[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mehdi-hp

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی میدونه برا دریافت حقوق شرکت نفت باید شماره حسابی که میدیم از چه بانکی باشه و اگر چندتا بانک طرف قراردادن کدومش بهتره و چه نوع حسابی بهتره؟ با تشکر
(مناطق نفتخیز جنوب)

سلام.
به ما که گفتن تجارت.

karim1362

عضو جدید
سلام به جمیع دوستان

بالاخره بعد از یک هفته به اینترنت دسترسی بیدا کردم تا عرض ادبی کرده باشم

بعد از گذشت تقریبا یک هفته از آموزش بدو استخدام به این نتیجه رسیدم که نفت آنچنان آش دهن سوزی هم نیست که فکرشو میکردم

نمیخوام کسی را ناامید کنم اما به هر حال وضعیت به درستی و در شان یک نیروی شرکت نفتی نیست

به این موضوع دلخوش میشم که اوایلش هست و امکانات رفاهی انشالله در آینده درست میشه و لی دوره های آموزشی است خیلی خوبه

عسلویه است و .................................................................

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس(PSEEZ)

(عبدالله)

عضو جدید
سلام دوستان

یه سوال خواستم بپرسم

آیا امکان انتقال گرفتن از شرکت مناطق نفتخیز جنوب و یا هر شرکتی دیگه

به شرکت پالایش و پخش وجود داره؟

ممنون

aznamajid

عضو جدید
سلام
بابا پس این ملی حفاری کی میخواد دعوت به کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این هفتم تموم شدو خبری ازشون نشد
پروندم تکمیل شده

سلام مهندس
میشه زمان مصاحبه و گزینشت رو بگی؟
میخوام ببینم اگه از بچه های گروه ما هستی هنوز یه سری از دوستان کارهاشون نیمه تموم مونده مخصوصآ گزینش و استعلام مدارک

benfika

عضو جدید
سلام به جمیع دوستان

بالاخره بعد از یک هفته به اینترنت دسترسی بیدا کردم تا عرض ادبی کرده باشم

بعد از گذشت تقریبا یک هفته از آموزش بدو استخدام به این نتیجه رسیدم که نفت آنچنان آش دهن سوزی هم نیست که فکرشو میکردم

نمیخوام کسی را ناامید کنم اما به هر حال وضعیت به درستی و در شان یک نیروی شرکت نفتی نیست

به این موضوع دلخوش میشم که اوایلش هست و امکانات رفاهی انشالله در آینده درست میشه و لی دوره های آموزشی است خیلی خوبه

عسلویه است و .................................................................

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس(PSEEZ)

سلام
میشه بیشتر توضیح بدین؟

فریدف

عضو جدید
سلام مهندس میشه زمان مصاحبه و گزینشت رو بگی؟میخوام ببینم اگه از بچه های گروه ما هستی هنوز یه سری از دوستان کارهاشون نیمه تموم مونده مخصوصآ گزینش و استعلام مدارک
من 22 اسفند مصاحبه اولم بود، مصاحبه مجددم 31 فروردینهرچی زنگ میزنم گزینش کسی جواب نمیده

aznamajid

عضو جدید
من 22 اسفند مصاحبه اولم بود، مصاحبه مجددم 31 فروردینهرچی زنگ میزنم گزینش کسی جواب نمیده

آخه مجبور بودی بگی قیلون می کشم:smile:
شوخی کردم نگران نباش اگه مشکل سیاسی نداشتی پروندت کامله باید صبر داشته باشی
همونطور که دوستان قبلی عنوان کردند مراحل گزینش در شرکت نفت زمان بر و طولانی است

فریدف

عضو جدید
آخه مجبور بودی بگی قیلون می کشم:smile:شوخی کردم نگران نباش اگه مشکل سیاسی نداشتی پروندت کامله باید صبر داشته باشی همونطور که دوستان قبلی عنوان کردند مراحل گزینش در شرکت نفت زمان بر و طولانی است
ممنون دوست عزیز ، آره فک کنم پروندم تکمیل شده ولی کی دوره شروع میشه خدا میدونه

hatef montazer

عضو جدید
ممنون دوست عزیز ، آره فک کنم پروندم تکمیل شده ولی کی دوره شروع میشه خدا میدونه

