20 معادله یه مجهول!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که میگی دین ما برای ریز ترین مسائل انسان هم برنامه داره، بنامش در مورد این ده سال فشار جنسی روی جوون(پسر و دختر ) چیه؟

!
اسلام برای تمام مسائل انسان برنامه داره.اگه هم من راهشو ندونم نه اینکه راهش نیست.این اعتقاد منه و تحمیلی بر عقاید شما نیست.
اما در مورد این مشکل اسلام راه داره ولی این انسان بر اساس عقل خودش نمیخواد قبول کنه.
صیغه.حال شاید تا این کلمه بیاد بعضی ها پوزخند بزنن.
اما روابط ازاد دختر و پسر رو پوزخند نمیزنن.در حالیکه جفتشون از نظر فیزیکی یه کار هست.

ما ایرانیها هم ادمهای فرصت طلب.میگن صیغه درسته سریع مرد زن دار بلهوس میره ده تا میگیره.در حالیکه اسلام صیغه رو برا جاهای خاصی مثل این مشکلی که شما گفتید گذاشته.
اما........
اسلام کامله ولی کو مسلمون کامل.البته تو همه جا این نامسلمونی هست.
خداییش کدوم از مسلمونای این تالار قبول میکنن خواهرش صیغه یه پسری مثل خودش بشه؟؟؟در حالیکه جفتشون هم نیاز جنسی دارن.کدوم بابا این اجازه رو به دختر میده؟؟؟ماها خودمون اسلام رو تمام و کمال انجام نمیدیم بعد میگیم عقده های جنسی
خودت بگو اگه صیغه دختر و پسر (تو بخون روابط دختر و پسر )رایج باشه عقده جنسی میمونه؟؟؟اون ده سال اینطور میگذره.نه؟؟؟پس عقده های جنسی رو سر اسلام و دستوراتش خالی نکنید

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد اگه تو اون کلت هنوز یه فسقلی مغزه جواب اینو نمیدی........رضا جون این بحثا رو ما چند صفحه هست که تموم کرده ایم

mehrshad53

اخراجی موقت
اسلام برای تمام مسائل انسان برنامه داره.اگه هم من راهشو ندونم نه اینکه راهش نیست.این اعتقاد منه و تحمیلی بر عقاید شما نیست.
اما در مورد این مشکل اسلام راه داره ولی این انسان بر اساس عقل خودش نمیخواد قبول کنه.
صیغه.حال شاید تا این کلمه بیاد بعضی ها پوزخند بزنن.
اما روابط ازاد دختر و پسر رو پوزخند نمیزنن.در حالیکه جفتشون از نظر فیزیکی یه کار هست.

ما ایرانیها هم ادمهای فرصت طلب.میگن صیغه درسته سریع مرد زن دار بلهوس میره ده تا میگیره.در حالیکه اسلام صیغه رو برا جاهای خاصی مثل این مشکلی که شما گفتید گذاشته.
اما........
اسلام کامله ولی کو مسلمون کامل.البته تو همه جا این نامسلمونی هست.
خداییش کدوم از مسلمونای این تالار قبول میکنن خواهرش صیغه یه پسری مثل خودش بشه؟؟؟در حالیکه جفتشون هم نیاز جنسی دارن.کدوم بابا این اجازه رو به دختر میده؟؟؟ماها خودمون اسلام رو تمام و کمال انجام نمیدیم بعد میگیم عقده های جنسی
خودت بگو اگه صیغه دختر و پسر (تو بخون روابط دختر و پسر )رایج باشه عقده جنسی میمونه؟؟؟اون ده سال اینطور میگذره.نه؟؟؟پس عقده های جنسی رو سر اسلام و دستوراتش خالی نکنید

تو حاضری دخترت صیغه بشه؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حاضری دخترت صیغه بشه؟
منم یه ایرانی مثل بقیه.خیلی سخته برام.چون عرف جامعه من اینو خلاف میدونه و ما حاضریم این عرف رو قبول کنیم و نمیگیم که شاید این دختر از راه غیر درستش بره و ابروی عرفی مارو ببره

*MonALizA*

عضو جدید
تو حاضری دخترت صیغه بشه؟

جدیدا صیغه برا یه سری انگار خیلییییییی حل شدست....
یه استاد داریم اینقدر راحت راجع به صیغه میگه و مارو تشویق میکنه که تو این 10 سال یا هر زمان دیگه که احتیاج داشتین صیغه درمان مسائله.....
آخه آدم چی بگه؟...!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدیدا صیغه برا یه سری انگار خیلییییییی حل شدست....
یه استاد داریم اینقدر راحت راجع به صیغه میگه و مارو تشویق میکنه که تو این 10 سال یا هر زمان دیگه که احتیاج داشتین صیغه درمان مسائله.....
آخه آدم چی بگه؟...!

میدونی من عقیدم و نظرم درباره صیغه چیه؟؟؟
من میگم که چرا همه به صیغه و مواردش پوزخند میزنیم و به مسخره میگیریم و نفی میکنیم ولی همون رابطه صیغه و با همون ارتباط رو بدون صیغه در جوامع دیگه عین ازادی میدونیم.
خب اگه اون خوبه این چیه؟؟؟اگه این بده پس اون چیه؟؟؟اینو خواهشا جواب بدید تا ما هم ملتفت شیم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته فعلا کاری دارم اگه خدا بخواد برمیگردم.اگه امثال اقا سهیل گل دعا نکنن پنجر شم

losi

عضو جدید
به نظر من اینکه الان دارن این صیغه رو مطرح می کنن نه دلشون برا جونا سوخته نه براشون مهمه که اگه یه جوون از این طریق خودش رو ازضا نکنه ممکنه به چه راه هایی کشیده بشه... چون اصلاً صیغه احکام خودش رو داره و گر نه اگه باب بشه و خیلی هم عادی بشه که دیگه خیلی فرقی با شکل غیر شرعی این مسئله نخواهد داشت...
اما مطرح کردن این مسئله یه حسن داره برای آقایون!!... و اون این که از مسئولیتی که در قبال جوونا و برنامه ریزی برای آینده شون دارن از خودشون سلب مسئولیت کنن...

*MonALizA*

عضو جدید
من میگم که چرا همه به صیغه و مواردش پوزخند میزنیم و به مسخره میگیریم و نفی میکنیم ولی همون رابطه صیغه و با همون ارتباط رو بدون صیغه در جوامع دیگه عین ازادی میدونیم.
خب اگه اون خوبه این چیه؟؟؟اگه این بده پس اون چیه؟؟؟اینو خواهشا جواب بدید تا ما هم ملتفت شیم.

برای اینکه اونا اگه کاری میکنن،ادعایی هم ندارن...اما ما کلاه شرعی میذاریم...!!!!

losi

عضو جدید

وقتی تو یه جامعه به حفظ خانواده و روابط خانوادگی اهمیت داده بشه، و تو اولویت قرار بگیره... اونوقت نه ارتباط بدون صیغه جا خواهد داشت نه صیغه... من نمی دونم چرا صیغه رو اینقدر ساده دارینم بیان می کنیم... اگه قرار باشه ادم هر دو روز با یکی بخواد ... داشته باشه دیگه واقعاً چه فرقی بین این دوتا خواهد بود...
یه آقایی رو تصور کنید که حاضر میشه هر شب یه پولی هم بده و با یه خانم ... داشته باشه. و یه آقایی رو تصور کنید که حالا اون پولرو به عنوان مهریه ازدواج موقت پرداخت می کنه و هر مدت با یه خانمی...
خب ظاهرش چه فرقی با هم خواهند داشت؟؟!!!
یا اینکه یه خانم هر از چند وقتی با یه نفر یه عقد ازدواج موقت ببنده و بعدش ...
اگه به این شکل که الان داره ترویج میشه بود مطمئن باشید اصلاً همچین حکمی تو اسلام مطرح نمی شد...
شما خودتون بگید جوونی که بخواد هر از چند گاهی با یکی صیغه کنه راحت حاضر میشه زیر بار مسئولیت زندگی بره؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این همه گفتید فقط خواستم نظرمو بگم که مشکل عقده های جنسی به اسلام و دستورات اون بر نمیگرده . و چوب این قضیه رو به اسلام نزن بعضی دوستان.همینقدر برام کافیه.اصلا وقت برای بحث درباره صیغه ندارم.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاله ام می گفت تویه مراسمی بودیم سر میز ناهار خانوم ش.....که البته یه زمونی نماینده مجلس هم بود با سربلندی داشت برا حضار که همگی خانوم معلم و آموزش پرورشی بودن از اینکه همزمان صیغه چن حاج آقا ست می گفت.... :surprised::surprised::surprised:
یوزا بیا قبل اینکه خصوصیات اون دنیا آپ دیت بشه اعمال مثلا دینی این دنیا داره به روز میشه...
فقه پویاست دیگه.............:D

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاله ام می گفت تویه مراسمی بودیم سر میز ناهار خانوم ش.....که البته یه زمونی نماینده مجلس هم بود با سربلندی داشت برا حضار که همگی خانوم معلم و آموزش پرورشی بودن از اینکه همزمان صیغه چن حاج آقا ست می گفت.... :surprised::surprised::surprised:

چه فاجعه اي...................

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
یوزا بیا قبل اینکه خصوصیات اون دنیا آپ دیت بشه اعمال مثلا دینی این دنیا داره به روز میشه...

:surprised::surprised::surprised::surprised:اههههههههههههههههههههههههه
این دیگه چه خری بوده.
ما بایکیش مخالفیم بعد....................

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:eek::eek::eek::eek:
خوب یهو میگفت ج.....س دیگه بسم الله:eek::eek::eek: