40 درصد تهرانی‌ها به بی فرزندی و کم فرزندی راضی شده اند!/پر درآمدها و بالانشینها کمتر بچه دار میشوند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ....همون آلمان و نروژی که میگید رشد جمعیتشون منفیه ....اما به خاطر دیدگاهاشونه .... هر کشوری دیدگاه خودش رو داره و البته خیلی زود این دیدگاه در جامعه حل میشه خدا رو شکر جایگزین میشه ...
مثلا یه زمانی هر زوج ایرانی 6 تا فرزند داشت اما به خاطر زیر ساخت های جامعه و اقتصاد درست مشکلی براشون پیش نمیومد ...اقتصاد درست نسبت به همون زمان خودش تعریف میشه ...نمیتونی اقتصاد یک سال رو با سال دیگه مقایسه کنی چون شاخص ها متفاوت اند .....
ایران هم الان مدتیه که از لحاظ اقتصادی نمی تونه مردم کشورش رو به خوبی حمایت کنه و اکثر مردم جامعه در حال رکود اند ....قشر جوان هم که همشون از یه ور خدا بیامرزه ....
پس اقتصاد نقش مهمی داره ....و البته فرهنگ ....
اگر در زمان انقلاب شعار بچه فقط دوتای شاهنشاهی یکی از دلایل دخول مردم بود که میخواهند در کار خدا دخالت کنند هم اکنون مردم هم میدانند که بچه چندتا نیاز است و به تعابیر سیاسی توجه نمی کنند.....
و البته فرموده مقام معظم رهبری در مورد ما دهه 60 ای ها همین چند سال پیش یادتونه : رشد جمعیت همانند شیرآبی بود که باز کردیم اما یادمان رفت کجا و چه زمانی ببندیم ...
با این مسوولین و وضعیت حال جامعه هیچ کس به خودش اجازه نمی دهد که از این چیز ها تخطی کند که در آینده دهه 60 دیگه ای فراهم کند .

خب ....یعنی دیدگاه ما فرق کرده؟.......دیدگاه اسلام در این باره چیست؟
منکه متوجه نمیشم .........شما پس میگید اون زمان اقتصاد درست بوده پس مشکلی پیش نمی اومده .....ولی اون موقع آیا سطح توقعات جامعه با حال یکی بود؟

مگر نه اینکه اون زمان پدر و مادر و فرزند و عروس و یک خانواده بزرگ همه در یک خانه ساکن بودن .....ولی حال چی؟
همچین چیزی رو میبینید؟
پس اگه بحث الآنه چرا بحث دهه شصتی ها مطرح میشه؟
قطعا منم گفتم اقتصاد نقش داره .....ولی فقط اون نیست
رهبری گفتن سیاست اینکه فرزند کمتر زندگی بهتر سیاست اشتباهی بود و جز اشتباهات خود خواندن

آخر ما نفهمیدیم مشکل شما با دهه شصت چه بود!

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه ......پردرآمدا انقدر به فکرن؟
میشه بگید فاجعه دهه شصت به قول شما چه ربطی به قشر مرفه دارد

بنده خدا آمار فرزندانشون زیر یک فرزنده ....میدونی همچین جامعه ای در اینده یعنی چی؟

نه ما نمیدونمیم یعنی چی شما بگو یعنی چی؟؟؟؟؟؟
ما چند تا بچه بیاریم شوما راضی میشی؟؟؟؟؟؟ ده تا.......بیست تا......سی تا؟؟؟؟؟؟؟ انقد بیاریم تا بمیریم اره؟؟؟؟؟؟ کیه که خرجشو بده؟؟؟؟
به درک پدرمادرش انقد بدبختی بکشن که جونشون دربیاد.....که بقیه میخوان ما پرجمعیت باشیم
بچه که یکی باشه ادم درست تربیتش میکنه واسش گاو میکشه دکتر مهندس تحویل جامعه میده........نه یک مشت معتاد عقده ای که کمبود محبت پدر مادرشو ازتو خیابون تامین میکنه
اون پدر مادر بدبخت به کدوم بچش برسه؟؟؟؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب ....یعنی دیدگاه ما فرق کرده؟.......دیدگاه اسلام در این باره چیست؟
منکه متوجه نمیشم .........شما پس میگید اون زمان اقتصاد درست بوده پس مشکلی پیش نمی اومده .....ولی اون موقع آیا سطح توقعات جامعه با حال یکی بود؟

