یه سوال,از دخترا و به خصوص از پسرا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا شما دخترا فکر میکنید طرف داره بهتون خیانت میکنه؟!!!!!اونم نیازهایی داره ،اگه باهاش رابطه داشته باشید یا نداشته باشید در هر دو صورت نمیره با کس دیگهاگه اینکاره بود ک نمیومد ازدواج بکنه ک!میرفت حالشو میکرد

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek:استرس بخوره تو سرشون.وافعا من موندم با این نوع طرز تفکر ها ...
شما بهتره دو تا مقاله در مورد این مسایل بخونی بعد اینجا جاش نیست کامل توضیح بدم به لطف برادران بیجنبه میزنن تاپیک رو حذف میکنن فقط اینو بگم ک اگه از اولین رابطه جنسی برای دختر خاطره بدی بمونه تا اخر به رابطشون لطمه میزنه

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
معنای کلمه خیانت چیه؟یا شما تعریفتون از خیانت چیه!؟وقتی یک نفر کسی رو دوست داره تعهد هم بهش پیدا می کنه .اگر این تعهد یه جوری به هم بریزه مطمئن باشید اون آدم وجدان نداره ...این وسط وفاداری چی میشه /..شما دارید نیازهای جنسی با روابط روحی و عشق و دوس داشتن رو از هم تفکیک می کنید ...به نظر من این ها در کنار هم هستن که معنا پیدا می کنن و اگر ادامه پیدا کنن رابطه ای نا گسستنی بین دو طرف ایجاد میکنه.
وقتی یه نفر با کس دیگه ای رابطه داره غیر اونی که به اصطلاح دوسش داره ، یعنی یا 1- کمبودی تو طرفش دیده که رفته سراغ یکی دیگه ... ینی فقطبرا رفع نیاز .
یا 2- انقدر سطحی و کم طاقت هست که حاضر نیست برای رسیدن به نیازش یکم مبارزه کنه و تحمل داشته باشه...رابطه ی بدون عشق هیچ فایده ای که نداره ضربه هم می زنه.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بهتره دو تا مقاله در مورد این مسایل بخونی بعد اینجا جاش نیست کامل توضیح بدم به لطف برادران بیجنبه میزنن تاپیک رو حذف میکنن فقط اینو بگم ک اگه از اولین رابطه جنسی برای دختر خاطره بدی بمونه تا اخر به رابطشون لطمه میزنه

و این یعنی اینکه باید قبلا تجربه می کرده تا خاطره ی بد نمونه ؟!!!!!بالاخره هر چیزی اولین بار داره . من به شدت مخالفم. آدرس مقاله هاتونم بدید بخونم من.

TITQN

اخراجی موقت

آهان
بعد برا اون دختر بدبختی که برا اولین بار باهاش رابطه داشتن خاطره بد نمیمونه؟!

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهانبعد برا اون دختر بدبختی که برا اولین بار باهاش رابطه داشتن خاطره بد نمیمونه؟!
کلا نگرفتی چی میگم،رابطه ای ک و میگم س ک س کامل نیست و د خ و ل از جلو صورت نمیگیره ،بقیش برا شب زفاف

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معنای کلمه خیانت چیه؟یا شما تعریفتون از خیانت چیه!؟وقتی یک نفر کسی رو دوست داره تعهد هم بهش پیدا می کنه .اگر این تعهد یه جوری به هم بریزه مطمئن باشید اون آدم وجدان نداره ...این وسط وفاداری چی میشه /..شما دارید نیازهای جنسی با روابط روحی و عشق و دوس داشتن رو از هم تفکیک می کنید ...به نظر من این ها در کنار هم هستن که معنا پیدا می کنن و اگر ادامه پیدا کنن رابطه ای نا گسستنی بین دو طرف ایجاد میکنه.وقتی یه نفر با کس دیگه ای رابطه داره غیر اونی که به اصطلاح دوسش داره ، یعنی یا 1- کمبودی تو طرفش دیده که رفته سراغ یکی دیگه ... ینی فقطبرا رفع نیاز .یا 2- انقدر سطحی و کم طاقت هست که حاضر نیست برای رسیدن به نیازش یکم مبارزه کنه و تحمل داشته باشه...رابطه ی بدون عشق هیچ فایده ای که نداره ضربه هم می زنه.
با همش موافقم

vatanparast

عضو جدید
جالبه این باشگاه کلی چرندیات میگن مشکلی نیس دو کلمه حرف حساب میزنن حذف میشه :razz:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم چطوره واسه این که استرس دو طرف خیلی کم بشه دست گرمی یه جفت بچه هم بیارن ببینن بچه خورشون چطوره؟اصلا خوبه واسه اینکه عقده ای هم نشن گروپش کنن تا روشون به همه وا شه.
مهندس نظریاتی میدیا.بالاخره هر اتفاقی یه اولین باری داره.حالا این اولین بار با همسر باشه بهتره یا با یه الندگی که فقط همون یه چیز رو ازت میخاد؟واسه شوهر اون خانم اینده و احساسی که در اون لحظه داره مهمتره یا کسی که اومده کارشو بکنه و خودشو تخلیه کنه و بره؟نفرمایید مهندس این حرفارو.البته طرز فکر ادما با هم فرق داره و این فکر هم محترمه ولی همیشه حرفی که میزنید سعی کنید تا در واقعیت هم همون طور باشید.
به طور مثال شما میتونید از همسر ایندتون بخاید قبل از شما بره کمی تجربه کسب کنه.ولی خیلیا حاضر نیستن.
البته من پسرم ولی فکر کنم خانما یه مرد بی تجربه پاک رو بیشتر بپسندن تا یه مرد همه فن حریف و با تجربه در زمینه مسائل س ک س ی.تجربه در کنار هم به دست میاد .ولی شرف دیگه به دست نمیاد

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم چطوره واسه این که استرس دو طرف خیلی کم بشه دست گرمی یه جفت بچه هم بیارن ببینن بچه خورشون چطوره؟اصلا خوبه واسه اینکه عقده ای هم نشن گروپش کنن تا روشون به همه وا شه.
مهندس نظریاتی میدیا.بالاخره هر اتفاقی یه اولین باری داره.حالا این اولین بار با همسر باشه بهتره یا با یه الندگی که فقط همون یه چیز رو ازت میخاد؟واسه شوهر اون خانم اینده و احساسی که در اون لحظه داره مهمتره یا کسی که اومده کارشو بکنه و خودشو تخلیه کنه و بره؟نفرمایید مهندس این حرفارو.البته طرز فکر ادما با هم فرق داره و این فکر هم محترمه ولی همیشه حرفی که میزنید سعی کنید تا در واقعیت هم همون طور باشید.
به طور مثال شما میتونید از همسر ایندتون بخاید قبل از شما بره کمی تجربه کسب کنه.ولی خیلیا حاضر نیستن.
البته من پسرم ولی فکر کنم خانما یه مرد بی تجربه پاک رو بیشتر بپسندن تا یه مرد همه فن حریف و با تجربه در زمینه مسائل س ک س ی.تجربه در کنار هم به دست میاد .ولی شرف دیگه به دست نمیاد

حرفت واقعا قبول دارم مخصوصا تیکه ی آخرشو...

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاملا با حرفتون موافقم;)طبق همین امار 70 درصد لذت جنسیو زنان مبرن و فقط 30 درصدش برا اقایونه....خب با این حساب منم میگم تحملش برا خانما سختره

اگه تحملش برای خانوما سختتره پس چرا خانوما راه نمی افتن تو خیابونو به پدر و برادر مردم تجاوز کنن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
چون آقایون نمیتونن خیلی تحمل کنن که انقدر بانوان احساس نا امنی میکنن دیگه..قبول نداری؟

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه دخترم حرفتونو قبول ندارم ....کسانی که خودشونو ویترین میکنن یه سری مشکلات عاطفی دارند نه نیاز جنسی ...اینو چون دخترم و بینشون هستم میدونم ...رابطه سردشون با پدر و یا برادرشون باعث میشه اینطور بگردند ولی همه کسانی که اینجوری میگردند دنبال نیاز جنسی نیستند و شاید فقط از این تیپ و مدل خوشش اومده باشه

حرفت دقیقا درسته...مرسی

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید منم نیمخام بگم الزاما تمام این دخترا فاحشن .همنونزور که همه پسرای این تیپی اهرزه نیستن.من میگم اگر بخایم در برابر صفر و صدی دیدن همه چیز موضع بگیریم ،این هم یک موضع گیریه غلطه.پس اگر واقع بین باشیم میبینیم نیاز مال هر دو طرفه.

آفرین..ببین چی گفتی؟!گفتی همونطور که همه ی پسرای این تیپی هرزه نیستن..یعنی ممکنه پسری که با دختر مورد علاقه اش ارتباط فیزیکی نداره بره و با یکی دیگه داشته باشه.و اون دختر هیچوقت متوجه نشه..و اون پسر فقط به این دلیل به دختر مورد علاقه اش پیشنهاد نمیده,چون میترسه دختره ولش کنه.اما در واقعیت,خیانتیه که در حقش انجام داده.و اما در پشت ماجرا ,همه میگن چه پسر مودبی!!!!!!!

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا شما دخترا فکر میکنید طرف داره بهتون خیانت میکنه؟!!!!!اونم نیازهایی داره ،اگه باهاش رابطه داشته باشید یا نداشته باشید در هر دو صورت نمیره با کس دیگهاگه اینکاره بود ک نمیومد ازدواج بکنه ک!میرفت حالشو میکرد

مرسی که نظرتو گفتی.واقعا اون ارتباط فیزیکی ناقص هم برای پسرا عالمی داره و خیلیا قبل ازدواج اونو تجربه میکنن و من به شخصه دلبستگی بیشتر و در اونها دیدم و شاهد خوشبختیشون هم بودم.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین..ببین چی گفتی؟!گفتی همونطور که همه ی پسرای این تیپی هرزه نیستن..یعنی ممکنه پسری که با دختر مورد علاقه اش ارتباط فیزیکی نداره بره و با یکی دیگه داشته باشه.و اون دختر هیچوقت متوجه نشه..و اون پسر فقط به این دلیل به دختر مورد علاقه اش پیشنهاد نمیده,چون میترسه دختره ولش کنه.اما در واقعیت,خیانتیه که در حقش انجام داده.و اما در پشت ماجرا ,همه میگن چه پسر مودبی!!!!!!!
چرا از نوشته من تفسیر خودتونو ارائه میدید.منظور من در جواب ایشون از تیپ همون کلمه تیپ هست که قیافه های خاص دارن برای اهداف خاص.موضوع اصلا خیانت و این چیزا نبود

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا از نوشته من تفسیر خودتونو ارائه میدید.منظور من در جواب ایشون از تیپ همون کلمه تیپ هست که قیافه های خاص دارن برای اهداف خاص.موضوع اصلا خیانت و این چیزا نبود

میدونم.منم حرف خودمو زدم با کمک کلماتی که شما بیان کردین..

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه این باشگاه کلی چرندیات میگن مشکلی نیس دو کلمه حرف حساب میزنن حذف میشه :razz:

منظورتون از چرندیات گفته های دوستانه؟؟؟؟!!!اگه هست باید بگم مسائلی از این دست بیان بشه بهتره تا توی بعضی تالار ها دختر و پسر میرن دنبال زن و شوهر برای خودشون میگردن..

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم.ممنون که منت گذاشتین و نظراتتون و عنوان کردین.من جواب قاطع نگرفتم.البته انتظارش هم نداشتم.اما خیلی بهم کمک کرد.واقعا جدی میگم.بحث کردن با شما خیلی به اطلاعات من اضافه کرد.اگه حرفی,چیزی گفته شد که باعث رنجش خاطر کسی شد معذرت میخوام.شاید یکی از حسن های دنیای مجازی همین باشه که بتونیم راحتتر صحبت کنیم.البته با حفظ حریم.
تشکر از همه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اولشم میدونستم این تاپیک صفحه هاش سر به فلک میکشه
دلیلشم نمیگم چون مثل اون یکی تاپیک آدم #### و بی جنبه زیاده
------------------------
حالا که اومدم تو جمع اینم بگمو برم که :
قدیم رو والا نمیدونم اول پسرا مطرح کننده س.ک.س بودن یا دخترا ولی الان میدونم یه رابطه از شروعش بسته به خودنگه داری دختر ویه سری شرایط بعد چند بار ملاقات خود دختره تو لفافه موضوع رو به اونجای دستگاه مردا و . . .میکشونه و. . .
دیگه بقیه ماجرا رو میدونید
----------------------
طبیعی هم هست این موضوع چون خدا تمایل جنسی رو اینجور آفریده
من که باورم نمیشه یه دختر که از 9 سالگی اکتیو شده تا 20-25 سالگی بتونه خودشو نگه داره(حالا چه خودش با خودش یا خودش با دیگری(ل.ز-س.ک.س --و...))
اگه یه همچین دختری هست معرفی کنید خودم میپرستمش خدایی میگم(البته نه این که مشکل جنسی داشته باشه ها);)

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اولشم میدونستم این تاپیک صفحه هاش سر به فلک میکشه
دلیلشم نمیگم چون مثل اون یکی تاپیک آدم #### و بی جنبه زیاده
------------------------
حالا که اومدم تو جمع اینم بگمو برم که :
قدیم رو والا نمیدونم اول پسرا مطرح کننده س.ک.س بودن یا دخترا ولی الان میدونم یه رابطه از شروعش بسته به خودنگه داری دختر ویه سری شرایط بعد چند بار ملاقات خود دختره تو لفافه موضوع رو به اونجای دستگاه مردا و . . .میکشونه و. . .
دیگه بقیه ماجرا رو میدونید
----------------------
طبیعی هم هست این موضوع چون خدا تمایل جنسی رو اینجور آفریده
من که باورم نمیشه یه دختر که از 9 سالگی اکتیو شده تا 20-25 سالگی بتونه خودشو نگه داره(حالا چه خودش با خودش یا خودش با دیگری(ل.ز-س.ک.س --و...))
اگه یه همچین دختری هست معرفی کنید خودم میپرستمش خدایی میگم(البته نه این که مشکل جنسی داشته باشه ها);)

نمیدونم چرا انقدر کوبنده درمورد دخترا حرف زدی.اما باید تمام مواردی که گفتی و درمورد پسرام بسنجی.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا انقدر کوبنده درمورد دخترا حرف زدی.اما باید تمام مواردی که گفتی و درمورد پسرام بسنجی.
اگه پست اول شما و این پست در کنار هم قرار بگیره میشه یه حرف منطقی.
همونطور که شما همه چیز رو از جانب پسر میدونید ایشون هم همه چیز رو از جانب دختر میدونن.
ولی واقعیت اینه که هم مرد و هم زن در ایجاد این رابطه (حالا هر نوعش) از رابطه حسی گرفته تا تماس فیزیکی و س ک س دخیل هستن.و دسته بندی کردن و کم و زیاد کردن سهم طرفین غیر منطقیه.
مهم هم نیست که کس پیشنهاد میده.مهم اینه که یکی پیشنهاد داده و یکی پذیرفته.ینی در نهایت عمل اتفاق افتاده.
به نظر من پاسخی که قرار بود این تاپیک بده ،داد.

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پست اول شما و این پست در کنار هم قرار بگیره میشه یه حرف منطقی.
همونطور که شما همه چیز رو از جانب پسر میدونید ایشون هم همه چیز رو از جانب دختر میدونن.
ولی واقعیت اینه که هم مرد و هم زن در ایجاد این رابطه (حالا هر نوعش) از رابطه حسی گرفته تا تماس فیزیکی و س ک س دخیل هستن.و دسته بندی کردن و کم و زیاد کردن سهم طرفین غیر منطقیه.
مهم هم نیست که کس پیشنهاد میده.مهم اینه که یکی پیشنهاد داده و یکی پذیرفته.ینی در نهایت عمل اتفاق افتاده.
به نظر من پاسخی که قرار بود این تاپیک بده ،داد.

آره.الان متوجه شدم جریان چیه؟پست 81 یه چیزایی گفت که همش به رفتارهای اولیه ی دختر بستگی داره..
شاید حق به این سمت بره..

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولن من نه کوبنده صحبت کردم نه گفتم حق با منه
من فقط اون چیزی رو که تو جامعه دارم لمس میکنم گفتم همین و بس حالا شاید یکی باهاش مواجه نشده باشه بگه نه دروغ میگی یکی هم مواجه شده بگه حرفت کاملا درسته
-----------------------------------

*ستاره آسمان*

عضو جدید
اولن من نه کوبنده صحبت کردم نه گفتم حق با منه
من فقط اون چیزی رو که تو جامعه دارم لمس میکنم گفتم همین و بس حالا شاید یکی باهاش مواجه نشده باشه بگه نه دروغ میگی یکی هم مواجه شده بگه حرفت کاملا درسته
-----------------------------------
آدم خیلی چیزا تو جامعه لمس میکنه اما همشو که به اکثریت جامعه نسبت نمیده که
این مواردی که شما در پست 81 گفتید نمیگم نیست هست اما از سایر مواردی که در جامعه اتفاق می افتد بسیار کمتر میباشد. برای نتیجه گیری باید حوادث وخصوصیاتی رو به دخترا یاپسرا نسبت داد که اکثریت شامل چنین خصوصیاتی باشن

*ستاره آسمان*

عضو جدید
طبق تحقیقات مشخص شده که پسری که درخواست رابطه قبل از ازدواج رو میده برای ازدواج مناسب نیست ...اگر اون پسر برای طرف مقابلش احترام قائل باشه هیچ وقت همچین پیشنهادی رو نمیده...چون تنها کسی که ضربه شدید میخوره دختره نه پسر مخصوصا توی ایران ...پسر که همچین درخواستی رو داره مطمئن باش به قبل از اون دختر هم چنین پینهادی به بقیه داده پس قابل اطمینان نیست و ارزش نداره...
باقسمت اولتون کاملا موافقم اما با قسمت دوم نه چون همیشه اینطور نیست

*ستاره آسمان*

عضو جدید
اگه تحملش برای خانوما سختتره پس چرا خانوما راه نمی افتن تو خیابونو به پدر و برادر مردم تجاوز کنن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
چون آقایون نمیتونن خیلی تحمل کنن که انقدر بانوان احساس نا امنی میکنن دیگه..قبول نداری؟

میدونید چرا خانوما را ه نمی افتد توخیابون وبه پدر و برادر مردم تجاوز کنند یا حجاب رو برای آقایون نگذاشتن و برای خانما گذاشتن.
چون تمایلات مرد و زن نوع تحریکش با هم فرق دارد آقایون با نگاه کردن هم تحریک میشن و حتی به اوج لذت جنسی میرسند اما خانما حتما باید لمس شوند تا تحریک شوند وبه لذت برسند به خاطر همین خانمها هیچگاه اگر از کنار یک مرد رد شوند تحریک نمیشوند پس حجاب زیاد برای آقایون کامل نیست اما آقایون حتی ممکن است با دیدن لباس خانمها هم تحریک شوند پس به خاطر همین هست که بیشتر اولین درخواست از آقایان است اماوقتی تماس یا لمس کردن از طرف مرد آغاز شد آنگاه خانم ها هستند که کسی نمیتواند جلوی آنها را بگیرد

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونید چرا خانوما را ه نمی افتد توخیابون وبه پدر و برادر مردم تجاوز کنند یا حجاب رو برای آقایون نگذاشتن و برای خانما گذاشتن.
چون تمایلات مرد و زن نوع تحریکش با هم فرق دارد آقایون با نگاه کردن هم تحریک میشن و حتی به اوج لذت جنسی میرسند اما خانما حتما باید لمس شوند تا تحریک شوند وبه لذت برسند به خاطر همین خانمها هیچگاه اگر از کنار یک مرد رد شوند تحریک نمیشوند پس حجاب زیاد برای آقایون کامل نیست اما آقایون حتی ممکن است با دیدن لباس خانمها هم تحریک شوند پس به خاطر همین هست که بیشتر اولین درخواست از آقایان است اماوقتی تماس یا لمس کردن از طرف مرد آغاز شد آنگاه خانم ها هستند که کسی نمیتواند جلوی آنها را بگیرد
چقدر خوبه که واقعیت هایی که وجود داره راحت پدیرفتید

وضعیت
موضوع بسته شده است.