مناطق نفت خیزیا
سلام آقا منم فعلا جواب گزینشم نیومده.
چرا انقد داره طول میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مال اکثر بچه ها اومده.
من مصاحبم 21 اسفند بود. اوایل اردیبهشت دوباره اومدن واسه تحقیقات محلی!!!!!!!!!!!!!!!
خدا بخیر کنه. کسی نمیدونه این گزینش کی تموم میشه؟

nima_4321

عضو جدید
بالاخره پس از دو سال انتظار دیروز در محل شرکت نفت و گاز پارس قرارداد دوره پیمانی را امضا کردیم . و البته فی المجلس جمع حاضر که حدود 50 60 نفر بودیم به شرکت پایانه ها منتقل شدیم! دوره آموزشیمان هم به مدت سه ماه و از تاریخ یک خرداد در مجمتمع فنون اهواز شروع خواهد شد. به هر روی قسمت نشد که همکاران آتی خود را در نفت و گاز زیارت کنیم . پایانه ها هم شرکت خوبی است. به امید موفقیت و بهروزی برای تمام دوستانی که در این مدت و در این تاپیک با هم آشنا شدیم.

فریدف

عضو جدید
مناطق نفت خیزیا
سلام آقا منم فعلا جواب گزینشم نیومده.
چرا انقد داره طول میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مال اکثر بچه ها اومده.
من مصاحبم 21 اسفند بود. اوایل اردیبهشت دوباره اومدن واسه تحقیقات محلی!!!!!!!!!!!!!!!
خدا بخیر کنه. کسی نمیدونه این گزینش کی تموم میشه؟
سلام
منم امروز زنگ زدم شرکت گفتن هنوز جواب گزینشت نیومده
واقعاً که، یه ماهه که دو خط نامه رو معطلش کردن، دیگه میخوام بیخیال بشم
2ساله که دنبال هیچ کاری نرفتم، بیکار موندم تو خونه اینم از نحوه ی جلو رفتن کارای اداری

arsalan.sh

عضو جدید
Help me

Help me

بچه ها من گزینش پایانه ها قبول شدم. امابا این خبری که الان توی تاپیک خوندم خیلی مردد شدم. به نظر شما پایانه ها رو انتخاب کنم یا پخش و پالایش رو. لطفا هرکسی که پیشنهادی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه. ممنون
:confused:

bikar20

عضو جدید
بچه ها من گزینش پایانه ها قبول شدم. امابا این خبری که الان توی تاپیک خوندم خیلی مردد شدم. به نظر شما پایانه ها رو انتخاب کنم یا پخش و پالایش رو. لطفا هرکسی که پیشنهادی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه. ممنون
دوست عزیز به نظر من پخش پالایش در صورتی بهتر که در شهر خودت باشی در غیر این صورت پایانه ها دارای این مزایا است :1 همچنان در زیر مجموعه شرکت ملی نفت می مانی و بعدا احتمال اینکه بتونی منتقل بشی به یک شرکت دیگه در همین مجموعه برای شما میسر تر می باشد (البته این حدس خودم) 2-از بابت حقوقی حقوق پایانه ها خیلی بیشتر از پخش و پالایش تازه هزینه 15 روز شما که در محل خدمت هستید به عهده شرکت است .در صورتی که در پخش و پالایش و هزینه شما بر عهده خود شماست پس شما در پخش پالایش دیرتر می تونی خودت بگیری تا پایانه ها.3-احتمال اینکه شما کارهای فنی یاد بگیرید و واقعا یک مهندس بشوید اگر رشته شما فنی است در پایانه ها بیشتر است و در کل اگر می خواهید کار یاد بگیرید باید در مناطق عملیاتی باشید.و لی با تمام این حرف ها اگر کسی در محل زندگی اش بتواند در پخش و پالایش شاغل شود به نظر من بهتر است چون هم در کنار خانواده خود است و هم از هوای آلوده منطق بدور است.

