نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdooneh

عضو جدید
راستی کسی خبر نداره که دانشگاه هنر دکترای معماری داره یا نه؟

azalia882000

عضو جدید
من دانشجوی کارشناسی هستم نه ارشد
شما گرایشتون چی هست؟
برا بعضی از درسا اساتید پروازی میارن مثل دکتر حجت و ...
حالا تصمیم باخودتونو اما دانشگاه هنر تبریز خیلی سطحش پایین نیست
خوابگاه نداره اما خوابگاره خودگردان بچه ها میگیرن
ایشالله بهترین انتخابو میکنید

ممنون عزیزم بابت راهنمایی ولی به نظرت تو که اونجا درس خوندی اومدن به تبریز واسه سراسری ارزشش بیشتره یا رفتن به ازاد تهران و قرار گرفتن در محیط تهران؟
در ضمن تو سایت دانشگاه تبریز نمی تونم دانشکده معماری رو پیداکنم اگه می دونی راهنمایی کنی لطفا سایت دانشکده معماری تبریز و می گی ؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها قضيه ي تكميل ظرفيت چيه؟
من الان اگه نرم و تكميل ظرفيتم قبول نشم چي ميشه؟اينجايي كه الان قبول شدمم از دست ميدم؟

+
تشكرام كامل تموم شده شما ببخشيد
ميشه به اين جواب بديد؟ لطفا

ماژیک

عضو جدید
نه مهندس بپرس،بلکه تاپیک از حالت چت روم 2نفره دربیاد!

ممنون شینا تصمیم از سوال به یه خواهش تبدیل شد
می خوام یکی از بچه ها که توی انتخاب رشتش تهران روزانه داشته برام بذاره ، لیست انتخاب رشتشو

sin city

عضو جدید
کسی از مهندسین می دونه غیر انتفاعی دانش پژوهان چجوریه ؟ نمی دونم برم ازاد شیراز یا دانش پژوهان ؟ لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنید .

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه چرا ما معمارا انقد بدبختیم؟؟:w00:
یه سر به تاپیکای مهندسی های دیگه بزنین (برق مکانیک عمران و...) با 2000 روزانه قبول شدن،با 500-600 تهران و... اونا که دیگه مرحله دومم نداشتن!
اخه چرا برا ماها ظرفیت انقد کمه؟:wallbash:

qazal.

عضو جدید
اینایی که رتبه بالا هستن و تهران آوردن سهمیه شاگرد اولی دارن... دوست منم 1167 تربیت دبیر رجایی آورده.... 1 شیتم کار کرده بود

اگه نوشته ی سنجشو بخونی، قبل از اعلام نتایجا، اعلام کرده بود این ظرفیتای قبولی جدا از سهمیه ی شاگرد اول هاست...اونا سهمیه ی مخصوص به خودشون و جدا از ظرفیت های اعلام شده تو دفترچه دارن...

آخرین ویرایش:

سیب سرخ 70

عضو جدید
به همه ی دوستانی که قبول شدن تبریک می گم :w23:و اونایی که قبول نشدن خیلی ناراحت شدم واقعا:w24: ...ان شاءا... بتونید به موفقیت های بیشتری تو زندگیتون برسید:gol:
ولی واقعا خیلی ترسیدم و خیلی هم عصبانی شدم ...من جزء این 10 درصد ممتازام:w22:...پارسال فقط علم و صنعت درخواست دادیم که بعدش یه دفعه بخش تصمیم گرفت 9 ترمه بشیم ما هم جای دیگه درخواست ندادیم...و مثل هلو با 3 تا از دوستان علم و صنعت قبول شدیم...ولی نذاشتن بریم...اون موقع واقعا نمی دونستم قراره بعدش با چی طرف بشم وگرنه بیشتر تلاش می کردم!!!:w06::wallbash:
راستی دوست عزیزی که راجع به قبولی دانشگاه تهران با سهمیه ممتازی بدون کنکور پزسیده بودید دانشگاه تهران از ممتازین معدلی یعنی 10 درصد برتر ورودی مصاحبه نمی گیره..فقط المپیادی ها و...که شامل رشته ی ما نمی شه.

سیب سرخ 70

عضو جدید
اگه نوشته ی سنجشو بخونی، قبل از اعلام نتایجا، اعلام کرده بود این ظرفیتای قبولی جدا از سهمیه ی شاگرد اول هاست...اونا سهمیه ی مخصوص به خودشون و جدا از ظرفیت های اعلام شده تو دفترچه دارن!!
بله ...کاملا درست است و تایید می شود:smile:...طبق آیین نامه سازمان سنجش موظف است حداکثر تا سقف 3 نفر از هر رشته- محل را به سهمیه پذیرش بدون آزمون(با مصاحبه معمولا)و شاگرد اولی (با کنکور)و برگزیدگان علمی و دانشجویان نمونه کشوری و... اختصاص دهد.
و برای اطلاع بیشتر از این سهمیه شاگرد اولی که چقدر تاثیر داره باید 90 درصد نمره ی آخرین فرد قبول شده تو دانشگاهی که می خواد بره رو اورده باشه

mohsenplasma

عضو جدید
کسی از مهندسین می دونه غیر انتفاعی دانش پژوهان چجوریه ؟ نمی دونم برم ازاد شیراز یا دانش پژوهان ؟ لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنید .

دانش پژوهان بهترین غیر انتفاعی اصفهانه. اما آزاد شیراز قوی تره. بسیار قوی تر. البته، ببین کجا واست راحت تره، این فاکتور مهم تریه توی اثر بخشی دوره ارشد

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نوشته ی سنجشو بخونی، قبل از اعلام نتایجا، اعلام کرده بود این ظرفیتای قبولی جدا از سهمیه ی شاگرد اول هاست...اونا سهمیه ی مخصوص به خودشون و جدا از ظرفیت های اعلام شده تو دفترچه دارن...
سهمیه رزمندگان خانواده شهدا بسیج فراموش نشه. دوست گل بنده که عمویش شهید است ومعماری نیز میخونه رتبه تئوریش حدود 3هزار بود با تخفیفات لازمه اومد زیر پانصد اسکیس هم کلا نمیدونست قضیه چیه و تبریک میگم بهش شهید بهشتی قبول شد. پس دست کم نگیریند سهمیه ها رو

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رو دانشگاه آزاد تعصب خاصی داشتم به خصوص آزاد های تهران اما چند نکته بزارید بگم
1. دانشگاه های آزاد تهران برخی هاشون اساتید برتری نسبت به حتی سراسری های شهرستان دارند اما به تنهایی استاد کفی نیست جو بیخیالی بچه ها زیاده یکم شلت میکنه گاها. در مورد خارج از کشور نیز متاسفانه آزاد حتی بهترین دانشگاش هم بعد از تمامی سراسری ها( شبانه وپردیس هم شاملش میشند) تو معادل سازی مدرک قرار میگیره
2. پز دادن سراسری بیشتره:D این یک فاجعه تو مملکته که درس خوندن پز دادن باشه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی به من بگه من الان دقیقا چکار کنم ؟ :cry:
از همه بیشتر برای تو آبجی گلم ناراحت شدم که قبول نشدی واقعا این سایت وهمه بچه هاش باید به همچین آبجی مهربانی افتخار کنه که با این همه ناراحتی از قبول نشدن با خوش رویی به بچه ها جواب میده وتبریک میگه. من مطمئنم تکمیل ظرفیت جای خوبی قبول میشی میدونم:gol::gol::gol: راستییییییییی hot اصلا نمیگه چیکار کرد؟؟؟؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا به الان 2 شب تو زندگیم واسه خوابیدن اذیت شدم یه شب وقتی جواب ها اومد رتبم دیدم 134 یه شب هم امشب وقتی دیدم زده مردود
همیشه میگن خدا جواب تلاش میده اما من جواب تلاشمو نگرفتم به قول دوستان میگن شاید حکمتی توش هست میگن شاید یونی تهران قبول میشدی تو راه تصادف میکردی میمردی یه سری هام گفتن خدا نکنه اما تو دلم گفتم انگار خدا اینکار کرد وقتی مردود دیدم مثل دیوونه ها خندیدم مثل همین الان که مثل دیوونه ها دارم میخندم درسته دنیا به اخر نرسید اما باید قبول کرد تلاش بی حاصل یکم زور داره یکم یکم بیشتر البته بی حاصل هم نبودا اما ما برنج کاشتیم جو حاصلش شد برنج کجاو جو کجا اونم برکت خداست عیب نداره خدا به بنده هاش بد نمیده حتما حتما قسمت نبود ما این اتوبوس سوار شیم هرچند که انقدر خسته ی راهم که نمیتونم اتوبوس سال ایندرو سوار شم اما یه روز شنبه 5 صبح میرم میدون سپاه تهران اونجا میگن کدوم اتوبوس سوار شم سپاه ارتش یا نیروی انتظامی

mahan98

عضو جدید
تا به الان 2 شب تو زندگیم واسه خوابیدن اذیت شدم یه شب وقتی جواب ها اومد رتبم دیدم 134 یه شب هم امشب وقتی دیدم زده مردود
همیشه میگن خدا جواب تلاش میده اما من جواب تلاشمو نگرفتم به قول دوستان میگن شاید حکمتی توش هست میگن شاید یونی تهران قبول میشدی تو راه تصادف میکردی میمردی یه سری هام گفتن خدا نکنه اما تو دلم گفتم انگار خدا اینکار کرد وقتی مردود دیدم مثل دیوونه ها خندیدم مثل همین الان که مثل دیوونه ها دارم میخندم درسته دنیا به اخر نرسید اما باید قبول کرد تلاش بی حاصل یکم زور داره یکم یکم بیشتر البته بی حاصل هم نبودا اما ما برنج کاشتیم جو حاصلش شد برنج کجاو جو کجا اونم برکت خداست عیب نداره خدا به بنده هاش بد نمیده حتما حتما قسمت نبود ما این اتوبوس سوار شیم هرچند که انقدر خسته ی راهم که نمیتونم اتوبوس سال ایندرو سوار شم اما یه روز شنبه 5 صبح میرم میدون سپاه تهران اونجا میگن کدوم اتوبوس سوار شم سپاه ارتش یا نیروی انتظامی
بی خیال دیگه تموم شد!
یادمه یکی از بچه هایی که قبول شده بود میگفت کاشکی باباش یا مامانش یادم نیست کدوم,بودن ولی صد سال ارشد قبول نمیشد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا