[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

n12b54

عضو جدید
انقدر دوست و فامیل و بقال و چقال ازم پرسید که جواب استخدامیت نیومده که می خوام یه بیل برد به خودم وصل کنم و بنویسم "هنوز خبری از استخدامی اینجانب از شرکت نفت نشده لطفا سوال نفرمایید".مشاهده پیوست 80423
خدایا همه امیدم فقط تو هستی

اینو خوب اومدی. حتی اونایی که سال در 12 ماه نمیدیدمشون هم ازم پرسیدن. نمیدونم از کجا خبر دار شدن. برای همشون باید توضیح بدیم:evil:
باز اگه قبول نشدیم یه مصیبت اینه که به همشون باید بگی که نشدم. فکر کنم باید اون موقع یه مدت آفتابی نشیذم:w45:
یا بیایم دست رو از پیش بگیریم مثل همیشه پشت سر شرکت نفت بدو بیراه بگیم که پارتی بازی شد! :exclaim: :w00:
ما که رفتیم بخوابیم:tooth:

n12b54

عضو جدید
نتايج ساعت 12 مياد
آقا خوشت میاد مردمو بیدار نگه داری؟
اصلا شما که رشتت مکاترونیکه مگه مکاترونیک هم شرکت نفت میخواست؟:que:
برین بخوابین. آخه امروز ملت بودن عزاداری. بابا اگه شرکت نفت اینقدر فعال بود که امروز هم کار میکرد، باید یکماه پیش نتیجش میومد. اونا روز غیر تعطیل، تعطیلن. چه برسه به اربعین!:biggrin:

83317477

عضو جدید
اینو خوب اومدی. حتی اونایی که سال در 12 ماه نمیدیدمشون هم ازم پرسیدن. نمیدونم از کجا خبر دار شدن. برای همشون باید توضیح بدیم:evil:
باز اگه قبول نشدیم یه مصیبت اینه که به همشون باید بگی که نشدم. فکر کنم باید اون موقع یه مدت آفتابی نشیذم:w45:
یا بیایم دست رو از پیش بگیریم مثل همیشه پشت سر شرکت نفت بدو بیراه بگیم که پارتی بازی شد! :exclaim: :w00:
ما که رفتیم بخوابیم:tooth:
مثل اینکه داستان خبردار شدن یه امر فراگیری هست من فک میکردم فقط فامیلای ما اینجورین:biggrin:

amir4924

عضو جدید
اصلا شک نکنید که فردا خبری نیست چون آقایون از 4شنبه رفتن مسافرت و تازه برگشتن و فردا خسته .شما بودید حال داشتید نتایج را اعلام کنید

mmmn68

عضو جدید
ینی میشه امشب بخوابم صبح که پاشدم ببینم که قبول شدم؟
ینی میشه؟ :(

eset

عضو جدید
با سلام به همه دوستان منتظر--- "اگه خداي بزرگ بخواهد قبوليم"

(شك نكنيد كه خدا شكاكان را دوست ندارد)

زندگي آب رواني است روان مي گذرد------ آنچه تقدير من و توست همان مي گذرد
:smile::smile:
يا علي مدد

eset

عضو جدید
الهي!
الهي!
تا آدم نشده ايم دنيا بهمون رو نكند---(آمين يا رب العالمين)

دوباره ميگم:انشااله هر كي قبول شد 30 سال خالصانه و با نيت پاك و براي خدا كار كند
و هيچ وقت حريص نشويم چرا به قول شاعر(صائب تبريزي):
حريص را نكند نعمت دو عالم سير........................ هميشه آتش سوزنده اشتها دارد

86110823

عضو جدید
با سلام بچه ها همتون رو راحت کنم
من همین الان زنگ زدم مرکز آزمون شرکت نفت به شماره 02166969562 با مسئول مرکز آزمون صحبت کردم گفت نتیجه رو چهارشنبه بعد از ظهر می زنیم روی سایت پس دیگه منتظر نباشید.

reza-e

عضو جدید
خوبه اینجا همه از استرس و بیکاری به عرفان کشیده شدن !
ما از این لحاظ هم شانس نیاوردیم و به شیطان پرستی گرویده شدیم !

m1984mm

عضو جدید
خوبه اینجا همه از استرس و بیکاری به عرفان کشیده شدن !
ما از این لحاظ هم شانس نیاوردیم و به شیطان پرستی گرویده شدیم !

m1984mm

عضو جدید
من نفت مناطق مركزي مصاحبه دادم(براي اون چند تا دوستي كه مي پرسيدن)

ehsan6472

عضو جدید
سلام در مورد پخش و پالایش زنگ زدم به این شماره 61626869 گفت که نتایج آخر این هفته و شاید هم اوایل هفته دیگه.

rota22

عضو جدید
عجب آدمايين گفتن اولين ساعات 25 ام اعلام ميشه حالا زنگ مي زنيم ميگن بعد از ظهر 28 ام

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاريخ اعلام نتايج عوض شد از 28 ام به بعد:biggrin:

اینکه میگن نفت دیگه مثل قدیم نیست به شدت واقعیت داره.....سیستم ارتش و نفت از استخدام تا بازنشستگی سیستم های ایرانی نیستند واسه همینه که طی این سالها اینقدر اسمشون درومده از لحاظ نظم و مشخص بودن روال کاری تو همه ی زمینه ها نسبت به سایر ارگان ها یه سر گزدن بالاتر بودن....حتی تو زمینه جذب نیروی انسانی تا بازنشستگی همون نیرو.واسه همین پارتی بازی جایی نداشت تو این سیستم ها......متاسفانه این سیستم های پر قدرت هم تو ایرن دوام نیاوردن...از ارتش که زیاد اطلاعی ندارم ولی واقعا نفت دیگه آش دهن سوزی نیست.اینو موقعی متوجه میشین که رفتین سر کار ایشالا....تو همه ی زمینه ها افت کرده .اینم راس کاره که خودتون دارین میبینین.بیشتر شده شبیه خاله بازی ..روزی رو که خودشون تعیین کردن واسه چندمین بار تغییر دادن..

persiastar

عضو جدید
اینکه میگن نفت دیگه مثل قدیم نیست به شدت واقعیت داره.....سیستم ارتش و نفت از استخدام تا بازنشستگی سیستم های ایرانی نیستند واسه همینه که طی این سالها اینقدر اسمشون درومده از لحاظ نظم و مشخص بودن روال کاری تو همه ی زمینه ها نسبت به سایر ارگان ها یه سر گزدن بالاتر بودن....حتی تو زمینه جذب نیروی انسانی تا بازنشستگی همون نیرو.واسه همین پارتی بازی جایی نداشت تو این سیستم ها......متاسفانه این سیستم های پر قدرت هم تو ایرن دوام نیاوردن...از ارتش که زیاد اطلاعی ندارم ولی واقعا نفت دیگه آش دهن سوزی نیست.اینو موقعی متوجه میشین که رفتین سر کار ایشالا....تو همه ی زمینه ها افت کرده .اینم راس کاره که خودتون دارین میبینین.بیشتر شده شبیه خاله بازی ..روزی رو که خودشون تعیین کردن واسه چندمین بار تغییر دادن..
موافقم!
در مورد ارتش من خودم ارتش خدمت كردم از هر 100 نفر از پرسنل ارتش شايد 10 نفر هم آدم سالم پيدا نشه !
اكثرا معتاد تشريف دارن:biggrin:

m1984mm

عضو جدید
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** اطلاعيه جدید **

اعلام نتايج نهایی مصاحبه استخدامي صرفاً از طريق همين پايگاه و به شرح ذيل خواهد بود :
1- متقاضيان استخدام در شركت ملي نفت كه در مصاحبه فني و تخصصي حضور يافته اند نيمه دوم دي ماه سال جاري (از 28/10/90به بعد)
2- زمان اعلام نتايج به متقاضيان استخدام در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي متعاقباً از طريق همين پايگاه اعلام خواهد شد.
تذکر مهم:
- با عنايت به لزوم وصول تاييديه هاي هسته گزينش، طب صنعتي، عدم سوء پيشينه، استعلام مدرك تحصيلي و استعلام مدرك نظام وظيفه پيش از شروع بكار افراد پيش بيني مي گردد شروع بكار پذيرفته شدگان نهايي آزمون از اوايل ارديبهشت ماه سال 91 باشد. آموزش افراد جديدالاستخدام نيز همزمان با دوره استخدام پيماني آنان خواهد بود.
اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

داوطلباني كه در آزمون علمي مورخ 30 و 31 تير ماه جاري شركت ملي نفت و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي پذيرفته شده و متعاقب آن در آزمون شغلي مورخ جمعه 8/7/90 نيز حضور يافته اند جهت اطلاع از زمان و مكان مصاحبه هاي استخدامي خود و چاپ دعوتنامه مربوطه اینجا را کلیک کنند یا از منوی "چاپ دعوتنامه پذیرفته شدگان آزمون" استفاده نمایند .

داوطلبان ممتازی که در سایت pmhr.ir ثبت نام کرده و در آزمون شغلی حضور یافته اند جهت اطلاع از زمان و مكان مصاحبه هاي استخدامي خود و چاپ دعوتنامه مربوطه اینجا را کلیک کنند یا از منوی "چاپ دعوتنامه ممتازین سایت معاونت" استفاده نمایند .

تذکر : همانگونه كه قبلاً نيز اطلاع رساني گرديده است، براي داوطلباني كه در آزمون شغلي مورخ 8/7/90 به هر دليلي حضور نيافته و غايب بوده اند دعوتنامه مصاحبه صادر نگرديده و از ادامه فرآيند حذف شده اند.

بالا