arsalan.sh

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من پخش پالایش در صورتی بهتر که در شهر خودت باشی در غیر این صورت پایانه ها دارای این مزایا است :1 همچنان در زیر مجموعه شرکت ملی نفت می مانی و بعدا احتمال اینکه بتونی منتقل بشی به یک شرکت دیگه در همین مجموعه برای شما میسر تر می باشد (البته این حدس خودم) 2-از بابت حقوقی حقوق پایانه ها خیلی بیشتر از پخش و پالایش تازه هزینه 15 روز شما که در محل خدمت هستید به عهده شرکت است .در صورتی که در پخش و پالایش و هزینه شما بر عهده خود شماست پس شما در پخش پالایش دیرتر می تونی خودت بگیری تا پایانه ها.3-احتمال اینکه شما کارهای فنی یاد بگیرید و واقعا یک مهندس بشوید اگر رشته شما فنی است در پایانه ها بیشتر است و در کل اگر می خواهید کار یاد بگیرید باید در مناطق عملیاتی باشید.و لی با تمام این حرف ها اگر کسی در محل زندگی اش بتواند در پخش و پالایش شاغل شود به نظر من بهتر است چون هم در کنار خانواده خود است و هم از هوای آلوده منطق بدور است.
ممنون منم با نظر شما موافقم. پخش و پالایش تنها حسنش اینه که حجم کارش کمه. همینم باعث شک من شده.

فرید نفت

عضو جدید
سلام به نظر من هم پایانه ها بهتره به چنددلیل : 2 هفته که سر کار نمیرید و به هر کاری که دوست داری میتونی برسی. توی پالایش و پخش کلی باید صغری کبری بچینی تا بهت دو روز مرخصی بدن. از لحاظ حقوق و مزایا هم که اصلا قابل مقایسه نیستند. در مورد سختی کار هم اینقدر بد بین نباشید. ضمنا تا جایی که من اطلاع دارم شرکت پایانه ها در خارک هست که منطقه خوب و مهمیه.

mahmudreza

عضو جدید
یلام.از ووستان نفت وگاز پارس کسی هست که لیسانس برق قدرت داشته باشه و به پایانه ها منتقل شده باشه؟

اختلاف انتخاباتی بر سر کوبیده و برگ
مراسم تبليغات يکي از نامزدهاي انتخابات ریاست جمهوری در يکي از شهرهاي کشور به آشوب کشيده شد.
به گزارش نشريات محلي ، مراسم تبليغي - غذايي يکي از نامزدهاي انتخاباتي که با کوبيده توام بود، توسط عده اي که گفته مي شد به برگ تمايل داشتند به درگيري و تشنج انجاميد و مردم به مراد دلشان نرسيدند. لازم به ذکر است چند شب پيش نيز مراسم تبليغي - غذايي رقيب نامزد مذکور توسط هواداران کوبيده متشنج شده بود.

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان از پتروشیمی کارون به من زنگ زدند گفتند گرایشت چیه درضمن گفتند امروز نتایج می زنند ولی خبری نشد کسی می دونه چرا

arsalan.sh

عضو جدید
سلام به بچه های اصفهان . چه خبر؟ بجز پخش و پالایش دیگه از چه شرکتهایی اومدن واسه گزینش؟
ما پایانه ای ها اهوازیم 2 ماه برامون دوره گذاشتن.به این صورت که هر ماه 3هفته سر کلاس میریم یه هفته استراحت

فریدف

عضو جدید
سلام دوستان ، این گزینش اهواز چرا جوابارو نمیفرسته شرکت؟؟؟؟؟
من 31 فروردین مصاحبه مجدد دادم اما هنوز منتظر جواب گزینشم
از دوستان کسی هست که مثه من باشه؟؟؟؟
من ملی حفاریم، واقعاً که اعصاب آدمو خورد میکنن این گزینشیها
از آبان ماه پروندم دستشونه

hatef montazer

عضو جدید
سلام دوستان ، این گزینش اهواز چرا جوابارو نمیفرسته شرکت؟؟؟؟؟ من 31 فروردین مصاحبه مجدد دادم اما هنوز منتظر جواب گزینشم از دوستان کسی هست که مثه من باشه؟؟؟؟ من ملی حفاریم، واقعاً که اعصاب آدمو خورد میکنن این گزینشیها از آبان ماه پروندم دستشونه
سلام برادر عزیز. آقا منم نفت خیزم. واسه منم اومده بودن تحقیق مجدد. ولی هنوزم هنوزه خبری نیس. قبلنا زنگ میزدم گزینش جواب میدادن و لی چند روزیه که اصلا جواب تلفن هم نمیدن. خدا به خیر کنه. انشاالله که خیره و به زودی مشکلمون حل میشه. آمین یا رب العالمین