مگر نه اینکه اون زمان پدر و مادر و فرزند و عروس و یک خانواده بزرگ همه در یک خانه ساکن بودن .....ولی حال چی؟
همچین چیزی رو میبینید؟
پس اگه بحث الآنه چرا بحث دهه شصتی ها مطرح میشه؟
قطعا منم گفتم اقتصاد نقش داره .....ولی فقط اون نیست
رهبری گفتن سیاست اینکه فرزند کمتر زندگی بهتر سیاست اشتباهی بود و جز اشتباهات خود خواندن

آخر ما نفهمیدیم مشکل شما با دهه شصت چه بود!
...یا شما دهه 60 تی نیستی یا تو ایران نبودی یا ببخشیدا کلا تو باغ نیستی!!ازین 3 حالت خارج نیست وگرنه نمیگفتی مشکل دهه 60 چی بود!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونش دیگه به من و شما ربطی نداره...
الان من مثلا دلم نمیخواد زیتون بخورم شما میگی چرا دلت نمیخواد باید بخوری؟
قشر پولدار چون سواد داره علم داره درس خونده رفته دنیا رو دیده فهمیده دنیا چه خبره..یه بچه میاره به نحو احسن بزرگش میکنه ..10 تا نمیاره 10 تاشون بشن معتاد!!
آقا شما تو همه چی زور و اجبار میکنین همه رو...

تحلیل نمیخواد...یکی نمیخواد بچه داشته باشه یکی میخواد..اینم تحلیل داره؟؟
بعدشم شما که آمریکا رو قبول نداری پس واسه همش ایران و با آمریکا مقایسه میکنی؟

وقتی در یک جامعه هستیم و مسائلمون به هم مرتبطه ربط داره .....اینطور که شما میگید در هیچ بعدی نمیشه آسیب شناسی کرد .....چطور به اینها پول یارانه بایستی تعلق بگیره نگیرن صداشون در میاد!...بحث که به اینجاها میرسه جز مردم قرار حساب نشن و به کسی مربوط نیست ؟

عاقلانه صحبت کنیم .....
همون زیتون هم میتونه تحت شرایطی ربط داشته باشه .........یک نفر آمار بگیره و ببینه چرا خوردن زیتون در سطح جامعه کم شده ...یا اونهایی که دوست دارن دلیلشون چیه
فکر میکنم شما تا حالا کار آماری نکردی
منکه مقایسه نکردم .......یکی از دوستان گفتن جواب به ایشون دادم

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من یعنی آمار سازمان پول بین الملل هم دروغه؟!....
بر چه اساس میگید؟
بنده هم گفتم مسئله اقتصادی بی اثر نیست ........ولی تنها دلیل نیست ........شما بگید دلیل قشر مرفه جامعه چیه؟

بدون آمار حرف زدن که میشه فقط حرف احساسی نه منطقی
نخیر دوست من نگفتم دروغه ...برو بالا جمله ام دوباره بخون ...شاخص هایی که ازش استفاده میشه درش در زندگی مردم دخالتی نداره ....شاخص ها
شما که گفتی 3.6 میتونی بگی رده ایران در کشور های جهان چندمه ؟؟؟ و لطف میکنی دوباره منبع ات رو چک کنی؟؟؟؟؟
بعد این بخونی

به گزارش تسنیم، بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود موسوم به «دورنماهای اقتصاد جهانی» رشد اقتصادی ایران در سال گذشته میلادی را منفی 1.9 درصد اعلام کرد.

براساس پیش بینی این نهاد بین المللی، رشد منفی اقتصاد ایران در سال 2013 کمتر خواهد شد و در سال 2014 رشد مثبت اقتصاد ایران از سر گرفته خواهد شد. بانک جهانی رشد اقتصادی ایران برای سال جاری میلادی را منفی 1.1 درصد پیش بینی کرده است که کمتر از رقم منفی 1.9 درصدی سال قبل از آن است.

