گپ و گفتگو در مورد وسايل اندازه گيري در ساخت و توليد

سلام
موضوع بحث در اين تاپيك مربوط به وسايل اندازه گيريه ، همينطور كه ميدانيد وسايل اندازه گيري در رشته ي ساخت و توليد بسيار مهم هستند و براي مهندسين اين رشته لازمه كه از تمامي آنها شناختي داشته باشند ، من با زدن اين تاپيك ميخوام يه منبع از وسايل اندازه گيري با كمك دوستان ايجاد كنم.
دوستان ما رو هم در علم خودتون شريك كنيد
براي مثال از وسيله ي اندازه گيري التراسونيك شروع ميكنيم كه از كاليبره ترين سيستم اندازه گيريست

ALIROOD

عضو جدید
اگه بخوایم وسایل اندازه گیری رو بحث کنیم خودش مبحث گسترده ای هست مثل کالیبراسیون ، طریقه خواندن ، بررسی خطا و... هست . یه مبحثی رو یکی پیشنهاد بده بقیه نظر بدن ولی به نظر من کالیبراسیون مبحث خوبیه
از این وبلاگ بازدید کنید بخش اندازه گیری دقیقش فوق العاده هست . حتما ببینید و نظر بدید.

اگه بخوایم وسایل اندازه گیری رو بحث کنیم خودش مبحث گسترده ای هست مثل کالیبراسیون ، طریقه خواندن ، بررسی خطا و... هست . یه مبحثی رو یکی پیشنهاد بده بقیه نظر بدن ولی به نظر من کالیبراسیون مبحث خوبیه
از این وبلاگ بازدید کنید بخش اندازه گیری دقیقش فوق العاده هست . حتما ببینید و نظر بدید.
سلام
دوست عزيز وبلاگ پر محتوايي داشتي
يه پيشنهاد در مورد وبلاگ:رنگ نوشته هات رو تغيير بده تا خواندن راحت تر بشه
دوست گرامي در مورد وسيله ي اندازه گيري نيوماتيكي اگر اطلاعاتي داري به اشتراك بذار ممنون ميشم

reza_006

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من واسه ارائه کنفرانس 5 دقیقه ای به چند صفحه مطلب راجب اندازه گیری نیاز دارم میتونید کمکم کنید؟ خیلی ممنون میشم
اگه کاتالوگ یا نقشه ای چیزی هم باشه خیلی کمک بزرگی کردین
rezanaemi37@yahoo.com