فریدف

عضو جدید
سلام برادر عزیز. آقا منم نفت خیزم. واسه منم اومده بودن تحقیق مجدد. ولی هنوزم هنوزه خبری نیس. قبلنا زنگ میزدم گزینش جواب میدادن و لی چند روزیه که اصلا جواب تلفن هم نمیدن. خدا به خیر کنه. انشاالله که خیره و به زودی مشکلمون حل میشه. آمین یا رب العالمین
سلام
مطمئنی دوباره اومدن تحقیق؟؟؟ یعنی به همون مصاحبه مجدد اکتفا نمیکنن؟؟؟ اگه اینجوری باشه که حالا حالاها باید منتظر باشیم!!!!!!

Korosh_Sepehri

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه که جواب آزمون شرکت نفت کی میاد ؟ توی سایت رسمیشون که نوشته بود حداکثر تا دو هفته بعد از امتحان .

منم زنگ زدم روابط عمومی شرکت نفت گفتن اوایل خرداد بعد گفتم مگه نگفته بودن حداکثر دوهفته دیگه ؟؟؟
:surprised:
گفت بله متاسفانه . یادم رفت بپرسم این اوایل خرداد که میگید دقیقا کی منظورتون هست ؟ تا هفته اول خرداد ؟ تا هفته سوم خرداد ؟ تا یک ماه بعد از خرداد ؟ تا یک سال بعد از خرداد ؟ گزینه جیم : هیچکدام ؟؟؟!!! گزینه دال : همه موارد .

emi_64i

عضو جدید
سلام به همه دوستان و اساتید و پیشکسوتان نفتی...
راستش من آزمون نفت رو دادم و خیلی امیدوارم قبول بشم. و از طرف دیگه آزمون وزارت نیرو آبان ماه رو شرکت کردم و الان مراحل پایانی استخدام در شرکت آب و فاضلاب خوزستان رو دارم پیگیری میکنم!
حالا بدجوری دو شک!! شدم... از طرفی هنوز نفت اعلام نشده و به فرض قبولی روندش تا یک سال حتماً طول میکشه و معلوم نیست قبول بشم... و از طرفی آبفا تعهد خدمت 10 یا 15 ساله میگیره که نمیدونم اگه تعهد بدم برای فسخش شاید جریمه بشم و یا به خاطر تعهد نفت نتونم برم!
نمیدونم چیکار کنم... ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنید. واقعاً مشکلی پیش میاد اگه برم و تعهد بدم یا میشه بعداً اونطرف رو بپیچونم؟؟

abdol1987

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه که جواب آزمون شرکت نفت کی میاد ؟ توی سایت رسمیشون که نوشته بود حداکثر تا دو هفته بعد از امتحان .

منم زنگ زدم روابط عمومی شرکت نفت گفتن اوایل خرداد بعد گفتم مگه نگفته بودن حداکثر دوهفته دیگه ؟؟؟
گفت بله متاسفانه . یادم رفت بپرسم این اوایل خرداد که میگید دقیقا کی منظورتون هست ؟ تا هفته اول خرداد ؟ تا هفته سوم خرداد ؟ تا یک ماه بعد از خرداد ؟ تا یک سال بعد از خرداد ؟ گزینه جیم : هیچکدام ؟؟؟!!! گزینه دال : همه موارد .
بعد ان.ت.خ.اب.ات به احتمال زیاد میزنند. البته یه پیش بینی تنهاست.

peyman13

عضو جدید
سلام دوستان

دوست عزیز من چند روز پیش مرکز ازمون بودم یه اطلاعیه زده بودن به دیوار که نتایج نیمه دوم خرداد اعلام میشه

بالا