یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستش يه مدتيه نيومدم... به خاطر لطف خيلي زياد فشفشه‌ي عزيز، دوباره سري به تاپيك زدم...
قبلا خيلي فعاليت ميكردم.... اينجا يه جورايي خونه‌ام شده بود.... انقد انرژي ميگرفتمو انرژي ميدادم كه حد نداشت....
توي باشگاه فقط به خاطر اينجا ميومدم...
اما چند وقتيه وقتي ميام، جاي انرژي مثبت، انرژي منفي دريافت ميكنم!!!!
خيلي عجيبه، يه حسي دارم... درست و غلطش رو نميدونم... اما انگار ديگه حرفايي كه زده ميشه عميق نيس... انگار كسي كه مياد حرفاي قشنگ قشنگ ميزنه، خودش باورشون نداره، فقط ميذاره تا يه پستي زده باشه و تاپيك اصولش رو حفظ كنه! (هر چند كه اصلا ديگه شبيه تاپيك جذب و راز نيس! شبيه گفتگوي خودموني، احوالپرسي و گلايه و اينا شده!!!)
به خاطر اين همه انرژي منفي كه از اينجا ميگرفتم، ديگه ترجيح دادم كه نه باشگاه بيام، نه اين تاپيك رو باز كنم....
حرف از تغييراتي شد، خب اين تغييرات خوب هستن، اما نه اينكه اينجا خراب بشه... نه به قيمت اينكه اينجا نابود بشه....
يادمه يه روزايي بچه ها وقتي ميومدن اينجا، انقد انرژي ميگرفتن كه آني تا چيزي رو جذب ميكردن سريع به دست مياوردن!!!
يادتون هست؟؟ يكي از دوستامون با يكي قهر بود، جذب كرد كه با اس ام اس آشتي كنه؟؟ يادتونه ميگفت جوابم رو ميداد؟؟؟ اما اونشب انقد مثبت شد كه جذب كرد و سريع به خواسته‌اش رسيد!!!
تاپيك بايد اين مدلي بشه... بايد طوري بشه كه اگه نااميدترين افراد پا گذاشتن اينجا، از انرژي مثبت لبريز بشن....
متاسفانه ديگه اعضا (همه رو نميگم، اكثرا!!!) مثل سابق نيستن... فقط يه پست خشك و خالي ميذارن....
دوستاي گلم، گذاشتن حرفاي قشنگ و پرانرژي، خيلييي قشنگه و لازمه واسه اينجا، اما بدونيد كه وقتي يه حرفي ميذاريد اينجا، اگه پشتش انرژي مثبت و قشنگ خودتون نباشه و برعكس پر از انرژي منفي و نااميدي باشيد، هيچ تاثيري توي بقيه نميذاره!!!!!
اميدوارم تاپيك به روزاي قشنگ سابقش برگرده... حتي بهتر و قشنگتر از اون روزا..... :gol::gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیما خانم
به مطلب بسیار مهمی اشاره کردید
تجربه ای داشتم که تو یک مکالمه بدست آوردم طرف مقابلم با قانون جذب آشنا بود و از این قانون به این روش استفاده کرده بود که رفته بود یه لباس عروسی خریده بود و منتظر دامادی شده بود که از هر نظر جزییاتش رو تو ذهن خودش حک کرده بود ولی ایشون افسرده شده بودن.
به نظر شما اشکال کار کجا بود؟
زمانی که ما تصمیم به انجام کاری میگیریم فعالیت بدنی ما هم تغییر میکنه این رو میشه تو یه مثال ثابت پی برد زمانی که قرار باشه ما آخر هفته با بهترین دوستان یا خانواده ی فامیلی بیرون بریم از ابتدای هفته حس بسیار خوشی داریم تو روابطمون هم میشه متوجه شد تقریبا همه چیز تو اون هفته برامون لذت بخشه خب دوستانی که به نوعی این حس رو تجربه کردن میتونن برامون از تجربیاتشون بگن.;):gol::gol:;)

