یک بار دیگر توهین به ترکها، این بار هم از سوی یک نشریه ی مدعی عدالت و مذهب!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردم غیور من هنوز از یاد نبرده اند، توهین و تحقیر موذیانه ی نشریه ی ایران (که یک نشریه ی دولتی هم می باشد) در چند سال پیش. توهین غم انگیزی که تا عمق جانمان رو سوزاند و احساسات و غیرت آذربایجانیمان را شعله ور ساخت. دولت با تعطیلی موقت و برکنار کردن مسئول نشریه که آن هم موقت بود به زعم خود غائله را ختم کرد. اما کیست که بداند چه بر روح و روان ما رفت. اکنون سالهایی نه چندان زیاد از آن واقعه می گذرد و هنوز ملت آذربایجان فراموش نکرده اند آن توهین را. هنوز دلمان خون بود که اینبار نیز نشریه ای دیگر، که مدعی مذهب و عدالت نیز هست خون به دلمان کرد و به ما فهماند که فرهنگ تحقیر شوونیسم فارسی در مورد اقوام غیور مرزهای ایران ، از گیلکی و مازنی گرفته تا کرد و لر و بلوچ تغییر ناپذیر است.

منبع

ahmadpashaei

عضو جدید
بیخیال شین بابا واقعا چیزی نیست جز نفهمی یک نفر،گندش نکنید.به این فکر کنید که در کل همه ما داریم در کنار هم با صلح زندگی می کنیم و باهم کلی اختلاط نژادی داریم.بیشعوری یک یا حتی چند نفر رو به پای کل نمیذارن مهندسان عزیز.کی به شما توهین میکنه برای آذری بودن؟!!!! همه جا پذیرفته هستین ماشالا،تهرانم که از رهبر و وزیران و بازار کلا مال شماست.در مهد فارس ها همه چیز رو صاحب شدین.بیخود با این هوچی گریها پیراهن عثمان درست نکنید.

ahmadpashaei

عضو جدید
اون یارو هم در روزنامه ایران یکاری کرد تابلو بود همه چیز از قبل طراحی شده بود که اونجوری شلوغ شده بود،بقیم جو گیر شده بودن.من خودم به عنوان یک نوشهری ساکن تهرانم و 2زن دداداشم یکیش اصلیت زنجانی ولی نوشهریه و یکی تهرانی و اصلیتش سرابیه.هیچ آدمی که یک جو شعور و فهم داشته باشه برای اسم شهری که در شناسنامه داره کلاس نمیذاره.شما کل ایران رو ببینید که چه احترامی به شما میذاره نه هر از چند گاهی یکی نفهمی میکنه فوری پخشش کنید. خداییش اگر بجای تهران هنوز شیراز پایتخت بود مطمئنید همین روزنامه ها اونجا هم از این کارها نمیکردن؟!!! یا حتی اگر تبریز و مشهد پایتخت بودن تضمین میدین که شما هم همینطوری نبودین؟
تازه تهرانم که از همه جا توش جمعن البته 70%آذری و 30%تهرانی و سایر اقوام ایران.از تاریخ غافل نشین چون این اروپایی های بی همه چیز تخم تفرقه رو میپاشن تا 200 سال بعد یا بیشتر درو کنن.مثل جدایی قسمتهای مختلف ایران در زمان قاجار و جدایی بحرینی های خائن بدبخت در زمان پهلوی که 75%شیعه به بهانه استقلال افسار خودشون رو دادن دست 25%سنی و از ثروت بحرین فسقلی فقط خونه هایی مثل زاغه و با حلب بهشون رسیده و آل خلیفه شدن شیخ;)

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون یارو هم در روزنامه ایران یکاری کرد تابلو بود همه چیز از قبل طراحی شده بود که اونجوری شلوغ شده بود،بقیم جو گیر شده بودن.من خودم به عنوان یک نوشهری ساکن تهرانم و 2زن دداداشم یکیش اصلیت زنجانی ولی نوشهریه و یکی تهرانی و اصلیتش سرابیه.هیچ آدمی که یک جو شعور و فهم داشته باشه برای اسم شهری که در شناسنامه داره کلاس نمیذاره.شما کل ایران رو ببینید که چه احترامی به شما میذاره نه هر از چند گاهی یکی نفهمی میکنه فوری پخشش کنید. خداییش اگر بجای تهران هنوز شیراز پایتخت بود مطمئنید همین روزنامه ها اونجا هم از این کارها نمیکردن؟!!! یا حتی اگر تبریز و مشهد پایتخت بودن تضمین میدین که شما هم همینطوری نبودین؟
تازه تهرانم که از همه جا توش جمعن البته 70%آذری و 30%تهرانی و سایر اقوام ایران.از تاریخ غافل نشین چون این اروپایی های بی همه چیز تخم تفرقه رو میپاشن تا 200 سال بعد یا بیشتر درو کنن.مثل جدایی قسمتهای مختلف ایران در زمان قاجار و جدایی بحرینی های خائن بدبخت در زمان پهلوی که 75%شیعه به بهانه استقلال افسار خودشون رو دادن دست 25%سنی و از ثروت بحرین فسقلی فقط خونه هایی مثل زاغه و با حلب بهشون رسیده و آل خلیفه شدن شیخ;)
دوست من تا کی باید این فرهنگ تو این کشور رایج باشه.
شما گفتید نوشهری هستید. مگه همین شمالی ها ( حتی مازنی ها) کم مسخره می شن. چرا؟؟؟؟؟؟؟
اینم حرف یه آدم احمق نیست. نوشته ی یه نشریه ی خیلی معتبر کشور هست که کلی برو و بیا داره

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز، نمیدونم چی میخوای بگی، هدفت چیه، مثلا داری به نعل میزنی یا به میخ، ولی یه کم آرومتر برو، داری توهین میکنی، من حوصله بحث هم ندارم از شمام میخوام که دیگه بحث نکنی!

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
کسیکه این حرفارو میزنه طرفشو نه ،بیشتر خودشو تحقیر میکنه. رسما داره داد میزنه درسته که دارم روزنامه چاپ میکنم اما فرهتگم پایینه.

Sarp

مدیر بازنشسته
بیخیال شین بابا واقعا چیزی نیست جز نفهمی یک نفر،گندش نکنید.به این فکر کنید که در کل همه ما داریم در کنار هم با صلح زندگی می کنیم و باهم کلی اختلاط نژادی داریم.بیشعوری یک یا حتی چند نفر رو به پای کل نمیذارن مهندسان عزیز.کی به شما توهین میکنه برای آذری بودن؟!!!! همه جا پذیرفته هستین ماشالا،تهرانم که از رهبر و وزیران و بازار کلا مال شماست.در مهد فارس ها همه چیز رو صاحب شدین.بیخود با این هوچی گریها پیراهن عثمان درست نکنید.
دوست گرامی ما عادت به حل مسئله داریم
نه پاک کردن صورت مسئله

این حل مسئله از سال 85 شروع شده و اگر خدا بخواد تا چن سال دیگه تموم خواهد شد :smile:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول باید از رسانه ها شروع کنن که این فرهنگ زشت غیبت و تهمتو بر چینن.....که متاسفانه..........

رص ادم رو در ميارن
بعد از فيلم پايتخت ... مردم ساري ريختن تو صدا سيماي مازندران و شيشه ها رو شكستن ...اونوقت اونا ميومدن بعد از سريال با مردم صحبت مي كردن و 4 تا ادم خودشون ميگفتن ما خيلي خوشمون مياد و ... فكر ميكنن با بچه طرفن

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما هم كه خودت شمالي هستي
بعد از فيلم پايتخت حس بدي نداشتي ؟
الان براي دوستاي اذريمون همون حس ايجاد ميشه ديگه

q . asan

عضو جدید
رص ادم رو در ميارن
بعد از فيلم پايتخت ... مردم ساري ريختن تو صدا سيماي مازندران و شيشه ها رو شكستن ...اونوقت اونا ميومدن بعد از سريال با مردم صحبت مي كردن و 4 تا ادم خودشون ميگفتن ما خيلي خوشمون مياد و ... فكر ميكنن با بچه طرفن

