یه سوال از همه اعضا

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
دلیلشو نمیدونم. شاید 1 نوع کمبود حس اعتماد بنفس و یا یک چیزی شبیه همین.... خوب وقتی فقط نوشته کسی رو میبینی بهتر و راحت تر میتونی ارتباط برقرار کنی تا اینکه حضوری یکی رو ببینی

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چاخان نمی کنم. برقراری ارتباط راحتتر یکی از ویژگی های فضای مجازی است ولی این راحتی حداقل برای من به معنی راحتتر بودن با جنس مخالف نیست.
دقت کنید این دو مدل راحتی با هم فرق می کنند.!!!

با سنگ دل عزیز کاملا موافقم
گسترش مسنجر ها و فیس و انواع میل ها به دلیل راحتتر بودنه و ربطی به جنس مخالف نداره

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا خانم ها و آقایون تو اینترنت و فضای مجازی خیلی راحت با همدیگه ارتباط برقرار می کنن ولی تو بیرون مساله یه کم فرق می کنه؟ :que: :huh:

مسلما" یه دلیلش به خاطر اینکه همدیگرو نمی بینیم و فقط نوشته ها و مطالب همدیگرو می خونیم و از روی همین ها دوستای مجازی مون رو می شناسیم و البته با درصدی از اعتماد ...

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
منم با نظر قبلی موافقم
بنظرم اکثر این دوستی ها خیلی کوتاهتر از دنیای واقعیه.

WOMIS

عضو جدید
شاید یه احساس امنیت میکنیم............ هر چقدم با هم صمیمی حرف بزنیم میدونیم که یه حدو مرزی داره

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر منم شايد براي اينكه همديگرو نميبينن راحتن ولي تو دنياي غير مجازي روبرو شدن باهم واسشون سخته

djmehdi33

عضو جدید
چون احساس میکنن تو اینترنت نمی تونن بهم دیگه آسیب برسونن
مخصوصا خانوما اینجورین

کیامرث

عضو جدید
سلام- تو فضای مجازی همدیگه رو نمیشناسن به خاطر همین راحت ارتباط برقرار میکنن اما تو خیابون یا هر جا دیگه که شما رودرو هستید آیا شما با هر کسی ارتباط برقرار میکنید ؟ مسلما نه تا شما از کسی خوشتون نیاد ارتباط برقرار نمیکنید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا خانم ها و آقایون تو اینترنت و فضای مجازی خیلی راحت با همدیگه ارتباط برقرار می کنن ولی تو بیرون مساله یه کم فرق می کنه؟ :que: :huh:

چون تا وقتی همدیگر و ندیده باشن زیاد چیزی به اسم شرم یا رود واسی یا ... وجود نداره

YAALIASGHAR

عضو جدید
سلام.بنظرمن راحت بودن برقراری ارتباط یا نبودن بستگی به خودش شخص داره
من نظرم شخصا اینه:
وقتی حدو حریمها رعایت بشه فضای مجازی و واقعی واسه برقرای ارتباط هیچ فرقی نمیکنه .
من شخصا همینطورم .چه توی اینترنت چه بیرون حدو حریمهامو بین خودم و همجنس خودم و جنس مخالف نگه میدارم وبرام هیچ فرقی نداره مجازی یا واقعی

baharet

عضو جدید
واقعا سوال خوبيه به نظر من بيشتر به خاطر غرور پسرا و دختراست كه نميخان به هم رو بدن

من به شخصه تو دانشگاه اصلا راحت نیستم چون پسرامون خیلی زود پسر خاله می شن حد خودشون و حفظ نمی کنن بعد مجبور میشم مثله کسایی که از دماق فیل افتادن رفتار کنم که پرو نشن :w05::w24:

rezab.z

عضو جدید
متاسفانه در کشور ما ایران چون ارتباط معمولی دختر و پسر هم ممنوع هستش به خاطر همین بیشتر دخترا و پسرا در فضای مجازی با هم راحتتر هستن چون کسی نیست که بهشون بگه که چرا با دختر یا پسر حرف زدی
یعنی الان شما تو یه دانشگاه به همکلاسیتون(حالا فرض کنیم دختر باشه) یه کلمه سلام بهش بگین حراست میاد پدرتونو درمیاره

ارتباط نداشتن دخترا و پسرا در ایران باعث شده که دختر و پسر از همدیگه شناخت خیلی کمتری داشته باشن

زهره ع

عضو جدید
چون مثل وقتی با خودت حرف می زنی هست
حالات طرف مقابلت رو مجبور نیستی دنبال کنی پس راحت حرفت رو می زنی

عباس پاشائي

عضو جدید
به نظر من چون هم ديگر رو نديديم و نميبينيم وصداي هم را نميشنويم راحت تر باهم ارتباط برقرار ميكينم و اگه يه نفردلش نخواد جواب نميده مثل ارتباط رو در رو يه موقع ابرو ريزي و جنگ ودعوي نميشه

sarah_kiani

عضو جدید
به خاطر اینکه تو فضای مجازی وقت برای جواب دادن زیاده!آدما میتونن فکر کنن و میتونن به راحتی راجع به خودشون دروغ بگن!
در واقع میتونن تظاهر کنن!در صورتی که حضوری اینطوری نیست

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون بابت دعوتتون
توی دنیای مجازی فقط باید عقلت کار کنه که بتونی جواب بدی ولی در واقعیت عواطف و احساساتم در گیر میشه!!اینجا طرف مقابلو نمیبینی و مسلما رابطه راحتتر میشه هر چند به خود ادمم بستگی داره

badboy_00

عضو جدید
ممنون بابت دعوتتون
توی دنیای مجازی فقط باید عقلت کار کنه که بتونی جواب بدی ولی در واقعیت عواطف و احساساتم در گیر میشه!!اینجا طرف مقابلو نمیبینی و مسلما رابطه راحتتر میشه هر چند به خود ادمم بستگی داره

شدیدا تایید میشه!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شدیدا تایید میشه!!

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ا؟اتفاقا تابستون تو مایر یودیم،خوابگاه اولی طبقه چهار:D
شاید به شماها گیر میدن،تابستون که خیلی باحالبود خدایی!اتفاقا خیلی می چرخیدیم تو حیاط با خیلیا!تو آلاچیقاش:redface:
خوش اومدی.
آخه ما دانشکده مون داخل شهره .دانشکده عمران ومعماری.آره توی پردیس خیلی بچه ها راحتن.