یه سوال,از دخترا و به خصوص از پسرا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*ستاره آسمان*

عضو جدید
چقدر خوبه که واقعیت هایی که وجود داره راحت پدیرفتید

حقیقت هر چی هست باید پذیرفت این نیاز ها هم من دراوردی یا مربوط به فرهنگ ها یا گذشت زمان نیست که بگیم قبلا یطور بوده حالا یهطور دیگه از همان اول بوده یعنی به عبارتی این خصوصیاتی که گفتن مخصوص فیزیک مرد و زن است وامکان ندارد تغییر کند. خداوند هم به خاطر همین در قران از خانمها خواسته که به حجابشان بیشتر اهمیت دهند

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من یه سوالی از دوستان دارم.
بیشتر پسرهایی که حتی به قصد ازدواج با دختری ارتباط دارن و حتی خونواده هام در جریان هستند,بازم به دختر پیشنهاد یک سری روابط فیزیکی و میدن.
و تقریبا همه میگن که از مردایی که قبل ازدواج درخواست رابطه دارن دوری کنید و بهشون اعتماد نکنید.اما من در پی یک سری تحقیقات به این نتیجه رسیدم که پسرهایی که با فرد مورد علاقه شون ارتباط فیزیکی ندارن این نیاز و در جای دیگه و شاید با فرد دیگه برطرف میکنن و تفاوتش در اینه که اون پسر با تصور ذهنی از دختر مورد علاقه اش میره با فرد دیگه ارتباط برقرار میکنه و صرفا برای رفع نیازشه و عشقی در این بین نیست.
حالا به نظرتون کسایی که به دختر مورد علاقه شون پیشنهاد نمیدن و میذارن برای بعد از ازدواج,میشه بهشون اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!یعنی نرفته جای دیگه و...
دقیقا سوال به جایی بود .
باید ببینی طرف راجع این مساله چه جوری فکر میکنه .
خیلی ها با کسای دیگه رابطه جنسی دارن و اینو از کسی که دوسش دارن قایم میکنن و حتی مساله نیازشون رو عنوان نمیکنن .یعنی حتی راجعش حرف نمیزنن.باید اینجا شک کنی به طرف
مگر اینکه طرف خیلی خیلی خوددار و کم رو بوده که نتونه یا نخاد چیزی بروز بده

sasa.electronic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من یه سوالی از دوستان دارم.
بیشتر پسرهایی که حتی به قصد ازدواج با دختری ارتباط دارن و حتی خونواده هام در جریان هستند,بازم به دختر پیشنهاد یک سری روابط فیزیکی و میدن.
و تقریبا همه میگن که از مردایی که قبل ازدواج درخواست رابطه دارن دوری کنید و بهشون اعتماد نکنید.اما من در پی یک سری تحقیقات به این نتیجه رسیدم که پسرهایی که با فرد مورد علاقه شون ارتباط فیزیکی ندارن این نیاز و در جای دیگه و شاید با فرد دیگه برطرف میکنن و تفاوتش در اینه که اون پسر با تصور ذهنی از دختر مورد علاقه اش میره با فرد دیگه ارتباط برقرار میکنه و صرفا برای رفع نیازشه و عشقی در این بین نیست.
حالا به نظرتون کسایی که به دختر مورد علاقه شون پیشنهاد نمیدن و میذارن برای بعد از ازدواج,میشه بهشون اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!یعنی نرفته جای دیگه و...
سلام سوالت خیلی پیچیدس و اصن منحرف کنندس
کسی ک در زمان دوستی یا نامزدی ب خواد ب کسی ک داره با هزار زحمت واسه پیشنهاد ازدواج آمادش میکنه درخواست رابطه جنسی بده مطمئن باش به nنفر ک قول ازدواج نداده به راحتیه هر چه تمام تر میتونه پیشنهاد رابطه جنسی بده با این آسودگیه خیال ک اگه طرف قبول نکرد خب بره سراغ یکی دیگه
اما وقتی به خانومش یا دوستش پیشنهاد نمیده اولن واسه طرفش ارزش قائل شده ک به رابطشون لطمه نزنه.
شما نیمه خالیه لیوان رو داری میبینی.
:smile:امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من به چشمتم اعتماد نکن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون همه چی نیرنگ و فریب شده
و اگه با دختر یا پسری ازدواج کردین نباید ازش گذشته اش بپرسین؟!!!!!!!!
چون بهت دروغ میگه تو ای دوره و زمانه کم پسری پیدا میشه که رابطه نداشته باشه.
فقط باید مثل کبک سرت رو زیر برف کنی تا تو زندگیت موفق باشی
نه به سیاسی نه به وضعیت اقتصادی نه هزاران چیز دیگه کار بگیری من خودم شانش اوردم بی گناه از دانشگاه اخراج نشدم(تاپیک اخراج از دانشگاه!!!!!!!!!!!!!)
همینننننننننننننننننننننننننننننننننننن که هسسسسسسسسسسسسسسسسسست
باید بسوزی و بسازی.............................

*ستاره آسمان*

عضو جدید
شما درست میگی.اما ببین مثلا یه پسری چند ساله قراره با دختری ازدواج کنه.به دختره پیشنهادشو نداده.مثلا با دختر دیگه ای هم ارتباط نداشته..
تو خودت باشی به رویاهات با دختر مورد علاقه ات فکر نمیکنی؟نیازهای اون پسر,رو اعصابش نمیره؟!
نمیدونم.اگه راهی برای کنترلش درست کردن خوشحال میشم بدونم..
اوکی اینو باهات کاملا موافقم امابه شرطی که به طور کامل قبلش از هم شناخت پیدا کرده باشن و ازدواجشون حتمی شده باشه به نظر منم از راهش میتونن رابطه داشته باشن

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم پسری که نتونه غریزه ی خودش رو کنترل کنه، فرد مناسبی برای ازدواج نیست. همین...

وضعیت
موضوع بسته شده است.