این خانه از پایبست ویران است، با شیشه شکستن و داد زدن کاری درست نمیشه
اینجوری فقط بهانه سرکوب بیشتر دستشون میدیم. ما خودمون باید احساس مسئولیت کنیم
و خودمون رو اصلاح کنیم

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامی ما عادت به حل مسئله داریم
نه پاک کردن صورت مسئله

این حل مسئله از سال 85 شروع شده و اگر خدا بخواد تا چن سال دیگه تموم خواهد شد :smile:

به این نمیگن حل مسئله :razz:

به این میگن ، نوشتن مسئله اونطور که دلتون میخواد !!! خوب وقتی یک کشور تجزیه شه و از کنارش کشورهای کوچکتری بوجود بیاد ، اون کشورهای کوچولو میشن خوراک ماهی های بزرگتر که فکر کنم امضاتون بود :razz: نمی دونم وقتی شما مسئله به این سادگی رو متوجه نمیشید !!! چطور ادعای حل مسئله میکنید ؟؟ هه !

موفق باشید ، بگردید انشاالله پیراهن های بیشتری از عثمان پیدا میکنید .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کی تا حالا خبر گذاشتن از یه تالار دیگه شده منبع خبری موثق

اولا این رو معلوم کنید آقایی که از انجمن http://2poz.miyanali.com/14 خبر رو گذاشتی

اما اینکه میگی

توهین به اقوام ایرانی ، از سوی هر مقام و شخص و گروه که باشد ، مطرود و منفور و قابل پیگیری است . لیکن توهین و فضاسازی نشریات (!) قابل چشم پوشی نیست . سالها قبل روزنامه ی ایران ؛ و این بار یک نشریه ی مدعی مذهب و عدالت و ... . ضمیمه ی طنز - کشیده - نشریه ی سراسری جوان ، منتشره در روز پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ، سوتی بزرگی داده !!

اینها تو لینک خبر شماست نیست ؟

اون انجمن گذاشته و شما حذف کردی
جالب نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده سعی میکنم این خبر رو پیگیری کنم

اگر همچین اقدامی شده به قطع مورد تایید عامه مردم ایران و نظام نیست

http://www.indexiran.ir/directory/linkpreview.aspx?linkid=8
این سایت روزنامه جوان هست
جوان آنلاین وابسته به سردبیرش هست

در ضمن از روزنامه های به شدت مخالف دولت میباشد

به نحوی جریان انحرافی رو اولین بار این روزنامه به زبان سیاسیون و مردم انداخت

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی اومده یه چیز مذخرف نوشته
هر کیم توهین توهین کنه شخصیت خودشو نشون داده.اینا هم میخان حرص بقیرو در بیارن
بهترین کار اینه که اینجور چیزارو پخششون نکنیم و تحویلشون نگیریم تابسوزن
حالا هی زور بزنه .انقدر زور بزنه که جونش دربیاد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کی تا حالا خبر گذاشتن از یه تالار دیگه شده منبع خبری موثق

اولا این رو معلوم کنید آقایی که از انجمن http://2poz.miyanali.com/14 خبر رو گذاشتی

اما اینکه میگی

توهین به اقوام ایرانی ، از سوی هر مقام و شخص و گروه که باشد ، مطرود و منفور و قابل پیگیری است . لیکن توهین و فضاسازی نشریات (!) قابل چشم پوشی نیست . سالها قبل روزنامه ی ایران ؛ و این بار یک نشریه ی مدعی مذهب و عدالت و ... . ضمیمه ی طنز - کشیده - نشریه ی سراسری جوان ، منتشره در روز پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ، سوتی بزرگی داده !!

اینها تو لینک خبر شماست نیست ؟

اون انجمن گذاشته و شما حذف کردی
جالب نیست
اولا 23 آبان پنجشنبه است ؟

یکی لطف میکنه به بنده بگه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوشنبه بوده!!!

احتمالا مال سالای پیشو نبش قبر کردن نامردا!

بله
درست فرمودین دوشنبه است

و خود این کم خبرشونو زیرسوال نمیبره

با این حال من تقریبا تمامی صفحات جوان رو نگاه کنم

http://www.javanonline.ir/visa968nh9kb4.7.9w96n4mc.5n1nk4.4kt8ke,uj4.7zgp.4a4wjkgk6.4weoxb0.html

مربوط به روز 23 آبان
چیزی یافت نشد ( کاریکاتور یا هم چین چیزی در صفحات روزنامه دیده نشد)

http://www.javanonline.ir/visa968nh9kb4.7.9w96n4oc.5n1nk4.4kt8ki,uj4.7zgp.4a4wjkow6e.html
اینم مربوط به 26 آبان هست
حوصله ندارم آخر شبی دقیق نگاه کنم

شاید اگر وقت کردم از طریق روزنامه هم دنبال کنم

هرچند که در وهله اول باید بدونم این خبر دقیقا چه روز چه سال و چه ماهی گذاشته شده بوده ..............

و یکی از طرفداران آقایون استارتر لطف کنن بگن

تا بی خودی وقتم هدر نره

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
متاسفانه گویا خبر نادرست نیست
البته این مطلب تحت یک ویژه نامه ضمیمه روزنامه جوان بوده در روز دوشنبه ( به همراه آن داده شده)

خبرنگار روزنامه رسالت تایید کردند

انتظار میرود این رسانه که بار اولش نیست توهین کردن و تخریب کردن (همچون سایتی تحت نام عمار.........)
به خصوص در مورد دولت خدمتگذار از چنین اقداماتی خجل زده گردند و مدیر مسئول این روزنامه ضمن پاسخ گویی از مردم عزیز ایران عذرخواهی کنن ( هرچند ابتدا بایستی بابت اقدامشون در مجلس جوابگو باشن )

امید است افراد تنها نگاه ظاهری به دین نداشته باشند و به آرمانهای اسلام که از جمله مهمترین آن برتری افراد را در نژاد آنها ندانستن است ( به فرمایش قرآن کریم نژادبرتر وجود ندارد)
بلکه اخلاص و اعمال صالح فرد برتر را تعیین میکند
اعتقاد قلبی یابند
انشاالله
و من الله توفیق

ahmadpashaei

عضو جدید
دوست من تا کی باید این فرهنگ تو این کشور رایج باشه.
شما گفتید نوشهری هستید. مگه همین شمالی ها ( حتی مازنی ها) کم مسخره می شن. چرا؟؟؟؟؟؟؟
اینم حرف یه آدم احمق نیست. نوشته ی یه نشریه ی خیلی معتبر کشور هست که کلی برو و بیا داره
بله نوشهر در مازندرانه و منم اهل نوشهرم.ولی این خوب نیست که آدم همچین چیزی رو بپای یک کشور بریزه.من در پستهایی که دادم سعی کردم اشاره به استعمار پیر اروپا بکنم.منظور و ترس من ایجاد زمزمه های جدایی طلبانه هست.شما تحصیل کرده ها میتونید رو فکر اطرافیان تاثیر بذارید پس عاقل باشید تا کشورمون بار دیگه بلای دوره قاجار نیاد سرش.به افغانستان نگاه کنید چه بد بخته،به بحرین با اون ثروت افسانه ای و چندرغاز جمعیت نگاه کنید چقدر شیعیانش فقیرن. همه اینها زیر سر مستقیم انگلیس از دوره قاجار بوده و هست.حالا هم که این آتیش بین مردم هست و شنونده باید عاقل باشه دیگه.در نوشهر 5نفر عضو اصلی شورای شهر داریم و 3تاشون اصلا آذری و متولد آذربایجانن.کی به اینها رای داده؟!!!! پس این نظر مردم ایران نیست و شما هم به پایان این حرفها کمک کنید نه پخشش. این جریانات جدایی طلبی فقط ظاهرش جالبه ولی اگر جدایی اتفاق بیفته کار از کار میگذره و کشورهایی مثل آذربایجان گشنه کمونیستی دشمن قسم خورده ما هستن. اگر شما در شهر دیگه ای درس بخونید با شما بدرفتار میشه چون ترکین؟!!! به همه چیز فکر کنید و معتدل باشین.
ممنون از شما

با سلام.
آن هایی که خود ادعای فرهنگ و تمدن 2500 ساله و اسطوره ها و کتیبه های !!!آنچنانی دارند،باید بدانند که برتری را در عمل باید ثبت کرد نه با شعار.این حرکات و اهانت ها فقط در جوامع عقب مانده ای همچون این جوامع صورت می گیرد.فرهنگ ترک سرتاسر غرور و افتخار بوده و هست و این را در عمل ثابت کرده نه با شعار.و تعبیرها و دهن کجی های اقوام عقب مانده،به اندازه ی سرسوزن نیز برای یک ترک(چه آذری چه غیز آذری) اهمیت و ارزشی نخواهد داشت.
با سپاس.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت شک کردنها وجود این قبیل افراد ترک زبان است

علت شک کردنها وجود این قبیل افراد ترک زبان است

مرد حسابی، مخ مردم رو به کار گرفتی که چی؟ خجالت بکش بیکار الاف!!!!!!
یه ساعته زر میزنی که خبر غلطه ، الانم متوجه شدی که درسته، چه جوری روت میشه بیای دوباره شعار بدی؟
پول میگیری وقت مردم رو بگیری؟ یا مریضی؟ روانی

[FONT=&quot]وبلاگي مي آيد و مدتي مطالبي مي نويسد و بعد ***** مي شود. تازه بعدش هم باز مي آيد و اين بازي ادامه دارد.[/FONT]
[FONT=&quot]اين وبلاگ مطالبي مي نويسد و مطالبي نمي نويسد. بعضي ها را دوست دارد بعضي ها را نه. بعضي ها را وقتي مي نوازد باهاش برخور مي شود. اما آزاد است تا رنگ لباس[...] بعضي ديگر را هم افشا كند![/FONT]
[FONT=&quot]اين وبلاگ از صفحه ميهن بلاگ حذف مي شود و همه خيال مي كنند ***** شده است![/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot]اين وبلاگ روز جمعه به همه وبلاگها و سايتها من باب صله رحم سر مي زند و در آنها پيغام مي گذارد كه بياييد و مطالب اين وبلاگ را ببينيد. آنچه را كه مردم مي بينند عكس زير است:[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[FONT=&quot]در اين مملكت عده اي خيال مي كنند آنها آدمند و باهوش و به جز آنها همه بلانسبت[...] تشريف دارند و گوشهايشان بزرگ است![/FONT]
[FONT=&quot]هميشه هم براي آنها كه [...] شان مي پندارند سكوت تجويز مي كنند و عرصه را باز مي كنند تا هركس هرجور خواست [...] خويش را بتازد.[/FONT]
[FONT=&quot]اين مردم خيلي چيزها را مي فهمند، اصلا آنها كه خيلي چيزها را مي فهمند زيادند و آنانكه مردم را [...] مي پندارند اندكند![/FONT]
[FONT=&quot]نتيجه گيري اخلاقي:[/FONT][FONT=&quot] مردم بعضي وقتها بر ساحل مي نشينند و از اعتماد به نفس بالاي بعضي ها چه لذتي كه نمي برند![/FONT]

آخرین ویرایش:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
به نام خدا
اینجا سرزمین من و تو است ؟
اینجا عدالت از علی وام دارد؟
اینجا همه با یک نام نشان به تفاوت هر رنگ و زبان معنا دارد؟
اینجا همه میگویند وطن یعنی سرای ترک با فارس وطن یعنی خلیج همیشه فارس؟
اینجا انسان بودن شرط است یا قوم و نژاد؟
اینجا عصر پست مدرنیسم است یا دوره صدر اسلام است؟
اینجا مسلمان پیدا میشود؟
اینجا اصلا اسلام آمده است؟
اینجا کسی هست که بگوید من خوب نیستم؟
اینجا ایران است؟
آری شک نکن اینجا ایران است
ایرانی که در روزنامه دولتی توهین میکند -خطیب نماز جمعه توهین میکند -فوتبالیست توهین میکند-تماشاگر توهین میکند -مجری رسانه توهیبن میکند-پس شک نکن اینجا ایران است
این بود سرزمینی که از آن حرف میزدیم؟
این است ایرانی که رو به رشد است؟
اینجا ایران است شک نکن
همین

وضعیت
موضوع بسته شده است.