گپ و گفتگوی بچه های مهندسی مکانیک - ساخت و تولید

ebrahimsakht

عضو جدید
سال نو و بهاری نو را، فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن میبینم

برای وجود نازنینتان در این فرصت نو شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن آرزو میکنم.

امیدوارم همیشه سلامت و سرزنده و مهربان و روشن بین باقی بمانید دوستان عزیز مهندس

امین کیا

عضو جدید
سلام
از همه دوستانی که اینجا هستن خواهش می کنم فقط به فکر این نباشن که که با حرف بخوان رشته ساخت و تولید رو معرفی کنن!1کم هم دست به کار باشین...
همه ما می دونیم که کتاب های مرجع در مورد رشته ما کمه و اکثر فرمول ها و اعداد تجربی هستند و باید واقعا کار کرد و نتایج تجربه ها رو در اختیار دیگران گذاشت
تا وقتی که استادایی تو دانشگاه هستند که اسم خودشون رو دکتر گذاشتن ولی تمام مطالبی رو که میگن حتی 1بار هم انجام ندادن رشته ما به هیچ جا نمیرسه!
در کنار این به اصطلاح استاد ها ، استادان واقعی و دلسوزی هم هستند که باید ازشون استفاده کرد
فقط اینو تو ذهنتون داشته باشید که کاری نیست که 1 ساختی نتونه انجام بده!!!!به امید روزی که مهندسان ساخت و تولید ایران را به پیشرفته ترین کشور دنیا تبدیل کنن

امین کیا

عضو جدید
سلام به همیگی!منم یه ساخت و تولیدی ام ...راستش من چیز زیادی درباره ی رشتم نمیدونم.من واسه این اومدم ساخت که شنیده بودم میشه در ادامه وارد مهندسی پزشکی شد.من تازه ترم دوام ولی خیلی از رشتم خوشم اومده.کسی هست اطلاعاتش راجع به این دو رشته زیاد باشه.میشه گفت در جامعه ی ما جایگاه کدوم بهتره؟

سلام
منم مثل بقیه خوش آمد میگم
یه مطلب در مورد مهندسی پزشکی به ذهنم رسید که بد نیست بگم؛ مهندسی پزشکی تو ایران شده فقط دلالی مهندسی پزسکی چون هیچ کس هنوز تو ایران شرکت خصوصی در این مورد ندیده که کاری جز واردات انجام بده...
امیدوارم اگه شما وارد این رشته شدید از کسانی باشید که واقعا کاری که 1 مهندس باید انجام بده رو عملی کنید...
با آرزوی موفقیت

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم تا اینجا تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه

ebrahimsakht

عضو جدید
همچینی همش تو خونه که نبودم . ای توئ کوچه هم یه چرخی می زدم .
نه شغل پدر اجازه نمی ده که تو عید مسافرت بریم ( کشاورزی)

sasy_mc90

عضو جدید
سلام

سلام

دوستان من سال اولي هستم.ميشه كمكن كنيد.چه نرم افزارايي ياذ بگيرم.احتياجي به كلاس هست؟ و...

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های مکانیک نسبت بقیه تالارها ضعیف کار میکننااا

ebrahimsakht

عضو جدید
مهندس اغلب بچه های مکانیک در گیر کارن و سرشون شلوغه . منم الان چون درسم فعلا تموم شده زیاد میام .

حالا ایشالله که بتونیم یه تالار فعال درست کنیم

nazi.s

عضو جدید
سلام دوستان
خوب من عید رو تو خونه بودم...
این رشته فقطم مردونه نیس کاراهی هم هست که خانوما از پسش بر بیان البته تو ایران ایقد میگن یه کاری مردونس یه کاری زنونه واسه خاطر نبود امکاناته وگرنه مگه صف نونواییه!!!!
در مورده نرم افزارا هم که کتیا ، آدامز،سالید ورک، اینا رو یاد بگیری خوبه
میگم دوستان با کارآموزی چیکار کردین؟

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خوب من عید رو تو خونه بودم...
این رشته فقطم مردونه نیس کاراهی هم هست که خانوما از پسش بر بیان البته تو ایران ایقد میگن یه کاری مردونس یه کاری زنونه واسه خاطر نبود امکاناته وگرنه مگه صف نونواییه!!!!
در مورده نرم افزارا هم که کتیا ، آدامز،سالید ورک، اینا رو یاد بگیری خوبه
میگم دوستان با کارآموزی چیکار کردین؟

سلام
خودتو معرفی نمیکنی/؟

nazi.s

عضو جدید
اسمم ساناز
سنم اردیبهشت 20 سالم تموم میشه
دانشگاه خلیج فارس بوشهر

nazi.s

عضو جدید
ممنون منم خوشحال شدم شما اسمتون میتامینه؟
من ترم 4 سیالاتم ولی دوس دارم از ساخت و تولیدم سر در بیارم شنیدم تو ایران به پات میفتن تو خارجم کارش زیاده؟
کارآموزی رفتین؟

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازار کارش خوبه من ترم 6 ساختم
نه تابستون میرم سایپا
من محمد هستم از تهران