20 معادله یه مجهول!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیتربیت اگه همیشه میخوای تز این حرفا بزنی باید دکتر بشی الان داریم در مورد معذلات جامعه بحث میکنیم:surprised:
خب منم منظورم از ، " از اين حرفا " معضلات جامعه بود ديگه !

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شقایق21 جان، عزیزم

منظور من شما نبودی، منظورم هیچ شخص خاصی نبود.
من خیلی دوست دارم این بحثا مطرح بشه و بشکن ه این حجاب که مطمئنم نه حرف اسلام هست و نه حرف هیچ دین و مذهب دیگه!
ما تو جامعه ای زندگی می کنیم که 10 سال پیش نمیشد شلوار لی LEE پوشید! نمیگم این حرفا بد هست، میگم اینجا جاش نیست دوست خوب من.

از اینکه شمارو عصبانی کردم معذرت میخوام.
من عصبانی نشدم ولی کلمه ارازل اوباش هم درست نیس

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین مهندس!
من از اونایی هستم که توی اون تاپیک دو آتیشه حرف زدم. کلام شما درسته و منم تاییدش می کنم. ولی نظر من اینه:

من چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستان وارد یه محفلی شدم (همینجا منظورمه) که فکر می کردم مهندس جماعت توش رفت و آمد میکنن اما حالا فهمیدم که اینجا اراذل اوباش هم حضور دارن! بعضی مطالب که بیان میشه مربوط به سایت های اونجوری هست نه جایی که آدم ها واسه ی خودشون ارزش قائلن.
من عناوینی توی تاپیک ها میبینم که واقعا احساس شرم میکنم از خوندنش مثل:

دعوا در مصر بر سر پرده چینی
نامه یک زن به مشاوره
و خود ارضایی اشکال دارد یا ندارد

من نمیگم این بحثا نباید هیچ کجا مطرح بشه، میگم هر سخن جا و هر نکته مکانی دارد. اون مطلب در مورد خود ارضایی کاملا علمی بود ولی توی این سایت جاش نیست! من مهندسم نه دکتر با تخصص زنان و یا مردان!!!

به جرات میگم که خیلی مردهای ایرانی دچار بیماری های وحشتناکی در زمینه های جنسی هستند که بعضا بخاطر شرایطی هست که در کشور ما وجود داره! بیماری های روحی و روانی که هیچ تقصیری هم ندارن بنده های خدا.

توجه شما رو جلب می کنم به آمار منتشر شده از سمت شرکت گوگل صاحب بزرگترین موتور جستجوی دنیای اینترت (Google):
طبق آمار ها بیشتر مورد جستجوی عنوان "جنیفر لوپز" مربوط به ایران میشه و ما رکورد دار جستجو در موضوعاتی نظیر "تلفظی شبیه عدد شش در انگلیسی" هستیم در دنیا.

اما در مورد اسلام، من به دینی که عمل نمی کنم چه فایده که اسمش روم باشه!؟

1- کاملن توهین معلوم از متن قرمز شده، از خودتون خجالت بکشین
این روزا شاهد حضور افرادی هستیم که فکر می‌کنن همه چیز رو بخوبی می‌فهمند، ولی کلن خیلی چیزا رو ندیدن، و شاید بخوان بزرگ بودن رو تو دنیای مجازی تجربه کنن ولی باز به راه چپ میرن و هیچی
عزیزم، میخوای فردی فوق‌العاده باشی، خیلی چیزا لازمه، اولین چیز مطالعه

همین متنی که شما در موردش ایراد گرفتین، من بارها و بارها خوندمش، این مطلب علمیه، ولی از نظر شما جاش اینجا نیست، پس کجاست ؟
البته توجه داشته باشین اینجا تالار گفتگو آزاده، این فروم هم رشته‌های مختلفی رو در بر گرفته، از جمله رشته‌های غیر مهندسی، که خیلی اصولی تر از مهندسین گراام !!! و منطقی‌تر هستن

مهندسی مکانیک

این تالار مهندسی مکانیک، خوش اومدی
بفرما برو

www.www.www.iran-eng.ir
صفحه اصلی سایت، برو ببین چیا داره این سایت، بعد شان خودتون رو نشون بدین

راهنمای سایت

اینم راهنمای تازه واردا، برا شما *** ویژه کاربران تازه وارد ***

خوب الان حرفی دارین ؟ بعد از مطالعه کافی بیان بیانات خودتون رو اظهار کنید

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام جاوید خان کوتاه بیا ایندفعه رو بنده خدا حرفشو پس گرفت

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام جاوید خان کوتاه بیا ایندفعه رو بنده خدا حرفشو پس گرفت

سلام شقایق خانم
خوبی ؟
آخه این روزا، یکی میگه ما مهندسیم، یکی میگه این تالار جای این حرفا نیست، یکی دیگش میگه من خدام، اون یکی میگه من دوست حضرت علی بودم، یکی دیگش میگه پیغمبر این کار رو کرد، پس منم می‌تونم انجام بدم و ....

ولی اگه خودشون به تک تک کلماتی که نوشتن دقت کنن، میدونن که چقد اصولی خودشون رو زیر سوال بردن

باشه منم کوتاه اومدم، فقط باید بره تاپیک تازه واردا رو مطالعه کنه :D

:gol:

میجو

عضو جدید
1- کاملن توهین معلوم از متن قرمز شده، از خودتون خجالت بکشین
این روزا شاهد حضور افرادی هستیم که فکر می‌کنن همه چیز رو بخوبی می‌فهمند، ولی کلن خیلی چیزا رو ندیدن، و شاید بخوان بزرگ بودن رو تو دنیای مجازی تجربه کنن ولی باز به راه چپ میرن و هیچی
عزیزم، میخوای فردی فوق‌العاده باشی، خیلی چیزا لازمه، اولین چیز مطالعه

همین متنی که شما در موردش ایراد گرفتین، من بارها و بارها خوندمش، این مطلب علمیه، ولی از نظر شما جاش اینجا نیست، پس کجاست ؟
البته توجه داشته باشین اینجا تالار گفتگو آزاده، این فروم هم رشته‌های مختلفی رو در بر گرفته، از جمله رشته‌های غیر مهندسی، که خیلی اصولی تر از مهندسین گراام !!! و منطقی‌تر هستن

مهندسی مکانیک

این تالار مهندسی مکانیک، خوش اومدی
بفرما برو

www.www.www.iran-eng.ir
صفحه اصلی سایت، برو ببین چیا داره این سایت، بعد شان خودتون رو نشون بدین

راهنمای سایت

اینم راهنمای تازه واردا، برا شما *** ویژه کاربران تازه وارد ***

خوب الان حرفی دارین ؟ بعد از مطالعه کافی بیان بیانات خودتون رو اظهار کنید

من معذرت خواستم، خواستم مفهوم رو برسونم
چشم، مطالعه می کنم و خدمت میرسم. باور کنید من قصد بی احترامی نداشتم، ببخشید.

من از همگی عذر می خوام:(

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شقایق خانم
خوبی ؟
آخه این روزا، یکی میگه ما مهندسیم، یکی میگه این تالار جای این حرفا نیست، یکی دیگش میگه من خدام، اون یکی میگه من دوست حضرت علی بودم، یکی دیگش میگه پیغمبر این کار رو کرد، پس منم می‌تونم انجام بدم و ....

ولی اگه خودشون به تک تک کلماتی که نوشتن دقت کنن، میدونن که چقد اصولی خودشون رو زیر سوال بردن

مرسی پسر خوب که حرفمو گوش کردی ممنون برو دعا کن بیتاب نیاد اینجا وگرنه...........:cry:

میجو

عضو جدید
سلام شقایق خانم
خوبی ؟

به جان خودم رفتم خوندم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی خشن میشم باحاله‌هاااا

:D

از اینکه تند حرف زدم عذر می‌خوام :gol:

بیتاب، الان میاد 45000 تا آیه میزاره، میگه قران گفته سنگسار کنید، ولی با اینکه تو قران نیست، ولی خوب باید سنگسار کرد
2000 آیه میاره میگه صیغه خوبه، و همون بالایی ها دقیقن ...
1000 تا آیه میاره که ما اشتباه می‌کنیم، آدم باید صیغه کنه

1000 آیه دیگه میاره، میگه خداوند قوم جاهل رو نابود کرد، شما را در آتش خواهد سوزاند

بیتاب همونه که خودش نمی‌فهمه چی می‌خواد بگه ( سوت )

شب خوش بچه ها

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی خشن میشم باحاله‌هاااا

:D

از اینکه تند حرف زدم عذر می‌خوام :gol:

بیتاب، الان میاد 45000 تا آیه میزاره، میگه قران گفته سنگسار کنید، ولی با اینکه تو قران نیست، ولی خوب باید سنگسار کرد
2000 آیه میاره میگه صیغه خوبه، و همون بالایی ها دقیقن ...
1000 تا آیه میاره که ما اشتباه می‌کنیم، آدم باید صیغه کنه

1000 آیه دیگه میاره، میگه خداوند قوم جاهل رو نابود کرد، شما را در آتش خواهد سوزاند

بیتاب همونه که خودش نمی‌فهمه چی می‌خواد بگه ( سوت )

شب خوش بچه ها

مرسي.

Slayer

عضو جدید
ببین مهندس!
من از اونایی هستم که توی اون تاپیک دو آتیشه حرف زدم. کلام شما درسته و منم تاییدش می کنم. ولی نظر من اینه:

من چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستان وارد یه محفلی شدم (همینجا منظورمه) که فکر می کردم مهندس جماعت توش رفت و آمد میکنن اما حالا فهمیدم که اینجا اراذل اوباش هم حضور دارن! بعضی مطالب که بیان میشه مربوط به سایت های اونجوری هست نه جایی که آدم ها واسه ی خودشون ارزش قائلن.
من عناوینی توی تاپیک ها میبینم که واقعا احساس شرم میکنم از خوندنش مثل:

دعوا در مصر بر سر پرده چینی
نامه یک زن به مشاوره
و خود ارضایی اشکال دارد یا ندارد

من نمیگم این بحثا نباید هیچ کجا مطرح بشه، میگم هر سخن جا و هر نکته مکانی دارد. اون مطلب در مورد خود ارضایی کاملا علمی بود ولی توی این سایت جاش نیست! من مهندسم نه دکتر با تخصص زنان و یا مردان!!!

به جرات میگم که خیلی مردهای ایرانی دچار بیماری های وحشتناکی در زمینه های جنسی هستند که بعضا بخاطر شرایطی هست که در کشور ما وجود داره! بیماری های روحی و روانی که هیچ تقصیری هم ندارن بنده های خدا.

توجه شما رو جلب می کنم به آمار منتشر شده از سمت شرکت گوگل صاحب بزرگترین موتور جستجوی دنیای اینترت (Google):
طبق آمار ها بیشتر مورد جستجوی عنوان "جنیفر لوپز" مربوط به ایران میشه و ما رکورد دار جستجو در موضوعاتی نظیر "تلفظی شبیه عدد شش در انگلیسی" هستیم در دنیا.

اما در مورد اسلام، من به دینی که عمل نمی کنم چه فایده که اسمش روم باشه!؟

دوست من ، پس این حرفارو کجا بگیم ؟ به کی بگیم ؟
هرجا اومدیم بگیم گفتن زشته ، عیبه ، اگه بگی خدا اون دنیا سوسکت میکنه یا ازین حرفا ...
اینجا باید بگیم تا 2نفر درکمون کنه ،
شما خودت میگی مطلب علمی در مورد خود ارضایی ، خوب این جا هم جای مطالب علمیه دیگه ...

ارازل اوباش چیه برادر/خواهر من !!! هر کی در مورد خود ارضایی حرف بزنه میشه اراذل اوباش !!! شما که ادعای فرهنگ و ادب میکنی از شما بعیده !!!! شما بعضی از کلمات اونقدر بزرگ میکنی که آدم فکر میکنه چی هست واسه همین عقده ای بار اومدیم دیگه تا استاد تنظیم خانواده میاد حرف بزنه خندمون میگیره ولی این در اصل گریه داره نه خنده !!!

شما یه جور میگی انگار فقط مردها چنین مشکلاتی دارن نه دوست من این مشکل واسه خانوم ها هم هست ، فقط کافیه یه خورده دیدتون رو بازتر کنید ، من خودم به شخصه خیلی ازین مشکلات تو خانوم ها دیدم . خودتون یه آمار آوردید که مربوط به ایرانه نه مردهای ایرانی پس این آمار خانوم ها رو هم شامل میشه و اونا هم به قول شما دنباله شش در انگلیسی هستند .

و اما در مورد جمله آخرتون ، من کاملا" در این مورد با شما موافقم ;)

موفق و پیروز باشید :gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من ، پس این حرفارو کجا بگیم ؟ به کی بگیم ؟
هرجا اومدیم بگیم گفتن زشته ، عیبه ، اگه بگی خدا اون دنیا سوسکت میکنه یا ازین حرفا ...
اینجا باید بگیم تا 2نفر درکمون کنه ،
شما خودت میگی مطلب علمی در مورد خود ارضایی ، خوب این جا هم جای مطالب علمیه دیگه ...

ارازل اوباش چیه برادر/خواهر من !!! هر کی در مورد خود ارضایی حرف بزنه میشه اراذل اوباش !!! شما که ادعای فرهنگ و ادب میکنی از شما بعیده !!!! شما بعضی از کلمات اونقدر بزرگ میکنی که آدم فکر میکنه چی هست واسه همین عقده ای بار اومدیم دیگه تا استاد تنظیم خانواده میاد حرف بزنه خندمون میگیره ولی این در اصل گریه داره نه خنده !!!

شما یه جور میگی انگار فقط مردها چنین مشکلاتی دارن نه دوست من این مشکل واسه خانوم ها هم هست ، فقط کافیه یه خورده دیدتون رو بازتر کنید ، من خودم به شخصه خیلی ازین مشکلات تو خانوم ها دیدم . خودتون یه آمار آوردید که مربوط به ایرانه نه مردهای ایرانی پس این آمار خانوم ها رو هم شامل میشه و اونا هم به قول شما دنباله شش در انگلیسی هستند .

و اما در مورد جمله آخرتون ، من کاملا" در این مورد با شما موافقم ;)

موفق و پیروز باشید :gol:
به خودم بگو

بيتاب كيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو به بيتاب چيكار داري ؟!!! نيومده دنبال ارازل باشگاه ميگرده ؟! :w00:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شب بخیر به همگی

میخواستم بدونم این تاپیک " خود ارضایی گناه داره " کجا رفت؟؟؟قفل شد آیا:surprised:؟؟؟؟:mad:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز