یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

نصیری

عضو جدید
اقا من عاشق يه دختر بسيار با كمالاتم تمام تمركزمم رسيدن به اونه از شما هم تقاضا ميكنم با فرستادن پالس + مو ياري كنيد به نظرتون ميشه

حتما چیزی که می خوای میشه، فقط فاز منفی به خودت راه نده، کافیه مطمئن باشی که به خواستت میرسی و روی خواستت تمرکز کن.و فراموش نکن که افکار تو به موضوعات تبدیل میشن.من کاملا مطمئنم تو به هدفت میرسی و بدون اعتماد به نفس اولین ایستگاه موفقیت
یک انسان است;)

Dr ehsan

عضو جدید
ممنون موضوع جالبیه. راستش من فقط فیلم راز رو تو این زمینه دیدم اون هم یک بار ( قطعاً باید بشتر دیدش تا بشه درست درکش کنی)
با اینکه موضوع خیلی جالب عجیب و در عین حال باور پذیر بود تا حالا نتونستم راجع بهش بیشتر مطالعه کنم. کاش دوستان بحث رو یکم علمی تر دنبال کنن. مثلاً من یه تا سؤال دارم :
1. من شنیدم این بحث انرژی که گفته می شه، (یعنی همون موجی که من به دنیا می فرستم که مثلاً فلان خونه رو می خوام.) یه چیزه فیزیکی و قابل اندازه گیریه!؟ یعنی یه جور موج با یه فرکانس مشخص! این درسته کسی راجع بهش چیزی می دونه؟

;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون موضوع جالبیه. راستش من فقط فیلم راز رو تو این زمینه دیدم اون هم یک بار ( قطعاً باید بشتر دیدش تا بشه درست درکش کنی)
با اینکه موضوع خیلی جالب عجیب و در عین حال باور پذیر بود تا حالا نتونستم راجع بهش بیشتر مطالعه کنم. کاش دوستان بحث رو یکم علمی تر دنبال کنن. مثلاً من یه تا سؤال دارم :
1. من شنیدم این بحث انرژی که گفته می شه، (یعنی همون موجی که من به دنیا می فرستم که مثلاً فلان خونه رو می خوام.) یه چیزه فیزیکی و قابل اندازه گیریه!؟ یعنی یه جور موج با یه فرکانس مشخص! این درسته کسی راجع بهش چیزی می دونه؟

;)

یه موضوعی که وجود داره اینه که لزومی نداره بفهمی این قانون از داخل چطوری عمل میکنه، همین که ازش استفاده کنی کافیه، سؤالت مثل این میمونه که موقع استفاده از هر وسیله ای بخوای اول دقیقاً بدونی چطوری از داخل کار میکنه و بعد ازش استفاده کنی و گاهی وقتها توان فهمیدن این مسئله رو نخواهی داشت!
یه نکته دیگه اینه که همه چیز در واقع موج و انرژی هستش حتی بدن خود ما و کل هستی، پس فیزیکی و غیره نداره، همون قانون قدیمی که ماده و انرژی به هم تبدیل میشن و هیچکدوم از بین نمیرن!:w40:

Dr ehsan

عضو جدید
یه موضوعی که وجود داره اینه که لزومی نداره بفهمی این قانون از داخل چطوری عمل میکنه، همین که ازش استفاده کنی کافیه، سؤالت مثل این میمونه که موقع استفاده از هر وسیله ای بخوای اول دقیقاً بدونی چطوری از داخل کار میکنه و بعد ازش استفاده کنی و گاهی وقتها توان فهمیدن این مسئله رو نخواهی داشت!
یه نکته دیگه اینه که همه چیز در واقع موج و انرژی هستش حتی بدن خود ما و کل هستی، پس فیزیکی و غیره نداره، همون قانون قدیمی که ماده و انرژی به هم تبدیل میشن و هیچکدوم از بین نمیرن!:w40:

خوب فکر می کنم حق با شماست پریسا جان؛ یعنی من معمولاً دوست دارم دل و رودة همه چیزو بریزم بیرون!
خوب خیلیم که ایراد نداره ! نه؟
منظورم از فیزیکی این بود که با دستگاه های اندازه گیری قابل تشخیص هست یا نه؟
ممنون ;)

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز

;)

برای استفاده از قانون جذب لازم نیست فیزیک مدرن بخوانید و یا تئوری استرینگ و تئوری ام و بعد یازدهم و قانون یگانه عالم و انفجار بزرگ ناشی از برخورد دو دنیا با هم,آشنا باشید
در استفاده از قانون جذب کافی است فکر خود را کنترل کنید و مهارت تمرکز و کنترل احساس و فکر خود را داشته باشید و بتوانید با اعتماد کامل به برآورده شدن آرزوهایتان دست به اقدام بزنید.
مجله موفقیت

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. راستش موضوع جالبیه ولی یه خورده پیچیده ست. مثلا اگه دو نفر یه دختر رو دوست داشته باشن چطور هردوشون میتونن بهش برسن؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب فکر می کنم حق با شماست پریسا جان؛ یعنی من معمولاً دوست دارم دل و رودة همه چیزو بریزم بیرون!
خوب خیلیم که ایراد نداره ! نه؟
منظورم از فیزیکی این بود که با دستگاه های اندازه گیری قابل تشخیص هست یا نه؟
ممنون ;)

این رو نمی دونم راستش، باید از یک فیزیکدان کوانتوم کمک بگیری!!!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

;)

سلام
ممنون از اینکه توی بحث ما شرکت کردین.
راستش تا الان که خیلی خوب اومدیم.چون این موضوع یه خرده عجیبه بهتره از همین جاها شروع کنیم.
به نظر من هم اندازه گیری این موج لزومی نداره!!ولی جالبه!!امن خودم اطلاعات زیادی در این باره ندارم.واسه همینم دلم می خواد اینجا در موردش بحث کنیم.
اگه بشه این کارو کرد یعنی این موجو اندازه گرفت میشه فهمید چه کسایی امواج قوی تری می فرستن!!
چون من شنیدم که بعضی ها قدرت جذب بیشتری دارن؟؟
نظر شما چیه؟؟

Setayesh

مدیر تالار
پریسا جون اگه جواب سوالات منو توی صفحه ی قبلی بدی ممنون می شم!!:gol:

f-kazemi

عضو جدید
باور راز

باور راز

راستش من هر كاري مي كنم نمي تونم از ته قلب راز رو قبول كنم .نمي دونم چرا ؟؟؟ شايد چون فقط يه كتاب ازش خوندم و اطلاعاتم كمه!
آخه توي كتاب اصلا حرفي از برنامه ريزي و تلاش و ... نبود در حالي كه به نظر من اصل همين سعي وتلاشه و بعد در كنارش ايمان به رسيدن به هدف.
اين طور نيست؟؟

Setayesh

مدیر تالار
راستش من هر كاري مي كنم نمي تونم از ته قلب راز رو قبول كنم .نمي دونم چرا ؟؟؟ شايد چون فقط يه كتاب ازش خوندم و اطلاعاتم كمه!
آخه توي كتاب اصلا حرفي از برنامه ريزي و تلاش و ... نبود در حالي كه به نظر من اصل همين سعي وتلاشه و بعد در كنارش ايمان به رسيدن به هدف.
اين طور نيست؟؟

فیلم راز رو دیدی؟؟
واقعا قشنگه!وقتی نگاش می کنی تمام وجود آدم پر از انرژی می شه!!
پیشنهاد می کنم حتما نگاه کن!!
ایمان داشتن خیلی مهمه!!:)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر انساني داراي چهار موج مغزي مي باشد:
1. امواج دتا: امواجي هستند كه در زمان خواب عميق از مغز متصاعد و توليد مي شوند.
2. امواج آلفا: امواجي هستند كه استراحت مطلق روح و جسم مي باشند و نام ديگرش تراس يا همان خلسه مي باشد.
3. امواج تتا: امواجي هستند كه در زمان فعال شدن حس ششم توليد مي شوند و نام ديگرش وحي يا الهام مي باشد.
4. امواج بتا: امواجي هستند كه در زمان بيداري كامل از مغز توليد و متصاعد مي شوند.
زماني كه مغز شما در حالت تتا قرار دارد بهترين زمان براي آرزو كردن است.

منبع: وبلاگ:w34: http://jazbrule.blogfa.com/

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جفت روحی و قانون جذب

جفت روحی و قانون جذب

جفت روحی و قانون جذب

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]بسی[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ار زیادند افرادی که علاقه ای بی تکلف به محبوب خود دارند؛ اما برای دستیابی به او نمی [/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دانند چه کنند . حرف دل خیلی هاست رسیدن به محبوب ... (که البته توسط خود آگاه آنها انتخاب شده است).[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]گفتم خود آگاه و تاکید کردم چون: شما او را دیده اید ( خود آگاه ) و به او دل دادید کاری نداریم بر اساس شناخت هست یا علاقه ظاهری. یا دلایل پیچیده روان شناسی مثل: شباهت به پدر یا مادر شما و یا ... ) به هر حال علاقه مند او شده اید. اکنون می خواهید او نیز متقاعد شود.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]سوال اول من از شما این است:[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif](( آیا این شخص دقیقا همان کسی است که شما می خواهید؟ ))[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]احتمالا می گویی: بله[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اما من می گویم: شاید نه[/FONT]​

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]چیکار باید بکنی ... ؟[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]1- باید جفت روحی واقعی خود را پیدا کنی ...[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2- با قانون جذب و توکل[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]بر خدا همه چیز را عالی پیش ببری.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]جفت روحی شما کیست؟[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]جفت روحی شما بهترین عشق و ایده آل واقعی شماست و اگر شما با هم باشید بهترین زندگی را به دست خواهید آورید. زیرا وقتی شما با هم هستید از هر جهت همیشه شاد و خوشو مسرور ... و عشق شما روز به روز بیشتر می شود.[/FONT]​

