معادله عشق

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه! تو نه می تونی کسی رو به زور دوست داشته باشی، نه می تونی کسی رو مجبور کنی دوستت داشته باشه. اما! بعضی وقتا گرفتار یه معادله می شی که نمی تونی حلش کنی.
یک نفر اسیر توست. تو اسیر کس دیگه و اون کس هم شاید اسیر کس دیگه!!! فکرش رو بکن. وحشتناکه! اگه بخوای بری سراغ اونی که دوستش داری، نمی تونی باهاش باشی چون اون دوستت نداره. تو هم نمی تونی مجبورش کنی که دوستت داشته باشه. اگه خودت رو بذاری جای اون می فهمی که نمی شه چون خود تو این حس رو تجربه کردی. از طرفی دوستش داری پس نمی تونی فراموشش کنی. وای تازه اگه بخوای بری با اون پس تکلیف اونی که دوستت داره چی میشه؟ آخه تو حس اون رو هم تجربه کردی و می دونی چقدر برای آدم سخت و درد آوره که عاشق کسی باشه ولی اون دوستش نداشته باشه. اما خوب تقصیر تو چیه؟ نمی تونی به زور دوستش داشته باشی دست خودت که نیست! پس چی کار باید کرد؟ اگر هم بخوای بی خیال همه چیز بشی و تا آخر عمر تنها بمونی بازم نمی شه. چون تو نمی تونی اونی رو که دوستش داری فراموش کنی و همیشه با یاد اون زندگی می کنی. اونی هم که تو رو دوست داره نمی تونه فراموشت کنه و همیشه با یاد تو زندگی می کنه. می گم اصلا چطوره بری سراغ کسی که نه دوستش داشته باشی و نه دوستت داشته باشه؟!!! آخه اینجوری هم نمی شه. چون نمی تونی تحملش کنی.
وای خدایا سرم گیج رفت!!!

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی روزهات تکراری می شه، می تونی با ایجاد یک تغییر یک روز جدید داشته باشی. وقتی زندگی برات تکراری می شه، می تونی دست به یک کار جدید بزنی و زندگیت رو تغییر بدی. وقتی دنیا برات تکراری می شه، می تونی چشمات رو ببندی و حتی برای یک لحظه هم که شده تو دنیای قشنگ و رویایی خودت زندگی کنی. وقتی آدما برات تکراری می شن، می تونی اونا رو از صفحات کتاب زندگیت پاک کنی.
اما...
اما امان از اون روزی که عشق برای آدم تکراری بشه!!!

vurojak

عضو جدید
اما امان از اون روزی که عشق برای آدم تکراری بشه!!!
خیلی بده...

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان فهمیدم چیز مزخرفیه هرچی که هست
سنی که گفتی سن بحرانییه، من خودمم تجربش کردم، ولی به مرور زمان بر طرف میشه، کم کم تجربه و منطق جای احساسات خالص رو میگیره، البته وجود احساس تو تمام طول زندگی یه چیز ضروریه که بدون اون نمیشه ادامه داد ولی بصورت کنترل شده

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سنی که گفتی سن بحرانییه، من خودمم تجربش کردم، ولی به مرور زمان بر طرف میشه، کم کم تجربه و منطق جای احساسات خالص رو میگیره، البته وجود احساس تو تمام طول زندگی یه چیز ضروریه که بدون اون نمیشه ادامه داد ولی بصورت کنترل شده
همه مشکلات از همون سن شروع میشنه
کسیایی که به سلامت عبور نکننن
سالها اذیت میشن

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه مشکلات از همون سن شروع میشنه
کسیایی که به سلامت عبور نکننن
سالها اذیت میشن
خیلی دنبال اون چیزی که گفتی خیلی مزخرفه نباش
من فکر میکنم چاره کار اینه که آقا مهدی رو دومادش کنیم