.•خنده وطنز•.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

*zahedan

عضو جدید
کاربر ممتاز

ضمن احترام به همه ي دوستان تالار عكس ميخواستم به عرض شما برسانم كه ديگه در اين تالار هيچ گونه عكسي نميگذارم و تشكر كنم از همراهي ،
تك تك دوستان مهربان و محترم و علتش را هم بگم كه : از سانسور كردن بي منطق بعضي از عكس هايم توسط سانسورچي هاي اينجا خسته شدم .

متاسفم كه اسم اين تالار و بخش رو خنده و طنز گذاشتن ولي بعضي ها با تنگ نظري يا خصومت شخصي باعث جريحه دار شدن افكار ما مي شوند..
و حاضر نيستند حتي لحظه اي شاد باشيم ...

عكسي كه چند روز قبل گذاشتم مربوط بود به عكس آقاي روحاني و ظريف و خانم اشتون هيچ مشكلي هم نداشت و در اكثر سايت هاي اجتماعي معتبر
از جمله هم ميهن هم با همان حالت و نوشته وجود دارد ...كه عكس مذكور 2 روز هم تو سايت بود بعد حذفش كردن .

شخصاً به عنوان اعتراض و ... ديگه دوست ندارم ادامه بدم و اگه امكانش بود همه ي پست هايم را خذف ميكردم
فداي همه دوستان خوب و مهربون با مرام :gol::gol:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

ضمن احترام به همه ي دوستان تالار عكس ميخواستم به عرض شما برسانم كه ديگه در اين تالار هيچ گونه عكسي نميگذارم و تشكر كنم از همراهي ،
تك تك دوستان مهربان و محترم و علتش را هم بگم كه : از سانسور كردن بي منطق بعضي از عكس هايم توسط سانسورچي هاي اينجا خسته شدم .

متاسفم كه اسم اين تالار و بخش رو خنده و طنز گذاشتن ولي بعضي ها با تنگ نظري يا خصومت شخصي باعث جريحه دار شدن افكار ما مي شوند..
و حاضر نيستند حتي لحظه اي شاد باشيم ...

عكسي كه چند روز قبل گذاشتم مربوط بود به عكس آقاي روحاني و ظريف و خانم اشتون هيچ مشكلي هم نداشت و در اكثر سايت هاي اجتماعي معتبر
از جمله هم ميهن هم با همان حالت و نوشته وجود دارد ...كه عكس مذكور 2 روز هم تو سايت بود بعد حذفش كردن .

شخصاً به عنوان اعتراض و ... ديگه دوست ندارم ادامه بدم و اگه امكانش بود همه ي پست هايم را خذف ميكردم
فداي همه دوستان خوب و مهربون با مرام :gol::gol:

اون عکس اقای ظریف که نمیدونم دلیلش چی بود ولی خدایی بعضی از عکسات ، زننده هست. بهتم خودم شخصا تذکر دادم. ولی گوش نمیدی!
وقتی خودت پاک نمیکنی، مدیران میان پاک میکنن.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام...
دوستان زحمت بکشید قبل از هرگونه ارسال قوانین و مقرراته مربوط رو مطالعه کنید...

من بدون اخطار و حتی تذکر دارم طبق مقررات ارسال های خلافه مقررات رو یکی یکی پاک میکنم...

حقیقتا درست نیست شما اینجوری مینویسید...

ارسال های شما هم سهمه عمده ای داره...

خیلی از اعضاء محترمه سایت درخواست کردن که رواله این تاپیکو عوض کنیم....من قبول نکرم و گفتم دوستان آزاد باشن بهتره...اونوقت شما....

ناراحت کننده اس...

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژاپنیه تو ایران یک ساعت به سینی زولبیا مات ومبهوت خیره شده..
ازش میپرسن چته چی شده؟؟؟.
..میگه اسم تمام طایفه ما تو این سینی حک شده!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه کرده اید که ساختار زولبیا بسیار حساس است.
چون کافی است کمی فاصله‌ی حلقه‌ها از یکدیگر نسبت به سطح مقطع آنها بیشتر باشدتا در گاز دوم، لنگر پیچشی حاصل از طره‌‌ی آزاد ایجاد شده از گاز اول،باعث گسیختگی مقطع حلقه‌ها در دورترین نقطه از سر آزاد حلقه شدهو سقوط بخشی از حلقه‌های زولبیا را به همراه داشته باشد!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیشب داشتیم افطاری نذری پخش میکردیم
یه پیرزنه اومد گفت : خیر از جوونیت ببینی , پیر شی ننه , یه غذا به من بده.

گفتم : مادر جان ! غذا تموم شده

گفت : خدا بزنه به کمرت , به حق ابالفضل , تیکه تیکه شی
بری زیر تریلی به حق پنج تن. ایشالا جنازه تو از تو جوب جمع کنن….
دیدم داره خاندانمو به باد میده , رفتم یه غذا براش خریدم دادم بهش.

گفت : پسرم ایشالا هر چی از خدا میخوای , خدا بهت بده!!!!!!!
یعنی دکمه خاموش,روشن دعا و نفرینش به شیکمش وصل بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.