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]چگونه [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]جفت روحی [/FONT]خود را پیدا کنی ؟[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]به ضمیر ناخود آگاه خود این پیام را عمیقا می فرستی که ((من می خواهم جفت روحی واقعی خود را در زمان مناسبش پیدا کنم و همیشه با او باشم... خدا یار و یاور من در این جذب است)) می گویم زمان مناسب: زمان باید؛ زمان مناسب خودش باشد چون در غیر این صورت یا شما یا او جنبه این عشق را ندارید و ممکن است راهتان از هم جدا شود.[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ضمیر ناخود آگاه از شعور جهانی به اذن خداوند این شخص را پیدا می کند. سپس قانون جذب دست به کار می شود و با حصول شرایط جذب؛ شما را به هم می رساند.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]می پرسی آیا ممکن هست شخص ایده آل من وجود داشته باشد ؟ بله هر فرد به عنوان یک پیشامد تلقی می شود ... [/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]جمعیت جهان تقریبا 6 میلیارد نفر است و یک نفر جفت روحی شماست.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تصور کنید: انگار همه افراد با جنس مخالف شما را به صف کرده اند و یکی یکی از جلوی شما عبور می کنند و همه صفات آنها را می بینی. بالاخره از این میلیارد ها نفر؛ یک نفر هست که شما او را ایده آل بدانید. از لحاظ علم احتمال می توانیم بگوییم این احتمال نزدیک به 1 است یعنی 100%.[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]حال این که این شخص کجاست و چگونه شما با هم برخورد می کنید را می سپاریم به معجزات قانون جذب . [/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ولی قطعا اگر هم جهت با کائنات باشید با او می رسید.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]حال بیاییم به مسئله کنونی شما بپردازیم :[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]کسی هست که او را دوست داری ...[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]این شخص ممکن است جفت روحی ای باشید که زمانی او را می خواستید پیدا کنید و اکنون او آمده است . از طرف دیگر هم ممکن است او نباشد.[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]شما باید از هوشیاری باطن و الوهیت درون بخواهید با شما نجوا کند و بگوید آیا او همان جفت روحی شماست؟[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اگر هست خود آگاه و ناخود آگاه شما هم جهت پیش رفته اند و تصمیم عالی این است که او را جذب کنی.[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اگر پاسخ دلت این بود که این شخص جفت روحی شما نیست، بگذارید برود و شما هم بروید تا هر دوی شما خود را از رسیدن به جفت روحی خود باز ندارید. اگر پافشاری کنید ممکن است ازدواج کنید اما هیچ تضمینی نیست خوشبخت شوید.[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]چرا که جفت های روحی شما نیز در جای دیگر به خود آگاه خود اعتماد کردند و تن به ازدواجی داده اند که خوشبختشان نکرده است. پس ببنید 4 نفر زندگیشان تقریبا تباه شده است. 4 نفری که می توانستند همدیگر را بیابند و زندگی رویایی داشته باشند تن به زندگی عادی و گاهی بی ثمر داده اند.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خود آگاه فقط فکر می کند. منبع فکر او استفاده از قانون علیت است. خود آگاه وقتی جستجو می کند جستجویی ساده است اما ناخود آگاه آنچنان قدرتی دارد که هیچ چیز از دید او محفوظ نیست. ناخود آگاه همان روح شماست. همه جا را می گردد و از گنجینه های اطلاعات جهان و منابع ماورایی ((آگاهی کیهانی)) می پرسد و معجزات را برایتان به ارمغان می آورد.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خود آگاه شما جنس مخالف را فقط در اطرافتان می بیند: در کوچه ، خیابان ، مهمانی، دانشگاه و سر کار شما ؛ خود آگاه تان جنس مخالف اطراف خود را می بیند... [/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]ولی ممکن است جفت روحی شما اصلا در اینجا ها نباشد. ممکن است در قاره و یا حتی نیمکره دیگر زمین باشد.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اگر کار را به ضمیر ناخود آگاه بسپارید او پیدا می شود و همه چیز عالی پیش می رود.[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]فراموش نکنید که ندای درون همیشه راست می گوید . می توانید قبل از خواب از هوشیاری برتر و الهی خود بخواهید اسرار عشق و آن فرد را در رویا برای شما بازگو کند... وقتی بیدار شدید بلافاصله خوابی را که دیده اید روی کاغذ بیاورید. نوشتن رویا را فراموش نکنید زیرا بسیار حیاتی است. ما بعد از چند دقیقه تمام رویای شب خود را فراموش می کنیم...[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] رویاهای صادقه ما معجزاتی می کنند که اگر ایمان داشته باشی زندگی شما را معرکه زیبایی می کنند.[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اگر به کسی که جفت روحی شما نیست بچسبید جا را برای کسی که می خواهد روزی بیاید و عشق واقعی شماست پر کرده اید و محرومیت عظیمی برای خود خواسته اید...[/FONT] [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اگر هم عشق امروز شما جفت روحی شماست مطمئن باشید با جذب می توانید او را به خود فرا بخوانید و به نحوی معجزه آسا شاهد ... باور کنید این رویداد بسیار زیاد اتفاق افتاده است... شما فراتر از قوانین اجتماعی و قرار داد های خودمانی قرار می گیرید اگر: باور کنید که قوانین معنوی چه کار ها که نمی کنند.[/FONT]

Dr ehsan

عضو جدید
این رو نمی دونم راستش، باید از یک فیزیکدان کوانتوم کمک بگیری!!!

فکر کنم بازم حق با شماست! اگه یادتون باشه تو فیلم راز هم یک متخصص فیزیک کوانتم بود! ;)
سلام
ممنون از اینکه توی بحث ما شرکت کردین.
راستش تا الان که خیلی خوب اومدیم.چون این موضوع یه خرده عجیبه بهتره از همین جاها شروع کنیم.
به نظر من هم اندازه گیری این موج لزومی نداره!!ولی جالبه!!امن خودم اطلاعات زیادی در این باره ندارم.واسه همینم دلم می خواد اینجا در موردش بحث کنیم.
اگه بشه این کارو کرد یعنی این موجو اندازه گرفت میشه فهمید چه کسایی امواج قوی تری می فرستن!!
چون من شنیدم که بعضی ها قدرت جذب بیشتری دارن؟؟
نظر شما چیه؟؟
خواهش می کنم. بله لزومی نداره ! به این معنی که اگر ما بپذیریم این قانون درسته، می تونیم تا حد زیادی ازش بهره ببریم بدون اینکه بدون دقیقاً چی هست. ولی به نظر من ارزش این قانون با درک ماهیتش خیلی بیش از این چیزی می شه که الان هست. اگه ما با مطالعه این موضوع ارتباطی بین فیزیک و متا فیزیک برقرار کنیم می دنونید چی می شه! این می تونه یه انقلاب بزرگ تو زندگی بشر باشه
حتی می تونه به موضوع دین مربوط باشه. من اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر می کنم یه ارتباطی بین این قانون ومسائل دینی می تونه وجود داشته باشه. مثلاً تقّدس( اینکه ما یک دیگ رو به این دلیل که دیگ غذای امام حسینِ دارای قدرت شفا دهی می دونیم) یا معجزه ویا ...
به نظرم خیلی مهمه!

اين طور نيست؟؟
نمی شه گفت که قانون راز سعی و تلاش رو نقض می نکه. طبق این قاون شما باید تمام قدرت ذهنیتو روی خواستت متمرکز کنی. وقتی یه چیز تمام فکر و ذکرت باشه. نمی دونم شاید شانس و بدشانسی هم با جاذبه توجیه بشه و بشه پاسخی برای شما.
( خوشم میاد همه مکانیکیا خوب گیر میدن به نقاط اساسی:biggrin:)

f-kazemi

عضو جدید
يه متن در مورد راز ديدم كه خوندش خالي از لطف نيست:

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]درست است که دنیا در نگاه انسان معنی پیدا می کند و عینک مان هر رنگی که باشد دنیا را به همان رنگ می بینیم ولی این دید ماست که عوض می شود و نه واقعیت دنیا. شاید ما بخواهیم تصور کنیم که سقراط شاگرد افلاطون بوده است و مدام این مطلب را به خود تلقین کنیم ولی دنیا به خواست ما واقعیتش را انکار نمی کند که افلاطون شاگرد سقراط بوده است و نه برعکس. نباید فراموش کنیم که دنیا همواره به دلخواه ما نمی گردد. فیلم راز طوری از قانون جاذبه صحبت می کند گویی این قانون، تنها قانون کائنات است در حالی که قوانین فراوانی در این دنیا وجود دارد و یک قانون نمی تواند قانون دیگر را نقض کند. به طور مثال در جایی از فیلم گفته می شود اگر تصور کنید که جوان هستید روز به روز جوان تر می شوید در حالی که می دانیم پیر شدن و مرگ یکی دیگر از قوانین کائنات است و به قول قرآن ((ومن نعمره ننکسه فی الخلق)) هر کس که عمرش را افزایش می دهیم از خلقتش می کاهیم و پیر می شود. در واقع قانون جاذبه فیلم راز فقط در محدوده خودش می تواند کار کند و نمی تواند وارد قلمرو سایر قوانین شود. به نظر، این دیدگاه که هر آنچه انسان بخواهد همان می شود بیش از حد اومانیستی و انسان مدارانه است در حالی که انسان دین مدار خداوند را محور عالم هستی می داند که با اراده و قوانین او دنیا اداره می شود البته نمی توان منکر قدرت نامحدود ذهن انسان شد ولی خواست های انسانی در صورتی که مطابق با قوانین الهی و خواست خداوندی باشد ضمانت اجرایی خواهد داشت و در واقع از خدا باید چیزی را طلب کرد نه از غول چراغ جادو که ما را سرور خود می داند. سرور و مولای ما خداست و همه خواسته ها به وسیله او اجابت می شود.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]http://vajgoon.blogfa.com[/FONT]

ادامه دارد
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]

Dr ehsan

عضو جدید
2. امواج آلفا: امواجي هستند كه استراحت مطلق روح و جسم مي باشند و نام ديگرش تراس يا همان خلسه مي باشد.
3. امواج تتا: امواجي هستند كه در زمان فعال شدن حس ششم توليد مي شوند و نام ديگرش وحي يا الهام مي باشد.
4. امواج بتا: امواجي هستند كه در زمان بيداري كامل از مغز توليد و متصاعد مي شوند.

سلام به همه دوستان
من دیشب فیلم راز رو دانلود کردم و دیدم. الان بزرگترین مشکلی دارم اینه که این فیلم هیچ مدرکی واسه حرفایی که می زنه ارائه نمی ده! یه سری حرف های جالب می زنه ( باید اعتراف کرد خیلی جالب و تا حد زیادی باور پذیر) اما خوب از کجا به این قوانین رسیدن! به هر حال روانشناسی هم یه علمِ و برای رسیدن به یک قانون تو علوم انسانی هم روشهای مشخص و سیستماتیک هست. حتی مهمتر از اون معلوم نیست این قانون رو کی ارائه داده! به هر حال همچین موضوعی رو باید اولین بار یه محقق، مثلاً یه روانشناس، جامعه شناس یا ... توی یه مقاله یا کتابی ارائه داده باشه.
در ضمن وقتی اینطوری انواع امواج بیان میشن (تتا بتا و...) باید یه بحث فیزیکی مطرح باشه! یعنی شما بدون یک روش مشخص اندازه گیری از کجا استدلال کردین که 4 نوع موج وجود داره؟!
از کجا فهمیدید هرکدام از این موج ها چه کارکردی داره؟!
....
ببینید پریسا خانم وقتی می گم علمی تر باشه برای همینه دیگه!
جفت روحی و قانون جذب
....................

ممنون اما من نفهمیدم که جفت روحیم رو چطور باید پیدا کنم؟ :surprised:
یه سری بدیهیات گفته بود!
یه نفر که برای شما ایده آل باشه هست. به چه استدلالی؟ چون تو دنیا خیلی آدم هست! :surprised:( تازه گفته از نظر علم آمار می توان گفت احتمالش 100% است! ولی من نفهمیدم با کجای علم آمار به این نتیجه رسیده! :eek: )
بعد هم گفته روی شخص اشتباه تأکید نکنید ودنبال جف روحیتون باشید! و ...
یعنی باید چی کار کنیم؟!؟؟ واقعاً من که نفهمیدم. :confused:

ببخشید امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم :redface: اما من هنوز راجع به قانون جاذبه سردرگمم. ولی به نظرم میاد بعضی از این وبلاگ ها دارن یه چیزای بی ربطی به خورد مردم می دن.
بازم ببخشید مثلم که روی سخنم به نویسنده مطالب بود نه شما.

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]درست است که دنیا در نگاه انسان معنی پیدا می کند و عینک مان هر رنگی که باشد دنیا را به همان رنگ می بینیم ولی این دید ماست که عوض می شود و نه واقعیت دنیا. شاید ما بخواهیم تصور کنیم که سقراط شاگرد افلاطون بوده است و مدام این مطلب را به خود تلقین کنیم ولی دنیا به خواست ما واقعیتش را انکار نمی کند که افلاطون شاگرد سقراط بوده است و نه برعکس. نباید فراموش کنیم که دنیا همواره به دلخواه ما نمی گردد. فیلم راز طوری از قانون جاذبه صحبت می کند گویی این قانون، تنها قانون کائنات است در حالی که قوانین فراوانی در این دنیا وجود دارد و یک قانون نمی تواند قانون دیگر را نقض کند. به طور مثال در جایی از فیلم گفته می شود اگر تصور کنید که جوان هستید روز به روز جوان تر می شوید در حالی که می دانیم پیر شدن و مرگ یکی دیگر از قوانین کائنات است و به قول قرآن ((ومن نعمره ننکسه فی الخلق)) هر کس که عمرش را افزایش می دهیم از خلقتش می کاهیم و پیر می شود. در واقع قانون جاذبه فیلم راز فقط در محدوده خودش می تواند کار کند و نمی تواند وارد قلمرو سایر قوانین شود. به نظر، این دیدگاه که هر آنچه انسان بخواهد همان می شود بیش از حد اومانیستی و انسان مدارانه است در حالی که انسان دین مدار خداوند را محور عالم هستی می داند که با اراده و قوانین او دنیا اداره می شود البته نمی توان منکر قدرت نامحدود ذهن انسان شد ولی خواست های انسانی در صورتی که مطابق با قوانین الهی و خواست خداوندی باشد ضمانت اجرایی خواهد داشت و در واقع از خدا باید چیزی را طلب کرد نه از غول چراغ جادو که ما را سرور خود می داند. سرور و مولای ما خداست و همه خواسته ها به وسیله او اجابت می شود.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]http://vajgoon.blogfa.com[/FONT]

ادامه دارد

به نظرم نویسنده این نقد فیلم رو ندیده! ( یا من ندیدم :biggrin:)
1. نوشته بود انکار واقعیت اونو عوض نمی کنه. و قضیه سقراط و افلاطون ....
هیچ جای این فیلم نگفته بود با تصور واقیت موجود رو می شه عوض کرد. می گفت اگه الان از فکر و ذهنت استفاده کنی می تونی آینده خوبی درست کنی! من نفهمیدم کی فیلم از تغییر گذشته (واقعیت موجود) به کمک قدرت ذهن حرف زد!!!
2. گفته بود فیلم میگه راز تنها قانون !! باز هم من چنین چیزی تو فیلم ندیدم!!!
3. گفته : "به نظر، این دیدگاه که هر آنچه انسان بخواهد همان می شود بیش از حد اومانیستی و انسان مدارانه است در حالی که انسان دین مدار خداوند را محور عالم هستی می داند که با اراده و قوانین او دنیا اداره می شود"
این که انسان هرچه بخواد همون بشه کجاش نقش خدا رو نادیده می گیره مگه خدا ما رو خلیفه خودش در این دنیا قرار نداده پس خلیفه داره خلافتشو می کنه اتفاقاً این عین خواست خدا بوده!
"" البته نمی توان منکر قدرت نامحدود ذهن انسان شد ولی خواست های انسانی در صورتی که مطابق با قوانین الهی و خواست خداوندی باشد ضمانت اجرایی خواهد داشت "
خوب قانون جاذبه هم(اگر وجود داشته باشد) قانون الهیه دیگه. خوب قانون جاذبه رو که من ایجاد نکردم! خداوند خواسته توی دنیاش قانون جاذبه هم باشه مثل هزاران قانون دیگه که خواسته باشن.
4. گفته: "در واقع از خدا باید چیزی را طلب کرد نه از غول چراغ جادو که ما را سرور خود می داند. سرور و مولای ما خداست و همه خواسته ها به وسیله او اجابت می شود."
اولاً که اون نوکر رو هم خدا برای ما قرار داده( یعنی خداوند خواسته که کائنات بله قربان گوی ما باشه) بعدش هم این عجیب نیست که من خواسته هام رو به جای اینکه از سرورم بخوام از نوکرم بخوام ( تأکید می کنم نوکری که سرورم برای من گماشته)
;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد جذب

در مورد جذب

سلام به همه دوستان
من دیشب فیلم راز رو دانلود کردم و دیدم. الان بزرگترین مشکلی دارم اینه که این فیلم هیچ مدرکی واسه حرفایی که می زنه ارائه نمی ده! یه سری حرف های جالب می زنه ( باید اعتراف کرد خیلی جالب و تا حد زیادی باور پذیر) اما خوب از کجا به این قوانین رسیدن! به هر حال روانشناسی هم یه علمِ و برای رسیدن به یک قانون تو علوم انسانی هم روشهای مشخص و سیستماتیک هست. حتی مهمتر از اون معلوم نیست این قانون رو کی ارائه داده! به هر حال همچین موضوعی رو باید اولین بار یه محقق، مثلاً یه روانشناس، جامعه شناس یا ... توی یه مقاله یا کتابی ارائه داده باشه.
در ضمن وقتی اینطوری انواع امواج بیان میشن (تتا بتا و...) باید یه بحث فیزیکی مطرح باشه! یعنی شما بدون یک روش مشخص اندازه گیری از کجا استدلال کردین که 4 نوع موج وجود داره؟!
....
ببینید پریسا خانم وقتی می گم علمی تر باشه برای همینه دیگه!

ممنون اما من نفهمیدم که جفت روحیم رو چطور باید پیدا کنم؟ :surprised:
یه سری بدیهیات گفته بود!
یه نفر که برای شما ایده آل باشه هست. به چه استدلالی؟ چون تو دنیا خیلی آدم هست! :surprised:( تازه گفته از نظر علم آمار می توان گفت احتمالش 100% است! ولی من نفهمیدم با کجای علم آمار به این نتیجه رسیده! :eek: )
بعد هم گفته روی شخص اشتباه تأکید نکنید ودنبال جف روحیتون باشید! و ...
یعنی باید چی کار کنیم؟!؟؟ واقعاً من که نفهمیدم. :confused:

ببخشید امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم :redface: اما من هنوز راجع به قانون جاذبه سردرگمم. ولی به نظرم میاد بعضی از این وبلاگ ها دارن یه چیزای بی ربطی به خورد مردم می دن.
بازم ببخشید مثلم که روی سخنم به نویسنده مطالب بود نه شما.

به نظرم نویسنده این نقد فیلم رو ندیده! ( یا من ندیدم :biggrin:)
1. نوشته بود انکار واقعیت اونو عوض نمی کنه. و قضیه سقراط و افلاطون ....
هیچ جای این فیلم نگفته بود با تصور واقیت موجود رو می شه عوض کرد. می گفت اگه الان از فکر و ذهنت استفاده کنی می تونی آینده خوبی درست کنی! من نفهمیدم کی فیلم از تغییر گذشته (واقعیت موجود) به کمک قدرت ذهن حرف زد!!!
2. گفته بود فیلم میگه راز تنها قانون !! باز هم من چنین چیزی تو فیلم ندیدم!!!
3. گفته : "به نظر، این دیدگاه که هر آنچه انسان بخواهد همان می شود بیش از حد اومانیستی و انسان مدارانه است در حالی که انسان دین مدار خداوند را محور عالم هستی می داند که با اراده و قوانین او دنیا اداره می شود"
این که انسان هرچه بخواد همون بشه کجاش نقش خدا رو نادیده می گیره مگه خدا ما رو خلیفه خودش در این دنیا قرار نداده پس خلیفه داره خلافتشو می کنه اتفاقاً این عین خواست خدا بوده!
"" البته نمی توان منکر قدرت نامحدود ذهن انسان شد ولی خواست های انسانی در صورتی که مطابق با قوانین الهی و خواست خداوندی باشد ضمانت اجرایی خواهد داشت "
خوب قانون جاذبه هم(اگر وجود داشته باشد) قانون الهیه دیگه. خوب قانون جاذبه رو که من ایجاد نکردم! خداوند خواسته توی دنیاش قانون جاذبه هم باشه مثل هزاران قانون دیگه که خواسته باشن.
4. گفته: "در واقع از خدا باید چیزی را طلب کرد نه از غول چراغ جادو که ما را سرور خود می داند. سرور و مولای ما خداست و همه خواسته ها به وسیله او اجابت می شود."
اولاً که اون نوکر رو هم خدا برای ما قرار داده( یعنی خداوند خواسته که کائنات بله قربان گوی ما باشه) بعدش هم این عجیب نیست که من خواسته هام رو به جای اینکه از سرورم بخوام از نوکرم بخوام ( تأکید می کنم نوکری که سرورم برای من گماشته)
;)

یواش!!! یواش!!!...داری خیلی تند میری!
ببین اینکه حالا دیشب فیلم و دیدی معلوم نیست کامل دیدی یا اینکه اصلاً تو چه شرایطی دیدی دلیل نمیشه که بیای یه عالمه سؤال بپرسی رو همه چیز یه خط بکشی و بری!
اولین نمونه اش اینه که اون آدمهایی که توی فیلم میان صحبت می کنند، همشون توی شاخه هایی از روانشناسی نوین استاد و محقق هستند و تو اونقدر بی دقت فیلم رو نگاه کردی که به اسم و عنوان اونها هیچ دقتی نکردی!
در ضمن در مورد ریشه ی این مبحث باید بگم قانون جاذبه یه بخش خیلی خیلی کوچیکی از علوم ماوراالطبیعه است و نمیشه یهو بیای بگی از کجا اومده! اگه واقعاً برات سؤاله باید شروع کنی به خوندن کتابهایی تو این زمینه و دنبال جوابت بگردی! برای من همین کافیه که بهش عمل کردم و جوابم رو گرفتم!
در مورد امواج هم روانشناسها به خوبی میدونند که این امواج چطوری و با چه آزمایشهایی به دست اومدند ، من اگر میدونستم و مطمئن بودم ، منبع رو نمی نوشتم!!! بهتره یه کم هم خودت دنبال جواب سؤالهات باشی!!

در مورد "جفت روحی" و اینکه چطور بهش برسی باید از کلامت کمک بگیری و با تکرار جملات تاکیدی اون رو به خودت جذب کنی ، یه نمون ازش هم توی متن اومده بود :((من می خواهم جفت روحی واقعی خود را در زمان مناسبش پیدا کنم و همیشه با او باشم... خدا یار و یاور من در این جذب است))!!!!!

در مورد آمار هم بی دقتی کردی به جمله!!!
تصور کنید: انگار همه افراد با جنس مخالف شما را به صف کرده اند و یکی یکی از جلوی شما عبور می کنند و همه صفات آنها را می بینی. بالاخره از این میلیارد ها نفر؛ یک نفر هست که شما او را ایده آل بدانید. از لحاظ علم احتمال می توانیم بگوییم این احتمال نزدیک به 1 است یعنی 100%.منظورش این بوده که بین همه ی آدمها حتماً یک نفر وجود داره که ایده آل تو باشه و احتمال پیدا کردنش 100 درصده!

در مورد متنی هم که گفتی باید بگم نظرات مختلفی وجود داره، مهم اینه که هر کسی خودش به جواب برسه، این قانون مغایرتی با اعتقاد به خدا نداره ، اینکه میگن کائنات به درخواست شما پاسخ میده یعنی همه ی آفریدگان خداوند متحد میشن تا شما رو به خواسته خودتون برسونند ، و کائنات تمام اختیار خودشون رو از خدا میگیرند!!!

نکته آخر هم این که هممون اومدیم چیزی یاد بگیریم تو این تاپیک پس یه کم همت کن خودت هم دنبال جواب سؤالاتت بگرد و نتیجه رو برای بقیه بگو تا همه بیشتر بدونیم!!
:w34:صفر رو تبدیل به یک بکن تا بتونی صد رو درک کنی!:w34:

موفق باشی

امیر Amir

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:

امام علی میگن:

ما نتیجه افکارمان هستیم...

به همین مضمون

Dr ehsan

عضو جدید
یواش!!! یواش!!!...داری خیلی تند میری!

سلام
باشه باشه ! چرا می زنی حالا!!! من که آخرش گفتم ببخشید :biggrin:

ببین اینکه حالا دیشب فیلم و دیدی معلوم نیست کامل دیدی یا اینکه اصلاً تو چه شرایطی دیدی دلیل نمیشه که بیای یه عالمه سؤال بپرسی رو همه چیز یه خط بکشی و بری!
اولین نمونه اش اینه که اون آدمهایی که توی فیلم میان صحبت می کنند، همشون توی شاخه هایی از روانشناسی نوین استاد و محقق هستند و تو اونقدر بی دقت فیلم رو نگاه کردی که به اسم و عنوان اونها هیچ دقتی نکردی!

موفق باشی

اولاً که در سلامت کامل عقلی و با دقت کافی دیدم.:)biggrin:) بعدشم به اون افراد و عنوانشون هم دقت کردم اما متوجه نشدم که مثلاً اون فلسفه دادن ها دارن راجع به تجربه شخصیشون صحبت می کنن یا یه مبحث علمی؟
حتی یادم بود که دفه قبل یکی تو فیلم راجع به فرکانس مشخص برای هر خواسته یه چیزایی گفته بود ! این بار دقت کردم ولی دیدم یکی که سرمایه گذار بود اون حرف رو زد. می دونی، اگه مثلاً فیزیکدانِ یا حتی متخصص متافیزیک از فرکانس حرف می زد یه مفهوم دیگه داشت.

در مورد امواج هم روانشناسها به خوبی میدونند که این امواج چطوری و با چه آزمایشهایی به دست اومدند ، من اگر میدونستم و مطمئن بودم ، منبع رو نمی نوشتم!!! بهتره یه کم هم خودت دنبال جواب سؤالهات باشی!!
حق با شماست هیچ دفاعی ندارم. مشکلم اینه که از همه چیز این عالم خوشم میاد. در واقع از فهمیدن همه چیز! همین الان (که مثلاً سرم شلوغه و دارم رو پروژه فاینالم کار می کنم) راجع به عکاسی، یه مبحث تو خودرو، یه مبحث ریاضی و یه زمینه دینی مطالعه می کنم. به خاطر همین همیشه دنبال منابع اطلاعاتی آماده ام. گفتم شاید بشه از این تاپیک شما سوء استفاده کرد :biggrin: ببخشید

نکته آخر هم این که هممون اومدیم چیزی یاد بگیریم تو این تاپیک پس یه کم همت کن خودت هم دنبال جواب سؤالاتت بگرد و نتیجه رو برای بقیه بگو تا همه بیشتر بدونیم!!
:w34:صفر رو تبدیل به یک بکن تا بتونی صد رو درک کنی!:w34:

موفق باشی

واقعاً حق با شماست بالاتر که گفتم دفاعی ندارم
ولی چشم حتماً سعی می کنم مطالعه کنم و مطالب مناسب رو همین جا بذارم.
;)

f-kazemi

عضو جدید
می دونید من فکر می کنم جای خیلی چیزا تو فیلم راز خالیه :
برنامه ریزی دقیق
سعی و تلاش زیاد
نذر و دعا به پیشگاه خدا
و در آخر توکل به خدا
چون می دونیم خدا حتما به درخواست ودعاهای ما پاسخ میده"ادعونی استجب لکم"
ولی پاسخ می تونه به شکل های مختلفی باشه حتی شاید توی این دنیا به ما نرسه
در حالی که من توی راز این چیزا رو ندیدم.
اگه اشتباه می کنم لطفا من رو راهنمایی کنید.

s_ghazal

عضو جدید
برایان تریسی

برایان تریسی

قدرت جاذبه

چگونه می توانیم مقابل هر کسی با هر موقعیت اجتماعی پیروز شویم

مترجم بیتا صادقیان

امیر Amir

عضو جدید
قانون جذب در فرهنگ ایرانی

● قانون جذب در فرهنگ ایرانی
ـ بخند تا دنیا به روت بخنده.
ـ شکر نعمت، نعمتت افزون کند، کفر، نعمت از کفت بیرون کند.
ـ عاقبت جوینده یابنده بود.
ـ دنیا رو هر طور بگیری همون‌طور می‌گذره.
ـ مار از پونه بدش می‌آد در لونش سبز می‌شه.
احتمالاً تا حالا خیلی از این عبارات معروف رو شنیدین و خودتون هم ازشون استفاده کردین. همه این عبارات از مدت‌ها قبل توی فرهنگ ایران بودن و در بحث‌های تخصصی تکنولوژی فکر یه اسم دارن: ”قانون بسیار عجیب جذب“
به‌طور خلاصه این قانون می‌گه آدم همه چیز رو از طریق افکارش جذب می‌کنه چه مثبت! چه منفی!
و نتیجه مهمی که از قانون جذب به‌دست می‌آد اینه که: تمام اتفاقات اطراف آدما چه مثبت! چه منفی! مسبب اول و آخرش خودشونن.
بیائیم با مطالعه و آگاهی همه با هم پروانه‌وار پر بگیریم تا اوج بی‌نهایت.
www.deroogh.blogfa.com[/B]

Setayesh

مدیر تالار

سلام
راستش من یه هفته ای مسافرت بودم ولی می بینم که اینجا خبراییه!!!
در مورد متن بالا باید بگم که خدا برای رسیدن به هدفی که ما می خواهیم ولی تلاشی نداریم کمک نمی کنه!!!قانون جاذبه تلاش رو نفی نمی کنه!!!بلکه اعتقاد رو هم لازمه ی رسیدن به هدف میدونه.نظر شما چیه؟؟؟

می دونید من فکر می کنم جای خیلی چیزا تو فیلم راز خالیه :
برنامه ریزی دقیق
سعی و تلاش زیاد
نذر و دعا به پیشگاه خدا
و در آخر توکل به خدا
چون می دونیم خدا حتما به درخواست ودعاهای ما پاسخ میده"ادعونی استجب لکم"
ولی پاسخ می تونه به شکل های مختلفی باشه حتی شاید توی این دنیا به ما نرسه
در حالی که من توی راز این چیزا رو ندیدم.
اگه اشتباه می کنم لطفا من رو راهنمایی کنید.

اتفاقا توی فیلم در مورد تلاش زیاد گفته!!نذر و دعا همون خواسته ی انسانه!!
در مورد پاسخ خود من هم هنوز مشکل دارم....

Setayesh

مدیر تالار

● قانون جذب در فرهنگ ایرانی
ـ بخند تا دنیا به روت بخنده.
ـ شکر نعمت، نعمتت افزون کند، کفر، نعمت از کفت بیرون کند.
ـ عاقبت جوینده یابنده بود.
ـ دنیا رو هر طور بگیری همون‌طور می‌گذره.
ـ مار از پونه بدش می‌آد در لونش سبز می‌شه.
احتمالاً تا حالا خیلی از این عبارات معروف رو شنیدین و خودتون هم ازشون استفاده کردین. همه این عبارات از مدت‌ها قبل توی فرهنگ ایران بودن و در بحث‌های تخصصی تکنولوژی فکر یه اسم دارن: ”قانون بسیار عجیب جذب“
به‌طور خلاصه این قانون می‌گه آدم همه چیز رو از طریق افکارش جذب می‌کنه چه مثبت! چه منفی!
و نتیجه مهمی که از قانون جذب به‌دست می‌آد اینه که: تمام اتفاقات اطراف آدما چه مثبت! چه منفی! مسبب اول و آخرش خودشونن.
بیائیم با مطالعه و آگاهی همه با هم پروانه‌وار پر بگیریم تا اوج بی‌نهایت.
www.deroogh.blogfa.com[/B]

راستش از بین همه ی اینا به نظر من تنها 3 و 4 با قانون جاذبه جور در میاد!!

Setayesh

مدیر تالار

با احسان موافقم...واقعا چه کسی این امواجو طبقه بندی کرده؟؟؟
در مورد جفت روحی هم همینطور...

سلام به همه دوستان
....

در فیلم راز همه ی افرادی که صحبت می کنن اگه دقت کرده باشین روانشناس و....هستند.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام به همه دوستان
....

در فیلم راز همه ی افرادی که صحبت می کنن اگه دقت کرده باشین روانشناس و....هستند.

پس لطفاً جوابی رو که دادم رو هم بخون!!!!!!

Setayesh

مدیر تالار

پس لطفاً جوابی رو که دادم رو هم بخون!!!!!!

به نظر من که همش با این قانون جوره! شاید جاذبه رو خوب متوجه نشدی؟

سلام پریسا خانوم
من اگه از تمام رازهای قانون جاذبه اگاه بودم هیچ وقت این تاپیکو نمی زدم.هدفم فقط بالا بردن اطلاعات خودم و دوستانم است.تا اینجا هم واقعا عالی بوده مخصوصا با حضور شما!
من قبلا پاسخ شما رو خوندم !
فرض می کنیم که این امواج هست،حالا چرا امواج تتا برای آرزو مناسبه!!و آیا آرزو کردن تنها کافیه؟؟
اصلا چه موقع می فهمیم که امواج تتا به وجود اومده؟؟؟
در مورد جفت روحی هم از کجا باید بدونیم که اونی که دوسش داریم جفت روحیه ما هست یا نه؟که در غیر اینصورت جای اون پر می شه!!!
در مورد ضرب المثلا!!!مثلا مار از پونه بدش میاد!!!
نفرت از چیزی باعث جذب اون می شه؟؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام پریسا خانوم
من اگه از تمام رازهای قانون جاذبه اگاه بودم هیچ وقت این تاپیکو نمی زدم.هدفم فقط بالا بردن اطلاعات خودم و دوستانم است.تا اینجا هم واقعا عالی بوده مخصوصا با حضور شما!
من قبلا پاسخ شما رو خوندم !
فرض می کنیم که این امواج هست،حالا چرا امواج تتا برای آرزو مناسبه!!و آیا آرزو کردن تنها کافیه؟؟
اصلا چه موقع می فهمیم که امواج تتا به وجود اومده؟؟؟
در مورد جفت روحی هم از کجا باید بدونیم که اونی که دوسش داریم جفت روحیه ما هست یا نه؟که در غیر اینصورت جای اون پر می شه!!!
در مورد ضرب المثلا!!!مثلا مار از پونه بدش میاد!!!
نفرت از چیزی باعث جذب اون می شه؟؟؟

سلام:w40:
خواهش می کنم لطف داری به من
ولی به نظر میاد که با بیحوصلگی میای یه سری میزنی و میری:w35:
:w14:اگه جوابم رو خوندی در مورد امواج نوشته بودم:
در مورد امواج هم روانشناسها به خوبی میدونند که این امواج چطوری و با چه آزمایشهایی به دست اومدند ، من اگر میدونستم و مطمئن بودم ، منبع رو نمی نوشتم!!!
من یه سرچ کردم و اون چیزی رو که پیدا کردم برای بقیه هم گذاشتم با منبعش که اگر میخوان بیشتر بدونند یه سرنخی داشته باشند چون من خودم برام استفاده از این قانون مهمه نه اثباتش!
:w14:در مورد جفت روحی هم همینطور، اگر میخوای بیشتر بدونی باید یه کم خودت هم تلاش کنی ، من فقط مطلب رو با منبعش اینجا آوردم که اگه کسی میخواد بیشتر بدون بفهمه یه همچین مبحثی هم وجود داره!
:w14:در مورد ضرب المثلها هم باید بگم که استعاری هستند یعنی یه معنی باطنی دارند، مار از پونه بدش میاد یعنی از هر چیزی که بترسی و نفرت داشته باشی به خودت و زندگیت جذب می کنی!
:w14:پیشنهادم اینه که یه کتاب در زمینه جذب بخونی البته به غیر از راز، چون باید از چند زاویه ی مختلف به موضوع نگاه کنی تا بتونی کامل درکش کنی!
موفق باشی!:w34:

آگرین

عضو جدید
دوستان اگر کسی کتابی در این زمینه خونده لطفاً معرفی کنه تا به اطلاعات هممون اضافه بشه!:w34:
در این زمینه با ید اکثر کتابهایی که به قدرت ذهن ، خود شناسی ، مراقبه و کلا" کتابهایی که در مورد رشد است را مطالعه کرد برای نتیجه گرفتن بهتر نیاز به یه مطالعه دراز مدت وزنجیره وار داره. بهر حال کتابهایی که مفیده:
کتاب
راز (که فیلمش هم هست)
مهارت در بازی زندگی (نوشته آنتونی رابینز)
10راز موفقیت و ارامش درونی (نوشته وین دایر)
اعتماد به نفس(باربارا دی انجلیس)
توان بی پایان (آنتونی رابینز)
چشم دل بگشا(کاترین پاندر)
قانون جذب(مایکل لوسیر)
حکایت دولت وفرزانگی(مارک فیشر)