[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

karim1362

عضو جدید
:eek: :eek: :eek: :w23::w23::w23:
:w14::w31::w33::w32::w33::w31::w14:
سلام عزیز خیلی مخلصیم خیلی خوشحال شدم. آخه قبلا هم این خبرو غیر رسمی شنیده بودم.
فقط یه سوال: اینا خودشون به قبول شده ها قرار نیس زنگ بزنن بگن؟؟؟ ما باید خودم زنگ بزنیم؟؟؟
ان شاء ا... همدیگرو عسلو ببینیم:w27:

سلام
چاکریم دوست عزیز:biggrin:
راستش من شنیده بودم خودشون 10 روز تا یک هفته قبل از شروع آموزش اطلاع رسانی میکنن اما به منم غیر رسمی گفته بود 21 اردیبهشت،حالا جهت اطمینان من تماس گرفتم
بهتره خود شما تماس بگیرید و خیالتونو راحت کنید (هرچند وظیفه ما نیست تماس بگیریم)
اما شما ببینید اکثر مطالبی که در این تاپیک ها گذاشته میشه خود نفرات پیگیر کاهاشون هستند(جهت تسریع امور)
انشالله شنبه همدیگر را خواهیم دید اما ای کاش محلش تو شهر جم بود چون هوای اونجا خیلی بهتره:w21:

karim1362

عضو جدید
نه عزیز منطقه ویژه اقصادی پارس حسابش جداست. در واقع منطقه وِِیژه قلب مناطق نفت خیزه که مستقل از pogc هستش;)

جهت اطلاع
منطقه صنعتی
این منطقه در شرق استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در 300 کیلومتری شرق بندر بوشهر و در 420 کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه و در 570 کیلومتری غرب بندر عباس واقع است(همجواری استان بوشهر با استان‌ها: از شمال به منطقه اسیر در فارس، از شرق به هرمزگان و از غرب به خوزستان کهگیلویه و بویراحمد) و حدود 105 کیلومتر باحوزه گاز پارس جنوبی که درمیان خلیج فارس واقع شده (دنباله حوزه گنبد شمالی قطر) فاصله دارد
موقعیت مورد نظر برای منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مزایای قابل توجهی دارد، از جمله کمترین فاصله ممکن با میدان گاز پارس جنوبی، وجود فرودگاهی که درزمان ساخت وساز می تواند سرویس مناسبی به عنوان فرودگاه بین المللی استقرار یابد، دسترسی مستقیم به آب دریا، عمق مناسب سواحل ازنظر بندری، برخورداری از شبکه‌های تأسیسات زیرساختی شریانهای ارتباطی فرامنطقه‌ای، وجود نیروی کار بالقوه در شهرها وروستاهای اطراف ،طبیعت سرسبز وچشم اندازهای طبیعی زیبا وجود دارد.
محدوده و وسعت
محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس براساس مصوبه هیات وزیران وشورای عالی مناطق آزاد تجاری / صنعتی به این شرح تعیین گردیده‌است : ازغرب به روستای شیرینو، ازجنوب به خلیج فارس، ازشمال به دامنه ادامه سلسه جبال زاگرس و از شرق به روستای چاه مبارک. این محدوده طبق مصوبه هیئت محترم وزیران 10.000 هکتار بوده که براساس استانداردها تفکیک می شود.

موقعیت جغرافیائی: محدوده کناره ای خلیج فارس حد فاصل دلتای جم - بندر عسلویه - بندر خمیر از سمت ساحل، تنگه هرمز - ساحل قطر - جنگل حرا از سمت دریا
29_orig.jpg

sepehr.h

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان,شاید سوالی رو که میخام بپرسم جاش اینجا نباشه ولی خوب به هر حال میپرسم.
من امسال از آزمون شرکت گاز-پارس جنوبی قبول شدم و هفته بعد برا مصاحبه دعوت شدم.رشته ام هم مکانیک جامدات هست.اولای تاپیک رو هم گشم ولی چیز زیادی برا سوالای روز مصاحبه دستگیرم نشد.
ممنون میشم از همه عزیزان که راجع به سوالایی که تو مصاحبه پرسیده میشه منو هم راهنمایی کنن.البته میدونم از درسا و پروژه پایانی و کار و کامپیوتر و کار آموزی میپرسن.منظورم سوالای مصداقی هست.با تشکر از همگی

sadeghrenjer

عضو جدید
جواب آزمون گاز 91 هم اومد
متاسفم واسه خودم که تو همچین کشوری زندگی میکنم که اکثر استخدامیها فقط واسه سهمیه دارها هست
بالای 80 درصد کسانی که تو آزمون گاز قبول شدن حداقل یه نوع سهمیه دارن که از روی کد نقص مدرکشون که تو سایت زده معلومه حالا بگذریم که اون تعدادی هم که مدارکشون کامله چقدرشون سهمیه دارن ولی چون مدارکشون رو کامل فرستادن کد نقص مدرک رو براشون نزدن
حداکثر سهمیه آزاده هست و حداقل سهمیه فرزند کارکنان شرکت نفت
بقیه هم باید برن بمیرن

Ari.C

عضو جدید
مصاحبه علمی_عقیدتی شرکت نفت

سلام.......
به همه مهندسین عزیز به خصوص مناطق نفت خیزی های محترم.....
مناطق نفت خیزی ها , وضعیت چطوره?
از گزینش چه خبر ?سه ماه و پانزده روز واسه من گذشته!!!!
دارم در دریایی از آدرنالین شنا میکنم! دچار جهش ژنتیکی شدم! دارم دو زیست میشم!!!! کمک!....F1!
واسه مزاح بود.....
واقعا از گزینش چه خبر?

asalooasalooyeh

عضو جدید
:eek: :eek: :eek: :w23::w23::w23:
:w14::w31::w33::w32::w33::w31::w14:
سلام عزیز خیلی مخلصیم خیلی خوشحال شدم. آخه قبلا هم این خبرو غیر رسمی شنیده بودم.
فقط یه سوال: اینا خودشون به قبول شده ها قرار نیس زنگ بزنن بگن؟؟؟ ما باید خودم زنگ بزنیم؟؟؟
ان شاء ا... همدیگرو عسلو ببینیم:w27:

سلام دوستان عزيز مخصوصا دوستان منطقه ويژه پارس

آقا منم زنگ زدم گفت شنبه 2/21 ساعت 8 صبح( خدا رو شكر)

مبارك همه باشه

ان شا ا... همه بچه ها زودتر شروع به كار كنن

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام
چاکریم دوست عزیز:biggrin:
راستش من شنیده بودم خودشون 10 روز تا یک هفته قبل از شروع آموزش اطلاع رسانی میکنن اما به منم غیر رسمی گفته بود 21 اردیبهشت،حالا جهت اطمینان من تماس گرفتم
بهتره خود شما تماس بگیرید و خیالتونو راحت کنید (هرچند وظیفه ما نیست تماس بگیریم)
اما شما ببینید اکثر مطالبی که در این تاپیک ها گذاشته میشه خود نفرات پیگیر کاهاشون هستند(جهت تسریع امور)
انشالله شنبه همدیگر را خواهیم دید اما ای کاش محلش تو شهر جم بود چون هوای اونجا خیلی بهتره:w21:

سلام كريم جان

آقا منم خودم تماس گرفتم

خودشون نمي خوان زنگ بزنن؟

آقا به هر حال مبارك باشه

karim1362

عضو جدید
سلام كريم جان

آقا منم خودم تماس گرفتم

آقا به هر حال مبارك باشه

سلام برادر
همین که تماس گرفتیم و تکلیف مشخص شد فعلا کفایت می کنه
خداراشکر
انشالله کار سایر دوستان هم هر چه سریع تر OK بشه
یا حق

mosykardorost

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
ان شاء ا... هر کی منتظر هست خدا هر چه سریعتر به مرادشون برسونه
امروز رسما با من تماس گرفتند و بعد از یک سال و 10 ماه انتظار که گویی یک عمر گذشت(چقدر پیر شدم تو این مدت:w07:) گفتن شنبه 21 اردیبهشت 8 صبح واحد آموزشی منطقه ویژه باشم:smoke:
فقط از عزیزانی که مشغول به کار هستند لطف میکنید بگید چه وسایلی لازمه که ببریم:que::que:
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان;)

peyman13

عضو جدید
تاریخ اعزام به اموزش نفت و گاز پارس مشخص شد.27/2/92و 10/3/92 که در طی دوره مکانی که قرار است به انجا منتقل شوید به شما اعلام خواهد شد.

karim1362

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
امروز رسما با من تماس گرفتند و بعد از یک سال و 10 ماه انتظار که گویی یک عمر گذشت(چقدر پیر شدم تو این مدت:w07:) گفتن شنبه 21 اردیبهشت 8 صبح واحد آموزشی منطقه ویژه باشم:smoke:
فقط از عزیزانی که مشغول به کار هستند لطف میکنید بگید چه وسایلی لازمه که ببریم:que::que:

سلام كريم جان

آقا منم خودم تماس گرفتم

آقا به هر حال مبارك باشه

امروز صبح از منطقه ویژه با من هم تماس گرفتند و اعلام کردند ساعت 8 صبح 21/2 آموزش منطقه ویژه کنار ساختمان تندگویان باشم

انشالله دوستان را در آنجا خواهم دید.

به امید اطلاع رسانی از سوی شرکت های ذیربط به کلیه عزیزان منتظر

karim1362

عضو جدید
سلام به همه عزیزان

بهتره کلیه لوازم شخصیت را با خودت بیاری چون قراره به مدت 23 روز اینجا باشیم،در ضمن هوا هم داره گرم میشه

asalooasalooyeh

عضو جدید
امروز صبح از منطقه ویژه با من هم تماس گرفتند و اعلام کردند ساعت 8 صبح 21/2 آموزش منطقه ویژه کنار ساختمان تندگویان باشم

انشالله دوستان را در آنجا خواهم دید.

ان شا ا...

Ari.C

عضو جدید

سلام.... دوستان...
از مناطق نفت خیزی ها خبری نیست?
گزینش چه خبر ?

hatef montazer

عضو جدید
سلام.... دوستان...
از مناطق نفت خیزی ها خبری نیست?
گزینش چه خبر ?

سلام برادر عزیز.

آقا منم نفت خیزم.
یه سری از بچه ها کاراشون تموم شده و یک سری هم مثل منو شما فعلا منتظریم.
طی تماس من با گزینش اعلام کردن که انشاالله آخر این ماه تکلیف مشخص میشه.
خدایا هرچی خیر و صلاحمونو همون اتفاق بیفته.

با تشکر.

Ari.C

عضو جدید

سلام به همه دوستان....
برادر عزیز .... دوست خوبم .... Hatef Montazer !
ضمن اینکه به خاطر درمیان گذاشتن خبرهایی که به دستت میرسه از شما دوست خوبم خیلی خیلی متشکرم , به امید خدا این بار قول آقایان گزینش صحت داشته باشه...
انشا الله

nima_4321

عضو جدید
عکس دعوت نامه ای که به آدرس دوستان ی او جی سی جهت دعوت به دوره آموزشی ارسال می گردد . یک کپی را این جا قرار می دهم که اگر احیانا به دلیل مشکلات پستی به دست کسی نرید بدانند که چه بکنند و چه مدارکی با خود بیاورند.
متاسفانه گویا آپلودر عکس این وبسایت کار نمی کند (و یا حجم فایل بالاست) و امکان ارسال مستقیم عکس مقدور نشد . برای دیدن عکس بر روی لینک زیر کلیک کنید :
http://upload7.ir/viewer.php?file=75610932447167054339.png

mahmudreza

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان. دوستان نفت وگاز پارس کسی میدونه وسایل شخصی دقیقا چی باید اصفهان ببریم؟

mehdi8487

عضو جدید
سلام به همه دوستان قدیمی و جدید

بعد از مدت ها دوباره به دلم افتاد به این تاپیک سر بزنم, اخ که چه روزهایی رو با استرس و دلهره به اینجا می اومدیم بلکه یه خبری از نفت بگیریم:cry:
چقدر حرص خوردیم که همه زندگیمونو باختیم واسه این نفت,چرا اینقدر کار استخداممون طول کشید,چرا گزینش واسه مصاحبه زتگ نمیزنه,چرا دعوت به کار نمیشیم, چرااا:wallbash:
و یک روز رسید که همه این دلهره ها تموم شد و همه اون دوستامونو که اینجا فقط با یک اسم میشناختیم از نزدیک دیدم;)

فقط میخوام به دوستای که جدید درگیر صنعت نفت شدن بگم کارا خیلی دقیق تر از اون چیزی که فکر می کند پیش میره و طول کشیدناش هم طبیعیه نگران نباشید, هیچوقت هم نا امید نشین:hypocrite:
بابا کم جایی نمیرید که شرکت ملی نفت ایران از لحاظ حجم مخازن و گستردگی دومین شرکت نفتی دنیاست:w18:

همواره شاد و موفق باشید

Ari.C

عضو جدید
مصاحبه علمی _ عقیدتی شرکت نفت

مصاحبه علمی _ عقیدتی شرکت نفت

سلام.... به همه دوستان.....
به خصوص دوستان عزیز Hp6! و Hatef Montazer!!!!
ساعت 8:38 صبح چهارشنبه است! هشت دقیقه پیش از امور استخدام مناطق نفت خیز جنوب تماس گرفتن .... هفته آینده شد تاریخ شروع به کار و آموزش _ام!
جهت اطلاع دوستان مدارک خاصی هم برای روز موعود نخواستن....
جزییات مراحل بعدی رو هر روز به اطلاع دوستان خواهم رساند....
بالاخره بعد از یک سال و چند ماه , ما هم رفتنی شدیم.....
به امید دیدار شما همکاران عزیز.....
یا علی...

Amir2009t

عضو جدید
دوستان چقدر طول میکشه تا نتایج آزمون امسال بیاد!!؟؟
یه خبری خوندم که گفته بودن دو هفته بعد از آزمون یعنی حدودا 20 اردیبهشت.

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی

اعلام نتایج نهایی

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد.
2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در خرداد ماه 92 اعلام مي گردد.

بالا