خب به نظر ات آمار بانک جهانی اشتباهه یا شما ؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ما نمیدونمیم یعنی چی شما بگو یعنی چی؟؟؟؟؟؟
ما چند تا بچه بیاریم شوما راضی میشی؟؟؟؟؟؟ ده تا.......بیست تا......سی تا؟؟؟؟؟؟؟ انقد بیاریم تا بمیریم اره؟؟؟؟؟؟ کیه که خرجشو بده؟؟؟؟
به درک پدرمادرش انقد بدبختی بکشن که جونشون دربیاد.....که بقیه میخوان ما پرجمعیت باشیم
بچه که یکی باشه ادم درست تربیتش میکنه واسش گاو میکشه دکتر مهندس تحویل جامعه میده........نه یک مشت معتاد عقده ای که کمبود محبت پدر مادرشو ازتو خیابون تامین میکنه
اون پدر مادر بدبخت به کدوم بچش برسه؟؟؟؟
شما از قشر سرمایه داران پس صحبت میکنید؟
کسی گفت ده تا.......الآن که طبق این آمار به یک نفر هم نمیرسه خانم محترم

یعنی زندگی بی بچه .......یعنی اینکه شما تو زندگی مرفهانه وقت ندارین برای فرزندانتون بزارید ....سبب میشه به یک بچه تن بدین!

تربیت بچه بخش عمدش به خانواده مربوطه ....البته محیط هم بی تاثیر نیست ......ولی شماها که همیشه خودتونو نسبت به سایر اقشار جامعه برتر میدونید ..غیر اینه؟

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه ......پردرآمدا انقدر به فکرن؟
میشه بگید فاجعه دهه شصت به قول شما چه ربطی به قشر مرفه دارد

بنده خدا آمار فرزندانشون زیر یک فرزنده ....میدونی همچین جامعه ای در اینده یعنی چی؟

وقتی در یک جامعه هستیم و مسائلمون به هم مرتبطه ربط داره .....اینطور که شما میگید در هیچ بعدی نمیشه آسیب شناسی کرد .....چطور به اینها پول یارانه بایستی تعلق بگیره نگیرن صداشون در میاد!...بحث که به اینجاها میرسه جز مردم قرار حساب نشن و به کسی مربوط نیست ؟

عاقلانه صحبت کنیم .....
همون زیتون هم میتونه تحت شرایطی ربط داشته باشه .........یک نفر آمار بگیره و ببینه چرا خوردن زیتون در سطح جامعه کم شده ...یا اونهایی که دوست دارن دلیلشون چیه

تروخدا بحث یارانه رو پیش نکش..........لطفا
40تومن میدن درعوض400تومن میگیرن..............تروخدا عوام فریبی نکنید دیگه بسه.....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر دوست من نگفتم دروغه ...برو بالا جمله ام دوباره بخون ...شاخص هایی که ازش استفاده میشه درش در زندگی مردم دخالتی نداره ....شاخص ها
شما که گفتی 3.6 میتونی بگی رده ایران در کشور های جهان چندمه ؟؟؟ و لطف میکنی دوباره منبع ات رو چک کنی؟؟؟؟؟
بعد این بخونی

به گزارش تسنیم، بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود موسوم به «دورنماهای اقتصاد جهانی» رشد اقتصادی ایران در سال گذشته میلادی را منفی 1.9 درصد اعلام کرد.

براساس پیش بینی این نهاد بین المللی، رشد منفی اقتصاد ایران در سال 2013 کمتر خواهد شد و در سال 2014 رشد مثبت اقتصاد ایران از سر گرفته خواهد شد. بانک جهانی رشد اقتصادی ایران برای سال جاری میلادی را منفی 1.1 درصد پیش بینی کرده است که کمتر از رقم منفی 1.9 درصدی سال قبل از آن است.

خب به نظر ات آمار بانک جهانی اشتباهه یا شما ؟؟؟
اگر دقت کرده باشین منم گفتم الآن منفی است ....ولی در طول هشت سال میانگین 3.6 بوده .....رتبه ایران 17 دنیاست

برنا : صندوق بین المللی پول: میانگین رشد اقتصادی ایران 3.6 درصد است

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

عاقلانه صحبت کنیم .....

موقعی که یه خانواده نون شب نداره بخوره مسائلش به شما مربوط نمیشه ولی سر این موضوعا شما مسئولیت پذیر میشین!!
پول یارانه تعلق میگیره بایدم تعلق بگیره...چه کسی که داره پول پارو میکنه چه کسی که نداره....خودتون شعار عدالت ورزی و میدین...
چرا کم شده؟اینم سوال کردن داره؟؟چون گرونه مردم توان خرید نون و ندارن چه برسه به زیتون....
شما خودت گفتی آمریکا اونجوره اینجوره!!

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی زندگی بی بچه .......یعنی اینکه شما تو زندگی مرفهانه وقت ندارین برای فرزندانتون بزارید ....سبب میشه به یک بچه تن بدین!

تربیت بچه بخش عمدش به خانواده مربوطه ....البته محیط هم بی تاثیر نیست ......ولی شماها که همیشه خودتونو نسبت به سایر اقشار جامعه برتر میدونید ..غیر اینه؟

ما خودمونو برتر دونستیم؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونی یک قشر به ظاهر مرفه تاحالا جون چند خانواده پرجمعیت بدبخت بیچاره رو ازمرگ به خاطر گرسنگی وکمبود امکانات نجات داده؟؟؟؟؟ خانواده 8 نفره ای که تخم مرغ غذای مهمونش بود براش ذوق میزدن.......

دولت اینجا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه همین مرفه ها نباشن که مملکت ول معطله.....

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

این لینک هم میگذارم از خبر گذاری مهر که دقیقا رشد اقتصادی ایران رو در منطقه ببینی و بعد ممنون میشم دفعه بعد با مطالعه و ارزیابی دقیق و تفاوت آمار داخلی و جهانی بیان کنی :
http://www.mehrnews.com/detail/News/2000194
من با منبع حرف زدم شما هم منبع رشد اقتصادی کشور رو بیار؟؟؟
عزیز من ما رتبه 164 رشد اقتصادی جهان رو طبق آمار بین المللی داریم بعد میای یه عدد مینداری وسط روش بحث میکنی میگی رشد اقتصادیمون خوبه و مردم دلیل های دیگه ای برای بچه دار نشدن دارند ؟

K.T

عضو جدید
تا همین چند سال پیش میگفتن فرزند کمتر زندگی بهتر

حالا باز میگن بچه بیارین بچه خوبه............اخه چرا بیاریم؟؟؟؟؟؟؟ تا کی عوام فریبی؟؟؟؟؟؟؟؟
بحث عوام یا خواص نیست بحث اینکه بعد سوختن یه نثل از جوونا و افزایش قیمتا و کمبود هزارو یه چیز باعث میشه که تو بیست سال اینده جمعیت کم و پیر بشه هیج کار ما از رو حساب که نیست ماشا اله

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث عوام یا خواص نیست بحث اینکه بعد سوختن یه نثل از جوونا و افزایش قیمتا و کمبود هزارو یه چیز باعث میشه که تو بیست سال اینده جمعیت کم و پیر بشه هیج کار ما از رو حساب که نیست ماشا اله

الان هشت کشور برتر جهان که اتفاقا جمعیتشون پیرشده به مشکلی برخوردن ایا؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوزکه هنوزه در صدر جدول هستن ازهمه نظر.....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

موقعی که یه خانواده نون شب نداره بخوره مسائلش به شما مربوط نمیشه ولی سر این موضوعا شما مسئولیت پذیر میشین!!
پول یارانه تعلق میگیره بایدم تعلق بگیره...چه کسی که داره پول پارو میکنه چه کسی که نداره....خودتون شعار عدالت ورزی و میدین...
چرا کم شده؟اینم سوال کردن داره؟؟چون گرونه مردم توان خرید نون و ندارن چه برسه به زیتون....
شما خودت گفتی آمریکا اونجوره اینجوره!!
چرا اون مسائل هم ربط داره .......عدالت ورزی به معنای اینه که حق همه برابر رعایت بشه .....نه اینکه به همه برابر برسد ......چون تغییری رخ نمیده

خیر ....مشکل شما اینه که همه دلایل رو صرفا از این نگاه میبینید ......طلاق چرا زیاد شده اونم دوباره در تهران و بازم در صدره؟
بازم دلیلش فقط اقتصادی است؟
چرا این همه ماشین در سط کشور زیاد شده تو این چند سال .....آیا بازم دلیلش از نگاه شما همینه

آمریکا هرجور باشه کشور هست .....گرچه کشوری است که ظلم مضاعف به ملت ما کرده و با اینکه منتخب ملت یک ماه دیگه باید بیاد سرکار بازم کشور ما رو تو دارو و واردات خودرو و مسائل انتقال پول تحریم کرد ....بس که خاطرخواه ملت ایران هستن ....

ولی حتی در اسلام هم گفته شده ......چیزهای خوب رو از هم جا یادبگیرید حتی ستمکاران حتی شده به اون جا برین

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر دقت کرده باشین منم گفتم الآن منفی است ....ولی در طول هشت سال میانگین 3.6 بوده .....رتبه ایران 17 دنیاست

وزیر اقتصاد هم این ادعای قشنگ شما رو در مجلس انجام داد البته جواب های قانع کننده تری هم شنید .... و لطفا به من بگید صندوق بین المللی که سال میلادی بیان میکنه چطور برای دولت آقای دکتر اومده گفته شاخص ات اینه ؟ ما رتبه 17 امیم ؟؟؟ اون آماری که برات گذاشتم بخون ....17 ام در منطقه ؟؟؟ لینکی که این بیان کرده نشون بده ....اونی که میگه ما 17 امیم ...من خودم دیدم ها میخوام منبع تو بگذاری

K.T

عضو جدید
این لینک هم میگذارم از خبر گذاری مهر که دقیقا رشد اقتصادی ایران رو در منطقه ببینی و بعد ممنون میشم دفعه بعد با مطالعه و ارزیابی دقیق و تفاوت آمار داخلی و جهانی بیان کنی :
عزیز من ما رتبه 164 رشد اقتصادی جهان رو طبق آمار بین المللی داریم بعد میای یه عدد مینداری وسط روش بحث میکنی میگی رشد اقتصادیمون خوبه و مردم دلیل های دیگه ای برای بچه دار نشدن دارند ؟

اصن نیازی به دلیل نیست و امارام نمیخواد شما مگه زندگی نمیکنید شایدم سر سفره بابا هستین و از هیچی خبر ندارین امروز سن ازدواج داره بالا میره به خاطر چی هست به قول یکی از دوستان توکلم از ماها گرفته شده

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اون مسائل هم ربط داره .......عدالت ورزی به معنای اینه که حق همه برابر رعایت بشه .....نه اینکه به همه برابر برسد ......چون تغییری رخ نمیده

خیر ....مشکل شما اینه که همه دلایل رو صرفا از این نگاه میبینید ......طلاق چرا زیاد شده اونم دوباره در تهران و بازم در صدره؟
چرا این همه ماشین در سط کشور زیاد شده تو این چند سال .....آیا بازم دلیلش از نگاه شما همینه

آمریکا هرجور باشه کشور هست .....گرچه کشوری است که ظلم مضاعف به ملت ما کرده و با اینکه منتخب ملت یک ماه دیگه باید بیاد سرکار بازم کشور ما رو تو دارو و واردات خودرو و مسائل انتقال پول تحریم کرد ....بس که خاطرخواه ملت ایران هستن ....

ولی حتی در اسلام هم گفته شده ......چیزهای خوب رو از هم جا یادبگیرید حتی ستمکاران حتی شده به اون جا برین

شما با منتخب ملت مشکل داری؟؟؟؟؟؟؟ طعنه وکنایه نزن لطفا......
ا

K.T

عضو جدید
الان هشت کشور برتر جهان که اتفاقا جمعیتشون پیرشده به مشکلی برخوردن ایا؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوزکه هنوزه در صدر جدول هستن ازهمه نظر.....

اونا پیشرفته هستن ما نیستیم اونا تدبر دارن ما نداریم ما فقط تو حالیم نه از گذشته درس میگیریم نه به آینده فکر میکنیم
افزایش سن جمعیت کشور مهاجر پذیری رو به همراه داره که پیامدهای خوبی نداره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه آمار مرکز پزوهش های مجلس است و طبق این آمار هم نوشته شده بیست و خرده ای .....خودتون دوباره برید به لینکتون و بخونید

من لینک رو دادم عزیزم .......چیزی که گفته شده

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا پیشرفته هستن ما نیستیم اونا تدبر دارن ما نداریم ما فقط تو حالیم نه از گذشته درس میگیریم نه به آینده فکر میکنیم
افزایش سن جمعیت کشور مهاجر پذیری رو به همراه داره که پیامدهای خوبی نداره

پس نتیجه میگیریم مشکل ما بچه زیاد نیست.........مشکل ما تدبره......!!!!! فکره...... عقله...... مشکل ما یک متخصصه...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما با منتخب ملت مشکل داری؟؟؟؟؟؟؟ طعنه وکنایه نزن لطفا......
ا

بنده به ایشون طعنه زدم؟.......گفتم آمریکا که انقدر خیرخواه است از نگاه برخی بازم تحریم کرده .....نمیدونم کجای این حرف طعنه به ایشون بود که یک روحانی هستن و هر کس در لباس روحانیت برای بنده به شخصه محترمه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن نیازی به دلیل نیست و امارام نمیخواد شما مگه زندگی نمیکنید شایدم سر سفره بابا هستین و از هیچی خبر ندارین امروز سن ازدواج داره بالا میره به خاطر چی هست به قول یکی از دوستان توکلم از ماها گرفته شده

