسال سیستم آزمونی به سمتی پیش رفته که به هیچ وجه تشخیص نمودار سوالات ممکن نبوده و وضعیتی که الان حاکمه برای همه به همین شکله .
تقاضایی که از همه دوستان دارم اینه که بدون فکر به این موارد و با فرض اینکه در آزمون علمی می تونن نمره لازم رو بیارن ، اسکیس رو جدی بگیرن و کار کنن . از امتحان اسکیس سال قبل این موضوع به وضوح روشنه که در حال حاضر فقط کسانی میتونن بیان مقطع ارشد که واقعا توانایی و بضاعتش رو دارن و ترجیحا رشته اونا متناسب با رشته لیسانسشون باشه . این موضوع خصوصا در رشته های هنری و عمران به شدت محسوسه و این موضوع به قدری اهمیت پیدا کرده که سیستم سوالات در آزمون بر اساس شماره گذاری ها تغییر پیدا کرد و اگر چه سوالات یکی بود ، ولی پاسخها در گزینه ها جابجا شده بود . یعنی در گروه ای اگر جواب 1 درست بوده در گروه بی جواب 2 و به همین ترتیب .
موفق باشید - توکل کنید و از هیجانات اینچنینی که جز نیروی منفی عایدی نداره پرهیز کنید .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سوالای معماری-معماری رو از گجا گیر بیاریم حالا ؟؟؟؟؟
- جوابا اومد اما هنوز از سوالا خبری نیست ....

کسی سوالای معماری رو گیر نیاورد!

باز هم سلام .
برای اطلاع دوستان باید عرض کنم سوالات بخش معماری به دلیل اینکه برچسب مشخصات و عکس داوطلبان روش بوده ، قابل ارائه نیست و دوستان در حال تلاش هستن تا با مذاکراتشون بتونن حداقل دفترچه بدون جلد رو حتی 1 عدد رو تحویل بگیرن .
در اینصورت انشا الله تا فردا ظهر یعنی ساعت 2 روز پنجشنبه اول اسفند ماه من متن کامل سوالات رو برای دوستان در بخش آرشیو سوالات خواهم گذاشت . نکته مهم دیگه اینه که حتما باید سری دفترچه ایی رو که در آزمون به شما رسیده و روی پاسخنامه هم علامتش خورده بود رو داشته باشید و گرنه سوالات به هیچ دردتون نخواهد خورد . با تمام این احوال من سعی می کنم در صورت موافقت ، هر چهار سری آزمون مربوط به معماری رو برای دوستان قرار بدم .

hamidsharifi60

عضو جدید
سلام، من با نظر شما موافق نیستم در مورد حفظ کردن چند پلان و تعمیم اون در جاهای دیگه چون اسکیس یه چیزیه فرا تر از اینها و دقیقا به همون 4 سال تحصیل تو دانشگاه بر میگرده. برای اینکه شما خوب اسکیس بزنی لازم نیست چیزی رو حفظ کنی، بلکه باید چند مهارت رو یاد بگیری و در زمان امتحان از اونها استفاده کنی. که فکر میکنم توضیحش در حوصله بحث نباشه. فقط خواهش میکنم عادت کنکوری خوندن رو کنار بزارین و وقتتون رو سر این کار تلف نکنید.

z a r a

عضو
دوستان عزیز،
از اونجایی که دیشب کلید کلیه آزمون ها روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته
http://www6.sanjesh.org/Arshad/1387/kelid/honar/871130_honar.php

با توجه به جواب های ارائه شده سازمان سنجش، فقط کسانی که سوالات رو داشته باشند میتونند درصدهای خودشون رو چک کنند.
و همینطور برای اینکه بشه به سوالی اعتراض کرد هم حتماً وجود سوالات لازم و ضروریه.
ایکاش میشد به نحوی سوالات رو گیر آورد. . .

آخرین ویرایش:

marya_com

عضو جدید
دوستان عزیز،
از اونجایی که دیشب کلید کلیه آزمون ها روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته http://www6.sanjesh.org/Arshad/1387/kelid/honar/871130_honar.php

با توجه به جواب های ارائه شده سازمان سنجش، فقط کسانی که سوالات رو داشته باشند میتونند درصدهای خودشون رو چک کنند.
و همینطور برای اینکه بشه به سوالی اعتراض کرد هم حتماً وجود سوالات لازم و ضروریه.
ایکاش میشد به نحوی سوالات رو گیر آورد. . .
زرناز جان
سوال ها را از تاپیک آرشیو سوالات کنکورهای معماری
می تونی دانلود کنی
موفق باشیhttp://www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا