آخرین ورِژنه خیانت.....

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز برای دومین بار بود که یه مورد خیانت که قبلا هم مشابه اش برای یه نفر اتفاق افتاده بود رو شنیدم:mad:

یکی از دوستام که یک ماهه پیش دوست پسرش بهش گفته بود داره ازدواج می کنه و دیگه باید رایطه دوستیش رو یهم بزنه حالا دوباره بعد از یک ماه که از ازدواجش گذشته برگشته و می خواد باهاش باشه ...
این همه خیانت چه از طرفه دختر چه پسر رو داریم تو این جامعه می بینیم ولی من واقعا برام سواله که چه اتفاقی ممکنه بیفته که بعد از یک ماه یه نفر خیانت کنه .؟...
شاید این موردی که گفتم به خاطره تصمیمه عجولانه و عدم شناخته کامله اون پسر نسبت به زنش بوده که باعث شده یه ماهه بعد بیاد سمته دوست دختره سابق...

ولی مورده قبلی که شنیدم بعد از ازدواج با دوست دخترش که چهار سال باهاش بوده بعد از یک ماه بهش خیانت می کنه دیگه این آدم که باید شناخته کامل نسبت به همسرش می داشت بعده یه ماه چی شده که....
یعنی این می زانه تنوع و تعدد طلبی آقایونه که داره روز به روز بیشتر می شه و منجر به خیانت بعد از یک ماه زندگی می شه یا آخرین ورژنه خیانتهههه...
آخه این دونفری که من شنیدم و البته یه جورایی دیدم تو خیانت رکورد دار بودن....

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این جور افراد تنوع طلب میگن که به یکی دوتا قانع نیستن
ووووووووووووای خدایا به اینجور افراد که میخوان ازدواج کنن همسر خوب نده

sepehr2222

اخراجی موقت
بابا این خیانت نیست که مردا کلا موجودات اجتماعی هستن چه ایرادی داره اخه؟

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این جور افراد تنوع طلب میگن که به یکی دوتا قانع نیستن
ووووووووووووای خدایا به اینجور افراد که میخوان ازدواج کنن همسر خوب نده
آره موافقم ..یه آدمه تنوع طلب مثله خودشون خوبه. البته دیگه اینجوری رسما جامعه تبدیل به جنگل با یه سری حیوانهای انسان نما که غریزشون براشون اولویت داره تبدیل می شه...

آخرین ویرایش:

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این خیانت نیست که مردا کلا موجودات اجتماعی هستن چه ایرادی داره اخه؟

اینا چشم بصیرت ندارن که متوجه نمیشن.هدف فقط انسان دوستیه.

ما نخوایم شما آقایون حسه انسان دوستانه داشته باشین باید کیو ببینیم؟...بعد ببخشید اونوقت شما همین حسه انسان دوستانه رو اگر خانومتون داشته باشن حاضر به پذیرفتنش هستین؟..

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نخوایم شما آقایون حسه انسان دوستانه داشته باشین باید کیو ببینیم؟...بعد ببخشید اونوقت شما همین حسه انسان دوستانه رو اگر خانومتون داشته باشن حاضر به پذیرفتنش هستین؟..

ولی خدا وکیلی خانما دست اقایون را از پشت بستن اکثرشون روز بعدعروسی دنبا یه کیس جدیدا.

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدا وکیلی خانما دست اقایون را از پشت بستن اکثرشون روز بعدعروسی دنبا یه کیس جدیدا.

شما این موردی که می گی با چشمه خودت دیدی؟اینایی که من گفتم حرفو قصه نبوده هاااا عینه واقعیتی بوده که خودم دیدم...

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فیلم نبوده .به خدا دیدم که شب عروسی تو مجلس عروس خانم مخ یکی رازده.حالا بگو نه.
تودنیای ما خانوما خیانت معنایی نداره اونم شب عروسییییییییییییییی...:cool:
حالا شاید عروس خانوم می خواسته آخرین شیطنتای دورانه مجردیشو بکنه .:smile:

shahram1159

عضو جدید
دیروز برای دومین بار بود که یه مورد خیانت که قبلا هم مشابه اش برای یه نفر اتفاق افتاده بود رو شنیدم:mad:

یکی از دوستام که یک ماهه پیش دوست پسرش بهش گفته بود داره ازدواج می کنه و دیگه باید رایطه دوستیش رو یهم بزنه حالا دوباره بعد از یک ماه که از ازدواجش گذشته برگشته و می خواد باهاش باشه ...
این همه خیانت چه از طرفه دختر چه پسر رو داریم تو این جامعه می بینیم ولی من واقعا برام سواله که چه اتفاقی ممکنه بیفته که بعد از یک ماه یه نفر خیانت کنه .؟...
شاید این موردی که گفتم به خاطره تصمیمه عجولانه و عدم شناخته کامله اون پسر نسبت به زنش بوده که باعث شده یه ماهه بعد بیاد سمته دوست دختره سابق...

ولی مورده قبلی که شنیدم بعد از ازدواج با دوست دخترش که چهار سال باهاش بوده بعد از یک ماه بهش خیانت می کنه دیگه این آدم که باید شناخته کامل نسبت به همسرش می داشت بعده یه ماه چی شده که....
یعنی این می زانه تنوع و تعدد طلبی آقایونه که داره روز به روز بیشتر می شه و منجر به خیانت بعد از یک ماه زندگی می شه یا آخرین ورژنه خیانتهههه...
آخه این دونفری که من شنیدم و البته یه جورایی دیدم تو خیانت رکورد دار بودن....

خاک توی سر بدبخت این جور ادم ها کنم که حاله ادمو بهم می زنن
اخه تا کی لجن باشی تا کی تو کثافت دست و پا بزنی
تف به این زندگی
بعد هی می گن عاشقیم عاشقیم سرتونو بخوره اون عاشقی

a00

عضو جدید
انسانيت

انسانيت

برادر وخواهر عزيز : انسان اگر به حق خود قانع باشد در تمام مراحل زندگي موفق و كامياب خواهد شد اصل زندگي رعايت تفريط و افراط:gol: است.

sepehr2222

اخراجی موقت

این حس و خدا در درونمون گذاشته تو درون شما که نذاشته

sepehr2222

اخراجی موقت
تف به این زندگی
بعد هی می گن عاشقیم عاشقیم سرتونو بخوره اون عاشقی
ما نگفتیم عاشقیم خودشون رو آدم اسم میزارن بعدم میگن بیا دخترمونو بگیر به ما چه

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
تف به این زندگی
بعد هی می گن عاشقیم عاشقیم سرتونو بخوره اون عاشقی[/QUOTE

جالبه که اون آقا به دوستم یه چیز تو مایه های این خطه دومی که شما گفته بودین در مورده خودش گفته بوده و اینکه دیگه بعد از اینکه اسمه یه نفر تو شناسنامش باشه زندگیه درستیه رو شروع می کنه ولی خوب نفهمیده بوده برا امثاله خودش یه برگه شناسنامه وجدان و شرافت نمیاره...

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نگفتیم عاشقیم خودشون رو آدم اسم میزارن بعدم میگن بیا دخترمونو بگیر به ما چه

اتفاقا یکیشون با میله خانواده و دختری رو که براش انتخاب کرده بودن رفته خواستگاری و ازدواج کرده نه با دوست دخترش...
آخه موضوع اینجاست که خیلی هاتون نمی دونین چی می خواینم...
نمی دونیین با دختری که دوست بودین ازدواج کنین خوشبخترین یا اونی که مامی و ددی انتخاب کردن....

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شیطنت هم تا الان که شش ساله ادامه داره.چه شیطنت کوتاهی.
جدی؟..البته من شوخی کردم گفتم شیطنته دورانه مجردیهه...ولی بازم من فکر می کنم تعداده خیانتکارای آقایون بیشتره از خانومااااااااااااااست.

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما این موردی که می گی با چشمه خودت دیدی؟اینایی که من گفتم حرفو قصه نبوده هاااا عینه واقعیتی بوده که خودم دیدم...
ببخشید جسارت نباشه اون خانمهایی که شغلشون ازدواجه و بعداز جاری شدن صیغه مهریشون رو اجرا میزارن و دامادبخت برگشته رو یا تلکه میکنن یا میندازن گوشه زندون چی؟
ندیدید ؟نشنیدید؟
چرا همیشه خانمها یکطرفه میرن به قاضی؟
چرا همیشه میخوان بگن به ما ظلم میشه؟
الان میدونم جوابتون اینه که خوب و بد همه جا هست
منم درجواب شما میگم :آره خوب وبد همه جا هست...

ویسا

عضو جدید
تودنیای ما خانوما خیانت معنایی نداره .:smile:
من خانومه دوستم بعد از 5 سال زندگی و داشتن یک دختر بچه که مثل فرشته هست بهش خیانت کرد

در صورتی که واقعا توی زندگیش هیچ کمبودی نداشت.

شاید باور نکنین اما دوسته من با این که کارش یه جوری بود که با خانوما زیاد برخورد داشت اما حتی

یه بارم به چشم بد به هیچ زنی نگاه نکرد من تعجب میکنم که شما چرا این حرفو میزنین؟!

chehresaz

عضو جدید
همیشه عده ای محدود از خانوم ها و آقایون باعث میشن که فکر ما نسبت به کل اون قشر خراب بشه.