سن ازدواج چرا میره بالا؟.......فقط به خاطر پول؟.....یا مرد و پسری که دوست دارن تحصیلات عالیهشون رو ادامه بدن؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله اولین دلیل طلاق تو ایران مشکلات اقتصادیه..دومیشم مسائل جنسیه...
خب شما چطوری حق همه رو برابر بهشون میدی؟
حق کشی نکنید نمیخواد حق و حقوق بدین...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزیر اقتصاد هم این ادعای قشنگ شما رو در مجلس انجام داد البته جواب های قانع کننده تری هم شنید .... و لطفا به من بگید صندوق بین المللی که سال میلادی بیان میکنه چطور برای دولت آقای دکتر اومده گفته شاخص ات اینه ؟ ما رتبه 17 امیم ؟؟؟ اون آماری که برات گذاشتم بخون ....17 ام در منطقه ؟؟؟ لینکی که این بیان کرده نشون بده ....اونی که میگه ما 17 امیم ...من خودم دیدم ها میخوام منبع تو بگذاری

بنده یکبار لینک خارجیشو گذاشتم .....دوباره میخوای بذارم؟

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده به ایشون طعنه زدم؟.......گفتم آمریکا که انقدر خیرخواه است از نگاه برخی بازم تحریم کرده .....نمیدونم کجای این حرف طعنه به ایشون بود که یک روحانی هستن و هر کس در لباس روحانیت برای بنده به شخصه محترمه

خب این اوکی......باشه مشکل نداره
لطفا جواب پستهای قبل من روهم بدین......من قانع نشدم..

K.T

عضو جدید
سن ازدواج چرا میره بالا؟.......فقط به خاطر پول؟.....یا مرد و پسری که دوست دارن تحصیلات عالیهشون رو ادامه بدن؟

اصل پوله با مدرک خشک خالی که نمیشه زندگی کرد مدرک بیکار به چه دردی میخوره تفکرات بسته ای داری محمد جان

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خودمونو برتر دونستیم؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونی یک قشر به ظاهر مرفه تاحالا جون چند خانواده پرجمعیت بدبخت بیچاره رو ازمرگ به خاطر گرسنگی وکمبود امکانات نجات داده؟؟؟؟؟ خانواده 8 نفره ای که تخم مرغ غذای مهمونش بود براش ذوق میزدن.......

دولت اینجا کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه همین مرفه ها نباشن که مملکت ول معطله.....

چیزی که در سطح جامعه میبینیم دقیقا همینه .....شما حاضری بیای تو خط اتوبوس و با مردم صحبت کنی؟
یک روز شده همچین کاری کنی؟
بگید تا بدونیم ...........ضمن اینکه اون قشری که داره .......چقدر از کل در آمدش رو به دیگران میده
چرا اتفاقا دولت هست .....کمیته امداد هست .......بهزیستی هست .....خیر هم هست .......خیر بحثش این نیست که دولت باشه یا نه ....خیرین دلسوز داریم ......منکرشم نیستم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصل پوله با مدرک خشک خالی که نمیشه زندگی کرد مدرک بیکار به چه دردی میخوره تفکرات بسته ای داری محمد جان
درسته عزیز جان .......ولی ظاهرا خواستگاری نرفتی ......ما خیلی قبل شما این راه رو رفتیم ........حالا وقتی مادرت خواست برات بره خواستگاری بیشتر در جریان قرار میگیری ...
تفکرات بسته اینه که همش دیگران رو مقصر بدونیم .......تفکرات بسته از نظر من اینه

• Like
واکنش ها: K.T

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی که در سطح جامعه میبینیم دقیقا همینه .....شما حاضری بیای تو خط اتوبوس و با مردم صحبت کنی؟
یک روز شده همچین کاری کنی؟
بگید تا بدونیم ...........ضمن اینکه اون قشری که داره .......چقدر از کل در آمدش رو به دیگران میده
چرا اتفاقا دولت هست .....کمیته امداد هست .......بهزیستی هست .....خیر هم هست .......خیر بحثش این نیست که دولت باشه یا نه ....خیرین دلسوز داریم ......منکرشم نیستم

نخیر کمیته امدادنیست
شما ازکجاخبر داری؟؟؟؟؟؟ مادرش گریه میکرد میگفت یک خانواده 8 نفره از کمیته فقط 50هزار تومان میگیره...... میفهمی این یعنی چی؟؟؟ ترو به اون خدات قسم میتونی حتی یک لحظه تصورکنی؟؟؟؟؟؟ میتونی؟؟؟؟؟؟؟

بالا