به نظر من اشکال کارش عدم باورشه . اون عملا نشون داده باور داره که به خواستش میرسه ولی قلبا باور نداشته وگر نه به افسردگی نمیرسید . هر چند به نظر من اون به خواستش خواهد رسید شاید کمی با تاخیر . وقتی ذهن آدم مقاومت داشته باشه در برابر باور یه خواسته اون وقته که دو حالت پیش میاد : 1. اگه مقاومت بشدت زیاد باشه نمیرسه 2. اگه مقاومت کم باشه دیرتر میرسه
اینو بدونیم که :
کائنات در برابر احساس ما پاسخ میدن نه صحبتها و عملمون
صحبت دوست عزيزمون انيس عزيز، كاملا درست.... اما گاهي اوقات تنها اين مسئله نيس....
يعني يكي از شرايطي كه نياز هست كه باشه تا به خواسته برسه، باور هست.... و خيلي هم مهم... ولي گاهي اوقات يه چيزاي ديگه هم كم هست...كه البته اينا هم همون باور هستن!! اينا هستن كه باور رو تكميل ميكنن....
نميدونم اين داستاني كه الان ميگمو قبلا گفتم يا نه، اما اگرم گفتم يه يادآوري ميشه....
يه خانمي با همين شرايطي كه فشفشه عزيز گفتن، به فكر ازدواج افتاد اونم با كسي كه توي ذهنش تصور كرده بود... از لحاظ خصوصيات و ساير جزئيات...
اما هر چي فكر مثبت ميكرد و تلاش براي بوجود آوردن اين قضيه، جواب نداده بود....
تا اينكه بيشتر كه فكر ميكنه، ميبينه تنها خواست قلبيشه كه اون مرد مورد علاقه‌اش رو درخواست كرده!!! اما هيچ شرايطي براي رسيدن اين مرد توي زندگيش فراهم نكرده!!!
براي همين دست به كار شد... نيمي از لباساي كمدش رو خالي كرد ، و نيمه‌ي ديگه رو براي شوهر آينده‌اش خالي كرد.... و كارهايي از اين قبيل...
حتي زمانيكه يه روز با اتومبيلش به منزل رسيد، ديد كه جاي پارك اتومبيلش هم مناسب نيس!! براي همين جاي پارك اتومبيلش رو هم تغيير داد تا جاي پارك اتومبيل همسرش هم باز بشه!!
با انجام اين جزئيات و باور و تصوير سازي، به فاصله‌ي خيلي كوتاهي همسر اين خانم، وارد زندگيش شد... :gol:

f11691gh

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای خوبم.چه خبرها؟ببخشید که دیر به دیر به تاپیک سر میزنم.اما دلم برای همتون تنگ میشه به خصوص فشفشه جان و مهسا و همتون پارتی بازی نکنم:).من خیلی عقب افتادم ها؟ بگید کجایین تا خودمو اگه خدا بخواد بهتون برسونم.دست همتون را از همینجا میفشارم.امیدوارم به همه ی آرزوهای خوبتون برسید.خداجون الهی آمین

آخرین ویرایش:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست جون.خوش اومدی!:gol:

راستش من خیلی نفهمیدم منظورتو!!!
بیچاره این همه زحمت کشیده دیگه اشکالش کجا بود؟؟؟

سلام به شما مدیر گرامی
خب دوست عزیز
اگه قرار بشه ما فقط یه خواسته ای داشته باشیم و برای رسیدن به اون هیچ فعالیتی نکنیم در این صورت این میشه یه رویا!!!
ما در وحله اول باید خواسته و اهدافمون شرایطی رو داشته باشه
خب این خانم این رو لحاظ کرده ولی برای رسیدن باید خودمون رو تو موقعیتش قرار بدیم.
این خانم لباس عروسی تهیه کرده و رفته خونه نشسته خب پسر خوش شانس از کجا باید این خانم رو ببینه!؟!؟!؟
همونطور که دوستان گرامی به طور کامل توضیح دادن. و این خانم اصلا زحمتی نکشیده برای همین افسرده شده!!!
من میخوام برم آمریکا قدم اولش داشتن پاسه، بعد باید زبانم رو تقریبا کامل کنم و بعد شرایط گرفتن ویزا رو بدونم و......
اگه برم خونه بشینم از آمریکا کسی دنبالم به نظرم نیاد!!!!
;):gol::gol:;)
بخواه تا به تو داده شود;););)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اشکال کارش عدم باورشه . اون عملا نشون داده باور داره که به خواستش میرسه ولی قلبا باور نداشته وگر نه به افسردگی نمیرسید . هر چند به نظر من اون به خواستش خواهد رسید شاید کمی با تاخیر . وقتی ذهن آدم مقاومت داشته باشه در برابر باور یه خواسته اون وقته که دو حالت پیش میاد : 1. اگه مقاومت بشدت زیاد باشه نمیرسه 2. اگه مقاومت کم باشه دیرتر میرسه
اینو بدونیم که :

سلام به شما دوست گرامی
دوست عزیز این خانم کاملا قلبا باور داشتن خیلی هم زیاد ولی برای رسیدن به خواسته هامون باید راهی رو هموار کنیم در غیر اینصورت ما فقط و فقط وقت رو تلف کردیم و یه رویا داشتیم که دلخوشکونک بوده برامون
مقاومت میتونه بیرونی یا درونی باشه!!!
اما مقاومت درونی خیلی وسیع تر و پرقدرت تر عمل میکنه.
این دوستمون الان نرسیده که هیچی شرایط روحیش وخیم هم شده!!!
ماها با داشتن آدرس دقیق به مقصد میرسیم پس دقیقا آدرس رو بگیریم و بد حرکت کنیم.;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از مهمترین اصول اعتقاد 120 درصدی به خداست. یعنی

راستی یک سوال به نظر شما سرنوشت با قانون جذب چه رابطه ای داره؟
من خودم این موضوع رو یه جورایی جواب دادم. می خوام نظر شما رو هم بدونم.

سلام
به نظرم سرنوشت یه عامل بازدارنده است و می تونه نتیجه عکس داشته باشه!
این رو میتونیم به راحتی ببینم و بهش برسیم.
البته میشه بیشتر توضیح داد.
نظر خودتون چیه؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من بعد از یه غیبت نسبتا طولانی اومدم....
چه کارا کردین من نبودم؟؟؟

سلام به شما دوست و همراه گرامی
قرار بود شما کاری کنید و این سوال رو ما میخواستیم از شما بپرسیم!
برای تعهدوتون چه کردید؟؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا، ای پروردگار ما که ذات بال دار مایی، ما به اراده ی تو می بینیم. :gol:

و با رغبت توست که می خواهیم، زیرا تو در ما این خواهش را به وجود می آوری.:gol:

و با توانایی توست که شب های ما را، که از آن توست، به روزهایی می رسانی که آن هم از آن توست.:gol:

تو نیازهای ما را، پیش از آنکه در اعماق وجودمان متولد شوند، می دانی.:gol:

تو خود نیاز مایی و هرچه بیشتر از ذات خود به ما ببخشی، به ما همه چیز داده ای.

قسمتی از کتاب پیامبر و دیوانه نوشته جبران خلیل جبران

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
اینو بدونیم که :

اتفاقا برعکس.باور قلبی هم داشته.همینجاشه که منو گیج می کنه.
با جمله ی قرمز موافق نیستم.با این موافقم:احساس+صحبت+عمل

به نظر من سرنوشتو ما میسازیم و اونایی که به سرنوشت اعتقاد دارن با این قانون مخالفن.
انسان ساخته ی افکار خویش است.مترلینگ

سلام
راستش يه مدتيه نيومدم... به خاطر لطف خيلي زياد فشفشه‌ي عزيز، دوباره سري به تاپيك زدم...
قبلا خيلي فعاليت ميكردم.... اينجا يه جورايي خونه‌ام شده بود.... انقد انرژي ميگرفتمو انرژي ميدادم كه حد نداشت....

سلام دوست عزیز و ممنون بابت همکاریتون.:gol:
ما هم میخایم مثبت باشیم پس لطفا دیگه حرفای ناامید کننده نزنید!

سلام به شما مدیر گرامی
خب دوست عزیز
اگه قرار بشه ما فقط یه خواسته ای داشته باشیم و برای رسیدن به اون هیچ فعالیتی نکنیم در این صورت این میشه یه رویا!!!
ما در وحله اول باید خواسته و اهدافمون شرایطی رو داشته باشه
خب این خانم این رو لحاظ کرده ولی برای رسیدن باید خودمون رو تو موقعیتش قرار بدیم.
این خانم لباس عروسی تهیه کرده و رفته خونه نشسته خب پسر خوش شانس از کجا باید این خانم رو ببینه!؟!؟!؟
همونطور که دوستان گرامی به طور کامل توضیح دادن. و این خانم اصلا زحمتی نکشیده برای همین افسرده شده!!!
من میخوام برم آمریکا قدم اولش داشتن پاسه، بعد باید زبانم رو تقریبا کامل کنم و بعد شرایط گرفتن ویزا رو بدونم و......
اگه برم خونه بشینم از آمریکا کسی دنبالم به نظرم نیاد!!!!
بخواه تا به تو داده شود;););)

خب عمل همون خرید لباسه.دیگه اگه قراره بره تو خیابون دست یکیو بگیره که جذب نمیشه!!!
یاد این حرف رابینز افتاد که فردی می خواسته ماشین داشته باشه اما حتی گواهینامه نگرفته!!!:surprised:

سلام به شما دوست گرامی
دوست عزیز این خانم کاملا قلبا باور داشتن خیلی هم زیاد ولی برای رسیدن به خواسته هامون باید راهی رو هموار کنیم در غیر اینصورت ما فقط و فقط وقت رو تلف کردیم و یه رویا داشتیم که دلخوشکونک بوده برامون
مقاومت میتونه بیرونی یا درونی باشه!!!
اما مقاومت درونی خیلی وسیع تر و پرقدرت تر عمل میکنه.
این دوستمون الان نرسیده که هیچی شرایط روحیش وخیم هم شده!!!
ماها با داشتن آدرس دقیق به مقصد میرسیم پس دقیقا آدرس رو بگیریم و بد حرکت کنیم.;):gol::gol:;)

بیشتر توضیح بده راجع به مقاومت درونی لطفا!:redface:

kurosh parsa

عضو جدید
.........

.........

یکی از مهمترین اصول اعتقاد 120 درصدی به خداست. یعنی مطمئن باشی که اون بهترین حالت رو برات انتخاب می کنه. اونوقت یک شادابی و سرحالی دلپذیری میاد سراغت. اونقت اون حس خوب رو داری و می تونی با کائنات همراه بشی.
این طوری حتی می تونی آدمایی رو که تو مسیر زندگیت باهات بد می کنن راحت ببخشی و ازشون بگذری. چون اونا وسیله راه تو هستند نه مانع اون راه.
اینا رو گفتم که بیشتر تو گوش خودم فرو بره.
دوست شما هم یه جایی دلسرد شده یه جایی شک کرده. یه جایی نا امید شده از سختی ها.
آخه تو کتاب اسکاول شین هم میگه که تاریک ترین لحظه، لحظه پیش از طلوع خورشیده. من این رو خیلی تجربه کردم. یهو می بینی همه چیز تاریک و خراب شد. خراب تر از اونی که فکر کنی. اون موقع است که میتونی با امید راسخت از دل این تاریکی، خواسته خودت رو بیرون بکشی.
موفق باشید.

سلام سیما خانوم.:gol:
در رابطه با سوالتون باید خدمتتون عرض کنم که از نظر من سرنوشت وجود خارجی نداره!!زندگی اینده ما تماما توسط احساساتمون ساخته میشه که احساس ما هم نتیجه طرز فکر و نحوه تصورات ماست.به این معنی که احساسات خوب دنیایی عالی و احساسات بد دنیایی زجر اور برای ما به ارمغان میاره .میدونم که مستند رازو دیدید .در جایی از این فیلم گفته میشه که جهان هستی ان طور که ما انسانها تفکر وحس میکنیم در حال ساخته شدنه(فیزیک کوانتوم)و خارج از اون نیست.پس سرنوشت لغتی بی معنیهو اینده کسی جایی نوشته نشده.

kurosh parsa

عضو جدید
...................

...................

سلام به همه دوستان گلم امیدوارم حال همتون خوب باشه.:gol::gol:

دوستای عزیزم به نظر من مهمترین چیزی که باعث میشه خیلی ها به هدفهاشون از طریق قانون جذب نرسن ترس از موفق نشدنه که این ترس خیلی خیلی مخربه.
پیشنهاده دیگه ای که میتونم به اون عزیزان بکنم اینه که سخنرانی دکتر ازمندیان حتما گوش کنن و به تک تک گفته های ایشون عمل کنن.من تاثیرشگرف گفته های ایشونو توی زندگی خودم و خانوادم دیدم و دارم میبینم.یکی از مهمترین گفته های ایشون اینه که شما به عنوان یک خالق یک انسان نباید به هیچ وجه در معرض امواج منفی ( دیدن برنامه های ناراحت کننده و حزن انگیز )قرار بگیرید.فقط و فقط موسیقی شاد و مفرح گوش کنید. از انسانهای منفی نگر و ... دوری کنید و اجازه ندید احدی شمارو مایوس کنه و ....
لطفا اگه نمی تونید به جلسات ایشون برید حتما cd همایشهای استادو تهیه و گوش کنید و عمل کنید.متمعن باشید تاثیر قانون جاذبه روی شما بینهایت خواهد شد.به عنوان برادر کوچکتر ازتون خواهش میکنم حتما این کارو بکنید.;);)
شاد و پیروز باشید

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااااااااااای من چقدر از بحث عقب موندم......
چقدر همتون فعال شدین دوست جونا! :smile:
یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟؟؟:w17:

سلام دوست عزیز
این جا خدا رو شکر خبرای جدید و خوبی هست.
خدا رو شکر داریم دوباره فعال میشیم و انرژی میگیریم.مطالب جدید و بحث های جدید راه میندازیم. امیدوارم همه شرکت کنند و استفاده کنند.

*afsane*

عضو جدید
سلام سیما خانم
به مطلب بسیار مهمی اشاره کردید
تجربه ای داشتم که تو یک مکالمه بدست آوردم طرف مقابلم با قانون جذب آشنا بود و از این قانون به این روش استفاده کرده بود که رفته بود یه لباس عروسی خریده بود و منتظر دامادی شده بود که از هر نظر جزییاتش رو تو ذهن خودش حک کرده بود ولی ایشون افسرده شده بودن.
به نظر شما اشکال کار کجا بود؟
زمانی که ما تصمیم به انجام کاری میگیریم فعالیت بدنی ما هم تغییر میکنه این رو میشه تو یه مثال ثابت پی برد زمانی که قرار باشه ما آخر هفته با بهترین دوستان یا خانواده ی فامیلی بیرون بریم از ابتدای هفته حس بسیار خوشی داریم تو روابطمون هم میشه متوجه شد تقریبا همه چیز تو اون هفته برامون لذت بخشه خب دوستانی که به نوعی این حس رو تجربه کردن میتونن برامون از تجربیاتشون بگن.;):gol::gol:;)
  • من فکر میکنم خیلی چیزا ممکنه باعث نرسیدن ایشون به خواستشون شده باشه.مثلا ایشون به نتیجه کار وابسته بودن.یکی از قوانین تسریع جذب اینه که به نتیجه کار وابسته نشی بلکه اون رو رها کنی.به عبارتی شادی زمان حالت رو در گرو تحقق هدفت ندونی.ایشون به حدی به نتیجه وابسته بودن که بعد از مدتی که جذبشون نتیجه نداده افسرده شدن.شده تا حالا خیلی منتظر چیزی باشین و اون اتفاق نیافته؟مثلا منتظر یه تماس تلفنی.به محض این که بیخیالش میشی فورا اتفاق میافته.ایشون باید آرزوشونو رها کننو شادیشونو مشروط به رسیدن به هدفشون نکنن.یه عامل دیگه که جذب رو کند میکنه ذهن و وضعیت روحی شخص هستش.ذهن واسه اینکه قابلیت جذبش بالا بره و به عبارتی افکار رو به اجسام تبدیل کنه باید تو وضعیت آرامش باشه.ذهن نا آروم ، مشوش و افسرده قابلیت جذب اون خیلی کمه.چون هاله های انرژی که میفرسته خیلی ضعیفه.بنابراین لازمه جذب سریع اینه که هیچ گونه درگیری ذهنی نداشته باشی.ایشون شاید این قسمت رو رعایت نکردن . ;)

sadafff

عضو جدید
خداوند مي‌فرمايد هرآن چه در زمين و آسمان است مرا تسبيح مي‌كند. تا به حال از خود پرسيده‌ايد اين جمله چه معنايي دارد؟

هر ذره‌اي در عالم هستي داراي ادراك و درك و فهم و شعور است. همه ذرات عالم هوشمندانه در مقابل خداي خودشان تعظيم و تسبيح مي‌كنند. همه ذرات هستي در محضر خدا هستند و تعبد در مقابل خدا دارند. همه ذرات هستي در ازاي تك تك اتفاقاتي كه در عالم اتفاق مي‌افتد از خودشان واكنش نشان مي‌دهند. و اين فقط من و شما نيستم كه هوشمندانه رفتار مي‌كنيم.

آب يكي از اينهاست. آب خوب و بد را مي‌فهمد. آب زشت و زيبا را مي‌فهمد. آب دعا را مي‌فهمد. آب اهانت و فحش را مي‌فهمد. آب تفاوت قائل است بين فكر مثبت و فكر منفي. آب تفاوت قائل است بين نوشته مثبت و نوشته منفي. آب تفاوت قائل است بين رفتار خوب و رفتار بد. و براي همه اين به صورت هوشمندانه واكنش نشان مي‌دهد.

آب پيام بسيار مهمي براي ما دارد. آب به ما مي‌گويد كه نگاهي عميق‌تر به خود بيندازيم. وقتي از نگاه آب به خود مي‌نگريم، اين پيام به نحوي شگفت‌آور شفاف و واضح مي‌شود. ما مي‌دانيم كه زندگي انسان به طور مستقيم با كيفيت آب هم در درون و هم در اطراف ما ارتباط دارد.

يك محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود مدعي شد كه مولكول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند.
نظريه اين محقق ژاپني......ادامه رو از منبع بخونینhttp://goonagoon.nasseh.ir/atcl_shahadate_ab.htm

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوند مي‌فرمايد هرآن چه در زمين و آسمان است مرا تسبيح مي‌كند. تا به حال از خود پرسيده‌ايد اين جمله چه معنايي دارد؟

هر ذره‌اي در عالم هستي داراي ادراك و درك و فهم و شعور است. همه ذرات عالم هوشمندانه در مقابل خداي خودشان تعظيم و تسبيح مي‌كنند. همه ذرات هستي در محضر خدا هستند و تعبد در مقابل خدا دارند. همه ذرات هستي در ازاي تك تك اتفاقاتي كه در عالم اتفاق مي‌افتد از خودشان واكنش نشان مي‌دهند. و اين فقط من و شما نيستم كه هوشمندانه رفتار مي‌كنيم.

آب يكي از اينهاست. آب خوب و بد را مي‌فهمد. آب زشت و زيبا را مي‌فهمد. آب دعا را مي‌فهمد. آب اهانت و فحش را مي‌فهمد. آب تفاوت قائل است بين فكر مثبت و فكر منفي. آب تفاوت قائل است بين نوشته مثبت و نوشته منفي. آب تفاوت قائل است بين رفتار خوب و رفتار بد. و براي همه اين به صورت هوشمندانه واكنش نشان مي‌دهد.

آب پيام بسيار مهمي براي ما دارد. آب به ما مي‌گويد كه نگاهي عميق‌تر به خود بيندازيم. وقتي از نگاه آب به خود مي‌نگريم، اين پيام به نحوي شگفت‌آور شفاف و واضح مي‌شود. ما مي‌دانيم كه زندگي انسان به طور مستقيم با كيفيت آب هم در درون و هم در اطراف ما ارتباط دارد.

يك محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود مدعي شد كه مولكول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند.
نظريه اين محقق ژاپني......ادامه رو از منبع بخونینhttp://goonagoon.nasseh.ir/atcl_shahadate_ab.htm
به نکته خیلی خوبی اشاره کردی صدف جون.
نمی دونم سی دی"شهادت آب " رو دیدین یا نه.اگه ندیدین تما یه جوری گیر بیارین ببینین.خیلی جالبه....عکس مولکولهای آب رو نشون می ده؛وقتی مقابلش دعا خونده می شه.و آرایش زیبای مولکولهارو بعد از خونده شدن دعا رو نشون می ده.....

PARASTOO P.H.T

عضو جدید
.........

.........

سلام از محبتتون ممنون.:gol::gol:
امیدوارم بتونم عضو پرانرژیی برای باشگاه باشم و معتقدم که اگه ((ترشی نخوریم یه چیزی میشیم)) به دور از شوخی (موفقیت از ان کسانی است که خودشان سرنوشتشان را رقم می زنند ومنتظر هیچکس نمی مانند حتی خدا !) من تاپیکاتونو خوندم همشون خیلی جالب بود و جای قدردانی و تشکر داره ولی هر چی گشتم در مورد اصلی ترین و بنیادی ترین موضوع زندگی بشر چیزی پیدا نکردم.
موافقید;) مطرحش کنم و با هم بحث جذابی رو شروع کنیم؟
اینو بدونید خارج از حیطه ی جذب نخواهد بود.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

امیدوارم بتونم عضو پرانرژیی برای باشگاه باشم و معتقدم که اگه ((ترشی نخوریم یه چیزی میشیم)) به دور از شوخی (موفقیت از ان کسانی است که خودشان سرنوشتشان را رقم می زنند ومنتظر هیچکس نمی مانند حتی خدا !) من تاپیکاتونو خوندم همشون خیلی جالب بود و جای قدردانی و تشکر داره ولی هر چی گشتم در مورد اصلی ترین و بنیادی ترین موضوع زندگی بشر چیزی پیدا نکردم.

سلام...مطرح کردنش که ضرر نداره...بگین که من هم از کنجکاوی دربیام:)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون جذب می‌گوید : نگران قیمت و بزرگی و زمان تحقق آروزها نباش اصلاً به این محدودیت‌ها کاری نداشته باش . تو فقط آرزو کن و آتش این آرزو را برای همیشه در دل خود روشن نگه دار .

a_mhn

عضو جدید
سلام به همگی
میبینم که تاپیک دوباره جون گرفته(ممنون از همه:smile:)
خیلی وقت بود نیومده بودم البته پیگیر بودم ولی خوشحالم که بهترین زمان ملحق میشم به بچه های گل تاپیک:D
راستی اسمسم امیرحسین هستش قبلا هم با end_of_extreme تازه وارده تاپیک بودم:redface:
امیدوارم بتونم در رونده جدیده تاپیک موثر واقع شم:gol:

a_mhn

عضو جدید
یکی از مهمترین اصول اعتقاد 120 درصدی به خداست. یعنی مطمئن باشی که اون بهترین حالت رو برات انتخاب می کنه. اونوقت یک شادابی و سرحالی دلپذیری میاد سراغت. اونقت اون حس خوب رو داری و می تونی با کائنات همراه بشی.
این طوری حتی می تونی آدمایی رو که تو مسیر زندگیت باهات بد می کنن راحت ببخشی و ازشون بگذری. چون اونا وسیله راه تو هستند نه مانع اون راه.
اینا رو گفتم که بیشتر تو گوش خودم فرو بره.
دوست شما هم یه جایی دلسرد شده یه جایی شک کرده. یه جایی نا امید شده از سختی ها.
آخه تو کتاب اسکاول شین هم میگه که تاریک ترین لحظه، لحظه پیش از طلوع خورشیده. من این رو خیلی تجربه کردم. یهو می بینی همه چیز تاریک و خراب شد. خراب تر از اونی که فکر کنی. اون موقع است که میتونی با امید راسخت از دل این تاریکی، خواسته خودت رو بیرون بکشی.
موفق باشید.

تو همون کتابه خانومه اسکاول شین این مطلب گفته شده که همهء انسانها دارای یک طرح الهی هستند که توی این طرح الهی با توجه به صفات خداوند ما جز خوبی جذب نمیکنیم و بهترین کاری هم که میتونیم بکنیم اینه که از خداوند درخواست بکنیم در طرح الهیمون قرار بگیریم چون خداوند همیشه بهترینهارو واسمون میخواد ولی اگه منظوره شما از سرنوشت این هستش که ما دچاره بدبختی بشیم و اعلام بکنیم "حتما قسمت این بوده" فکر نمیکنم صحیح باشه بهر حال این مسائل خیلی جای بحث داره:w10::smile:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همون کتابه خانومه اسکاول شین این مطلب گفته شده که همهء انسانها دارای یک طرح الهی هستند که توی این طرح الهی با توجه به صفات خداوند ما جز خوبی جذب نمیکنیم و بهترین کاری هم که میتونیم بکنیم اینه که از خداوند درخواست بکنیم در طرح الهیمون قرار بگیریم چون خداوند همیشه بهترینهارو واسمون میخواد ولی اگه منظوره شما از سرنوشت این هستش که ما دچاره بدبختی بشیم و اعلام بکنیم "حتما قسمت این بوده" فکر نمیکنم صحیح باشه بهر حال این مسائل خیلی جای بحث داره:w10::smile:

بله دوست عزیز.
این طرح الهی رو من خیلی دوستش دارم.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام به همه دوستان گلم امیدوارم حال همتون خوب باشه.:gol::gol:

دوستای عزیزم به نظر من مهمترین چیزی که باعث میشه خیلی ها به هدفهاشون از طریق قانون جذب نرسن ترس از موفق نشدنه که این ترس خیلی خیلی مخربه.
پیشنهاده دیگه ای که میتونم به اون عزیزان بکنم اینه که سخنرانی دکتر ازمندیان حتما گوش کنن و به تک تک گفته های ایشون عمل کنن.من تاثیرشگرف گفته های ایشونو توی زندگی خودم و خانوادم دیدم و دارم میبینم.یکی از مهمترین گفته های ایشون اینه که شما به عنوان یک خالق یک انسان نباید به هیچ وجه در معرض امواج منفی ( دیدن برنامه های ناراحت کننده و حزن انگیز )قرار بگیرید.فقط و فقط موسیقی شاد و مفرح گوش کنید. از انسانهای منفی نگر و ... دوری کنید و اجازه ندید احدی شمارو مایوس کنه و ....
لطفا اگه نمی تونید به جلسات ایشون برید حتما cd همایشهای استادو تهیه و گوش کنید و عمل کنید.متمعن باشید تاثیر قانون جاذبه روی شما بینهایت خواهد شد.به عنوان برادر کوچکتر ازتون خواهش میکنم حتما این کارو بکنید.;);)
شاد و پیروز باشید

پیشنهادات خیلی خوبی بود کوروش جان.موسیقی رو خیلی قبول دارم چون واقعا تاثیرگذاره.
من دکتر آزمندیانو در حد مطالبی که توی مجله موفقیت مینویسه میشناسم.حالا لازم شد برم دنبال سخنرانی ها.:gol:

واااااااااااای من چقدر از بحث عقب موندم......
چقدر همتون فعال شدین دوست جونا! :smile:
یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟؟؟:w17:

خبرای خوب سارا جون.
بدو بیا....;)

خب منم کنجکاو شدم بدونم.
لطفا اینکارو بکن!
;):gol:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
اندیشه های یک هفته

اندیشه های یک هفته

روز شنبه
آیا میدانی که برای رشد یافتن باید اول خاک شدن را تمرین کرد؟
روز یکشنبه
اگر میخواهی از زندگی کردن لذت ببری هر کاری را جدی بگیر و بدان که تو در انجام آن بهترین هستی.
روز دوشنبه
تو جانشین خداوندی پس مثل یک انسان مقدس زندگی کن.
روز سه شنبه
هیچ انسانی بدون سرمایه عمر به دنیا نمیاید.پس ببین چگونه آن را خرج میکنی.
روز چهارشنبه
آدم های فقیر ولخرج تر از پولدارها هستند زیرا ثروتمندان از ترس فقر خسیس میشوند و فقرا چیزی برای ترسیدن ندارند.
روز پنج شنبه
نقاش، نویسنده و عکاس از کاینات کپی بر میدارد و اثرش شاهکار می شود.
روز جمعه
در قطرات باران رمزی است که باید به آن گوش کنیم.الفبای ترنم رود است.اگر گوش کنیم قادیرم که لایق فردوس باشیم و از آن لذت ببریم.زیا در بهشت نهرها جاری است.
پس فهمیدم
خشم،طوفان،انهدام ،آتشفشان ،آرامش ،شب ،قهر ،خورشید در یک بعدظهر پاییز، شادی آسمان بعد از یک بارش بهاری ،حسرت میوه شدن یک شکوفه و همه ویژگی های رشد و تعالی که در کاینات میبینیم در آدم تجلی دارد و همین باعث خشم شیطان شده است.
حرص ، طمع ،حسادت ، کینه ......... در طبیعت انسان نیست.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون جذب می‌گوید : نگران قیمت و بزرگی و زمان تحقق آروزها نباش اصلاً به این محدودیت‌ها کاری نداشته باش . تو فقط آرزو کن و آتش این آرزو را برای همیشه در دل خود روشن نگه دار .

چشامونو ببیندیم و فکر کنیم...!:gol:
از فکر کردن لذت ببریم!
از تخیل لذت ببریم...!:w42:
همانا کسانی که از تخیل کردن لذت میبرن, به هدف و مقصودشون میرسن...!
پس بیایید با علاقه و اعتقاد و هیجان آرزو کنیم!:w40:
نه از روی ناباوری...!:w20:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قکر نمی کنم این تفکر مثبت واسه همه چی جواب بده.مثلا برای درمان بعضی از بیماریها..منظورم بیماریهای خطرناکه....(بیماریهای کشنده)
پس واسه همه چی ، نمی شه ازش استفاده کرد درسته؟؟؟؟

*afsane*

عضو جدید
من قکر نمی کنم این تفکر مثبت واسه همه چی جواب بده.مثلا برای درمان بعضی از بیماریها..منظورم بیماریهای خطرناکه....(بیماریهای کشنده)
چرا سارا جون جواب میده.ضمیر ناخودآگاه تخیل و واقعیت رو از هم تشخیص نمیده.وقتی ما راجع به هر موضوعی تفکر مثبت میکنیم و این کار رو تکرار کنیم توی ضمیر ناخودآگاهمون میشینه و وقتی ضمیر نا خودآگاه چیزی رو ثبت کنه اون فکر اتفاق میافته.اصلا یکی از روشهای درمان همین تفکر مثبته.البته به قول آقا امید تخیل همراه با باور نه ناباوری;)

آخرین ویرایش:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا! جواب میده!
من که سالیان سال از این قانون استفاده میکنم!!!!
تو سرمای زمستون! تو برف, از حمام میام بیرون, مستقیم میرم تو برف...!
انگار نه انگار!!!
میدونی چند ساله که مریض نشدم؟؟؟(به جز یکی دوبار که قبلش, خودم به خودم تلقین کردم که الآن مریض میشم!و با شرایط خاص)
وگرنه, آدم قدرتش اینقدر زیاده که تو هرچیزی می تونه دست ببره!

خدا تو روح انسان از خودش دمیمده...!
پس بعضی از قدرتهای خداگونه که خداوند خواسته, در انسان هست!!!
ولی این خود ما هستیم که باید اینهارو قدرت ببخشیم..............:gol: